PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ραλλυ σπριντ Τριπολης 17-18 Μαιου - Εκδρομη
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάϊ 2008, 18:13:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον να πουμε 2-3 πραγματακια για το σπριντακι της Τριπολης ετσι να κανουμε και λιγη κουβεντουλα.
Δυστυχως δεν εξελιχθηκε καλα η μερα σε διαφορα θεματα.
1)Το αρνητικο δυστυχως καταρχην ειναι οτι ειχαμε σοβαρο ατυχημα με ενα Type-r για το οποιο δεν εχω μαθει ακομα λεπτομερειες.
Ας ελπισουμε ο οδηγος να μην αντιμετωπιζει καποιο σοβαρο προβλημα αν και στο τηλ. που μιλησα και με volvo και απ'οτι ειπε εκει και ενας αγονιζομενος η κατασταση του ειναι σοβαρη.
2)Απαραδεκτο να κλεινει η πιστα τοσο στην εκκινηση οσο και στον τερματισμο 5 χλμ. πριν παρακαλω.
Ουτε στα Ακροπολις ετσι.
Φυσικα με τοσο περπατημα (5χλμ. να μπεις μεσα και αλλο ενα μεσα στην ειδικη μιλαμε για 6χλ. και 6χλμ να γυρισεις στο αυτοκινητο=12χλ.
Τα ποδια μου δεν τα νιωθω.)
Μετα απο τοσο περπατημα λοιπον και αφου σταματησε και ο αγωνας καμια ωρα λογω του ατυχηματος που ορεξη να καθησεις να δεις και το δευτερο σκελος.
Ηταν και χαμηλο το θεαμα πλην συμμτοχης του Λεφου Laughing οποτε...
Οποτε μετα το πρωτο σκελος κατηφορα και βουρ για επιστροφη.
Με σκοπο να συναντηθω με volvo που ηταν στο service park μιας και αυτος με τα υπολοιπα παιδια δεν μπηκαν στο κοπο(και καλα εκαναν) να παρακολουθησουν τον αγωνα αφου ενημερωθηκαν για τα 5χλμ αποστασης για την ειδικη.
Αλλα δυστυχως ουτε εκει καταφεραμε να συναντηθουμε μιας και ηδη ειχαν ξεκινησει για την εκκινηση προκειμενου να μπουν στην ειδικη λογω ενος προβληματος που αντιμετωπισε ο Λευτερης στο δευτερο σκελος.
Λεπτομερειες ακομα δεν γνωριζω.
Εν κατακλειδι,μπολικη ταλαιπωρια χωρις να αποζημιωθουμε σε θεαμα και χωρις να καταφερω να γνωριστω και με τα παιδια.
Σπριντακια για μενα πλην σοβαρου απροοπτου(καποια συμμετοχης ή κοντινη αποσταση) γιοκ.
Σε καποια αναβαση παννεληνιου πρωταθληματος ναι που εκει υπαρχει και μεγαλυτερο ενδιαφερον και τουλαχιστον η ταλαιπωρια σου αποζημιωνεται.



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάϊ 2008, 18:19:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ki ειμαστε ακομα ζωντανοι...στη σκηνη
σα ροκ συγκροτημα

και αν μας αντεξει το σχοινι θα το δουμε νεξτ σκ λεμεεεεεε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάϊ 2008, 18:34:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανείς άλλος νέα;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάϊ 2008, 19:51:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τάκη μίλα! Λέφο μίλα! Νίκο μίλα! Ένας gay να μιλήσει βρεεεε! Laughing

Τη Δευτέρα από ένα Αγιασμό και στα τέσσερα αυτοκίνητα παρακαλώ.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάϊ 2008, 20:01:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Τάκη μίλα! Λέφο μίλα! Νίκο μίλα! Ένας gay να μιλήσει βρεεεε! Laughing

Τη Δευτέρα από ένα Αγιασμό και στα τέσσερα αυτοκίνητα παρακαλώ.


Λοιπον θα αναλαβω εγω αυτον τον δυσκολο ρολο... Laughing Laughing Laughing

Πανο σταθηκες ατυχος... Γιατι δεν επαιρνες ενα τηλ καποιον να βρεθούμε?
Στο του αγώνα Το ταπερ ειχε μια καλη εξοδο, με αποτελεσμα το συνοδηγος να χτυπησει την μεση του γιατι "συμπιεστηκε" λιγο απο το κειτζ και το καθισμα. Απ'ότι ακουσα δεν ειναι τιποτα το πολυ σοβαρο.

