PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Σχόλια από την Ανακοίνωση για την κοπή της πίτας
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
argonaftis (Ηλίας)
Μέλος
Μέλος


208 gti

Ένταξη: 08 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 115
Τόπος: Αθήνα-Βύρωνας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2004, 12:38:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
argonaftis έγραψε:

Και για να κανονιστεί ένας καφές πάλι πρέπει να περιμένουμε τη νομιμοποίηση?Δηλαδή πόσο πρέπει να περιένουμε εμείς οι νέοι για να γνωρίσουμε εσάς τους παλιούς?Ακόμα και ο καφές παράνομος είναι?


για καφε δεν νομιζω να σου πουν τα παιδια (ΠΔΕ ) κατι πας με οποιον θες και οποτε θες.... Morning Silly


Καλά τα λες αλλά δεν μπορώ να ζητήσω από κάποιον να πάμε για καφέ χωρίς να γνωριζόμαστε...Θα με περάσει για μουρλό Shocked (όχι ότι δεν είμαι...αλλά άλλο αυτό).Υποτίθεται ότι θα γίνει με αυτό το σκοπό. Laughing


Argonaftis
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
argonaftis (Ηλίας)
Μέλος
Μέλος


208 gti

Ένταξη: 08 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 115
Τόπος: Αθήνα-Βύρωνας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2004, 12:52:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πέτρος έγραψε:
mick206 έγραψε:
Argonaftis έγραψε:
Και για να κανονιστεί ένας καφές πάλι πρέπει να περιμένουμε τη νομιμοποίηση?Δηλαδή πόσο πρέπει να περιένουμε εμείς οι νέοι για να γνωρίσουμε εσάς τους παλιούς?Ακόμα και ο καφές παράνομος είναι?

Φίλε μου τέτοιες συναντήσεις γίνανε πολλές!! 14 για την ακρίβεια!! Κι όλες αυτές γίνανε για να γνωρίσουμε νέους φίλους αλλα κανένας δεν ερχόταν... Rolling eyes Λογικό και σεβαστό το να μην μπορεί κάποιος να έρθει αλα τουλάχιστον μπορούσε να εκδηλώσει ενδιαφέρον! Wink
Τέλος πάντων πάει αλλού το θέμα και δεν είναι του παρόντος! Πάντως όλο και κάτι θα γίνει! Λίγη υπομονή! Smile


Συγνωμη αλλά εγώ από τον οκτώβρη διαβάζω ολα τα θεματα του forum και η μοναδικη off the record συναντηση που επεσε στην αντιληψη μου ήταν τότε που πήγαν τα παιδια στα χιόνια. Βέβαια μεμονωμενα με καποιους ανταλλάξαμε κινητα και βγηκαμε αλλά αυτο δε μπορουσε να περιλαμβανει πολλους. Αυτά τα 14 έγιναν πιο παλιά μάλλον ε? Όχι οτι εχω κανενα πρόβλημα, υπομονή έχω και περιμένω την πίτα να σας γνωρισω όλους Cool !!


Πέτρο συμφωνώ απόλυτα.Παρακολουθώ συνέχεια το forum από τον Ιανουάριο και ή μοναδική συνάντηση ήταν αυτή για τα χιόνια.Το μόνο που διαβάζω είναι "ΘΑ κανονιστεί κάτι","ΘΑ γίνει αυτό","ΘΑ γίνει εκείνο".Κάθε φορά που κάποιος κάνει μια πρόταση γίνονται ενστάσεις γιατί λέει δεν έχει ενημερωθεί η διοίκηση.Όταν έκανα subscribe είδα μια παρέα από άτομα με κοινό ενδιαφέρον.Τώρα βλέπω ότι αρχίζει και αλλάζει αυτό,χάνεται ο ρομαντισμός αυτής της παρέας και ο σκοπός που τη δημιούργησε.Προσέξτε γιατί οι ισοροπίες είναι πολύ λεπτές.Αν θέλετε το forum να γίνει από παρέα κάτι άλλο πείτε το ξέρω και να κανονίσω την πορεία μου : να αποχωρήσω και να κάνω την κ@&λα μου μόνος μου ή να μίνω και μοιραστούμε όλοι μαζί τις απολαύσεις και τις συγκινήσεις που μας προσφέρουν τα αντικείμενα του πόθου μας. Laughing Laughing Rolling eyes


