PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Επιλογή ελαστικού για 206 1,6 16ν
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Ποιό νομίζετε ότι είναι το ιδανικό λάστιχο για 206XS 1600 16V;
195/55/15
29%
 29%  [ 52 ]
195/50/15
34%
 34%  [ 61 ]
205/50/15
4%
 4%  [ 8 ]
205/45/15
0%
 0%  [ 1 ]
195/50/16
3%
 3%  [ 7 ]
195/45/16
9%
 9%  [ 17 ]
205/45/16
14%
 14%  [ 25 ]
205/40/16
2%
 2%  [ 5 ]
Σύνολο Ψήφων : 176

Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Σεπ 2013, 11:57:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω προσωπικα σταυρο τα εδωσα.
γιατι τοτε εκανα 35000χλμ το χρονο παντου σε ολη την ελλαδα.
και το ελαχιστο κοπανημα που γλυτωνα απο το 55αρι προφιλ σε σχεση με το 50αρι ηταν σωτηριο. ειναι πως οδηγει ο καθε ενας και ποσο τον ενοχλει μια σκληρη αναρτηση στη καθημερινοτητα.

γρηγορη το μονο που μπορω να σου πω με σιγουρια ειναι οτι το 55αρι 4ετιας ξεραμενο λαστιχο κοπαναει λιγοτερο απο το φρεσκο 50αρι αν σκεφτεσαι οτι σκεφτομαι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Σεπ 2013, 12:02:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Hankook και τα μυαλα στα μπλεντερ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Σεπ 2013, 12:06:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NExt week θα τα βαλω καρτοδρομο και θα σου πω μικρη κουλομαρια Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Σεπ 2013, 12:25:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
NExt week θα τα βαλω καρτοδρομο και θα σου πω μικρη κουλομαρια Laughing

Tease Tease Tease Tease Tease Tease

Ασε , σε προλαβανε αλλοι (βλεπε Πετρος και γω... , χροοονια τωρα).

Ο Πετρος γυρνουσε γαμάτα με τη βαρκουλα του , πολυ καθαρα και ομορφα (οκ ειναι και οδηγος βεβαια...) και σε μενα (Αντρεας συνοδηγος) ειπε ο γνωστος Αλβανος της πιστας οτι σε καθε στροφη κανω χειροφρενο και τους φτανω και ολους Laughing (οταν του ειπα πως δεν θα βαλουμε κρανη , θα πηγαινουμε αργα).

Οποτε...καλο ειναι το λαστιχο λεμε , παρε κοσμεεεε!!!!!!! Laughing Laughing Laughing

P.S: Have fun at the track , εγω σε 2μιση βδομαδες ειμαι παλι Ring. Silly


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Σεπ 2013, 12:38:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

24-25 tha einai polloi ellines pano kai teo me elise
des tds

malaka tha pao na paikso lotto to brady
na kerdiso ayti ti bdomada
next week bazo kloybi kathisma
kai anebaino Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
p206xs2 (Γρηγόρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2003)

Ένταξη: 02 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 273
Τόπος: Αθήνα, Νέος Κόσμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Σεπ 2013, 13:02:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
γρηγορη το μονο που μπορω να σου πω με σιγουρια ειναι οτι το 55αρι 4ετιας ξεραμενο λαστιχο κοπαναει λιγοτερο απο το φρεσκο 50αρι αν σκεφτεσαι οτι σκεφτομαι...


Κατάλαβα Παναγιώτη...
Ήδη στο δικό μου 4ατίας λάστιχα και ανάρτηση με έχει κουράσει στην Αθήνα, που κάνω τα περισσότερα χλμ.

Αν πάω σε Hankook 195/50, S1 ή V12 και σε τι δείκτη;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Σεπ 2013, 13:19:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σ1 μονο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Σεπ 2013, 13:35:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
24-25 tha einai polloi ellines pano kai teo me elise
des tds

malaka tha pao na paikso lotto to brady
na kerdiso ayti ti bdomada
next week bazo kloybi kathisma
kai anebaino Laughing

Πόσταρα , ειχε καιρο να κοιταξω , καλα που μου το ειπες.
Το skype μου/σου δεν δουλευει.