Εμεις μετα απο παααααρα πολλες ατυχιες, και εχοντας μια μικροεξοδο, που παρόλαυτα μπορεσαμε και ξαναμπηκαμε στον δρομο, αναγκαστηκαμε να εγκαταλείψουμε 500 μετρα μετα, αφου το αμαξι ανεβασε πολυ υψηλες θερμοκρασιες. Ο λογος ακομα ειναι αγνωστος, ο Λεφ θα σας πει οταν μαθει.
Εμεις ειμαστε μια χαρα, το αμαξι ψιλοπραγματα.
Η αληθεια ειναι οτι εγω στενοχωρηθηκα πιο πολυ απο τον λεφ...

Το ασχημο ειναι οτι πηγαιναμε πολυ καλα μεχρι εκει και παρα πολυ γρηγορα (φαινεται και απο το ινκαρ)

Θα παιζαμε για 3-4 θεση...

Δεν πειραζει, Shit happens που λεει και η οδηγαρα μου.

Συνεχεια στην Αμφικλεια μετα το απαραιτητο ευχελαιο-εξορκισμο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
micra_iro (Ηρω)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 403
Τόπος: αλλού γι' αλλού

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάϊ 2008, 20:21:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν πειραζει παιδακια αυτα συμβαινουν, σκεφτειτe οτι ακομα και ο καιτατζης στην κυμη (πολυ ανηφορα μωρε αδελφακι μου) με το που τερματισε πηρε φωτια το αμαξι, αλλα το σωσανε.Μαθηματα ειναι αυτα για την επομενη φορα

next time will be the best time guys Clapping Clapping Clapping


welcome to micra zone
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάϊ 2008, 20:28:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μιλαγα εγω με πανο αλλα....

πανο χιλια συγνωμη και απο εδω αλλα οπως καταλαβες μας πηγανε ολα σκ**α (μπιλιος σκαει με μπλουζα που λεει ολα σκ**α ε τι να πεις...)

μπιλιο λεφο αχω αφησει διαφορα διασπαρτα στα αμαξια σας
μπιλιος μια σακουλά με κατι εργαλεια και κηπουρικα
λεφος μαλλον μια μπλουζα κλασικα ξερω κατασχεται

με δυο λογια απο τις πιο ερασιτεχνικες οργανωσεις σε σπριντακι
κοβανε τα ατοκινητα 5χλμ πριν εκκινσηη και τερματισμο
ουτε ακροπολις ημαρτον

διαδρομη απαιτητικη και επικινδυνη
απλη για κυκλωμα αρκετα μεγαλη χωρις λογο
καμια μα καμια προσβαση ενδιαμεση για θεατες

χιλιες φορες καλυτερα στο road to hell που διπλα ειναι και προσβασεις εχει και το κυκλωμα απο δημητσανα στεμνιτσα ειναι 15χλμ το πολυ...
αλλα εκει μπλεκουν και αλλοι δημοι βλεπεις Cool

ενα μπραβο στο δημο βυτινας και στους εκει κατοικους που και φιλοξενοι ηταν και προσπαθησαν για το καλυτερο. η αρκαδια θελει τους αγωνες αυτοκινητου Wink


υ.γ. τελικα το μαντα πρωην προεδρου λεσχης που εκανε δοκιμες το σαββατο και επεσε στο γκρεμο απο φωτο φαινεται μαλλον να εχει κλουβι...ντροπη του αν ειναι ετσι
υ.γ.2. λεσχη τριπολης - 39 συμμετοχες το χρονου βαλτε το μπλακ τζακ στοχο

υ.γ.3 . ακομα και αλεκουκος και μιχαλης που δεν ειχαν αμαξια μαζι τους γαμηθηκε ο διας στην αθηνα αφου του ενος δε παιρνει μπρος και του αλλου δε δουλευουν τα φρενα παρολα τα 250 που εσκασε τη παρασκευη. ο μονος που δεν εχει παθει τιποτα ειναι ο νικος....λες??????

υ.γ.4. παρολα τα σκ**α δε ξερω αν μπορω να πω οτι περασα και σκ**α...λιγο η σουργελοκατασταση το σαββατο βραδυ λιγο η φατσα του αλεκουκου-καρτουν...λιγο οι μασαμπουκες... σα παρεα τη παλεψαμε οσο μπορουσαμε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάϊ 2008, 20:36:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

micra_iro έγραψε:
δεν πειραζει παιδακια αυτα συμβαινουν, σκεφτειτe οτι ακομα και ο καιτατζης στην κυμη (πολυ ανηφορα μωρε αδελφακι μου) με το που τερματισε πηρε φωτια το αμαξι, αλλα το σωσανε.Μαθηματα ειναι αυτα για την επομενη φορα


Απο την τουρμπινα να φανταστω??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάϊ 2008, 20:39:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:

υ.γ. τελικα το μαντα πρωην προεδρου λεσχης που εκανε δοκιμες το σαββατο και επεσε στο γκρεμο απο φωτο φαινεται μαλλον να εχει κλουβι...ντροπη του αν ειναι ετσι

Εχουμε φωτο??

