PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Σκούπα. Όντως κρύος αέρας ή μπαρούφες ;
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Μάρ 2005, 16:01:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ronin έγραψε:
fpug έγραψε:
Very happy
ενω ο κακομοιρος ο Πανος εχει ενα ελλεινο και τρισαθλιο
206 Grand Tourisme Laughing Laughing Laughing Laughing


ε τι να κάνω,βολεύομαι κι εγω με ενα απο δαύτα τα /WRC... Wink Very happy





(οσο για τον Κοζανίτη,θα του απαντούσα αλλα μετά θα γίνει το topic μπάχαλο...)


Γουτσου γουτσου αγκου αγκου Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάρ 2005, 12:53:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το φιλτροκυτιο της peugeot sport( ε οχι και σκουπα ρε παιδια) για να τοποθετηθει θελει μια τροποποιηση στη θεση του ψυγειου.
Μαλλον τοποθετειται αλλο ψυγειο πιο μικρο.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάρ 2005, 14:12:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά το κατάλαβα.... Wink Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάρ 2005, 02:20:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ιδου και η photos








bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάρ 2005, 02:54:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια και εγω σκουπα εχω απλα με προβληματιζει το εξης.Η προταση της Peugeot sport για το 206 δεν ειναι σκουπα ουτε βαρελακι, αλλα "βελτιωμενο" φιλτρικουτι.Αρα με αυτη τη λογικη η φιλτροσκουπα ΔΕΝ δουλεβει σωστα σε ολα τα πεζω.Επισης το οτι την φορανε τα 106 δεν λεει κατι.Αν ψαξετε σωστα, θα βρειτε οτι η σκουπα δουλεψε σωστα στα 106 S2 και γιαυτο την προτεινε.Π.χ. για τα 106 S1 δεν προτεινε σκουπα ουτε αν θυμαμαι καλα για καποιο αλλο μοντελο της.Τελος δεν εχω ακουσει αλλης μαρκας αυτοκινητο στο οποιο να εχει δουλεψει τελεια η σκουπα οπως στο 106.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
LEFT 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Audi TTS

Ένταξη: 22 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 95
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάρ 2005, 21:50:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιαννη αλαξε τον κολοσπιραλ σωληνα ρε συ!Βαλε αλουμινιο και σιλικονουχα γωνια για να εχεις καλη ροη αερα!Αυτος ο σωληνας(μαμισιος) κοβει την ροη!
Χαιρετω Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
panosmar206 (ΠΑΝΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 xs 1.4

Ένταξη: 05 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: ΑΘΗΝΑ- Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάρ 2005, 23:46:40    Θέμα δημοσίευσης: σκουπα green Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εβαλα κι εγω σκουπα στο δικο μου 206 αλλα δεν μου δουλευε σωστα.Μπορει να ηταν ασχετοσ αυτος που την εβαλε γιατι μου αναβε το λαμπακι της μηχανης!!!!!!!!Με αποτελεσμα να βαλω παλι το μαμα το φιλτρο με μια πατεντουλα που μου προτεινε καποιος γνωστος
Laughing Cool


RUN BITCH RUN
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάρ 2005, 23:56:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ας μου βρει καποιος την υποπιεση που λειτουργει ο κινητηρας και τη διατομη της πεταλουδας-54 νομιζω?-

και θα σας πω εγω ποση ειναι η ροη του αερα ...........
ελεος λες και τρεχει με τιποτα χλμ/ωρα μεσα στη σωληνα ο αερας Rolling eyes

καταλαβετε το πια δεν σπρωχνετε εσεις τον αερα .
ο κινητηρας ρουφα οσο θελει.εμεις απλα τον βοηθαμε με μια εισαγωγη...οταν ομως ζοριζετε τον αερα να μπει με το ζορι......ε τοτε
σας παραπεμπω σε αλλο τοπικ που αναφερεται τι γινεται πολυ σωστα σε open looop απο τον speedy....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Μάρ 2005, 00:47:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LEFT το σκεφτομαι ... ξερεις που μπορω να βρω ?