Argonaftis
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2004, 13:35:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

argonaftis έγραψε:

Πέτρο συμφωνώ απόλυτα.Παρακολουθώ συνέχεια το forum από τον Ιανουάριο και ή μοναδική συνάντηση ήταν αυτή για τα χιόνια.Το μόνο που διαβάζω είναι "ΘΑ κανονιστεί κάτι","ΘΑ γίνει αυτό","ΘΑ γίνει εκείνο".Κάθε φορά που κάποιος κάνει μια πρόταση γίνονται ενστάσεις γιατί λέει δεν έχει ενημερωθεί η διοίκηση.Όταν έκανα subscribe είδα μια παρέα από άτομα με κοινό ενδιαφέρον.Τώρα βλέπω ότι αρχίζει και αλλάζει αυτό,χάνεται ο ρομαντισμός αυτής της παρέας και ο σκοπός που τη δημιούργησε.Προσέξτε γιατί οι ισοροπίες είναι πολύ λεπτές.Αν θέλετε το forum να γίνει από παρέα κάτι άλλο πείτε το ξέρω και να κανονίσω την πορεία μου : να αποχωρήσω και να κάνω την κ@&λα μου μόνος μου ή να μίνω και μοιραστούμε όλοι μαζί τις απολαύσεις και τις συγκινήσεις που μας προσφέρουν τα αντικείμενα του πόθου μας. Laughing Laughing Rolling eyes


Φίλε και συνοδοιπόρε Ηλία και οι υπόλοιποι που θα το διαβάσετε, ο σύλλογος πλέον, κινείται πάνω σε άλλες βάσεις (τις ορίζει το καταστατικό). Βέβαια αυτό δεν παύει - διαγράφει τον αρχικό σκοπό για τον οποίο δημιουργήθηκε. Οι συναντήσεις των μελών του συλλόγου έγιναν με τον τρόπο που οι περισσότεροι γνωρίζετε (14 τον αριθμό). Ο σκοπός των συναντήσεων αυτών ήταν να γνωριστούν τα άτομα του club μεταξύ τους και η απρόσωπη επικοινωνία που υπήρχε και υπάρχει, να γίνει ποιο προσωπική.
Τα καταφέραμε, το κάναμε... το ξανακάναμε, αλλά... οι συναντήσεις πλέον του συλλόγου θα γίνονται επίσημα στο μέρος που θα επιλεχθεί, όταν επιλεχθεί... και τις ημερομηνίες που θα οριστούν.

Πέρα αυτών όμως... οποιοσδήποτε απο εδώ μέσα νιώσει την ανάγκη να έρθει σε προσωπική επαφή με άτομα του συλλόγου... αρκεί μια ανακοίνωση που να καλεί όσους θέλουν να παρευρεθούν σε έναν προσδιοριζόμενο τόπο και χρόνο. Τέτοιου είδους συνανθρήσεις έγιναν (πχ Μαίναλο) και μπορούν να γίνουν...

Αυτά προς το παρόν...

εδώ είμαστε, τα ξαναλέμε

Τα δέοντα


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2004, 16:45:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαλιστα...Ομως το θεμα ειναι το εξης, μας επιτρεπετε μεχρι την ευρεση του χωρου που θα στεγασει το club να χρησιμοποιουμε το forum για ανεπισημες συνατησεις μεταξυ των μελων?!?!?!? Ειναι λιγο δυσκολο ναρχιζεις να στελνεις πμ σε ατομα που δεν ξερεις...Αν γινεται αυτο τοτε ΟΚ!!! Wink


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
argonaftis (Ηλίας)
Μέλος
Μέλος


208 gti

Ένταξη: 08 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 115
Τόπος: Αθήνα-Βύρωνας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2004, 16:52:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Konstantinos έγραψε:
argonaftis έγραψε:

