PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

208 GTi
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Μάρ 2015, 01:50:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλλον ισχύει οτι έχει 50αρα. 200 άλογα αμάξι με 50αρα.. Για ποιό λόγο; Και το 207rc είχε 55 με 25 λιγότερα άλογα.

Βάση σερβις μποξ επίσης δείχνουν να μοιάζουν σαν διαδρομή τώρα αν όντως μπαίνει είναι αλλη ιστορία..


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stevedek (Steve)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 208 GTi

Ένταξη: 04 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 173
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Μάρ 2015, 20:33:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σήμερα λοιπόν στο συνεργείο τοποθετήσαμε εκτός των άλλων και την εξάτμιση της Scorpion, το short shift της M-Tech και το φίλτρο της K&N

ούτε check engine (που έχω ακούσει και διαβάσει), ούτε τίποτε

η εξάτμιση απλά εκπληκτική, cat-back σύστημα ...

έτοιμη στις εργοστασιακές βάσεις, λιγότερο από 30 λεπτά εγκατάσταση, περισσότερο μας πήρε να βγάλουμε την εργοστασιακή!

φοβερός ήχος, όχι κουραστικός, όσο sport χρειάζεται ...

το φίλτρο K&N σε 5 λεπτά ήταν στη θέση του, 3 βίδες και να βγει η εισαγωγή από το πάνω τμήμα του κουτιού, και ήταν έτοιμο ...

το short shift της M-Tech πραγματικά αλλάζει το κιβώτιο του 208 GTi, σε τέτοιο βαθμό που να θυμίζει καλό made in Japan (Subaru)

πολύ μικρότερες διαδρομές, μηχανική αίσθηση, μπράβο στον M-tech

και μερικές photo ...

http://1drv.ms/1GJFomq

http://1drv.ms/18fql5c

http://1drv.ms/18fqjKI

http://1drv.ms/18fqt4G

http://1drv.ms/18fqA0n


SteveDek@hotmail.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
lefteraki (lefteris)
Μέλος
Μέλος


peugeot 208 gti & peugeot 206

Ένταξη: 28 Ιούλ 2009
Δημοσιεύσεις: 129
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Μάρ 2015, 20:39:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αψογο!! καλοριζικος! αν μπορεις ανεβασε κανα βιντεο να ακουσω θορυβο ρε φιλε αν μπορεις..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stevedek (Steve)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 208 GTi

Ένταξη: 04 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 173
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Μάρ 2015, 21:11:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα ανεβάσω Σάββατο στο youtube, θα στείλω link ...


SteveDek@hotmail.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alfasud (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 R 1.6 (16V)

Ένταξη: 09 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Μάρ 2015, 22:14:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Cheers Thumb Left Thumbs Up
Έτσι και βάλεις τίποτα πολυάκτινες ΛΕΥΚΕΣ ζάντες, πας καρφωτός για το ομορφότερο αυτοκίνητο του κλαμπ!



Auto Power
"Ο ΝΟΤΗΣ"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
taskom (ΤΑΣΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 208 GTI 200H black (2015)

Ένταξη: 18 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Μάρ 2015, 22:19:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ομορφο!!!

Παιδια θα βαλω κουτι για δωρεες...
Να κανω και εγω καμια αλλαγη ο φτωχος!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stevedek (Steve)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 208 GTi

Ένταξη: 04 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 173
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Μάρ 2015, 22:38:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alfasud έγραψε:
Cheers Thumb Left Thumbs Up
Έτσι και βάλεις τίποτα πολυάκτινες ΛΕΥΚΕΣ ζάντες, πας καρφωτός για το ομορφότερο αυτοκίνητο του κλαμπ!


μου αρέσουν πολύ οι εργοστασιακές ... ίσως από όλα τα αυτοκίνητα που έχω αλλάξει οι πιο όμορφες

για αυτό έβαλα παραγγελια ειδικά μπουλονια ώστε να μπούνε οι αποστάτες της H&R ...

