PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Κάγκουρες & Καγκουριές (sic)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Ιούν 2011, 20:57:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206kwn έγραψε:
king207cc έγραψε:
όταν θες να βελτιώσεις την οδηγική συμπεριφορά του αυτοκινήτου θεωρείται καγκουριά?


Ας υποθέσουμε ότι όχι, δεν είναι.....

Εγώ που έχω
1)ηχοσύστημα επειδή μου αρέσει η ποιοτική μουσική όταν οδηγάω
2)17ρες νικελένιες ζάντες επειδή αρέσουν σε ΜΕΝΑ
3) Ξένον για καθαρά λειτουργικούς λόγους (για να βλέπω καλύτερα τη νύχτα)
4) φανάρια πίσω led επειδή αρέσουν σε ΜΕΝΑ

γιατί είμαι κάγκουρας???


Koίτα...Αν η ποιοτική μουσική που σου αρέσει περιορίζεται μέσα στο αυτοκίνητό σου δεν πρόκειται κανείς να σε πει κάγκουρα....Για τα ξένον το μόνο που έχω να πω είναι οτι βελτιώνουν μεν την ορατότητα, αλλά για να δουλέψουν σωστά χρειάζονται και το σωστό φανάρι και την σωστή θερμοκρασία.....!!Και στις δύο παραπάνω περιπτώσεις, αν δεν ενοχλείς τους γύρω σου δεν πρόκειται κανένας να ασχοληθεί μαζί σου....Τώρα για τις νίκελ ζάντες και τα πίσω led είναι προσωπικό σου γούστο.....άλλωστε βγαίνουν από το εργοστάσιο αυτοκίνητα και με νίκελ ζάντες και με led φανάρια......


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Ιούν 2011, 21:07:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε Μάνθο την ώρα που έγραφα πόσταρες κι εσυ ρε...?


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2011, 06:18:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

king207cc έγραψε:
MEMsound έγραψε:
επισης καγκουρια ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΠΙΤΣΟΜΠΑΡΟ ΓΙΑ ΣΥΝΑΨΗ ΔΙΑΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ...

αιντε..κλειστε το ρημαδι και πηγαιντε καμμια βολτα...
εγω την κάνω Laughing Laughing Laughing Laughing


στις 10 θα είσαι μόνος σου στο μπιτσόμπαρο Laughing μετα τις 12 πάει ο κόσμος στα μπιτσόμπαρα Laughing


ναι αλλα δε βρισκεις να κάτσεις σε "στρατηγικό" σημείο... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


'Andy'-lag έγραψε:
Ε Μάνθο την ώρα που έγραφα πόσταρες κι εσυ ρε...?


κοιτα να δεις που σε λιγο καιρο θα βαλεις καρμπον καπο και θα σκεφτείς για εγχρωμες ζαντες Laughing Laughing Laughing Laughing

edit...
αααα βλέπω το 2ο το εκανες ηδη...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2011, 10:25:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τεσπα ο καθένας έχει την δική του προσωπική άποψη...

Εγώ πχ πιστεύω ότι Άν θες να ασχοληθείς με τέτοιες ιστορίες στριψίματος, οδηγηκής απόλαυσης κλπ κλπ κλπ πάρε κανένα 206 διλιτράκι ή κανένα κλιό διλιτράκι ή, στη χειρότερη των περιπτώσεων, κανένα 106 γτι, που έχουν μια-κάποια ροπή... Έχουν πέσει αρκετά οι τιμές....

Δεν λέω ότι εγώ έκανα καλά που έριξα 1500 ευρώ ήχο στο αμάξι και γενικά ένα σκασμό λεφτά για την εμφάνιση απλά πιστεύω ότι άν έκανα φρενομπλοκεμοτερομπακετοβελτιώσεις δεν θα κατάφερνα κάτι.... 1400 κυβικά ψοφίμι είναι....Όπως ,χωρίς παρεξήγηση για τους 16ρηδες, πιστεύω ότι είναι και το 1600....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2011, 10:36:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχμ... Αυτό το 206 έχει το μοτεράκι σου. Wink

Ok, αλλαγμένο το 90% του αυτοκινήτου, αλλά απεχθάνομαι τους αφορισμούς του στυλ "το 1.4 και το 1.6 είναι ψοφίμια, πάρε δίλιτρο". Cool

