PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αποχή...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Δεκ 2006, 16:23:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:


... Κι όσοι δεν είναι σε θέση να μιλήσουνε ή να ακούσουνε, ειδικά όταν πρόκειται για θέμα ασφάλειας, πρέπει να ξυλωθούν και να μείνουν αυτοί που πραγματικά ενδιαφέρονται για το άθλημα και όχι να φουσκώσουν τις τσέπες τους.


Συμφωνούμε απόλυτα. Για πες μας λοιπόν πως θα ξυλωθούν αυτοί που έχουν και το μαχαίρι και το καρπούζι ?

Θα τους ξηλώσει κάνας υπουργός ? τα.. κανάλια ? ποιος ? γιατί εμείς σαν οδηγοί, οι κριτές, οι λέσχες δεν έχουμε κανένα έλεγχο πάνω τους.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Δεκ 2006, 16:49:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλαδή θες να πεις Νίκο (χρόνια πολλά κιόλας) ότι δεν υπάρχει πραγματική "επικοινωνία" με την ΕΛΠΑ?
Ρωτάω γιατί δεν ξέρω...
Αν είναι έτσι το θέμα δεν είναι τα ασφαλιστικά μέτρα αλλά ο όλος θεσμός του μηχανοκίνητου αθλητισμού.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Δεκ 2006, 18:07:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
plaketokofths έγραψε:


... Κι όσοι δεν είναι σε θέση να μιλήσουνε ή να ακούσουνε, ειδικά όταν πρόκειται για θέμα ασφάλειας, πρέπει να ξυλωθούν και να μείνουν αυτοί που πραγματικά ενδιαφέρονται για το άθλημα και όχι να φουσκώσουν τις τσέπες τους.


Συμφωνούμε απόλυτα. Για πες μας λοιπόν πως θα ξυλωθούν αυτοί που έχουν και το μαχαίρι και το καρπούζι ?

Θα τους ξηλώσει κάνας υπουργός ? τα.. κανάλια ? ποιος ? γιατί εμείς σαν οδηγοί, οι κριτές, οι λέσχες δεν έχουμε κανένα έλεγχο πάνω τους.


Τί να σου πεί ρε? 3ς σελίδες μπούρδες του δεν τις χόρτασες? Όλο λέει και λέει και τίποτα δεν προτείνει Very happy

Οι θέσεις του είναι σαφείς και τεκμηριωμένες Rotfl Hunter



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Δεκ 2006, 22:39:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λευτέρη τρέχω γιατί αποφάσισα να ακολουθήσω ένα "άθλημα" το οποίο έτσι το γνώρισα. Με τις παραλήψεις του. Με πράγματα τα οποία είχαν ξαναγίνει (κολιοπάνος ελπα 2004 νομιζω). Αυτά πάντα θα γίνονται. Και όπως είδες από το βιντεάκι δεν γίνονται μόνο στην Ελλάδα. Δεν γίνεται σε μια περιοχή να μαντρώσεις 2000-3000 άτομα (θεατές ή/και κατοίκους)
Ο Μ@λάκας είναι ανίκητος.
Παλλάδιο 2005: Διάλογος μπάτσου-κατοίκου της περιοχής όπου τελείωνε η ειδική πλάκα.
Κατοικος: Θέλω να πάω σπίτι μου.
Μπάτσος: περπατήστε στην άκρη του δρόμου και πηγαίντε. (200 μετρα από το στοπ την ειδικής όλα αυτά)
Κ: θέλω να πάω με το αμάξι
Μ: δεν γίνεται, εξελίσεται αγώνας.
Κ:ότι και να γίνεται εγώ θα πάω σπίτι μου με το αμάξι μου.
Μ: Αυτό αποκλείεται κλπ κλπ
Για να μην τα πολυλογώ ο τύπος έβαλε μπρος και πήγε να ξεκινήσει. Αν ο μπάτσος δεν έμπαινε μπροστά θα είχε φύγει. Και όλο το σκηνικό έγινε μπροστά στα μάτια μου.
Και ρωτάω εγώ τώρα: Αν αυτό δεν ήταν στον τερματισμό όπου είχε μπάτσο αλλά από κάποιον ενδιάμεσο, Τι θα γινόταν? Ο τύπος θα έμπαινε και αν πήγαινες να τον εμποδίσεις θα έτρωγες και ξύλο!!!
Τι μπορεί να κάνει η οποιαδήποτε λέσχη γιαυτό?