Παράθεση:

υ.γ.3 . ακομα και αλεκουκος και μιχαλης που δεν ειχαν αμαξια μαζι τους γαμηθηκε ο διας στην αθηνα αφου του ενος δε παιρνει μπρος και του αλλου δε δουλευουν τα φρενα παρολα τα 250 που εσκασε τη παρασκευη. ο μονος που δεν εχει παθει τιποτα ειναι ο νικος....λες??????


Σκασε σκατοστομε. Πριν ενα μηνα τα εσκασα εγω.. Και αυριο θα τα σκασω παλι (λιγα βεβαια) ΦΤΑΝΕΙ.

Παράθεση:

υ.γ.4. παρολα τα σκ**α δε ξερω αν μπορω να πω οτι περασα και σκ**α...λιγο η σουργελοκατασταση το σαββατο βραδυ λιγο η φατσα του αλεκουκου-καρτουν...λιγο οι μασαμπουκες... σα παρεα τη παλεψαμε οσο μπορουσαμε


Καλα το σαββατοβραδο ηταν απιστευτο.. Οπως γενικα και ολο το 3ημερο παρα τις ατυχιες... Το σαββατοβραδο ξεχασες αμαξι τα ξεχασες ολα ε? Laughing Laughing Laughing Laughing

Αντε και τον επομενο μηνα!!!
Η μαλλον: Αντε και την επομενη βδομαδα (χωρις τις αναποδιες)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάϊ 2008, 20:41:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

την επομενη φορα θελει λιγο ουισκακι στο ναργιλε για νε δεσει το γλυκο...
απλα δε σας το ειπα γιατι θα πινατε ολη τη καβα που ευτυχως δεν ανακαλυψε ο λευτερης!

το αμαξι το ξεχασα μονο οταν φορτωθηκε στο γερανο. απο εκει και περα ελαφρωσα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάϊ 2008, 21:01:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προσωπικα παρολο που:
Φορτωσα κατα τις 11 το βραδυ του Σαββατου τον κιτκαρο στο τρέιλερ μεσα στο μαυρο σκοταδι, κατα τη 1 τα ξημερωματα επιχειρουσα μεταμοσχευσεις πολλαπλασιαστων στο 106 του Σπυρου, κοτσαρα κ ξεκοτσαρα το τρέιλερ οσες φορες δεν το εχω ξεκοτσαρει ποτε,ετρεξα σχεδον αυπνος και τελος ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΒΛΑΒΗ ΕΧΕΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ μιας και η ποδια του ειναι γεματη λαδια ενω ο δεικτης λαδιου δειχνει φουλ.
ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!

Εκτενης αναφορα αυριο.τωρα υπνος και αυριο με το μινι γιατι απο την καταρα δεν γλυτωσε ουτε το βολτισιο 106.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάϊ 2008, 21:12:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περίεργο. Πολύ περίεργο.
Έλεγα στον Τάκη ότι κι εμάς δεν μας πήγε καθόλου καλά η Παρασκευή. Η μια αναποδιά μετά την άλλη, αυτοκίνητα που να μη θέλουν να προγραμματιστούν (βλέπε τρεις ώρες καθυστέρηση και η καρδιά περιβόλι γιατί κόντεψε ένας εγκέφαλος Tfsi να γίνει φλαμπέ χωρίς να φταίμε σε τίποτα) ή που ενώ προγραμματίζονταν να κάνουν τα δικά τους!
Μετά από αυτά το ΣΚ είπα να κάνω break, πρωτού σπάσω τίποτα και κλαίμε όλοι μαζί!


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάϊ 2008, 21:13:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
μιλαγα εγω με πανο αλλα....

πανο χιλια συγνωμη και απο εδω αλλα οπως καταλαβες μας πηγανε ολα σκ**α (μπιλιος σκαει με μπλουζα που λεει ολα σκ**α ε τι να πεις...




Μην το συζητας ρε.
Επειδη δεν μας καθεται το up to day την επομενη φορα θα προσπαθησω να ειμαστε μαζι ολο το σκ.
Ανεξαρτητα αν δεν γνωριζομαστε ή δεν εχουμε ειδωθει ποτε.
Για ολα υπαρχει παντα η πρωτη φορα. Laughing
Ευελπιστωντας κι ολας να πανε τα πραγματα καλυτερα για ολους.



Road_Runner έγραψε:
Πανο σταθηκες ατυχος... Γιατι δεν επαιρνες ενα τηλ καποιον να βρεθούμε?



