PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Σωληνάκια υψηλής πίεσης για 1.6THP
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
mario207 (mario)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 1.6

Ένταξη: 15 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 144

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Δεκ 2009, 15:40:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα,

τι παιζει τελικα με τα σωληνακια υψηλης? οπου κοιταξα δεν εχουν για 207 λενε κανα νεο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Δεκ 2009, 16:15:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mario207 έγραψε:
καλησπερα,

τι παιζει τελικα με τα σωληνακια υψηλης? οπου κοιταξα δεν εχουν για 207 λενε κανα νεο?

τα δικα μας και εννοω εμενα και του νικου ειναι στο ""δρομο"" με τα ελτα μας....εγω πιστευω μεχρι το σαββατο να τα βαλω και σας λεω εντυπωσεις,,,(μιλαμε για τα goodridge και οχι χειροποιητα)!!! Wink Wink Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nikos68 (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 182
Τόπος: Ρέθυμνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Δεκ 2009, 16:28:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εύγε Χριστόφορε...να και τα καλά νέα πρωτομηνιάτικα...Άντε καλό μήνα και με γερά φρένα Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mario207 (mario)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 1.6

Ένταξη: 15 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 144

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Δεκ 2009, 16:35:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αναμενουμε εν αγωνια λοιπον τα νεα σας Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Δεκ 2009, 16:44:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή εδώ κωδικό δεν έχέι, μην ξεχάσετε να βγάλετε μια φωτογραφία και ποίος είναι ο κωδικός !!
Καλές παραλαβές.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Δεκ 2009, 17:00:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fynos έγραψε:
Επειδή εδώ κωδικό δεν έχέι, μην ξεχάσετε να βγάλετε μια φωτογραφία και ποίος είναι ο κωδικός !!
Καλές παραλαβές.....

γιαννη...γιαννη
ειπαμε θα κανουμε ""παντρεμα"" καλε... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
εν αναμονη και θα εισαι απο τους πρωτους που θα ενημερωθουν τηλεφωνικα μαλιστα.... Wink Wink Wink Wink Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Δεκ 2009, 23:00:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιποοοοον παιδια...να μαστε και παλι!!!
τα σωληνακια παραγγελθηκαν λογω του οτι το αμαξι ουτως η αλλως θα λυνοταν και πολυ απλα δεν ηθελα να λυνω δυο φορες((κυριε μανθουμελ+oreca)))...λοιπον εχουμε και λεμε τα σωληνακια απο 206 goodridge κανουνε αλλα πως κανουνε... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
τα ακρα τους δηλαδη τα ""ρακορακια"" ειναι τα ιδια,οπου εχουμε αρσενικο και λεω εχουμε εννοω 207 εχει και το 206...οπου θηλυκο εμεις θυληκο και το 206 ωραια?
δεν ειναι αναποδα...
ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ,ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΠΡΟΣΤΙΝΑ
κατα 15-20 ποντους
τα πισω μπαινουνε και μια χαρα!!!σαν να ειναι για αυτο το αμαξι...
με τα μπροστινα τωρα παιδια σε επικοινωνια με τον βλακα τον αγγλο που μας εστειλε τα σωληνακια μας ειπε οτι μπορουμε ανετα να του παραγγειλουμε το ιδιο σωληνακι αλλα πιο μακρυ...δηλαδη μετα απο εξηγησεις με φωτο αναλυτικες και ιστοριες πολλες...μπορει ο ανθρωπος παντα με κατασκευαστρια εταιρεια την goodridge να στειλει σετ οπως του 206 ΑΛΛΑ πιο μακρυα τα 2 μπροστινα...(((προτεινω να πεσουν σκεψεις για group buy απο τους αρμοδιους))αυτα παιδια απο εμενα σορρυ εαν σας κουρασα με το μεγαλο ποστ αλλα επρεπε να σας το γραψω!!!! Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
mario207 (mario)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 1.6

Ένταξη: 15 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 144

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Δεκ 2009, 23:05:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω ειμαι μεσα για την αγορα αποτι καταλαβαινω δεν υπαρχει και καποια εναλλακτικη...
για ποσα χρηματα λεμε περιπου /?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Δεκ 2009, 23:15:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ βλέπω να αγοράζετε φτιαχτά και μάλιστα όχι από τον τόπο σας . . .
Πως είστε τόσο σίγουροι ότι θα είναι από την goodridge ?
Τώρα μην μου πείτε ότι η κατασκευάστρια περίμενε εμάς από την Ελλάδα για να βγάλει στην αγορά τα σωστά σωληνάκια ?

Το έχω πει εδώ και ένα χρόνο, για 207 μόνο φριχτό . . . . και μέχρι να υπάρξει επίσημη ανακοίνωση από κατασκευαστές δεν θα αλλάξει τπτ !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Δεκ 2009, 23:28:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fynos έγραψε:
Εγώ βλέπω να αγοράζετε φτιαχτά και μάλιστα όχι από τον τόπο σας . . .
Πως είστε τόσο σίγουροι ότι θα είναι από την goodridge ?
Τώρα μην μου πείτε ότι η κατασκευάστρια περίμενε εμάς από την Ελλάδα για να βγάλει στην αγορά τα σωστά σωληνάκια ?

Το έχω πει εδώ και ένα χρόνο, για 207 μόνο φριχτό . . . . και μέχρι να υπάρξει επίσημη ανακοίνωση από κατασκευαστές δεν θα αλλάξει τπτ !