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΑΝΤΩΝΗΣ 307 (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 307 1600cc

Ένταξη: 05 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Μάρ 2005, 08:43:57    Θέμα δημοσίευσης: Re: σκουπα green Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

panosmar206 έγραψε:
εβαλα κι εγω σκουπα στο δικο μου 206 αλλα δεν μου δουλευε σωστα.Μπορει να ηταν ασχετοσ αυτος που την εβαλε γιατι μου αναβε το λαμπακι της μηχανης!!!!!!!!Με αποτελεσμα να βαλω παλι το μαμα το φιλτρο με μια πατεντουλα που μου προτεινε καποιος γνωστος
Laughing Cool


Η Σκουπα γενικοσ βελτιωνει αρκετα την εισαγωγη αλλα επειδη η αποσταση μειωνεται αρκετα που μπαινει ο αερας απο τι ηταν πριν με το εργοστασιακο σιγουρα ο αερας φτανει με μεγαλυτερη ταχυτητα στην εισαγωγη παιζει ρολο και οτι η σκουπα βοηθαει λογω βεντουρι να φτανει ακομα πιο γρηγορα γι'αυτο ισωσ να σου δημιουργει προβλημα σιγουρα παιζει ρολο και τι σκουπα σου εχει βαλει ο τυποσ, σιγουρεψου οτι ειναι σκουπα για 206 κανε και καμια βολτα σε κανα αλλο.
Επισης θα συμφωνησω με τον Volvo οτι ο κινητηρασ παιρνει τον αερα που θελει και οχι οσο θελουμε εμεισ.
Εγω παντοσ παιδια ειμαι πολυ ευχαριστιμενοσ με το βαρελακι νομιζω οτι αξιζει για τα χρηματα που εχει και πιστευω οτι με ενα καλο προγραμμα το αυτοκινητο θα σκιζει.



ΑΝΤΩΝΗΣ PEUGEOT 307
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LEFT 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Audi TTS

Ένταξη: 22 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 95
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Μάρ 2005, 10:28:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιαννη σωληνες θα βρεις σε καποιο μαγαζι που πουλαει βελτιωτικα προιοντα (σκουπες και λοιπα).Βεβαια δεν εχουν ολα αλλα με λιγο ψαξιμο θα βρεις!Δες και την πατεντα για μονωση που ειχα αναφερει 1-2 σελιδες πριν και θα γινει σωστη δουλεια!Επισης απο τις φωτο που ειδα πρεπει να βγαλεις την σκουπα σου λιγο πιο εξω, αν ειναι δυνατον κολα την στην μετοπη χωρις να ακουμπαει στο ψυγειο.Εγω αυτο εκανα με κολα δυο συστατικων και εχει γινει θηριο!
Τωρα για καποιον φιλο μας.........δεν ειπαμε ρε φιλε οτι βαλαμε τουρμπινα!
Χαιρετω φιλικα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Μάρ 2005, 10:54:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LEFT έγραψε:
Γιαννη αλαξε τον κολοσπιραλ σωληνα ρε συ!Βαλε αλουμινιο και σιλικονουχα γωνια για να εχεις καλη ροη αερα!Αυτος ο σωληνας(μαμισιος) κοβει την ροη!
Χαιρετω Very happy


ρε συ το σπιράλ το έχει για να παίρνει τις ανοχες - κινησεις που κάνει το μοτερ πάνω στις βάσεις του.
από την στιγμή που το φιλτροκούτι ή η σκουπα είναι πιασμένα σε σταθερο σημείο πρέπει να υπάρχει ο σπιράλ σωλήνας.

Αλλιώς μάλλον θα κάνεις ζημιά ή εκει που πιάνε η σκούπα στο αμάξι ή εκει που πιάνει ο σωλήνας στην σκούπα ή εκεί που πιάνει ο σωλήνας στην εισαγωγή.

Το μοτέρ κατά τις επιταχύνσεις /επιβραδύνσεις παιζει γύρω στον ένα πόντο εμπρός πίσω... οπότε για αυτό έχει σπιράλ σωλήνα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Μάρ 2005, 12:59:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το πιο πιθανό είναι να σπάσει η σκούπα, εκτός και αν είναι ανθρακονιμάτινη (simota και η ακριβή Green).
Πάντως κάποιους κραδασμούς απορροφά και το κολάρο/γωνία που θα ενώνει τον σωλήνα με την εισαγωγή.