Πέτρο συμφωνώ απόλυτα.Παρακολουθώ συνέχεια το forum από τον Ιανουάριο και ή μοναδική συνάντηση ήταν αυτή για τα χιόνια.Το μόνο που διαβάζω είναι "ΘΑ κανονιστεί κάτι","ΘΑ γίνει αυτό","ΘΑ γίνει εκείνο".Κάθε φορά που κάποιος κάνει μια πρόταση γίνονται ενστάσεις γιατί λέει δεν έχει ενημερωθεί η διοίκηση.Όταν έκανα subscribe είδα μια παρέα από άτομα με κοινό ενδιαφέρον.Τώρα βλέπω ότι αρχίζει και αλλάζει αυτό,χάνεται ο ρομαντισμός αυτής της παρέας και ο σκοπός που τη δημιούργησε.Προσέξτε γιατί οι ισοροπίες είναι πολύ λεπτές.Αν θέλετε το forum να γίνει από παρέα κάτι άλλο πείτε το ξέρω και να κανονίσω την πορεία μου : να αποχωρήσω και να κάνω την κ@&λα μου μόνος μου ή να μίνω και μοιραστούμε όλοι μαζί τις απολαύσεις και τις συγκινήσεις που μας προσφέρουν τα αντικείμενα του πόθου μας. Laughing Laughing Rolling eyes


Φίλε και συνοδοιπόρε Ηλία και οι υπόλοιποι που θα το διαβάσετε, ο σύλλογος πλέον, κινείται πάνω σε άλλες βάσεις (τις ορίζει το καταστατικό). Βέβαια αυτό δεν παύει - διαγράφει τον αρχικό σκοπό για τον οποίο δημιουργήθηκε. Οι συναντήσεις των μελών του συλλόγου έγιναν με τον τρόπο που οι περισσότεροι γνωρίζετε (14 τον αριθμό). Ο σκοπός των συναντήσεων αυτών ήταν να γνωριστούν τα άτομα του club μεταξύ τους και η απρόσωπη επικοινωνία που υπήρχε και υπάρχει, να γίνει ποιο προσωπική.
Τα καταφέραμε, το κάναμε... το ξανακάναμε, αλλά... οι συναντήσεις πλέον του συλλόγου θα γίνονται επίσημα στο μέρος που θα επιλεχθεί, όταν επιλεχθεί... και τις ημερομηνίες που θα οριστούν.

Πέρα αυτών όμως... οποιοσδήποτε απο εδώ μέσα νιώσει την ανάγκη να έρθει σε προσωπική επαφή με άτομα του συλλόγου... αρκεί μια ανακοίνωση που να καλεί όσους θέλουν να παρευρεθούν σε έναν προσδιοριζόμενο τόπο και χρόνο. Τέτοιου είδους συνανθρήσεις έγιναν (πχ Μαίναλο) και μπορούν να γίνουν...

Αυτά προς το παρόν...

εδώ είμαστε, τα ξαναλέμε

Τα δέοντα


Δε διαφωνώ μαζί σου, αλλά λέω και πάλι ότι εγώ που θέλω να γνωρίσω και τα άλλα παιδιά της παρέας περιμένω 2 μήνες τώρα.Τι δλδ θα βγάλω ένα post και θα πω : "Γεια σας με λένε Ηλία, θέλετε να πάμε για καφε?" ? Θα πουν ότι μου έστριψε!!!


Argonaftis
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
argonaftis (Ηλίας)
Μέλος
Μέλος


208 gti

Ένταξη: 08 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 115
Τόπος: Αθήνα-Βύρωνας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2004, 16:53:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
Μαλιστα...Ομως το θεμα ειναι το εξης, μας επιτρεπετε μεχρι την ευρεση του χωρου που θα στεγασει το club να χρησιμοποιουμε το forum για ανεπισημες συνατησεις μεταξυ των μελων?!?!?!? Ειναι λιγο δυσκολο ναρχιζεις να στελνεις πμ σε ατομα που δεν ξερεις...Αν γινεται αυτο τοτε ΟΚ!!! Wink


Έρχεσαι στα λόγια μου... Confused


Argonaftis
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2004, 17:23:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

argonaftis έγραψε:

Δε διαφωνώ μαζί σου, αλλά λέω και πάλι ότι εγώ που θέλω να γνωρίσω και τα άλλα παιδιά της παρέας περιμένω 2 μήνες τώρα.Τι δλδ θα βγάλω ένα post και θα πω : "Γεια σας με λένε Ηλία, θέλετε να πάμε για καφε?" ? Θα πουν ότι μου έστριψε!!!


Μην είσαι τόσο σίγουρος!

Βγες και πες : "Παιδιά, αύριο θα είμαι στο τάδε μαγαζί για καφέ στις Χ η ώρα. Όποιος θέλει ας έρθει".

Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα απαντήσουν αρκετά άτομα. Εγώ αν έχω το χρόνο θα ερχόμουνα! Wink

Το όλο θέμα είναι ότι το club σαν club δεν κάνει εύκολα συναντήσεις, και αυτό για διαδικαστικούς και μόνο λόγους.

Αυτό όμως δε σημαίνει ότι απαγορεύεται κάποιο μέλος να πάει για καφέ με τα άλλα μέλη αν το επιθυμεί! Απλά αυτή η συνάντηση δε θα φέρει την ταμπέλα "Συνάντηση 206 Club". Και τι έγινε;

Το όλο λάθος ανάγεται στο γεγονός ότι τα παλιά μέλη δεν έχουν (έχουμε) τελευταία κανονίσει ανεπίσημη συνάντηση (εννοώ φυσικά βόλτα για καφεδάκι) για κάποιο καιρό τώρα, είτε γιατί δεν υπάρχει ο χρόνος, είτε γιατί έχουν αλλάξει οι ανάγκες μας (μην το ψάχνεις αυτό! ). Επιπλέον, έχει γίνει το λάθος να ταυτίζουμε τις ανεπίσημες συναντήσεις με τις επίσημες και μόνο.

Λογικό είναι, λοιπόν, κάποιο νεώτερο μέλος να θεωρεί ότι οι μόνες συναντήσεις του 206Club γίνονται μόνο κατόπιν έγκρισης της ΠΔΕ και μόνο. Ναι, αλλά ποιες συναντήσεις; Μα φυσικά μόνο οι επίσημες!

Βγες λοιπόν και πρότεινε άφοβα αυτό που σου είπα. Κι ο Θεός μαζί σου.... Cool




Be ware! Lion within!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Svstouk στις Τετ 18 Φεβ 2004, 17:32:17, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2004, 17:28:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω δεν ανακατευομαι αλλο γιατι θα με κραξετε (ήδη έχω ακουσει πολλα)...
Όποιος δε μπορει να κανονισει κατι prive με άλλους ας κανει υπομονη μεχρι τις τελικες ανακοινωσεις και απο κει και περα ο καθενας αποφασιζει την πορεια του...Έτσι το βλεπω.
Στέφανε συγνωμη που το λέω αλλα αν το κανει αυτο το πιο πιθανο θα ειναι να πιει καφε μονος του. Μόνο όσοι έχουν μια πιο στενη σχεση εστω και ηλεκτρονικά μονο θα βγουν με κάποιο άλλο μελος για να γνωριστούν. Όλοι οι άλλοι περιμένουν το επίσημο που θα τους δουν όλους μαζι. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2004, 17:34:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πέτρος έγραψε:
εγω δεν ανακατευομαι αλλο γιατι θα με κραξετε (ήδη έχω ακουσει πολλα)...
Όποιος δε μπορει να κανονισει κατι prive με άλλους ας κανει υπομονη μεχρι τις τελικες ανακοινωσεις και απο κει και περα ο καθενας αποφασιζει την πορεια του...Έτσι το βλεπω.
Στέφανε συγνωμη που το λέω αλλα αν το κανει αυτο το πιο πιθανο θα ειναι να πιει καφε μονος του. Μόνο όσοι έχουν μια πιο στενη σχεση εστω και ηλεκτρονικά μονο θα βγουν με κάποιο άλλο μελος για να γνωριστούν. Όλοι οι άλλοι περιμένουν το επίσημο που θα τους δουν όλους μαζι. Wink


Σεβαστή η άποψή σου, φίλε Πέτρο, αλλά διαφωνώ.




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
argonaftis (Ηλίας)
Μέλος
Μέλος


208 gti

Ένταξη: 08 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 115
Τόπος: Αθήνα-Βύρωνας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2004, 17:58:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πέτρος έγραψε:
εγω δεν ανακατευομαι αλλο γιατι θα με κραξετε (ήδη έχω ακουσει πολλα)...
Όποιος δε μπορει να κανονισει κατι prive με άλλους ας κανει υπομονη μεχρι τις τελικες ανακοινωσεις και απο κει και περα ο καθενας αποφασιζει την πορεια του...Έτσι το βλεπω.
Στέφανε συγνωμη που το λέω αλλα αν το κανει αυτο το πιο πιθανο θα ειναι να πιει καφε μονος του. Μόνο όσοι έχουν μια πιο στενη σχεση εστω και ηλεκτρονικά μονο θα βγουν με κάποιο άλλο μελος για να γνωριστούν. Όλοι οι άλλοι περιμένουν το επίσημο που θα τους δουν όλους μαζι. Wink


