PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - 207 THP KW Variant3
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2010, 10:28:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ααα οκ

περνα απο λεσχη
συννεοήσου με Jim και ΜAD να ειναι κι εκεινοι εκει


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2010, 18:28:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχην σε τι υψη την εχεις...
Επισης διατηρησατε την εργοστασιακη υψομετρικη διαφορα ή οχι;
Τα πισω σπειρωματα σε τι θεση βρισκονται,τερμα πανω ή χαμηλοτερα;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Theo_207RC (Θοδωρής)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 RC by E-tuners

Ένταξη: 29 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2010, 20:45:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε Στέλιο δεν ξέρω καθόλου να σου απαντήσω. Το μόνο που ξέρω ειναι ότι το αμάξι έχει κατεβεί περίπου 4 πόντους σε σχέση με το πως ήταν μαμά και ο Πουπάκης μου είπε ότι αν αλλάξουμε ελατήρια θα το ψηλώσουμε 2 πόντους. Τώρα μου είπε δεν γίνεται γιατί τα ελατήρια που έχει είναι πολύ μαλακά.


Πάνω απ' την ατμόσφαιρα υπάρχει η τουρμπόσφαιρα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2010, 20:50:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτα ειναι τα ελατηρια με τα οποία αγορασες την αναρτηση?
καινουργια την πήρες?
και πόσο (αν επιτρεπεται)?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Theo_207RC (Θοδωρής)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 RC by E-tuners

Ένταξη: 29 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2010, 21:12:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν την πήρα καινούργια Μάνθο. Την πήρα μαζί με το μπλοκέ, τα έβαλα την ίδια μέρα και πάλι παρόλο το μπλοκέ μου φαίνεται χειρότερα από μαμά.
Ο Στέλιος ήταν εκείνη την ημέρα στον Προφήτη που έβαζα το μπλοκέ. Wink

Τώρα μίλαγα με τον Jim και θα έρθω την Πέμπτη από τη λέσχη να το δείτε κι εσείς, να μου πείτε καμιά γνώμη γιατί έχω φρικάρει.


Πάνω απ' την ατμόσφαιρα υπάρχει η τουρμπόσφαιρα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2010, 08:32:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλικη συμβουλη πριν πεταξεις και αλλα χρηματα...
Κρινωντας απο την "αηδια" Variant 1,σηκωσε το πισω μερος τερμα,τοσο ωστε τα πιατελα να ερθουν "προσωπο" με το σπειρωμα που στηριζει το ελατηριο.
Αφου κανεις αυτο,σηκωσε το μπροστινο τμημα τοσο,ωστε να εξασφαλισεις την υψομετρικη διαφορα που εχει μπροστα με πισω απο το εργοστασιο,καπου στα 2,5cm δηλαδη...
Αφου το κανεις αυτο,ρυθμισε περιπου στην μεση και λιγο μαλακοτερο το bump και σφιξε πανω απο το μισο το rebound.
Μετα,μερα με την μερα θα δεις τι σου λειπει και θα βρεις την ιδανικη ρυθμιση.

ΜΗΝ μπεις στην διαδικασια να αλλαξεις ακομα ελατηρια εκτος και αν αυτα δεν επαρκουν(απο μηκος) για να ερθει η καροτσα στα σωστα υψη.
Δεν ειναι θεμα σκληροτητας αλλα υψους...
Αν μπορεσει και ερθει στο σωστο υψος η αναρτηση,θα λειτουργησει.
Αυτο ακριβως θα σου κανει και ο Πουπακης,απλα επειδη εσυ θα θες να στο αφησει χαμηλο και αυτος θα πρεπει να φροντισει να προλαβαινουν τα ελατηρια να "φρεναρουν" τις ταλαντωσεις τις καροτσας,για αυτο και θα στα αλλαξει με σκληροτερα.
Με λιγα λογια,δεν εχει νοημα να ταλαιπωρησεις και αλλο την καροτσα αλλα να σεταρεις σωστα την αναρτηση.