Μ.Ρόδο 2005
Ειμαι ενδιάμεσος σε μια ειδική στην Θήβα. !0 λεπτά πριν ξεκινήσει ο αγώνας ακούω αμάξι από την αντίθετη φορά που θα περνούσε ο πλοηγός! βγαίνω στον δρόμο και βλέπω 100 μέτρα μετά από εμένα να ξεπηδάει ένα τζιπ από το πουθενά. Είχε διασχίσει ένα χοράφι και μπήκε στην ειδική. Δεν πρόλαβα ούτε να φωνάξω. Εξαφανίστηκε. Ειδοποίησα τον επόμενο ενδιάμεσο και τον σταμάτησαν. Αν αυτό είχε γίνει την ώρα του αγώνα ποιος θα έφτεγε? Η λέσχη που δεν είχε κλείσει το χωράφι? Εγώ? Η ο ΜΑΛΑΚΑΣ με το τζιπ??????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Δεκ 2006, 22:58:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α, και κατι αλλο
όλα τα καπ, παντου και παντα έτσι ήταν και θα ειναι
Θες εννιαία, καπ της πεζο με 106, μικρα, μονο για τα σεατ δεν εχω ακουσει ακομα κατι.
Μέχρι και για τα μικρα εχω ακουσει παρολου που λενε οτι ανοιγουν αυτοκινητα. Με τον Χαλατση δεν εμαθες τι εγινε στο παλλαδιο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Δεκ 2006, 00:47:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιαννη.
Θεωρω πως η πλειονοτητα αυτων που ετρεχαν στο Παλλαδιο δεν τους ενδιεφερε τα προβληματα που υπαρχουν,οπως και η πλειονοτητα αυτων που δεν ετρεξε, το αντιθετο και αυτο το λεω μεσα απο συζητησεις που εκανα ειδα και ακουσα.
Φτασαμε στην αποχη γιατι η ιδια η ΕΘΕΑ σταματησε το διαλογο προσκομοιζοντας και αντιστοιχη επιστολη.
Αν εισουν αγωνιζομενος και καθαριζες το πρωταθλημα στην Α/6 νομιζεις πως θα αλλαζε κατι στη ζωη σου ετσι οπως ειναι τα πραματα?
Νικο
αφου και εσυ αναφερεις περιστατικα δεν ΦΟΒΑΣΑΙ να τρεξεις?
Οσο για τα καπ αυτη η κατασταση υπαρχει λογω συμφεροντων ελλειπων κανονισμων κλπ,αυτο δεν σε ενδιαφερει να αλλαξει ή απλα αρκεισαι στο να μας τα πριζεις ολη τη χρονια για τις μαιμουδες των αλλων? Laughing
Σε γενικες γραμμες μου λες οτι θες να κολυμπας στα σκ**α αφου ετσι τα γνωρισες ενω υπαρχει η δυνατοτητα να γινουν πισινα?!
ΥΓ το δυστυχημα του Κολιοπανου εγινε στο Αχαιος το 2003,ξερεις εκει τι εκτυλιχθηκε ακριβως?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Δεκ 2006, 12:27:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

->αφου και εσυ αναφερεις περιστατικα δεν ΦΟΒΑΣΑΙ να τρεξεις?