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Σεπ 2013, 22:33:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206xs2 έγραψε:
Παιδιά, όπως είπε και ο Παναγιώτης και εγώ, ο συνδυασμός PE2 195/55 και routier ήταν ιδανικός, οπότε εγώ προσωπικά θα έδινα τα 150 ευρώ παραπάνω για κάτι που δουλεύει σωστά. Στο κάτω κάτω αν το δούμε σε βάθος χρόνου περίπου 4 ετών είναι ένα καφές το μήνα.
Άρα δηλαδή από την στιγμή που βάζεις μια routier για να "στρίβεις", μιας και θεωρείται ανάρτηση "performance", είναι ιδανικός συνδυασμός ένα λάστιχο με μαλακότερο και υψηλότερο πλαϊνό σε σχέση με ένα κοντότερο και πιο άμεσο λάστιχο σε απόκριση;

Αυτό θέλετε να μου πείτε και εσύ και ο Παναγιώτης; Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Σεπ 2013, 11:19:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι για μενα και το γρηγορη το εξαλτο 2 με τερμα πιεση ηταν μια χαρα σε αποκριση και συμπεριφορα στο 195-55-15
εξαρταται και απο το λαστιχο.

οταν εβαλα 195-50-15 δε βρηκα τιποτα το ιδιαιτερο παραπανω σε κρατημα και επαφη με το δρομο αλλα εχασα πολυ σε ανεση. (σε συνδιασμο με τη πεζο σπορτ)

οπως ειπα ειναι θεμα προτεραιοτητων και ηλικιας-γκρινιας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
p206xs2 (Γρηγόρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2003)

Ένταξη: 02 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 273
Τόπος: Αθήνα, Νέος Κόσμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Σεπ 2013, 11:55:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ δεν μπορώ να κρίνω το 50άρι γιατί δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ.
Έξάλλου για το λόγο αυτό ρώτησα εσάς που έχετε δοκιμάσει.

Πάντως, για να μην ξεφεύγουμε, το αρχικό μου ερώτημα ήταν ποιο λάστιχο να επιλέξει κάποιος σε 195/55/15 τώρα που το PE2 δεν βγαίνει πλέον σε αυτή τη διάσταση.

Και σε δεύτερη σκέψη, έαν όντως δεν υπάρχει κάποιο ελαστικό αντάξιο του PE2 (έριξα μια σκέψη για Conti PremiumContact 5...), μήπως πρέπει να πάω σε 50άρι προφίλ και εάν ναι με ποιο ελαστικό.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Σεπ 2013, 14:11:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτή την στιγμή, 195/50/15 Michelin Piltot Exalto με ανάρτηση Peugeot Sport, είναι μια χαρά Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
dimisboukis (Dimis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.6 16v (12/2006)

Ένταξη: 06 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 286
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Σεπ 2013, 18:16:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να πω και γω την γνωμη μου.Ακουσα τον octane περυσι τον Μα'ι'ο και εβαλα τα s1 evo K107.Ειναι πολυ καλα για τα λευτα τους και εχουν φαγωθει ελαχιστα για τα χλμ που εχουν κανει.Με εχει εκπληξει το οτι ακομη δεν εχουν γινει παπουτσια και ειναι μαλ**α.Επεισης μου εκανε εντυπωση σε αυτο το λαστιχο ειναι οτι παρεχει μεν κρατημα αλλα το αμαξι παραμενει παιχνιδιαρικο.Η διασταση που βαζω ειναι 195-45-16,και πιεσεις δεν θυμαμαι 100% νομιζω 36πισω-34εμπρος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Σεπ 2013, 18:48:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dimisboukis έγραψε:
Να πω και γω την γνωμη μου.Ακουσα τον octane περυσι τον Μα'ι'ο και εβαλα τα s1 evo K107.Ειναι πολυ καλα για τα λευτα τους και εχουν φαγωθει ελαχιστα για τα χλμ που εχουν κανει.Με εχει εκπληξει το οτι ακομη δεν εχουν γινει παπουτσια και ειναι μαλ**α.Επεισης μου εκανε εντυπωση σε αυτο το λαστιχο ειναι οτι παρεχει μεν κρατημα αλλα το αμαξι παραμενει παιχνιδιαρικο.Η διασταση που βαζω ειναι 195-45-16,και πιεσεις δεν θυμαμαι 100% νομιζω 36πισω-34εμπρος.