Υ.Γ. Μουτρα δεν σου βγαζει γιατι ειναι soft τα ελατηρια αλλα γιατι εχει εντελως λαθος ρυθμιση η αναρτηση.Αυτο που ειπε και ο Πανος(Octane) πριν...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2010, 10:40:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κατι τετοιο ειχα κι εγω στο μυαλο μου οταν του πα να ρθει απο λεσχη Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2010, 12:58:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Theo_207RC έγραψε:
Φίλε Στέλιο δεν ξέρω καθόλου να σου απαντήσω. Το μόνο που ξέρω ειναι ότι το αμάξι έχει κατεβεί περίπου 4 πόντους σε σχέση με το πως ήταν μαμά και ο Πουπάκης μου είπε ότι αν αλλάξουμε ελατήρια θα το ψηλώσουμε 2 πόντους. Τώρα μου είπε δεν γίνεται γιατί τα ελατήρια που έχει είναι πολύ μαλακά.


αυτό είναι μεγάλη μαλακιά που σου είπε ...(αν στο είπε...)
ίσα ίσα τώρα που είναι μαλακά (και καλα ) τα ελατήρια, έπρεπε να το σηκώσει για να μην τερματίζει...

αλλού έχεις πάει να δεις τη θα σου πουν....

αν θες άντε μια απο εδω...


quick fit, ο υπευθυνος λεγετε ζευγολης Μακης και ειναι δημοσθενους 8 & πεντελης,
Car Center , ΑΜΦΙΘΕΑ, ΑΘΗΝΑ
τηλ. 2109422250,2109428157


Link link2 link3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Theo_207RC (Θοδωρής)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 RC by E-tuners

Ένταξη: 29 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2010, 14:37:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις συμβουλές σας.
Θα περάσω αύριο κι από τη λέσχη να τα πούμε κι από κοντά.
Πάντως σε κάποιον άλλο δεν το έχω πάει για να το ρυθμίσει, μόνο στον Πουπάκη.


Πάνω απ' την ατμόσφαιρα υπάρχει η τουρμπόσφαιρα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2010, 16:15:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Φιλικη συμβουλη πριν πεταξεις και αλλα χρηματα...
Κρινωντας απο την "αηδια" Variant 1,σηκωσε το πισω μερος τερμα,τοσο ωστε τα πιατελα να ερθουν "προσωπο" με το σπειρωμα που στηριζει το ελατηριο.
Αφου κανεις αυτο,σηκωσε το μπροστινο τμημα τοσο,ωστε να εξασφαλισεις την υψομετρικη διαφορα που εχει μπροστα με πισω απο το εργοστασιο,καπου στα 2,5cm δηλαδη...
Αφου το κανεις αυτο,ρυθμισε περιπου στην μεση και λιγο μαλακοτερο το bump και σφιξε πανω απο το μισο το rebound.
Μετα,μερα με την μερα θα δεις τι σου λειπει και θα βρεις την ιδανικη ρυθμιση.

ΜΗΝ μπεις στην διαδικασια να αλλαξεις ακομα ελατηρια εκτος και αν αυτα δεν επαρκουν(απο μηκος) για να ερθει η καροτσα στα σωστα υψη.
Δεν ειναι θεμα σκληροτητας αλλα υψους...
Αν μπορεσει και ερθει στο σωστο υψος η αναρτηση,θα λειτουργησει.
Αυτο ακριβως θα σου κανει και ο Πουπακης,απλα επειδη εσυ θα θες να στο αφησει χαμηλο και αυτος θα πρεπει να φροντισει να προλαβαινουν τα ελατηρια να "φρεναρουν" τις ταλαντωσεις τις καροτσας,για αυτο και θα στα αλλαξει με σκληροτερα.
Με λιγα λογια,δεν εχει νοημα να ταλαιπωρησεις και αλλο την καροτσα αλλα να σεταρεις σωστα την αναρτηση.