Τέσπα, οδεύει μετά βεβαιότητος προς τον οφφτοπικισμό η κουβέντα. Αυτό που πρέπει να αντιληφθείς είναι ότι μότορσπορτ είναι ακόμη και τα 1.1 Cinquecento/Seicento που τρέχουν ακόμα και προσφέρουν απόλαυση αντιστρόφως ανάλογη των κυβικών τους. Καθείς έχει ένα μπάτζετ στο οποίο κινείται, και καλά κάνει. Καγκουριά, στο συγκεκριμένο τομέα, είναι να μην έχεις "τελειώσει" το 1.1, 1.4, 1.6 και ούτω καθ' εξής και να πα' να πάρεις 2λιτρο, για να μη σε πουν κάγκουρα. Wink


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2011, 10:45:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Εχμ... Αυτό το 206 έχει το μοτεράκι σου. Wink

Καθείς έχει ένα μπάτζετ στο οποίο κινείται, και καλά κάνει.


Τεσπα είναι αυτό που είπα παραπάνω....Ο καθένας με τις απόψεις του.... Κάποιοι,από το να χώσουν σε ένα 206 (όπως αυτό του βίντεο) ή ένα 106 τόσα λεφτά,θα προτιμούσαν να πάρουν ένα έτοιμο έβο ή ένα τυπε-ρ και να του βάλουν το πολύ μία ανάρτηση!!....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2011, 10:51:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν εννοείς να καταλάβεις Κώστα ότι δε συγκρίνονται τα κόστη.

Ούτε του 206 με το Civic, ούτε του Civic με το Mitsubishi, πόσο μάλλον του 206 με του Mitsubishi. Confused

Εκτός αν εννοείς αγωνιστικό 206, με δρομίσιο Evo. Που όμως δε μπορείς να τα συγκρίνεις. Τέσπα, δεν προσπαθώ να σε πείσω για κάτι, γιατί αυτά δεν είναι απόψεις, είναι η πραγματικότητα. Άλλο πως ερμηνεύει κανείς την πραγματικότητα, και τι επιλογές κάνει. Wink


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2011, 11:03:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:

Εκτός αν εννοείς αγωνιστικό 206, με δρομίσιο Evo.


Μπορεί και να έχω εγώ κάπου λάθος αλλα πιστεύω ότι ένα "δρομίσιο" έβο με λίγες αλλαγές στα περιφερειακά θα μπορεί να προσφέρει απείρως περισσότερες συγκινήσεις από ένα 206 1,4 Α5 (και μη μου συγκρίνεις κόστη που έχει ένα σχεδόν μαμά έβο με ένα 206 που το 90% του αυτοκινίτου είναι μετατροπή) τόσο από άποψη δύναμης όσο από άποψη στριψίματος...

Sinanai έγραψε:
Τέσπα, δεν προσπαθώ να σε πείσω για κάτι, γιατί αυτά δεν είναι απόψεις, είναι η πραγματικότητα.


Τεσπα πήγε πολύ μακριά η βαλίτσα και εκτός του ότι πήγαμε πολύ οφτόπικ, δεν θα βγει και πουθενά η κουβέντα!!.... Αυτό που θεωρείς εσύ πραγματικότητα για κάποιους άλλους είναι άποψη Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2011, 11:12:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγκρίνοντας οποιοδήποτε πολιτικό με οποιοδήποτε αγωνιστικό συγκρίνεις πούτσες με βούρτσες. Τα υπόλοιπα σε καφέ, Πάτρα, όταν ξανακατέβω. Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2011, 11:19:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Συγκρίνοντας οποιοδήποτε πολιτικό με οποιοδήποτε αγωνιστικό συγκρίνεις πούτσες με βούρτσες. Τα υπόλοιπα σε καφέ, Πάτρα, όταν ξανακατέβω. Laughing


Σιγά μην μιλάμε για βουρτσες και πουτσες στον καφέ!!!! Έλα Πάτρα να πάμε σε κανένα μπιτσόμπαρο να δούμε καναν κώλο τώρα που είναι καλοκαίρι!!!! :Ρ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2011, 13:25:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

E είστε Κάγκουρες.............!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2011, 18:17:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κωστη 206kwn επετρεψε μου να διαφωνησω με ολα αυτα που εχεις γραψει εως τωρα.

απλα σου υπενθυμιζω οτι το evo ειναι ενα αμαξι playstation οκ, ειναι πολυ γρηγορο, σε κανει μαγκα αλλα οδηγικη απολαυση δεν προσφερει εκτος αν μπορεις να το πας σαν το Βωβο.

