PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 Τurbo Vs The Galaxy
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2009, 20:45:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγο φιλος θα επερνα ενα φιατ τσικουετζεντο και θα παιταγα πανο μωτερουκλα απο φιατ κουπε....θα το τουρβιζα με 2 σαλιγκαρους,θα εβαζα 4 μπουκαλες νιτρα,φρενα απο ουνο τουρβο και ενα τελικο απο τον θεοφιλο ρεισινγ και θα εραβα και τα Κ9 που λεει ο αλλος φιλος...και μην ξεχασεις να βαλεις μακρυ γραναζι 5ης απο διαξονικο τουρβο διζελ λογω νιτρων... Wink Cool

www.babisogamatostuning.gr


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2009, 21:26:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμεις με Κ7 1000 φιλτρο εξατμηση κ 172 τροχο τι να κανουμε?μαλλον παμε για power comander γιατι τα 300κμ βγαινουν στα 650μ Crying or Very sad . γιαυτο καλυτερα στις στροφες,γιατι μετα απο καλο ανοιγμα με μηχανακι,το 400αρι με αμαξι σου φαινεται ταξιδι κ οχι κοντρα Laughing Laughing



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2009, 21:55:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε γαμιαδες με ψευδονυμα εχεω δει πολλους....λοιπον αν εχεις οπλο ελα την πεμτη να κανεις "φιλικο ανοιγμα" στο olympic village...και μετα εντυπωσεις κλπ κλπ
αν και ακομα δεν πειθεις οτι εχεις διπλωμα καν...!!!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil


www.γκρηκτουνινκγεξπερτς.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2009, 22:03:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Shocked Shocked εγω????



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιαν 2009, 23:16:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όχι εσύ είσαι κλασικός κοντράκιας δεν μας κάνεις Wink μάλον για το παιδί με το 206 ενοεί ο Γιάννης αν κατάλαβα καλά



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Ιαν 2009, 00:22:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ περιμένω τον φίλο μας Λάμπρο να μας πεί πού είδε στο forum εδώ μέσα να λέει ότι 207άκιας ράβει 206άκια κλπ. κλπ., πράγμα το οποίο επικαλέστηκε.

Μετά θα αρχίσουν τα φλόκια.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Ιαν 2009, 00:28:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
Όχι εσύ είσαι κλασικός κοντράκιας δεν μας κάνεις Wink μάλον για το παιδί με το 206 ενοεί ο Γιάννης αν κατάλαβα καλά

Confused Confused Confused



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Ιαν 2009, 01:19:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Φιλε γαμιαδες με ψευδονυμα εχεω δει πολλους....λοιπον αν εχεις οπλο ελα την πεμτη να κανεις "φιλικο ανοιγμα" στο olympic village...και μετα εντυπωσεις κλπ κλπ
αν και ακομα δεν πειθεις οτι εχεις διπλωμα καν...!!!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil



ωχ ωχ ωχ ωχ ωχ ωχ ωχ..........................

απλα +1 Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Ιαν 2009, 12:13:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ο λαμπρος εχει παει ο.χ περισσοτερες φορες απο ολους μας μαζι...
αν δε ξερετε μη μιλατε

με το τροπο που συμπεριφερεστε χανετε και το δικιο σας. μη το συνεχιζετε

ΚΑΙ ΑΣ ΤΟ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΡΕΖΙΛΙ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Ιαν 2009, 12:26:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με πρόλαβες...


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
Σελίδα 5 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1146s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on