Οπως ειπε και ο παναγος ειχαμε συννενοηθει και μιλησει απο το Σαββατο το απογευμα.
Αλλα δυστυχως δεν ...Crying or Very sad



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάϊ 2008, 23:35:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν σχολιάζω τπτ, αρκετά πράγματα είναι για κλάματα.

Θα πω για τον Λεφ που νομίζω ειναι επί του θέματος,
χαλαρός το Σαβ στο τεχνικό έλεγχο, εδειχνε να το διασκεδάζει με τα υπόλοιπα παιδιά. Την Κυριακή ήμουν στο Κ3 πέρασε όχι θεαματικά αλλά αρκετα εως πολύ γρήγορα. Συγχαρητήρια απο μένα στο Νικο και Λεφ για την προσπάθεια τους, ευχομαι ο επόμενος αγώνας να πάει οπως επιθυμούν.
Η ειδική, αρκετά θεαματική στο ανηφορικό κομμάτι, γρήγορη και επικίνδυνη και σε πολλά σημεία στο κατηφορικό είχε γαρμπίλια. Σαν τοπίο μ αρεσε πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάϊ 2008, 01:44:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συγχαρητηρια για το 1ο σκέλος που απ οτι καταλαβα πήγατε πολυ καλά...
για τα "απρόοπτα" οτι ανεφερε κι ο Νίκος... οτι λέει κι ο Λευτερης....

Road_Runner έγραψε:
Δεν πειραζει, Shit happens που λεει και η οδηγαρα μου...


το πιο σημαντικό πάντως ειναι ότι...

Lef205 έγραψε:
...ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!...


καλή επιτυχια στην Αμφίκλεια... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάϊ 2008, 07:17:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Δεν σχολιάζω τπτ, αρκετά πράγματα είναι για κλάματα..



Συμφωνω.
Και τα δεχεσαι οπως ειναι εφοσον γουσταρεις κατι.
Αλλα καμια φορα αγανακτουμε σε υπερθετικο βαθμο.



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάϊ 2008, 07:19:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια για την προσπάθεια παιδιά... Wink
Και οι ατυχίες μέσα στο πρόγραμμα είναι... Wink
Καλή επιτυχία στον επόμενο... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bratsaki (Γιώργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 205 1.9 (8V) GTi (1989)

Ένταξη: 31 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: Τρίπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάϊ 2008, 08:53:11    Θέμα δημοσίευσης: rally sprint tripoli Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geia se olous. POli oraio to forum. eimai neo melos kai einai i proti fora pou grafo.
Eimai apo tripoli kai sigoura tha doso to paron sto rally sprint opou simmetexei kai ena melos tou club sas apo tripoli o Xristos Paravatis me ena 106 rally os sinodigos. o odigos einai apo athens.

Γιώργο καλώς ήρθες στο psclub.
Θα σε παρακαλούσα να γράφεις
μόνο με μικρούς ελληνικούς
χαρακτήρες.

Εκ της ModTeam
vinman



TO AMAKSI MOU!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάϊ 2008, 09:46:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν πειράζει παιδιά το επόμενο ΣΚ Αμφίκλεια
θα είμαι και γω σίγουρα εκεί μιας που δεν μπόρεσα να είμαι Τρίπολη


Ρε! μπας και μας ματιάσανε πάλι! είχα και γω μια ατυχία με το pug μου αλλά όλα καλά, μόνο λίγω η πίσω πόρτα έχει πάρει.. Cool Να κάνουμε ένα ευχέλαιο σύντομα!



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάϊ 2008, 17:30:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάνος έγραψε:
plaketokofths έγραψε:
Δεν σχολιάζω τπτ, αρκετά πράγματα είναι για κλάματα..



Συμφωνω.
Και τα δεχεσαι οπως ειναι εφοσον γουσταρεις κατι.
Αλλα καμια φορα αγανακτουμε σε υπερθετικο βαθμο.


Δεν εννοώ αυτό. Δυστυχώς αν ζεις απο μέσα τα πράγματα θα αντιληφθείς οτι το σπορ βρωμάει και ζέχει. Άποψη μου καλύτερα να κάνουμε τους βλάκες γιατι αν αρχίσει ο ένας να μιλάει για τον αλλο απλά δεν θα γίνονται αγώνες.

Μονο για ένα πράγμα είμαι κάθετος κι αυτό είναι η σωματική μας ακεραίοτητα για την οποία νούμερο 1 υπεύθυνοι είμαστε εμείς οι ιδιοι κι οχι οι οποιοι αγωνοδικες,κριτές, τεχνικοί έφοροι ή ακόμα και οι οδηγοί.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 3 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3349s (PHP: 67% - SQL: 33%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on