Όχι αφού έτσι ήταν όταν αποφάσισα να τρέξω. Το να έχεις ένα ελλειπως (από θέματα ασφαλείας) αμάξι είναι καθαρά δικό σου θέμα και όχι των άλλων. Το να φορας και ΝΑ ΔΕΝΕΙΣ το κράνος επίσης. Αν δεν νοιάζει εσένα η ασφάλειά σπυ και η ζωή σου, τι ζητάς από τους άλλους? Αυτά τα λέω για τους 2 πρόσφατους θανάτους... Ο λόγος που αγόρασα το αμάξι του τσίλη και όχι του μαυροδή, μιας και το πούλαγε και αυτός ήταν καθαρά το κειτζ. Και μόνο αυτό. Γιατί το αμάξι του τσίλι είχε και ένα χτύπημα στον μασπιέ το οποίο έφτιαξα. Μπορούσα να πάρω του μαυροδή που έιχε ένα αισχρό κειτζ και να είναι πιο όμορφο εξωτερικά....


->Οσο για τα καπ αυτη η κατασταση υπαρχει λογω συμφεροντων ελλειπων κανονισμων κλπ,αυτο δεν σε ενδιαφερει να αλλαξει ή απλα αρκεισαι στο να μας τα πριζεις ολη τη χρονια για τις μαιμουδες των αλλων?

Αυτό δεν αλλάζει επειδή ακριβώς είναι λόγω συμφερόντων. Από εδώ και πέρα λοιπόν δεν θα σας τα πρίζω!


->Σε γενικες γραμμες μου λες οτι θες να κολυμπας στα σκ**α αφου ετσι τα γνωρισες ενω υπαρχει η δυνατοτητα να γινουν πισινα?!

Σορρυ αλλά με αυτόν τον τρόπο πιστεύω ότι δεν πρόκειται να αλλάξει τίποτα. Και αυτό το πιστεύω γιατί η ΕΘΕΑ θα μουλαρώσει και δεν θα κάνει πίσω. Δεν θα έριχνε το γόητρό του ο Μανιατόπουλος Για 50-100 αγωνιζόμενους... Τώρα που θα αλλάξει η ηγεσία της ΕΘΕΑ ίσως κάτι να γίνει. Αλλά η άποψή μου όσο πρόεδρος ήταν ο Μανιατόπουλος ήταν ότι τίποτα δεν θα άλλαζε... Αναμένουμε....


->ΥΓ το δυστυχημα του Κολιοπανου εγινε στο Αχαιος το 2003,ξερεις εκει τι εκτυλιχθηκε ακριβως?
Όχι γιατί δεν ήμουν εκεί. (Αν και νομίζω ότι ήταν Ράλλυ ΕΛΠΑ και όχι αχαιός. Λάθος δικό μου) Και όσα ακούστηκαν μετά ειναι φήμες του καθενός... Έχω μια γενική άποψη χωρίς πάρα πολλές λεπτομέριες. Απλά ξέρω πως έγινε το ατύχημα... Ξέρεις κάτι παραπάνω;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Δεκ 2006, 12:30:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βοήθειά μας...

http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=main-article&race_id=0&article_id=11610
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Δεκ 2006, 14:10:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καμια γελιογραφια του μανιατοπουλου με μουστακι να κοιτα ψηλα και το
γλυφτη απο κατω το σ.χ να φωναζει
-ΧΑΙ ...


μονο αυτο μενει να δουμε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Δεκ 2006, 16:21:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Δηλαδή θες να πεις Νίκο (χρόνια πολλά κιόλας) ότι δεν υπάρχει πραγματική "επικοινωνία" με την ΕΛΠΑ?
Ρωτάω γιατί δεν ξέρω...
Αν είναι έτσι το θέμα δεν είναι τα ασφαλιστικά μέτρα αλλά ο όλος θεσμός του μηχανοκίνητου αθλητισμού.


κάπου εκεί πέρα κοντά βρισκόμαστε. υπάρχει μια κάποια επικοινωνία. πάσχει (ίσως όχι του θανατά αλλά αρκετά) όλος ο θεσμός του μηχ. αθλητισμού.