γιατι δεν του λες του παιδιου την καλυτερη λυση...ντρεπεσε?
τι να την κανει την kw 1,2,3 δεν παν να ειναι και kw100 εαν ειναι η μαμα του 207rc δεν ειναι τιποτα....
πηγαινε πουλα τη φιλε θοδωρη και παρε εστω μια μεταχειρισμενη αλλα με λιγα χλμ του rc αναρτηση να βρεις την υγεια σου....θα μειενεις και με ποοοοολα ρεστα στην τσεπη!!
kw και αηδιες Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Theo_207RC (Θοδωρής)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 RC by E-tuners

Ένταξη: 29 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2010, 16:39:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Hρεμία παιδιά όλα θα τα βρούμε... Laughing Laughing Laughing

Πάντως η αλήθεια είναι ότι το RC από τη μάνα του έχει καλή ανάρτηση και βγάζει αρκετή πρόσφυση για τους καρόδρομους μας.
Η δική μου άποψη είναι αυτή τουλάχιστον. Εγώ έψαξα το κάτι παραπάνω όμως κι ακόμα δεν το έχω βρει.


Πάνω απ' την ατμόσφαιρα υπάρχει η τουρμπόσφαιρα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2010, 16:47:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η ανάρτηση του rc είναι λές και έχει κάνει παραγγελία η Ελλάδα στην πεζό για τους δρόμους της πρώτης.

Και εγώ πιστεύω ότι δεν υπάρχει λόγος να πας αλλού. Εκτός αν κάνεις πίστα και έχεις απαιτήσεις από το αυτοκίνητο, ή γουστάρεις το χαμήλωμα. Με την βάριαντ θα μπεις σε περιπέτειες και δεν ξέρω αν ποτέ καταφέρεις να σε ικανοποιήσει. Δεν είναι εύκολο να την ρυθμίσεις πιστευω να δουλευει καλύτερα από την μαμα σε στροφοδιαδρομές. Στην πίστα μάλλον θα τα καταφέρεις μετά απο δοκιμές πολλές.

Αν θες την γνώμη μου, δώσε την βάριαντ και πάρε ένα μπλοκέ να δεις βελτίωση σίγουρη στην οδική συμπεριφορά.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2010, 16:53:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SAKIS-LEMANS έγραψε:

Αν θες την γνώμη μου, δώσε την βάριαντ και πάρε ένα μπλοκέ να δεις βελτίωση σίγουρη στην οδική συμπεριφορά.

Φοραει μπλοκε , το γραφει λιγο πιο πανω.
Το μπλοκε απο μονο του δεν κανει τιποτα στην οδικη συμπεριφορα παντως , μονο στις εξοδους των στροφων... .


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Theo_207RC (Θοδωρής)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 RC by E-tuners

Ένταξη: 29 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2010, 16:55:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω και μπλοκέ Κώστα. Την ίδια μέρα τα έβαλα και την KW και το μπλοκέ αλλά προκοπή δεν είδα. Μου φαίνεται έπρεπε να κρατήσω τη μαμά λίγο καιρό με το μπλοκέ να δω πως θα ήταν και μετά να άλλαζα ανάρτηση. Από τότε κάθε φορά που πάω στις αγαπημένες μου στροφοδιαδρομές ξενερώνω.


Πάνω απ' την ατμόσφαιρα υπάρχει η τουρμπόσφαιρα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2010, 19:21:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γενικα η μαμα ειναι εξαιρετικη αλλα τωρα που την πηρες την KW,ψαξτο οσο μπορεις...