Μην ανησυχείς!!!Εμείς θα κανονλισουμε να πάμε για καφεδάκι κι ας μην έρθει κανένας Wink Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy


Argonaftis
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2004, 18:18:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

argonaftis έγραψε:
Πέτρος έγραψε:
εγω δεν ανακατευομαι αλλο γιατι θα με κραξετε (ήδη έχω ακουσει πολλα)...
Όποιος δε μπορει να κανονισει κατι prive με άλλους ας κανει υπομονη μεχρι τις τελικες ανακοινωσεις και απο κει και περα ο καθενας αποφασιζει την πορεια του...Έτσι το βλεπω.
Στέφανε συγνωμη που το λέω αλλα αν το κανει αυτο το πιο πιθανο θα ειναι να πιει καφε μονος του. Μόνο όσοι έχουν μια πιο στενη σχεση εστω και ηλεκτρονικά μονο θα βγουν με κάποιο άλλο μελος για να γνωριστούν. Όλοι οι άλλοι περιμένουν το επίσημο που θα τους δουν όλους μαζι. Wink


Μην ανησυχείς!!!Εμείς θα κανονλισουμε να πάμε για καφεδάκι κι ας μην έρθει κανένας Wink Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy


ολο λογια... Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
ePhI (Eφη)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.6(16V) xs3/z4

Ένταξη: 02 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 322
Τόπος: always ΒΠ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2004, 18:20:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΟ TOPIC ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΩΣ ''ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ'' ΤΗΣ ΠΔΕ
ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ....????? ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ????????
ΓΙΑΤΙ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ ΠΑΛΙ?
ΛΙΓΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!


``Δύο πράγματα είναι αιώνια,το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία,αν και δεν είμαι σίγουρος για το πρώτο``
ΑΙΝΣΤΑΙΝ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2004, 18:26:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ephi έγραψε:
ΤΟ TOPIC ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΩΣ ''ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ'' ΤΗΣ ΠΔΕ
ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ....????? ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ????????
ΓΙΑΤΙ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ ΠΑΛΙ?
ΛΙΓΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!


Έτσι γινεται οταν συζητανε οι ανθρωποι. το ένα φερνει το αλλο. θα ηταν καλυτερο να ανοιγαμε 5-6 θεματα δηλαδη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
ePhI (Eφη)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.6(16V) xs3/z4

Ένταξη: 02 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 322
Τόπος: always ΒΠ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2004, 18:31:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πέτρος έγραψε:
Ephi έγραψε:
ΤΟ TOPIC ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΩΣ ''ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ'' ΤΗΣ ΠΔΕ
ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ....????? ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ????????
ΓΙΑΤΙ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ ΠΑΛΙ?
ΛΙΓΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!


Έτσι γινεται οταν συζητανε οι ανθρωποι. το ένα φερνει το αλλο. θα ηταν καλυτερο να ανοιγαμε 5-6 θεματα δηλαδη?


ΝΟ COMMENT.


``Δύο πράγματα είναι αιώνια,το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία,αν και δεν είμαι σίγουρος για το πρώτο``
ΑΙΝΣΤΑΙΝ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2004, 18:33:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ephi έγραψε:
Πέτρος έγραψε:
Ephi έγραψε:
ΤΟ TOPIC ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΩΣ ''ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ'' ΤΗΣ ΠΔΕ
ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ....????? ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ????????
ΓΙΑΤΙ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ ΠΑΛΙ?
ΛΙΓΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!


Έτσι γινεται οταν συζητανε οι ανθρωποι. το ένα φερνει το αλλο. θα ηταν καλυτερο να ανοιγαμε 5-6 θεματα δηλαδη?


ΝΟ COMMENT.


Εσυ δε συζητας ε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Φεβ 2004, 18:42:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πέτρος έγραψε:
Ephi έγραψε:
Πέτρος έγραψε:
Ephi έγραψε:
ΤΟ TOPIC ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΩΣ ''ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ'' ΤΗΣ ΠΔΕ
ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ....????? ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ????????
ΓΙΑΤΙ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ ΠΑΛΙ?
ΛΙΓΗ ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!


