PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Απώλεια λαδιού από την τουρμπίνα σε 207GT
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
spyros_rallye (SPYROS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 20 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 361

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2011, 19:19:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγω το ιδιο προβλημα εχω...στην αρχη ειχε αναψει λαμπακι check oil level (συμπληρωσα βεβαια αμεσως) και μετα απο λιγες ημερες ειδα οτι εχανε λιγα λαδια απο το σωληνακι που ειναι επανω στη τουρμπινα και μερα με τη μερα χανει και πιο πολλα, δεν εχει ακομα λασκαρει ομως. Ξερουμε τιμη ανταλλακτικου? Και επισης πως λεγεται, σωληνακι επιστροφης λαδιου η΄σωληνακι λιπανσης turbo? στο service box αν προσεξα καλα ειναι ξεχωριστα εξαρτηματα αυτα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2011, 19:29:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

spyros_rallye έγραψε:
Και εγω το ιδιο προβλημα εχω...στην αρχη ειχε αναψει λαμπακι check oil level (συμπληρωσα βεβαια αμεσως) και μετα απο λιγες ημερες ειδα οτι εχανε λιγα λαδια απο το σωληνακι που ειναι επανω στη τουρμπινα και μερα με τη μερα χανει και πιο πολλα, δεν εχει ακομα λασκαρει ομως. Ξερουμε τιμη ανταλλακτικου? Και επισης πως λεγεται, σωληνακι επιστροφης λαδιου η΄σωληνακι λιπανσης turbo? στο service box αν προσεξα καλα ειναι ξεχωριστα εξαρτηματα αυτα.

"Σωλήνας λίπανσης τουρμπο" λέγεται, κοστίζει γύρω στα 29€, και είναι ένα εξάρτημα.
ΚΩΔ. 37956



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
spyros_rallye (SPYROS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 20 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 361

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2011, 19:38:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η επισκευη στην αντιπροσωπια χρεωνει επιπλεον περιπου 170ε εργασια, μαλλον θα το αγορασω και θα το αλλαξω σε δικο μου μαστορα.Μακη, εκτος απο χρονοβορα διαδικασια δεν ειναι και πολυ δυσκολη ε ?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Δεκ 2011, 20:01:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σπύρο η εργασία είναι σίγουρα χρονοβόρα, εγώ το άλλαξα μόνος μου και με τους δικούς μου χαλαρούς βέβαια ρυθμούς μου πήρε σχεδόν μια μέρα. κατα τα άλλα αν ο μηχανικός δεν το έχει ξανακάνει θα τα βρει σκούρα, όχι τόσο στο να το κάνει, αλλα στο ψάξιμο για το τι πρέπει να λυθεί, γιατι πρεπει να βγουν αρκετά πράγματα.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
rallakias22 (Κωστας)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 26 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 113
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Δεκ 2011, 14:14:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

spyros_rallye έγραψε:
η επισκευη στην αντιπροσωπια χρεωνει επιπλεον περιπου 170ε εργασια, μαλλον θα το αγορασω και θα το αλλαξω σε δικο μου μαστορα.Μακη, εκτος απο χρονοβορα διαδικασια δεν ειναι και πολυ δυσκολη ε ?


Και σε δικο σου μαστορα να το πας φιλε μου μην νομιζεις οτι θα σου παρει λιγοτερο. Χρειαζεται ολη η μουρη να λυθει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Δεκ 2011, 16:53:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το σωληνάκι βγαίνει κ χωρίς να λυθεί μούρη!αλλά πρέπει να έχεις πολύ ευέλικτα χέρια κ υπομονή!
βγάζεις θερμοασπίδες,βγάζεις dp τέλος βγάζεις την πίσω θερμοασπίδα κ αποκαλύπτεται το σωληνάκι .
εγώ έτσι το άλλαξα!


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
spyros_rallye (SPYROS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 20 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 361

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Δεκ 2011, 20:16:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποση ωρα εκανες? πρεπει να βγει και η τουρμπινα?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Δεκ 2011, 22:27:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

όχι δεν χρειάζεται να βγει η τουρμπίνα.

επειδή δεν είχα τον χρόνο να ασχοληθώ πολύ λόγο δουλειάς το είχα κάνει τμηματικά ,την μια μέρα έβγαλα τις θερμοασπίδες,την άλλη μέρα έφτιαξα το σωληνάκι κ την τρίτη μέρα πέρασα το σωληνάκι κ τις θερμοασπίδες.
αν υπάρχει χώρος σε μια μέρα θα το έχεις τελειώσει .

απλά θέλει πολύ υπομονή γιατί είναι στριμόκωλα τα πράγματα εκεί πέρα .