Απο οτι βλεπω/ακουω παντως,πολλοι κανουν παραπονα για την δυσκολια ρυθμισης μιας και εχω ακουσει 3-4 ατομα με Clio RS 197 που πληρωσαν KW3 για το κατι παραπανω αλλα κανενας δεν καταφερε να την ρυθμισει ετσι οπως πρεπει... Sad
Δεν πιστευω οτι απαραιτητα η αναρτηση ειναι κακη αλλα νομιζω οτι η αδυναμια μας να ψαξουμε τοσο καλα και να ρυθμισουμε αυτο που ζηταμε μας κανει να δινουμε τζαμπα χρηματα... Confused
Ιδιο σκηνικο παιζει και με αγωνιστικα που επενδυουν σε Ohlins,Proflex,κλπ,κλπ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2010, 21:53:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Γενικα η μαμα ειναι εξαιρετικη αλλα τωρα που την πηρες την KW,ψαξτο οσο μπορεις...

Απο οτι βλεπω/ακουω παντως,πολλοι κανουν παραπονα για την δυσκολια ρυθμισης μιας και εχω ακουσει 3-4 ατομα με Clio RS 197 που πληρωσαν KW3 για το κατι παραπανω αλλα κανενας δεν καταφερε να την ρυθμισει ετσι οπως πρεπει... Sad
Δεν πιστευω οτι απαραιτητα η αναρτηση ειναι κακη αλλα νομιζω οτι η αδυναμια μας να ψαξουμε τοσο καλα και να ρυθμισουμε αυτο που ζηταμε μας κανει να δινουμε τζαμπα χρηματα... Confused
Ιδιο σκηνικο παιζει και με αγωνιστικα που επενδυουν σε Ohlins,Proflex,κλπ,κλπ.


+10000000000000000000000000000000000000000000000000000
αυτο που ειπε ειναι και τπτ αλλο!
Α ρε πεζοκολαση,το εχεις το αναρτησιακο..

Αποψη μου ειναι πως η αναρτηση του rc ειναι αλλου...ειναι οτι καλυτερο μπορει να εχει ενα τετοιου στυλ αυτοκινητο(μετα φυσικα απο psport,που την εμπιστευεσαι με κλειστα ματια)
Και πειτε μου εσεις τωρα,που υστερει στους δημοσιους δρομους η rc?..πουθενα!!
Οκ δεν ειναι για πιστα,αλλα δεν γινεται να τα εχουμε ολα με τετοιους δρομους!
Αλλωστε ποσοι απο μας ξημεροβραδιαζομαστε στις πιστες εκτος απο το βολβο???????? Laughing Laughing μια γρηγορη βολτα θελουμε οι περισσοτεροι,σε στροφοδιαδρομες..

Τωρα στα ραλι/γτ αλλαζει το πραγμα γιατι η αναρτηση τους θελει οπωσδηποτε βελτιωση! Sad


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Theo_207RC (Θοδωρής)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 RC by E-tuners

Ένταξη: 29 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2010, 22:22:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ φοβάμαι ότι έχεις δίκιο Λευτέρη... Crying or Very sad


Πάνω απ' την ατμόσφαιρα υπάρχει η τουρμπόσφαιρα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2010, 22:26:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

recife_rallye έγραψε:

Τωρα στα ραλι/γτ αλλαζει το πραγμα γιατι η αναρτηση τους θελει οπωσδηποτε βελτιωση! Sad


Είναι έτοιμη η λύση. Να'ναι καλά το RC.. Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2010, 22:46:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια διευκρινηση...
Η λυση ειναι ετοιμη(βλεπε RC) αλλα και παλι μεχρι ενα σημειο καθως η συγκεκριμενη αναρτηση/στησιμο γενικα ειναι σχεδιασμενα για 175,αντε 200 αλογα...
Με λιγα λογια ειναι αυτονοητο οταν αυτα τα νουμερα ανεβουν πολυ παραπανω,ακομα και η μαμα αναρτηση του RC να δειχνει λιγη,πραγμα που σημαινει οτι θα πρεπει να μαθετε να κοντρολαρετε το δεξι σας ποδι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Δεκ 2010, 22:54:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εδω παει αλλου το θεμα..
Παντως του σαντεφ με 230 αλογα και 55000χλμ η αναρτηση του ειναι λουλουδι και κραταει πολυ ακομη!!και ξερεις πος το παει ο κωστας... Wink


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1972s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on