Αν πάλι η γωνία είναι μεταλλική, δηλαδή ο σωλήνας είναι κουρμπαρισμένος στην πλευρά εκείνη,
τότε το ενδεχόμενο σπασίματος της σκούπας είναι μεγαλύτερο,
οπότε θα πρέπει να στηριχθεί (η σκούπα) με σχετικά χαλαρό τρόπο ώστε να έχει τους απαραίτητους "τζόγους"

Idea Μια ιδέα είναι να στηριχθεί με δεματικά όχι όμως σφικτά.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
206 Blackbird (Γιώργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 XS 1.6

Ένταξη: 22 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 40
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Μάρ 2005, 13:34:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ίσως να σας βοηθήσουν τα παρακάτω:

Φιλτροχοάνη Green ( ρούφαγε τον αέρα από το φιλτροκούτι.Είχα βγάλει το καπάκι).Καλή αλλά όταν ζεσταινόταν η απόδοση έπεφτε αισθητά ειδικά το καλοκαίρι.

Φιλτροχοάνη Simota ( την κόκκινη που βλέπεις απέναντι !!!)Στην ίδια θέση.
Δεν είχε μεγάλη διαφορά από την Green.

Σκούπα με φίλτρο Green , και JR.Την Έβγαλα σε ένα μήνα.Κατέληξα στο συμπέρασμα ότι δεν μπορεί να λειτουργήσει γιατί δεν έρχεται σε άμεση επαφή με τον εισερχόμενο αέρα.Στα 106 παίρνει αέρα κατευθείαν από μπροστά.

Βαρελάκι BMC.Η καλύτερη θέση ανάμεσα από την μπαταρία και το μοτέρ.Μπαίνει λίγο δύσκολα αλλά σφηνώνει.Είχα βάλει την σωλήνα μέχρι τον προφυλακτήρα μπροστά.Ο αέρας είχε τόση δύναμη που έσκιζε την σωλήνα ( την αλουμινένια μαύρη που δίνει μαζί με την αγορά).Πιστεύω η καλύτερη λύση After market .

Τώρα έχω το original φιλτροκούτι με ελεύθερο φίλτρο αέρα γιατί με το βαρελάκι στο στάδιο που έχω τώρα έχανε πολύ.

Υπάρχει και μία κορυφαία λύση υπό εξέλιξη.Δοκιμές στον δρόμο έδειξαν τρομερή διαφορά.Αλλά χρειάζεται χρόνος για το τελικό σχέδιο , τα καλούπια κτλπ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΑΝΤΩΝΗΣ 307 (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 307 1600cc

Ένταξη: 05 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Μάρ 2005, 15:28:21    Θέμα δημοσίευσης: εισαγωγη Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eγω παντοσ παιδια που εχω βαλει το βαρελακι ειμαι πολυ ευχαριστημενοσ, σχετικα με τον σωληνα αλουμινιου τον εχω βαλει μπροστα στον προφυλαχτηρα οπωσ φαινεται και στην φωτογραφια δεν εχει παθει απολυτωσ τιποτα να σημειωσω οτι ανεβοκαταιβενω συνεχεια τον κηφισο λογω εργασιας καταλαβενετε πωσ ανεβοκατεβαινω Twisted evil απλα πρεπει να δεθει καλα με δετικα για να μην φευγει απο την θεση του.
Αυτο που θελω να τονισω το μυστικο με βαρελακι και συγκεκριμενα με το BMC για να δουλεψει 100% πρεπει οπωσδηποτε να μπαινει ο σωληνας ο αλουμινιου για να παρεχεισ στο βαρελακι συνεχεια αερα απέξω(αυτο που λεω το αναφερει και το σιτε τησ BMC).