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
spyros_rallye (SPYROS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 20 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 361

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Ιαν 2012, 22:48:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημερα τελικα αλλαχθηκε το σωληνακι σε φιλο μηχανικο.Φαγαμε περιπου 4 ωρες και βγαλαμε μονο θερμοασπιδες και dp..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
''alex'' (alexandros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 07 Οκτ 2010
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Ιούν 2012, 02:58:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα σας . Θα ηθελα να μου πει καποιος , οταν βγει το νταουν παιπ και το ξανατοποθετεις οταν αλλαξεισ το σοληνακι , η μεταλικη φλατσα του ντοουν παιπ θελει αλλαγμα η βαζεις την ιδια ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Ιούν 2012, 07:42:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

''alex'' έγραψε:
Καλημερα σας . Θα ηθελα να μου πει καποιος , οταν βγει το νταουν παιπ και το ξανατοποθετεις οταν αλλαξεισ το σοληνακι , η μεταλικη φλατσα του ντοουν παιπ θελει αλλαγμα η βαζεις την ιδια ?

Εγω δεν την άλλαξα, μια χαρα ειναι.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Ιούν 2012, 15:56:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
''alex'' έγραψε:
Καλημερα σας . Θα ηθελα να μου πει καποιος , οταν βγει το νταουν παιπ και το ξανατοποθετεις οταν αλλαξεισ το σοληνακι , η μεταλικη φλατσα του ντοουν παιπ θελει αλλαγμα η βαζεις την ιδια ?

Εγω δεν την άλλαξα, μια χαρα ειναι.


Κι εμένα μια χαρά κι ας έχει λυθεί-δεθεί 5-6 φορές ως τώρα. Wink


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
''alex'' (alexandros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 07 Οκτ 2010
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Ιούν 2012, 00:31:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστω παιδια , απλα ο μηχανικος μου λεει πως θα ηταν καλυτερο αν το αλλαζαμε μην τυχον χασει απο κει και χρειαστει να τα ξαναξυλωσουμε ..οποτε παλι λεφτα για εργασια...(αλλα αφου δεν θα εχει προβλημα θα ξαναβαλω ταν ιδια , υποψην το εχω ξανααλλαξει αλλη μια φορα και αυτη ειναι η δευτερη ,εχω 105000χμ ) Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Ιούν 2012, 10:07:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

''alex'' έγραψε:
Ευχαριστω παιδια , απλα ο μηχανικος μου λεει πως θα ηταν καλυτερο αν το αλλαζαμε μην τυχον χασει απο κει και χρειαστει να τα ξαναξυλωσουμε ..οποτε παλι λεφτα για εργασια...(αλλα αφου δεν θα εχει προβλημα θα ξαναβαλω ταν ιδια , υποψην το εχω ξανααλλαξει αλλη μια φορα και αυτη ειναι η δευτερη ,εχω 105000χμ ) Very happy


Η αληθεια ειναι οτι ο μηχανικος σου σκεφτεται σωστα,απο το να σου πει,ελα μωρε γαμησετο βαλτο πανω κ βλεπουμε Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Σεπ 2012, 08:27:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να πω και την δικια μου ιστορια. Αρχες Αυγουστου παρατηρω οπως και στις πρωτες φωτο αυτου του τοπικ, πως το σωληνακι που φερνει λαδι στην τουρμπινα δακρυζε (λερωνε λιγο το σωληνακι στο σημειο που ειναι σαν ενα σωληνακι να μπαινει μεσα στο αλλο, πριν το παξιμαδι). Το ξαναβλεπω σημερα και ειδα πως πλεον εχει λερωσει και το μαντεμι απο κατω του (Πριν ηταν καθαρο) Βλεπω επισης πως το λαδι ή εχει "σκαρφαλωσει" μεχρι το πανω μερος του αλουμινιου (στον συμπιεστη) ή παιζει να χανει και απο εκει λαδια. (Εκει που βιδωνει το μαντεμι στο αλουμινιο)

http://img141.imageshack.us/my.php?image=oileg2.jpg

Η αρχικη βλαβη ειναι ακριβως σε εκεινο το σημειο και το λαδι εχει πλεον λερωσει και το δεξι μερος οπως φενετε στην φωτο, μεχρι το αλουμινιο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
El_Griego (Δημήτρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 1.6Τ Rallye (Aug '08)

Ένταξη: 18 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 99
Τόπος: Θεσ/νίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Σεπ 2012, 16:03:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα!
Κι ενω δεν περίμενα οτι θα συμβεί και σε μένα, πριν 3-4 μηνες είχα διαβάσει το τοπικ απο ενδιαφέρον και σκεφτόμουν κρίμα την ταλαιπωρία των παιδιών... Μόλις γύρισα απο εξωτερικό και το πήρα να πάω δουλειά πρώτη μέρα (οκ, το πάτησα και λίγο μετά απο ζέσταμα και ενώ είχε κινηθεί και την προηγούμενη μέρα και πριν απο αυτό πριν 2 εβδομάδες), παρκάρω, μυρίζω καμμένο λάδι, ανοίγω καπώ και βγάζω φωτό... Έχω και βίντεο με τα λάδια να καπνίζουν!