Very happy Very happy Very happy

Πολυ χαιρομαι που εμεινες ευχαριστημενος φιλε μου!!

Το συγκεκριμενο λαστιχο ειναι αλλου!

Οχι τοσο σε απολυτο κρατημα , οσο σε ομοιογενεια στη συμπεριφορα του και σε διαρκεια , ενω ΔΕΝ τρωγεται!

Και MEMsound που το εβαλε στις ιδιες διαστασεις γούσταρε πολυ Very happy

Πριν μισο χρονο εβαλα 2x K115 μπροστα , τα οποια επισης ειναι βεντουζακια , αλλα το αυτοκινητο το εχω Ελλαδα και δεν το εχω οδηγησει πολυ. (Ισως ο Andylag να μπορει να πει περισσοτερα Laughing ) .



Εν συντομια το story με την Hankook:

Το 2010 εψαχνα λαστιχα για το vts , μιας και τα exalto 2 ειχαν φαγωθει απο Ring , βουνο , 2 αλλες πιστες και αρκετα χλμ στην autobahn.
Ψαχνοντας βλεπω τα S1 και ρισκαρω , μιας και πολλα reviews δεν υπηρχαν , αλλα για καποιο λογο μου εκαναν κλικ.
Τα λατρεψα.
Λιγο αργοτερα μπηκαν ποδηλατησια (απο 155/65-15 σε 165/60-14) Hankook (415 αν θυμαμαι καλα) σε aygo το οποιο εγινε ΤΡΑΙΝΟ!!!
Περυσι που το 207 της sister φορεσε για πρωτη φορα χειμερινα , πηρα hankook Laughing , (καπου πρεπει να εχω ανεβασει φωτο) και εγινε 4x4 Laughing
Καπακια το c2 φορεσε K115 (ετσι , για να δοκιμασουμε ολη την...παρτουζα...της Hankook Laughing ) , το ειχε η αδερφη μου καμποσο καιρο που ηταν Ελλαδα και μου λεει "τι γαμάτα λαστιχα ειναι αυτα?! Πως κρατανε ετσι? Θελω και γω!!" Laughing
Ε , ως τωρα αντεξαν τα Nero , σε λιγο θα φορεθουν παλι τα τραχτερωτα και την Ανοιξη μαντεψτε... Razz
(Σημειωνω εδω πως παλιοτερα οδηγουσε που και που το cupra μου με parada... . Πως εζησε δεν ξερω... , μιας και ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΕΙ Silly )


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Σεπ 2013, 21:03:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206xs2 έγραψε:
Και σε δεύτερη σκέψη, έαν όντως δεν υπάρχει κάποιο ελαστικό αντάξιο του PE2 (έριξα μια σκέψη για Conti PremiumContact 5...), μήπως πρέπει να πάω σε 50άρι προφίλ και εάν ναι με ποιο ελαστικό.
Τα Continental δεν βρέθηκε ένα άτομο σε 206 που να πεί ότι του αρέσανε, όποια κι αν δοκιμάσανε πέραν των εργοστασιακών.

Γνώμη μου, είναι να πας σε 50άρι, τόσο για το ταμειακό θέμα, όσο και για το εύρος επιλογών που έχεις μιας που είναι πιο εμπορική διάσταση Very happy



Octane, τα Kinergy τα δοκίμασες καθόλου;



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Σεπ 2013, 21:09:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
p206xs2 έγραψε:
Και σε δεύτερη σκέψη, έαν όντως δεν υπάρχει κάποιο ελαστικό αντάξιο του PE2 (έριξα μια σκέψη για Conti PremiumContact 5...), μήπως πρέπει να πάω σε 50άρι προφίλ και εάν ναι με ποιο ελαστικό.
Τα Continental δεν βρέθηκε ένα άτομο σε 206 που να πεί ότι του αρέσανε, όποια κι αν δοκιμάσανε πέραν των εργοστασιακών