αν και είδα στον Ζανια σήμερα κάτι BRAID λευκές Cool


SteveDek@hotmail.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2015, 00:57:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αποστάτες στις εργοστασιακές ζάντες;

Αδερφέ θα κατέβει ο Armand Peugeot από τον παράδεισο να σε σφαλιαρίσει! Δε λέω, καλό το tuning αλλά με τους αποστάτες αλλού θα πατάς και αλλού θα βρίσκεσαι.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
stevedek (Steve)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 208 GTi

Ένταξη: 04 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 173
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2015, 06:37:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν δεν σεταριστουν σωστά, έχω δυο επιλογές:

- τους βγάζω και επιστρέφω στα εργοστασιακά μπουλονια χωρίς αποστάτες

- αλλάζω ζάντες με Team Dynamics + αποστάτες

έψαξα και στην Peugeot Sport για αντιστρεπτικη εμπρός, η μόνη που κάνει είναι του 208 CUP , αλλά ουσιαστικά είναι η ίδια που φοράει το αυτοκινητο τώρα στα 21mm

Ερώτηση αφού εδώ όλοι ξέρετε:

Η Peugeot Sport πως αυξησε το εμπρός μεταξόνιο 22mm και το πίσω 16mm στο 208 GTi 30th Anniversary Edition;

Μη μου πείτε με τις 18αρες ζάντες που το έβαλε γιατί το offset στο απλό GTi είναι 20, μετά πάμε στο 10, αρκετά σπάνιο ... Αρα είτε άκρα αλλαξε, είτε αποστάτες έβαλε (λέω εγώ)


SteveDek@hotmail.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
puglover 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 09 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 485

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2015, 15:30:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

taskom έγραψε:
Ομορφο!!!

Παιδια θα βαλω κουτι για δωρεες...
Να κανω και εγω καμια αλλαγη ο φτωχος!!!!!!!


Δεν υπαρχει κανενας λογος φιλε μου να το κανεις τσιρκο κι εσυ. Το αμαξι ειναι μια χαρα οπως βγαινει απο το εργοστασιο, με αυτη την αναρτηση, με αυτο το σασμαν και με αυτη τη βαση κινητηρα Cool .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2015, 16:51:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μαλιστα

τσιρκο το να αλλαξεις μια αντικειμενικα πολυ μικρη εξατμιση
να κοντυνεις τις σχεσεις
και ενα ελευθερο φιλτρο στο μαμα κουτι

το ακουσαμε κι αυτο....

φιλε μου καλα χιλιομετρα να χεις και απροβληματιστα παντα!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2015, 20:16:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

stevedek έγραψε:


Ερώτηση αφού εδώ όλοι ξέρετε:

Η Peugeot Sport πως αυξησε το εμπρός μεταξόνιο 22mm και το πίσω 16mm στο 208 GTi 30th Anniversary Edition;

Μη μου πείτε με τις 18αρες ζάντες που το έβαλε γιατί το offset στο απλό GTi είναι 20, μετά πάμε στο 10, αρκετά σπάνιο ... Αρα είτε άκρα αλλαξε, είτε αποστάτες έβαλε (λέω εγώ)


Απ οτι βλέπω εχει παίξει με αποστάτη στον πίσω άξονα πριν το ακραξονιο και μπρος με αλλά ψαλίδια.
Όχι αποστάτες πανω στις ζάντες προφανώς!


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stevedek (Steve)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 208 GTi

Ένταξη: 04 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 173
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάρ 2015, 20:43:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πάντως με 4.000 λίρες (στην Αγγλία) παραπάνω δεν βγαίνει το ακόλουθο μαζί με τα ψαλίδια:

φινιρίσματα γύρω γύρω στο αμάξωμα
Φινιρίσματα εντός στο σαλόνι
ζάντες 18αρες
αλλά λάστιχα
δίσκοι εμπρός μεγαλύτεροι
4πιστονες εμπρός
Ελατήρια
Αμορτισέρ
Αντιστρεπτική
Torsen LSD
Εξατμιση cat-back
Φριδακια προφυλακτήρα εμπρός
Καθίσματα
Remap (πες αυτό είναι τσάμπα!)


SteveDek@hotmail.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Μάρ 2015, 00:10:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι ακριβως δεν σου βγαινει στον λογαριασμο???

