PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Σούξου μούξου μανταλάκια (κουβέντα επί παντός του επιστητού)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Νοέ 2011, 16:39:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:

Το πιο κλασσικό οσων εχουμε παρκιν ειναι οτι αν ειναι ολο δικό μας, παρκαρουμε προχειρατο δικο μας ή ενα τριτο αυτοκινητο στο δρομο μπροστα την θεση που υποτιθεται οτι απαγορευεται. Αν λοιπον σ εχει καποιος στο μάτι θα φωνάζει διαρκώς την αστυνομία για γραψει εσένα που παρκαρες εξω απο το παρκιν σου!


Καλα, αυτο δεν παιζει.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Νοέ 2011, 03:25:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μια μερα διαβασματος ισοδυναμει με 10 μερες σκαψιματος.
ημαρτον.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
stamatis_vts (σταματης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo '98

Ένταξη: 14 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: attiki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Δεκ 2011, 22:02:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το γραφω εδω για να μη χαλασω το τοπικ με τις μοτοσπορ φωτο
χθες βραδυ εστριψα λαθος κ βρεθηκα καπου μεταξυ οκανα και πλατειας βαθης , και οπως ειμαι σταματημενος στο φαναρι ατσαλωμενος μη μου την πεσει κανα πρεζονι περναει απο μπροστα μια μαυρη πορσε με ξενες πινακιδες τερμα χαμηλωμενη και εντελως φουλ εξτρα, και νοιωθω να εχει σταματησει ο χρονος και να βλεπω ταινια σε σλοου μοτιον...
σε μια τετοια περιοχη, προχωρημενη ωρα, να βλεπεις μια τσαμπουκαλεμενη κυρια να περιφερεται Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Don't Trust Anybody...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Δεκ 2011, 22:12:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδη εκει δουλευω...θα σου πω τι αμαξια παρκαρουν συνηθως μεσημερακι εξω απο οκανα στην σολωμου και μαρνης...
σταντραρακι cls η καινουργια με βουλγαρικες πινακιδες
slk H KAINoyrgia με ελληνικες
μια ασπρη cayman
και πολλα αλλα...

μη ξεχνας οτι εκτος απο ναρκωτικα εκει ειναι η μεγαλυτερη πιατσα απο μαυρουλες...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Δεκ 2011, 22:13:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό ήθελα να πω...

Επίσης, εδώ στα Μέγαρα χτες ήταν όλο το best motoring με πινακίδες ΑΜΟ, μια 911 σε πείραξε;

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Δεκ 2011, 22:55:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
myth (Γιαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 382
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Δεκ 2011, 23:38:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Αυτό ήθελα να πω...

Επίσης, εδώ στα Μέγαρα χτες ήταν όλο το best motoring με πινακίδες ΑΜΟ, μια 911 σε πείραξε;

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


χαχαχαχαχαχα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Δεκ 2011, 11:18:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κατι που δεν εχω αναφερει...εδω και 1 χρονο περιπου περιπου συνεργαζομαι με τα παιδια απο το www.autoblog.gr και γραφω αθρα κυριως για αγωνιστικα...το τελευταιο μου αθρο ειναι

http://www.autoblog.gr/2011/12/05/group-b-tribute-citroen-bx-4tc/

και τα υπολοιπα που μπορειτε να βρειτε στην μηχανη αναζητησης ειναι τα
peugeot 205 t16
lancia delta s4
audi quattro
austin metro 6R4


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Δεκ 2011, 15:06:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το εχεις αναφερει Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Δεκ 2011, 16:34:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
το εχεις αναφερει Laughing Laughing Laughing Laughing


εχω μπλεξει τα μπουτια μου χαχχαχαχα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Δεκ 2011, 10:17:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://i348.photobucket.com/albums/q336/pskarm2/diafora/diafora2/20111208_093127.jpg
http://i348.photobucket.com/albums/q336/pskarm2/diafora/diafora2/20111208_095818.jpg
http://i348.photobucket.com/albums/q336/pskarm2/diafora/diafora2/20111208_090436.jpg
http://i348.photobucket.com/albums/q336/pskarm2/diafora/diafora2/20111208_085751.jpg
http://i348.photobucket.com/albums/q336/pskarm2/diafora/diafora2/20111208_085745.jpg
http://i348.photobucket.com/albums/q336/pskarm2/diafora/diafora2/20111208_085731.jpg
http://i348.photobucket.com/albums/q336/pskarm2/diafora/diafora2/20111208_085423.jpg


den yparxei to atomo...ειτε ειναι βαρονος ναρκωτικων και εκανε το κεφι του στο μαγαζι αυτο ειτε ειναι ο μεγαλυτερος εμπορος ανταλλακτικων στη νοτεια ευρωπη
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Δεκ 2011, 03:24:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



Τελικα, εδω στα Νοτια Προαστια παιζουμε πολυ ψηλα....... Cool Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Δεκ 2011, 08:12:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στην Πολωνία την αντίστοιχη δουλειά κάνουν οι ταξιτζήδες!