γενικά είχαν παραχαλαρώσει τα πράγματα αρκετά...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Δεκ 2006, 16:48:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 από pc MEMsound έγραψε:

το γοητρο του το εριξε ηδη και ξεκινησε διαλογο, υποσχεθηκε αλλαγες.
Οσο για τα υπολοιπα . . . αν εχεις τα φραγκα για αποζημιωση συγγενων θυματων -γιατι απο ασφαλειες κλπ καλυτερα να πας για πουρναρια- τοτε ερχομαι να τρεξω και εγω συνοδηγος σου στο καπ απο του χρονου, αλλα θα πληρωσεις εσυ γιατι εγω δεν εχω φραγκο! Laughing Laughing Laughing

ΥΓ. Για ενα απο τα δυο θανατηφορα, η λεξη Laminated ξερεις τι σημαινει?



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Πεμ 07 Δεκ 2006, 18:39:38, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Δεκ 2006, 17:11:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
ΥΓ. Για ενα απο τα δυο θανατηφορα, η λεξη Laminated ξερεις τι σημαινει?

Χμμ...μιλας για το παρ-πριτς στο ατυχημα του Σπριντ της Κορινθου... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Δεκ 2006, 01:27:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι, ξέρω τι είναι και τι σημαίνει. (Νομιζω γράφεται Luminated αλλά δεν έχει καμία σχέση. Απλά είπα να το πω). Αυτό ρε Λευτέρη δεν είναι υπόθεση του οδηγού?
Δηλαδή το βλέπεις ότι ο Τ.Ε. πρέπει να κάνει ντα τον οποιονδήποτε για να μην σκοτωθεί; Δηλαδή θα πήγαινες εσύ σε έναν αγώνα με ξεβίδωτο κειτζ και αν δεν σου έλεγε τπτ ο Τ.Ε. θα έτρεχες?
Αυτό είναι καθαρά βλακεία δικιά μας και όχι των άλλων. Εγώ έτσι το βλέπω και διόρθωσέ με αν κάνω λάθος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Δεκ 2006, 12:36:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Α, και κατι αλλο
όλα τα καπ, παντου και παντα έτσι ήταν και θα ειναι
Θες εννιαία, καπ της πεζο με 106, μικρα, μονο για τα σεατ δεν εχω ακουσει ακομα κατι.
Μέχρι και για τα μικρα εχω ακουσει παρολου που λενε οτι ανοιγουν αυτοκινητα. Με τον Χαλατση δεν εμαθες τι εγινε στο παλλαδιο?


Ένα MotorsTV στον κύριο να παρακολουθήσει στο RCC Cup μόνο πως βγαίνουν τα αυτοκίνητα στις ευθείες Twisted evil


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Δεκ 2006, 14:18:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Ναι, ξέρω τι είναι και τι σημαίνει. (Νομιζω γράφεται Luminated αλλά δεν έχει καμία σχέση. Απλά είπα να το πω). Αυτό ρε Λευτέρη δεν είναι υπόθεση του οδηγού?
Δηλαδή το βλέπεις ότι ο Τ.Ε. πρέπει να κάνει ντα τον οποιονδήποτε για να μην σκοτωθεί; Δηλαδή θα πήγαινες εσύ σε έναν αγώνα με ξεβίδωτο κειτζ και αν δεν σου έλεγε τπτ ο Τ.Ε. θα έτρεχες?
Αυτό είναι καθαρά βλακεία δικιά μας και όχι των άλλων. Εγώ έτσι το βλέπω και διόρθωσέ με αν κάνω λάθος.