σιγα να μην περιμενε εμας η εταιρεια αλλα προσεξε γιαννη...σιγουρα για να μου το πει αυτος γινετε...για στειλε ενα mail εσυ που το εχεις...
και μου ειπε ξεκαθαρα οτι γινετε να παρουμε πιο μακρυ....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Δεκ 2009, 23:33:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα δεν σου λέω το αντίθετο, αλλά σίγουρα δεν υπάρχει παραγωγή για αυτό.
Απλός θα στο φτιάξει και θα σου το στείλει . . . . τώρα βαριέμαι να ψάξω και να σου βρω το μαιλ που μου απαντούσε τότε!
Αυτό που λέω είναι ότι φτιαχτό είναι το ένα και το άλλο.
Τα ίδια υλικά χρησιμοποιούνε !

Εσύ πολύ καλά και θα κάνεις να το ζητήσεις από αυτούς, μίας και για την ώρα σου χρωστάνε . . .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Δεκ 2009, 23:38:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fynos έγραψε:
Μα δεν σου λέω το αντίθετο, αλλά σίγουρα δεν υπάρχει παραγωγή για αυτό.
Απλός θα στο φτιάξει και θα σου το στείλει . . . . τώρα βαριέμαι να ψάξω και να σου βρω το μαιλ που μου απαντούσε τότε!
Αυτό που λέω είναι ότι φτιαχτό είναι το ένα και το άλλο.
Τα ίδια υλικά χρησιμοποιούνε !

Εσύ πολύ καλά και θα κάνεις να το ζητήσεις από αυτούς, μίας και για την ώρα σου χρωστάνε . . .



γιαννη τα σωληνακια τα εδωσα...και τα εδωσα σε 2 206ακηδες για τον λογο το οτι επρεπε να τα στειλω αγγλια με κανα 20ευρω,,,και ετσι κατεβασα την τιμη 20 ευρω και τα εδωσα στα παιδια παρα να τρεχω να δω τι θα τα κανω....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Δεκ 2009, 23:40:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μία χαρά έκανες . . . . Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nikos68 (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 182
Τόπος: Ρέθυμνο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Μάρ 2010, 01:06:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν παλικάρια επειδή εγώ άνοιξα το θέμα και απάντηση σοβαρή δεν πήρα αναλαμβάνω και την ευθύνη να προτείνω φτιαχτά σωληνάκια υψηλής και μάλιστα εντός Ελλάδας.Αυτή τη στιγμή τα φοράω ήδη στο αμάξι,έχουν τις ίδιες βάσεις με τα μαμά και κουμπώνουν μια χαρά.Αποτελέσματα στο δρόμο πολύ καλά...φρενάρει πιο σταθερά το αμάξι με λιγότερο πάτημα και γενικά η απόκριση είναι καλύτερη.Όποιος θέλει περισσότερες λεπτομέρειες ας επικοινωνήσει με πμ να του δώσω στοιχεία.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ParisMcridis (paris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(16v) & 207rc II

Ένταξη: 26 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 979

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Οκτ 2010, 23:25:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φοραει κανεις φτιαχτα υψηλης καιρο(πανω απο χρονο)???κ να τα αξιοποιει οχι να τα φορεσε ετσι..Ας στειλει ενα πμ με το μαγαζι κ το ποσο πηγαν γιατι λεω μαζι με τις βαλβολινες να αλλαξω κ τα υγρα των φρενων κ τα σωληνακια...μη το παω 2 φορες...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Οκτ 2010, 08:43:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αποστολης Μηναδακης
Hel που συναρμολογουνται στην Ελλαδα
Απιστευτη ποιοτητα και τα ειχα και 4 χρονακια στο ραλλο.
Σορρυ τωρα ειδα τα ποστ και τα εχω κανα χρονο και καθονται χωρις να εχω αδειασει για να τα βαλω...






Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pistolas (STATHIS)
Μέλος
Μέλος


207 Le man

Ένταξη: 09 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Οκτ 2010, 20:31:43    Θέμα δημοσίευσης: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα μας πεις και μια τιμουλα φίλε μου για το κιτακι?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
xalkiadakhs 207gt (xristoforos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 26 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 645

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Οκτ 2010, 00:55:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sotos...δωσε λεπτομερειες και για τον λαο που ενδιαφερεται...πληροφοριες με τιμες και τηλεφωνα εαν ειναι δυνατον!!!!
εαν μιλαμε για για ετοιμα κιτακια ετσι?για πατεντες εγω προσωπικα δεν ενδιαφερομαι..για κατι plug n play ναι με τα χιλια ομωςςςς....... Wink Wink Wink Wink Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Οκτ 2010, 08:42:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στοιχεία αντιπροσώπου
ΜΗΝΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Θηβών 400, Αιγάλεω
Τηλ: 210 5313224

Τα ειχα παρει κανα 100αρικο αν θυμαμαι καλα και ηταν κατευθειαν με μοντελο.
Τα μικρα που φαινονται ειναι για πισω στην ενωση που κανει πανω απο τον αξονα.



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ParisMcridis (paris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(16v) & 207rc II

Ένταξη: 26 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 979

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Οκτ 2010, 08:44:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρωτησα εγω εχθες κ μου ειπε 60 μονο τα μπροστα κ 90 ολα.αλλα δεν ειπαμε οτι τα δικα μας πισω εχουν απο τη μανα τους κ δε χρειαζονται?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,204s (PHP: 64% - SQL: 36%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on