Ενα αγωνιστικο 106 καπισιο, βγαζει μεγαλυτερη πλευρικη επιταχυνση απο ενα αγωνιστικο evo!
Ταδε εφη APR σε δοκιμες πολλων αγωνιστικων 106 πριν απο καποιο Αχαιος.

Οσον αφορα για τις χρυσαφι Ferrari, η καγκουρια δεν ειναι θεμα κοστους αλλα υπερβολης, ή γουστου κατα τη γνωμη μου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
abaleo (stathis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Pug 206 1.6 (16V) GTi (2005)

Ένταξη: 04 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 890
Τόπος: Καλλιθέα - Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2011, 19:06:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σε ένα βαθμό ο κώστας (206κων) είναι σωστός...
και η αναρτησιακή-μοτερική βελτίωση περνάει στα όρια της καγκουριάς αν ξεπεράσει ένα σημείο, όσον αφορά τα αυτοκίνητα δρόμου!

σκεφτείται ολα τα αμάξια που έχουν 700 άλογα τροχό για να πάνε από φανάρι σε φανάρι
ή την τέζα σκληρή ανάρτηση για τους ελληνικούς κατσικόδρομους (να βάζεις πχ ανάρτηση σε μ3 γιατί η εργοστασιακή σου πέφτει λίγη...)

οι αγώνες είναι αλλού παπα ευαγγέλιο
αλλά νομίζω ότι τα αμάξια των 700 ίππων δεν κατέβηκαν ποτε σε ντράγκστερ (γι αυτό πεθανε κιολας)
και οι τραπεζοειδείς αναρτήσεις δε χωράνε καν στα μέγαρα

αν μια κατασκευή δεν προορίζεται για μοτορσπορ και δέχεται τέτοιες αλλαγές τότε δεν είναι παρά καγκουρομότορσπορ Laughing


---
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2011, 19:38:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

abaleo έγραψε:
σε ένα βαθμό ο κώστας (206κων) είναι σωστός...
και η αναρτησιακή-μοτερική βελτίωση περνάει στα όρια της καγκουριάς αν ξεπεράσει ένα σημείο, όσον αφορά τα αυτοκίνητα δρόμου!
Συμφωνω μονο που αυτη η "καγκουρια" δε φαινεται!Εμεις κρινουμε το οπτικοαισθητικο αποτελεσμα...νομιζω

σκεφτείται ολα τα αμάξια που έχουν 700 άλογα τροχό για να πάνε από φανάρι σε φανάρι
ή την τέζα σκληρή ανάρτηση για τους ελληνικούς κατσικόδρομους (να βάζεις πχ ανάρτηση σε μ3 γιατί η εργοστασιακή σου πέφτει λίγη...)

οι αγώνες είναι αλλού παπα ευαγγέλιο
αλλά νομίζω ότι τα αμάξια των 700 ίππων δεν κατέβηκαν ποτε σε ντράγκστερ (γι αυτό πεθανε κιολας)
και οι τραπεζοειδείς αναρτήσεις δε χωράνε καν στα μέγαρα

αν μια κατασκευή δεν προορίζεται για μοτορσπορ και δέχεται τέτοιες αλλαγές τότε δεν είναι παρά καγκουρομότορσπορ Laughing
αρα ησουν και εσυ καγκουρομοτορσπορτ και ολοι μας εδω μεσα που εχουμε ενα κομπετισιον εξαρτημα στο αμαξι μας
Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Ιούν 2011, 21:04:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λπν ο 206 κων επειδη καθε μερα σχεδον ειμαστε μαζι ειναι καγκουρας για μενα για εναν και μονο λογο.ρε κεφτε σε 1.4 206 πας και μου πετας 17αρες λες και εισαι τομι μακκινεν με 300 αλογα.(εβαλε 15αρες οποτε για αυτο δεν τον ξανακραζω)
ηχο εχει γιατι γουσταρει και σου παιρνει τα αυτια...
ξενον 4300 η μια λαμπα 6000 η αλλη Very happy Very happy Very happy

αλλα γενικα σαν συνολο δεν ειναι καγκουρικο.
καγκουρας ειναι οταν εχει αναψει μονο τα δακτυλιδια στα ειντζελ
και τα προβολακια απο κατω το βραδυ και οχι τα ξενον.να γιατι εισαι καγκουρας.χαχαχαχαχαχαχαχα

το αμαξι το χει φτιαξει ωραια....
ελα πες και για μενα τωρα που οτι λαμπα ειχε το αμαξι την εχω κανει λεντ

προσφατα εκανα πατεντα και στο πορπαγκαζ στην πλαφονιερα με 6 smd αλλα τουλαχιστον το βραδυ βλεπω μεσα τι γινεται.