http://imageshack.us/photo/my-images/839/63134404.jpg/

Το πήγα σημερα απο συνεργείο το πρωί και αφου το καθαρίσαμε, βάζω μπροστά και "δάκρυζε" κάτω απο την εξάγωνη βίδα όπως έχω κυκλώσει. Το μεταλλικό καπάκι ή το είχε από τη μαμά του ή το έβαλαν σε κάποιο από τα επίσημα σερβις.
Οπότε ο μηχανικός είπε αν θέλω να το αφήσω να το πιάσει από αύριο (όπως και έκανα) ή να οδηγήσω χαλαρα και "ατμοσφαιρικα" μέχρι να το επισκευασω.

Το έχω από τον Αυγουστο 2008, 49000χλμ, ζωηρή οδήγηση.

Για να το κάνω μόνος δέν παίζει, ούτε και να κάνω υψηλής (δεν εχω χρόνο είναι η αλήθεια). Φαντάζομαι όμως ότι η επισκευή έχει εγγύηση, αφού μου είπαν ότι το ανταλλακτικό είναι "καινούργια έκδοση" αφού αναγνώρισαν ότι χρειαζόταν ενίσχυση. Μπορεί και να μην είναι αλήθεια βέβαια αλλά πάντα έχω πίστη στους ανθρώπους...!

Πάνω κάτω 220ε δουλειά/ανταλλακτικό σε επισημο Peugeot.
Καλά είναι ή είναι υπερβολή για το κατέβασμα της μούρης;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
michael-grivas (ΜΙΧΑΛΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT secret project

Ένταξη: 02 Αύγ 2011
Δημοσιεύσεις: 656
Τόπος: ΒΟΛΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Σεπ 2012, 17:01:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

El_Griego έγραψε:

Πάνω κάτω 220ε δουλειά/ανταλλακτικό σε επισημο Peugeot.
Καλά είναι ή είναι υπερβολή για το κατέβασμα της μούρης;

Είναι λίγο τσουχτερό το νούμερο. Sad



Πωλείται 207 GT 350+ άλογα. http://www.car.gr/classifieds/cars/view/3505380/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Σεπ 2012, 17:42:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

El_Griego έγραψε:

Πάνω κάτω 220ε δουλειά/ανταλλακτικό σε επισημο Peugeot.
Καλά είναι ή είναι υπερβολή για το κατέβασμα της μούρης;

Δλδ 172€ εργατικά... NodNo



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vasilisalessia (vasilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot307 1.4 16v

Ένταξη: 07 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 539

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Σεπ 2012, 18:31:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειλικρινα παντως εγω δεν καταλαβαινω τη κριση..180 ευρω τα εργατικα??????και 35 ευρω το εξαρτημα??????η ξερω γω ζητανε 50 ευρω περιπου την ωρα και αν????η εγω με δικα μου λαδια και 5 λεπτα(χρονομετρημενα)για αλλαγη λαδιων μου πηρανε εργατικα 40ευρω???μαζι με φιλτρο βεβαια...εχω μεινει αναυδος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
v.p turbo (giannis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


pug 207 rallye

Ένταξη: 11 Μάϊ 2011
Δημοσιεύσεις: 72

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Σεπ 2012, 18:38:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον παιδια επειδη εχουν αχρηστευτει 2 μεχρι τωρα σε μενα εκανα το εξης..εδωσα το σωληνακι σε εναν δικο μου που φτιαχνει τετοια,πηρε τα μετρα κ μου εφτιαξε χειροποιητο με σωληνακι υψηλης(οχι σαν την ψευτομα......κια που εχει η πεζο)κ δεν τρεχει σταγονα..αν βαλεις τετοιο ησυχασες για παντα απο αυτο.στα ακρα του ειναι ιδιο το δαχτυλιδι οπως στο μαμα αλλα ολη η αλλη διαδρομη ειναι με σωληνακι υψηλης.η αλλη η βλακεια εχανε απο την γωνια που εκανε πριν την βιδα πανω στο τουρμπο που αν το πιεσεις με το δαχτυλο προς τα σενα θα δεις οτι ειναι πρεσαριστο..συμπερασμα:δινεις το σωληνακι,σου φτιαχνει ιδια τα ακρα(κ μονο αυτα)κ ολο το αλλο υλικο θα ειναι υψηλης..τελος....


Άντε γειά!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 5 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1752s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on