ΒΑΣΙΚΟ... οι εταιριες δεν ειναι κοινοφελείς οργανισμοί.
πουλανε για να κερδισουν...αρα πάντα να βαζεις και τα ποσοστο κερδους στον λογαριασμο

ΕΠΙΣΗΣ βασικο... για να γινει το "απλο 208 γτι" -> "208 γτι ανιβερσαρι" δαπανηθηκε καμποση φαια ουσια..πληρωθηκαν καμποσοι ανθρωποι...εγιναν καμποσες δοκιμες...αναλβθηκαν καμποσα ανταλλακτικα / δοκιμια κλπ κλπ ---> αυτο ειναι το λεγομενο κοστος εξελιξης το οποιο προφανως και το πληρωνει ο τελικος αγοραστης .

φυσιολογικο και αυτο για τι πληρωνεις αυτο το κατι παραπανω για να παρεις κατι ετοιμο βελτιωμενο χωρις να ασχολησε εσυ με αυτο το πραγμα.

φυσικα υπαρχει και η οδος της ατομικης βελτιωσης...απλα (και το λεω εκ πειρας μιας και εχω ασχοληθει καμποσο και γω)...θυμηστε που εχουμε εμεις διαθεσιμο αμορτισερομετρα της προκοπης...πιστες δοκιμων...συστηματα ακριβους2 χρονομετρησης και εξετασης δυναμικης και παθητικης συμπεριτου αυτοκινητου κοντα στο οριο κλπ κλπ...
αν δεν κανω λαθος πουθενα...
κατι λιμανακια εχουμε...κατι γυρω βουνα...κατι χωραφια στα Μεγαρα και σενσορα στο κωλομερια μας να νοιωθουμε αν κατι στριβει καλα η οχι...και ετσι μας βγαινει η "βελτιωση" φθηνοτερα...

niiiiice.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Μάρ 2015, 01:20:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν αρχίσεις να κοιτάζεις αν σου βγαίνει ο λογαριασμός για το Anniversary edition, ψάξου λίγο καλύτερα.

208 GTI σε σχέση με GT. Εκεί κι αν υπάρχει διαφορά τιμής. Για κάτι ελατήρια, ψευτοκαθίσματα και ένα παρόμοιο μοτέρ πληρώνεις ένα κάρο λεφτά περισσότερο.
Έτσι είναι αυτά. Μας αρέσουν -> τα πληρώνουμε.

Αν όχι, δεν πειράζει. Πάρε το μικρό και κάνε το τούμπανο! Αλλά μη περιμένεις ότι ένας κατασκευαστής αυτοκινήτων κάνει το ίδιο. Δεν τον συμφέρει να κάνει ότι κάνουμε εμείς.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
stevedek (Steve)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 208 GTi

Ένταξη: 04 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 173
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Μάρ 2015, 07:41:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν καταλάβατε προφανώς και βιαστήκατε ...

εννοώ ότι ΚΑΙ ΛΙΓΑ μου φαίνονται τα +4.000 για όλες αυτές οι αλλαγές ... και δεν μπορώ να καταλάβω πως μέσα σε αυτά τα χρήματα χώρεσαν ΚΑΙ τα εμπρός άκρα ...

επιπλέον αν κάνει κάποιος τον κόπο να δει στο site της Peugeot Sport τα μηχανικά μέρη του 208 RACING CUP θα καταλάβει περισσότερα ...

thanks


SteveDek@hotmail.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Μάρ 2015, 11:14:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Embarassed Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Μάρ 2015, 14:46:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικά Σταύρο μέτρησες την μανίσια εξάτμιση ? τι διάμετρο έχει ?


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
lefteraki (lefteris)
Μέλος
Μέλος


peugeot 208 gti & peugeot 206

Ένταξη: 28 Ιούλ 2009
Δημοσιεύσεις: 129
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Μάρ 2015, 15:25:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

giannis27 έγραψε:
τελικά Σταύρο μέτρησες την μανίσια εξάτμιση ? τι διάμετρο έχει ?


επεισεις αν γινετε να μαθουμε αν εναι ιδια με του 207 απο κατω... στο περιπου


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stevedek (Steve)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 208 GTi

Ένταξη: 04 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 173
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Μάρ 2015, 18:32:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σύμφωνα με τον μηχανικό είναι 55φ μέχρι το πρώτο καζανάκι και 50φ μετά ...

η Scorpion είναι 63.5φ ολοκληρη


SteveDek@hotmail.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 4 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1944s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on