Kανεις λαθος,εσυ αν δεν μαθαινες αυτη τη λεξη απο το ατυχημα θα ηξερες τι σημαινει?Παπαρια οπως ολοι μας πιστευω.
Απλα αν σου εσπαγε το παρμπριζ θα πηγαινες στον παρμπριζα, "ποιο ειναι το φθηνοτερο?" θα σου εδινε ενα οτιδηποτε και θα τελειωνε το θεμα.
Στην Καλαματα που χρειαστικε να αλλαξω το δικο μου ζητησα εγω να ειναι laminated και αν δε το ζητουσα απλο θα μου εδιναν και ειναι λογικο νομιζω αφου εχουν και μεγαλη διαφορα τιμης,αρα μαλλον αλλουνου δουλεια ειναι (και μαλιστα ουτε 2 λεπτων) μαλλον οχι του οδηγου.Οσο για το κειτζ, νομιζω οτι ειναι ατυχης η συγκριση.
Νικο μου δεν ειμαι εγω αυτος που θα σου κανει ρεκτιφιε στα μυαλα, κατσε σκεψου και κρινε.
Αν κρινεις οτι πρεπει να συνεχισεις,ερχομαι συνοδηγος αλλα- οπως ειπα και πιο πανω- εγω δεν εχω φραγκο για αποζημιωση συγγενων θυματων κλπ. Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Δεκ 2006, 14:07:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έγινε και αυτό.
http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=main-article&article_id=11616&race_id=0
ενδιαφέρον. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Δεκ 2006, 01:09:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Έγινε και αυτό.
http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=main-article&article_id=11616&race_id=0
ενδιαφέρον. Wink


Παντος το μονο σίγουρο οτι τα λεφτά δεν πάνε χαμένα.
Απο οτι βλέπουμε το συνέδριο έγινε σε ωραίο ξενοδοχείο..
Να που πάνε τα λεφτά των αγωνιζόμενων...
Αλλα φταίνε και αυτοι....
Οταν λέμε αποχή λέμε όλοι...
Αλλά είπαμε και με τον Λεφ μόνο με ξύλο θα γινόταν αποχή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Δεκ 2006, 01:20:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gr@lly έγραψε:
MEMsound έγραψε:
Έγινε και αυτό.
http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=main-article&article_id=11616&race_id=0
ενδιαφέρον. Wink


Παντος το μονο σίγουρο οτι τα λεφτά δεν πάνε χαμένα.
Απο οτι βλέπουμε το συνέδριο έγινε σε ωραίο ξενοδοχείο..
Να που πάνε τα λεφτά των αγωνιζόμενων...
Αλλα φταίνε και αυτοι....
Οταν λέμε αποχή λέμε όλοι...
Αλλά είπαμε και με τον Λεφ μόνο με ξύλο θα γινόταν αποχή...

το ξενοδοχειο ειναι προσφορα του αγωνιζομενου Γιαννη Παπαδημητριου.
Ο σβοαα αν διαβασες ειναι ο συλλογος βετερανων οδηγων . . . καμια σχεση με την εθεα λοιπον.
Αυτο για το ξυλο ποτε το ειπαμε?
Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
Σιγα μην παιξω και μπουνιες ας φαει ο καθενας το κεφαλι του μονος του! Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Δεκ 2006, 01:26:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παραγοντα..
Το διάβασα.... πάντος λεφτά σε αυτά τα συνέδρια παίζουν...
Απλά ήθελα να τονίσω οτι η τωρινή επιτροπή απο οτι ξερω δεν δινει
και τόση βάση στα θέματα που έχετε ζητήσει....
Οσο για το ξύλο το είπαμε με τον καράφλα....
Οτι μόνο έτσι γίνετε αποχή......

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Δεκ 2006, 01:52:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gr@lly έγραψε:
Παραγοντα..
Το διάβασα.... πάντος λεφτά σε αυτά τα συνέδρια παίζουν...
Απλά ήθελα να τονίσω οτι η τωρινή επιτροπή απο οτι ξερω δεν δινει
και τόση βάση στα θέματα που έχετε ζητήσει....
Οσο για το ξύλο το είπαμε με τον καράφλα....
Οτι μόνο έτσι γίνετε αποχή......

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ποιο συνεδριο χρυσε μου? Laughing Laughing Laughing
Ποια επιτροπη?
Οσο για το ξυλο ηταν γνωμη του Θεοφιλου,ποτε δεν εστερνιστικα μια τετοια αποψη.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 4 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,173s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on