Έτσι γινεται οταν συζητανε οι ανθρωποι. το ένα φερνει το αλλο. θα ηταν καλυτερο να ανοιγαμε 5-6 θεματα δηλαδη?


ΝΟ COMMENT.


Εσυ δε συζητας ε?


Περεταίρω "συζητήσεις" τέτοιου περιεχομένου,με pm μόνο παρακαλώ.Δεν αφορούν τους υπολοίπους...


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2004, 23:25:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλαδη ρε παιδια, επειδη δεν το καταλαβα, μπορουμε να ανοιγουμε ενα topic και να λεμε "ΑΝΕΠΙΣΗΜΗ συναντηση των μελων οποιος θελει ας προσελθει"???
Πέτρος έγραψε:

Στέφανε συγνωμη που το λέω αλλα αν το κανει αυτο το πιο πιθανο θα ειναι να πιει καφε μονος του. Μόνο όσοι έχουν μια πιο στενη σχεση εστω και ηλεκτρονικά μονο θα βγουν με κάποιο άλλο μελος για να γνωριστούν. Όλοι οι άλλοι περιμένουν το επίσημο που θα τους δουν όλους μαζι


Ενα πραγμα οπως γινεται και με το paintball ειναι βρε συ Πετρο!!! Εκει γιατι εχουμε μαζευτει καμια 20αρια ατομα??? Γνωριζομαστε??? Οχι...Σε τι διαφερει ο γκαιφες?!?!? Rolling eyes
Το θεμα ειναι, επαναλαμβανω, αν μπορουμε να βγαζουμε topic με θεμα ανεπισημη "συμαζωξη" μελων του club, αφου μεσω των πμ ειναι αδυνατο!!!
Και δεν εννοω να βγουμε με ταμπελα του club (οτι θα ειμαστε απο club θα το καταλαβει και ο πιο αδαης βεβαια αν δει τοσα "γαλλακια" μαζεμενα... Very happy ), αλλα σαν Γιωργος, Πετρος, Στεφανος...


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2004, 23:52:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα μου επιτρέψετε μερικά λογάκια; Κάτι σαν σχόλιο της ημέρας για να κλείσει εδώ το θέμα σε μια ανακοίνωση που ήταν σημαντική και κατάντησε.... Τελος πάντων δεν φταίτε εσείς... θα την μεταφέρω ούτως ή άλλως!

Συμφωνώ ότι τον τελευταίο καιρό αμελήσαμε λίγο τις συναντήσεις, συμαζώξεις κλπ εκδηλώσεις επειδή στο κεφάλι μας έχουν πέσει πολλά. Δεν είναι δικαιολογία αυτή, αλλά όταν έχεις να κάνεις με την δομή και την λειτουργία όλου του σωματείου καμιά φορά σου πέφτει λίγο βαρύ στο στομάχι...
Δεν είναι λίγα και αυτά που έχουμε περάσει, ούτε λίγα είναι αυτά που γίνονται καθημερινά, γρίφους για γερά κεφάλια!

Στο κάτω κάτω δεν έχετε ακούσει ποτέ τα δικά μου παράπονα! Είμαστε πολλοί, γινόμαστε ακόμα περισσότεροι και αυτό από μόνο του είναι ικανό να δημιουργήσει προβλήματα. Αυτό που με στεναχώρησε είναι ότι δημιουργήθηκαν! Τώρα τι, ποιός, που κτλ δεν έχει σημασία.
Ω Γέγονε, γέγονε και κοιτάμε με τα μάτια μας την νέα μέρα που ξημερώνει. Οπως έδωσαν την ονομασία "άνθρωπος" οι σοφοί πρόγονοί μας. Ανω θρώσκω... με λίγα λόγια κοιτάω ψηλά!

Ξέραμε από την αρχή ότι τόσοι πολλοί άνθρωποι στον ίδιο χώρο κάποια στιγμή, θα γινόταν κάτι. Είναι φυσικό άλλωστε και στο αίμα του Ελληνα! (Εχετε δει ποτέ επιτυχημένο συνεταιρισμό ή σωματείο; μπα ρητορική ερώτηση...)

Ομως μέσα στα καλά στοιχεία του Ελληνα (και του ανθρώπου) είναι η σοφία του. Αυτή που ξεχνάμε καμία φορά αλλά, που και που, έχουμε και μία αναλαμπή. Ας την επικαλεστούμε ώστε να προχωρήσουμε μπροστά.