καγκουρας πχ εγω ειμαι γιατι στο 1.1 εχω αναρτηση μπιλσταιν πιτα κατω φρενα αλλαγμενα ειντζελ και θελω να βαλω χωστο τιμονι και μπακετ.

οκ γενικα αν το δει κανεις θα με πει καγκουρα και δεν θα χει αδικο.
αλλα αφου μονο αυτο εχω να κυκλοφορω???Sad σε εναν ιδανικο κοσμο θα ειχα ενα αναβασιαρικο με φουλ αγωνιστικο εξοπλισμο....
ιδανικος κοσμος δεν υπαρχει οποτε....

αν παλι βρω ομως σαλονι 106 gti μπακετ δεν βαζω.και θα ντυσω το μαμα τιμονι αλκανταρα με κοκκινο σημαδακι πανω πανω σαν τα αγωνιστικα...

ειδομεν....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 09:05:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θοδωρή τράβα αυτοκτόνα παλικάρι μου!! Razz !!!Είσαι λάθος ΚΑΙ στις ζάντες ΚΑΙ στα ξένον!!!!! Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 09:28:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:

Συμφωνω μονο που αυτη η "καγκουρια" δε φαινεται!Εμεις κρινουμε το οπτικοαισθητικο αποτελεσμα...νομιζω


Ναι αλλά και αυτή είναι καγκουριά ωστόσο δεν είδα να αναφερθεί κανείς σε αυτό!!! Όσον αφορά το οπτικοαισθητικό αποτέλεσμα είναι κάτι υποκειμενικό και όχι κάτι αντικειμενικό, γιατί σε κάποιους μπορεί να αρέσει!!! Δηλαδή το καινούριο το φόκους το ΡΣ που είναι λαχανι Exclamation δεν είναι ωραίο ???


sps έγραψε:

αρα ησουν και εσυ καγκουρομοτορσπορτ και ολοι μας εδω μεσα που εχουμε ενα κομπετισιον εξαρτημα στο αμαξι μας


Σαφώς και οτιδήποτε τοποθετήσεις πάνω σε ένα εργοστασιακό καθημερινό αυτοκίνιτο πέραν των μαμά ανταλλακτικών είναι καγκουριά..... Το θέμα πίστας είναι άλλου παπά ευαγγέλιο....

Είτε αυτό είναι για βελτίωση ήχου, είτε είναι για βελτίωση επιδόσεων, είτε είναι για βελτίωση κρατημάτων, είτε για βελτίωση εμφάνισης!! Όλα αυτά είναι στον τομέα του κάγκουρα (άν το αυτοκίνιτο προορίζεται για καθημερινή-βολτάδικη χρήση) !! Από εδώ και πέρα είναι οι υποκατηγορίες του κάγκουρα που έλεγε ο Μάνθος..........

Όσο κάγκουρας είναι αυτός:

http://www.motorward.com/wp-content/uploads/2009/04/konigseder-porsche-carrera-gt-1.jpg

Άλλο τόσο είναι και αυτός:

http://www.whatsonni.com/blog/wp-content/uploads/2011/04/modified1.jpg

ή αυτός:

http://audiocarplus.com/files/gallery/car-audio-photos/Car%20Audio%20Systems%2008.jpeg


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 13:45:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
ε ναι...αφου εχουν εσενα για σήμα...να μην σε ενισ-χύσω ?
3way cumshot?

Sinanai έγραψε:
Εχμ... Αυτό το 206 έχει το μοτεράκι σου. Wink
Ω ρε το πρώην μου... Crying or Very sad

Όσο για την πλαφονιέρα, υπάρχει κι άλλη λύση... πολύ πιο φθηνή και έτοιμη (4 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά, το έχω ήδη βάλει Cool )





https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 14:14:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206kwn έγραψε:
Θοδωρή τράβα αυτοκτόνα παλικάρι μου!! Razz !!!Είσαι λάθος ΚΑΙ στις ζάντες ΚΑΙ στα ξένον!!!!! Razz


σημασια εχει οτι εβαλες 15αρες και γινεσαι ανθρωπος και με λαστιχο ΜΑΜΑΤΟ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
gulik 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Clio 172 ph1

Ένταξη: 15 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 309

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Ιούν 2011, 14:50:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1426268/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Επόμενη
Σελίδα 21 από 22

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,196s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on