Δυστυχώς, πρέπει να το επιβεβαιώσω. Θεωρούσα ότι τα Conti Premium 5 θα ήταν καλύτερα απ'τα 2 (που από γνώμες μου'χαν πει ότι ήτανε καλά). Τον πρώτο καιρό είχα την αίσθηση ότι είναι αρκετά καλά. Έπειτα, δεν ξέρω, σαν να χάσανε σε πάτημα, ειδικά τώρα με τις ζέστες.

Βέβαια, δεν παίζει να τα αλλάξω ξανά πριν τον προβλεπόμενο χρόνο (3-4 χρόνια), δεν έχω και κανά ακριβό ή καινούριο αμάξι να το "φροντίζω" και τόσο.

Θα μου πει κανείς, γιατί τα επέλεξα. Πριν είχα τα Saver (did not like) κι είχαν γραφτεί και 2-3 απόψεις ότι τα Conti 5 είναι καλά, οπότε τα προτίμησα όσο να'ναι.


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Σεπ 2013, 22:19:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:

Octane, τα Kinergy τα δοκίμασες καθόλου;

Λοιπον Steve ειμαι 50/50.
Δεν θυμαμαι αν στο Aygo μπηκαν τα 415 ή τα 425.
Τα 425 ειναι "οικολογικα" και εγω δεν τα παω αυτα γιατι ποτέ δεν αποδιδουν οσο θα επρεπε , αλλα παιζει να μπηκαν αυτα τελικα και να ηταν βεντουζιτσες.
Εγω θα τα δοκιμαζα παντως , χιλιες φορες απο τα αντιστοιχα bridgestone/firestone που συνηθως θελουν να σου πουλησουν σε αυτες τις διαστασεις... .


P.S. το πελμα των χειμερινων Wink



etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
papadoc (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 Rallye 2002 ,308 2020 Diesel

Ένταξη: 08 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 160
Τόπος: Χολομωντας λεμε!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Φεβ 2014, 01:30:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ηρθε ο καιρος κι εγω επιτελους να αλλαξω λαστιχα. Μετα απο πολυ διαβασμα εδω μεσα , θα καταληξω στα s-drive στη διασταση που ηδη εχω (195/50/15). Οταν με το καλο τα βαλω, θα γραψω εντυπωσεις , αν και με τα 7ετιας υπερξεραμενα -υπερφαγωμενα michelin pilot οτι λαστιχο και να βαλω μαλλον θα φαινεται θε'ι'κο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
B.M-SPORT (ΒΑΣΙΛΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Citroen Xsara 1.4 (8v) coupe 1999

Ένταξη: 11 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: Πειραιας-Κερατσινι-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Φεβ 2014, 10:13:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

papadoc έγραψε:
Ηρθε ο καιρος κι εγω επιτελους να αλλαξω λαστιχα. Μετα απο πολυ διαβασμα εδω μεσα , θα καταληξω στα s-drive στη διασταση που ηδη εχω (195/50/15). Οταν με το καλο τα βαλω, θα γραψω εντυπωσεις , αν και με τα 7ετιας υπερξεραμενα -υπερφαγωμενα michelin pilot οτι λαστιχο και να βαλω μαλλον θα φαινεται θε'ι'κο.


καλημερα, νομιζω σωστη η επιλογη σου, πες μας εντυπωσεις .....καλοφορετα.
ποσο τα βρηκες;;;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
papadoc (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 Rallye 2002 ,308 2020 Diesel

Ένταξη: 08 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 160
Τόπος: Χολομωντας λεμε!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Φεβ 2014, 01:51:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα βρηκα εδω στη Θερμη (Θεσσαλονικη), 270 ευρω. Λογικη τιμη φανταζομαι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενη
Σελίδα 38 από 40

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2232s (PHP: 65% - SQL: 35%) - SQL queries: 15 - GZIP enabled - Debug on