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Δεκ 2011, 09:10:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αρη ωραια ιδεα, να τους στελνουμε πολεοδομια-εφορια κλπ Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Δεκ 2011, 02:44:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

- Μεταφέρουμε φακέλους, βιβλία ή ότι άλλο χρειαστείτε από και προς το λογιστή σας.

- Μεταφέρουμε βιβλιάρια ή εξετάσεις από και προς τον Γιατρό σας ,τον μικροβιολόγο ή τον φαρμακοποιό σας .

- Μεταφέρουμε λουλούδια ή δώρα σε αγαπημένα σας πρόσωπα.

Ξεχάσατε κάτι στο σπίτι σας, και το άτομο που είναι σπίτι αδυνατεί να σας το φέρει, πεταγόμαστε εμείς, το παραλαμβάνουμε και σας το παραδίδουμε άμεσα όπου και αν βρίσκεστε εντός των ορίων του δήμου μας.

Θέλετε φαγητό από κάποιο εστιατόριο το οποίο δεν διαθέτει delivery, κάντε την παραγγελία σας και εμείς το παραλαμβάνουμε και το παραδίδουμε στο χώρο σας.

- Θέλετε υγρό για φακούς επαφής από τον οπτικό σας; το παραλαμβάνουμε εμείς και το παραδίδουμε άμεσα στο χώρο σας.

- Ετοιμάζεστε για την έξοδό σας και σας λείπει κάτι (καλλυντικά, άρωμα, καλσόν κ.λ.π.) κάντε την παραγγελία σας και εμείς το παραλαμβάνουμε και το παραδίδουμε στο χώρο σας.

- Θέλετε φάρμακα? Δεν χρειάζεται πια, να ψάχνετε για εφημερεύον φαρμακείο! Τηλεφωνήστε μας και εμείς θα αγοράσουμε τα φάρμακα που θέλετε και θα σας τα παραδώσουμε στο χώρο σας!

Να προσθέσω: "Βλέπετε την αγαπημένη σας σειρά στην τηλεόραση και σας έρχεται τουαλέτα και δε θέλετε να χάσετε τη σκηνή? Καλέστε μας και θα πάμε εμείς για εσάς, για ψιλό ή χοντρό ανάλογα με το τι σας έρχεται εκείνη τη στιγμή, μόνο με 3 ευρώ.."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Δεκ 2011, 11:09:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμεις εχουμε αυτο http://www.deliverit.gr/ που παιζει πολυ στην περιοχη αφου πχ το κοντινοτερο περιπτερο τον χειμωνα μετα τις 8 το βραδυ ειναι στα 6 χλμ απο τον οικισμο!

"εχετε "ορεξη" και η γυναικα σας "πονοκεφαλο"?
αφηστε το πανω μας μονο με 3 ευρω! Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Δεκ 2011, 17:20:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Εμεις εχουμε αυτο http://www.deliverit.gr/ που παιζει πολυ στην περιοχη αφου πχ το κοντινοτερο περιπτερο τον χειμωνα μετα τις 8 το βραδυ ειναι στα 6 χλμ απο τον οικισμο!

"εχετε "ορεξη" και η γυναικα σας "πονοκεφαλο"?
αφηστε το πανω μας μονο με 3 ευρω! Laughing

Nαι μονο Λευτερη μη συμβει το αντιθετο:
Εχετε πονοκεφαλο και η γυναικα σας "ορεξη"?
Αφηστε το πανω μας μονο με 3 ευρω Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Δεκ 2011, 13:37:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.youtube.com/watch?v=3AdzEt6dOuQ&feature=related Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Δεκ 2011, 13:40:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετρο δεν εχουμε(και για αρκετα χρονια ακομα) τα δεντρα μας μαραναν
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Ιαν 2012, 15:13:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.darksface.co/profiles/blogs/epic


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  Επόμενη
Σελίδα 26 από 28

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2817s (PHP: 57% - SQL: 43%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on