ΑΝΤΩΝΗΣ PEUGEOT 307
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LEFT 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Audi TTS

Ένταξη: 22 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 95
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Μάρ 2005, 21:18:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια δεν παιζει περιπτωση σπασιματος της σκουπας !Αλωστε στο κολημα δεν βαζεις στοκο......βαζεις καποια σιλικονοκολα!Οσο για τον σπιραλ σωληνα ακουσε με ,αντικατεστησε τον και δεν θα χασεις!Ειναι εξακριβωμενο!Οσο για την θεση της σκουπας πηγαινε σε εναν μηχανικο και θα στο πει οτι δεν ειναι καλα!Αυτα!
Α κατι αλλο .Γιαννη με την μπαρα θολων ειδες διαφορα στο στιψιμο??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Μάρ 2005, 22:51:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Γιαννη με την μπαρα θολων ειδες διαφορα στο στιψιμο??


ναι τωρα πια στιβει καλυτερα αλλα εχει προβλημα με τα κουκουτσια ..


σοβαρα τωρα . πολυ αισθητη υποστροφη .




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tsikis (Νικος)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 307 1.6

Ένταξη: 03 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 366
Τόπος: ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάρ 2005, 00:31:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206 Blackbird έγραψε:
Ίσως να σας βοηθήσουν τα παρακάτω:
Βαρελάκι BMC.Η καλύτερη θέση ανάμεσα από την μπαταρία και το μοτέρ.Μπαίνει λίγο δύσκολα αλλά σφηνώνει.Είχα βάλει την σωλήνα μέχρι τον προφυλακτήρα μπροστά.Ο αέρας είχε τόση δύναμη που έσκιζε την σωλήνα ( την αλουμινένια μαύρη που δίνει μαζί με την αγορά).Πιστεύω η καλύτερη λύση After market .

Τώρα έχω το original φιλτροκούτι με ελεύθερο φίλτρο αέρα γιατί με το βαρελάκι στο στάδιο που έχω τώρα έχανε πολύ.

Υπάρχει και μία κορυφαία λύση υπό εξέλιξη.Δοκιμές στον δρόμο έδειξαν τρομερή διαφορά.Αλλά χρειάζεται χρόνος για το τελικό σχέδιο , τα καλούπια κτλπ.


Σου έχανε είπες !!
Γιατί , αφού πέρνει αρκετό αέρα απ' έξω
και είναι πολύ ελεύθερο το φίλτρο του .
έχω ακούσει ότι μόνο σε τουρμπάτα δεν κάνει το βαρελάκι , αλλιώς είναι μία απο τις καλύτερες λύσεις ....
Exclamation


Εγώ πάντως είμαι πολύ ευχριστιμένος απο το BMC
Αν και δεν έχω δοκιμάσει ούτε σκούπα , αλλά ούτε έχω κάνει στο αμάξι ου ότι έχεις κάνει εσύ !!


http://img.photobucket.com/albums/v648/tsikis/100_5601n.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v648/tsikis/100_5608n.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v648/tsikis/100_5763.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v648/tsikis/DSC03391.jpg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Manos_206Gti (Manos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106Xs 1.4

Ένταξη: 09 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 10
Τόπος: Αθήνα - Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάρ 2005, 15:38:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

File Fantazome oti mallon exeis kanei kati paromoio me tis foto pou vlepw diladi filtroxoani kai solinas kai anaw allos pou fernei aera apo exw mexri tin filtroxoani??? an einai etsi ta pramata diskola tha pareis Krio Aera

Lisi Vale Skoupa me tin xoani mesa i eisagwgi tis skoupas einai mprosta sto kapo kai travaei aera opws to autokinito kinite

twra esi mallon exeis tin xoani mesa sto kapo dipla ston kinitira kapou i kapou konta sto psigio ti perimeneis na min zestathei an fantasteis oti ta peugeot exoun thermokrasia leitourgia kinitira 90+ bathmous kelsiou

kai egw sto 106 idia me esena eixa kanei.
EVALA SKOUPA ME FILTRO TIS GREEN KAI ISIXASA, twra gia epilogi flitrou den xerw ti na sou pw iparxoun tis K&N , Green kai alla polla

VALE SKOUPA
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Fransoua 206 (sotiris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 gti 1,6

Ένταξη: 06 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 18
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Μάρ 2005, 15:58:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ SIMOTA ME JR KAI EXΩ ΔΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΓΑΛΗ


fransoua......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1408s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on