Στο κάτω κάτω, δεν υπάρχει λόγος να βιαζόμαστε για τίποτα αφού όλα θα γίνουν όταν έρθει ο καιρός τους. (και να περάσει ο καιρός τους για λίγο πάλι επίκαιρα θα είναι!)

"Δεν στεναχωριέμαι για κάτι που δεν γίνεται γιατί πολύ απλά ΔΕΝ γίνεται. Αλλά ούτε για κάτι που γίνεται γιατί κάποια στιγμή θα γίνει!"

Ερχονται μπροστά μας ωραίες μέρες. Ας τις απολαύσουμε χωρίς γκρίνιες, ανυπομονησίες και λοιπές παρενέργειες που θα μας χαλάσουν το κέφι.

Ξέρετε εμένα τι με νοιάζει περισσότερο; Οτι υπάρχουν κάποιο φίλοι που για διάφορους λόγους (ίσως και αφορμές, δεν παίζει ρόλο) επιλέγουν την αποχή, για κάτι που είπαμε και τους πείραξε.

ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ, για να βρούμε τι ήταν αυτό που τους πείραξε και να το διορθώσουμε ως ανθρωποι, γιατί τους το ωφείλουμε. Ας γίνουμε σοφοί και ας απλώσουμε τα χέρια μας να τους αγγαλιάσουμε γιατί ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΟΥΜΕ τίποτα μαζί τους. Μόνο μια καλή παρέα, ένα καφεδάκι, ένα τσιπουράκι και ένα πλατύ χαμόγελο!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Φεβ 2004, 23:57:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:

Μόνο μια καλή παρέα, ένα καφεδάκι, ένα τσιπουράκι και ένα πλατύ χαμόγελο!


Εσύ αν δεν αναφέρεις το ποτό δε μπορείς, έτσι; Cool

Αύριο σε περιμένω στο Σύλλογο Α.Α., έλαα, έλαααα ................... Laughing

Πού ξέρεις, ίσως και εκεί να εκλεγείς Πρόεδρος! Laughing Laughing Cool Cool




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Φεβ 2004, 09:52:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ με την σειρά να συμπληρώσω κάτι, για τα νέα μέλη που ανυπομονούν να γνωριστούν με τους υπόλοιπους.....
Σίγουρα, έχοντας δει οτι τον τελευταίο καιρό και κατά τακτά χρονικά διαστήματα διοργανώνονταν διάφορες συναντήσεις, καφέδες κ.α., ανυπομονείτε να έρθετε σε επαφή και με τους υπόλοιπους από κοντά.....
Αυτά κάποια στιγμή έπρεπε να μπούν στην άκρη, για να προχωρήσει το θέμα του συλλόγου, όπως και γίνεται.....
Να σας ενημερώσω οτι για ένα χρόνο (πριν αρχίσουν τα ασπέτε...), η μόνες επαφές μεταξύ των μελών, ήταν οι Συναντήσεις (5 τον αριθμό) και κάποια touring, τα οποία έγιναν και η αφορμή να πραγματοποιηθούν και τα ασμπέτε, λόγω της ανάγκης για πιο κοντινή επαφή.....

Κλείνοντας, θα ήθελα να πω οτι για ένα χρόνο, δεν είχαμε τους καφέδες και δεν είχαμε πολλές προσωπικές επαφές, παρόλα αυτά είχε δημιουργηθεί ένα πολύ καλό κλίμα φιλίας, το οποίο αναπτύχηκε αργότερα πολύ περρισότερο.....
Συστήνω λοιπόν υπομονή, να εκμεταλευθείτε τις ευκαιρίες που δίνονται για να γνωρίζεστε με τα υπόλοιπα μέλη (ξεκινώντας από την πίτα...) και αργότερα όλα θα πάρουν το δρόμο τους.....

και όπως είπε και ο αρχηγός του "γαλατικού χωριού", mr Sidobrix.........
Sidobre έγραψε:
......Ας γίνουμε σοφοί και ας απλώσουμε τα χέρια μας να τους αγγαλιάσουμε γιατί ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΟΥΜΕ τίποτα μαζί τους. Μόνο μια καλή παρέα, ένα καφεδάκι, ένα τσιπουράκι και ένα πλατύ χαμόγελο!


Ευχαριστώ....
Φιλικά, ένα μέλος.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2838s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on