PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αγορά Ελαστικών/Ζαντων από Διαδίκτυο
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ikaros! (Dimitris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 14 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 33
Τόπος: Athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2011, 01:13:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια εχω ρωτησει σε 5 μαγαζια εδω γυρω μου(βυρωνα-υμηττο-παγκρατι)...λοιπον σε 205/45/17 που θελω,τα michelin pilot sport 3,continental contact sport 3,yokohama s drive κομπλε με τοποθετηση πανε 700 με 750...τα p zero και τα bridgestone ειναι στα 600+...εχουν περασει 2-3 μηνες βεβαια απο τοτε που ρωτησα,δεν ξερω αν εχουν ριξει τις τιμες...βεβαια με την κατασταση που βρισκονται τα λαστιχα μου εχω αρχισει και σκεφτομαι να παω και σε πιο μικρες εταιρειες-οπως και να εχει καλυτερα θα ειναι απο αυτο το χαλι...ειμαι πιτσιρικας-φοιτητης βλεπετε και δεν το κατεχω και πολυ το χρημα...ασχετο,αλλα να το μοιραστω μαζι σας,το ειχα βαλει και σε αγγελια το αμαξι γιατι πλησιαζει ο καιρος που θα μπω φανταρος και ειναι αμαρτια να καθεται οχι πως τωρα κουνιεται και πολυ...δεν βρηκα ανταποκριση απο ιδιωτη και 2 μαντραδες μου ειπαν 10000 και τρελαθηκα και ειναι αθικτο το αμαξι..τελος παντων αφου θα το κρατησω το αμαξι και δεν θα το σκοτωσω υπολογιζω να βαλω τα ριμαδια τα λαστιχα που το παλευω καιρο,αν ξερετε κανεναν που να εχει καλυτερες τιμες στειλτε ενα πμ μην θεωρηθει και διαφημιση...ευχαριστω!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Ιούν 2011, 18:57:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χωρίς σχόλια.....email που ανταλαχθηκαν με camkill αφού μου χρεώσαν διαφορετικό ποσο απο αυτό που ισχύει 19/6/2011 για τα λάστιχα.

SAKIS-LEMANS
Hello, can you please explain to me why I was charged 156 pounds/tyre instead of charging me around 150 pounds/tyre as you write in your web site today? The last few days, every day I checked your web site for the prices, the price for the specific tyres were around 150 euros each....

CAMSKILL
because at the time you ordered them you payed £156.64 each and now the tyres are £150 each , due to us finding a cheaper supplier.

This is your order at the time you made your order


(ID 59636) [111.17] 2054517WYOKOR84L:AD08[4] YOKOHAMA TYRES / TRACKDAY TRACK DAY / YOKOHAMA AD08 ADVAN NEOVA YOKOHAMA AD 08 - 205/45R17 84W TL


4


£156.64


£626.56

Subtotal


£626.56

Greece & Crete (GR) - Tyres - Car/Van


Carriage


£64.00

Total


£690.56

SAKIS-LEMANS
Please correct me if I am wrong, but my order was placed 3rd of May. You did not have the tyres available then. So I waited until the end of June to be available at the cheaper price you bought. So the tyres you send me now are the same tyres that you now sell 150 pounds. Please forgive me but I don't understand why the new price was not passed to me, since you did not charge my credit card in May but 19th of June.

CAMSKILL
because we still had a quantity of 12 that came from the old supplier to fulfil yours and 2 other orders .

Εντελώς άρπα κόλα, όπου πουλήσουμε και ότι βγάλουμε λοιπόν. Δηλαδή αυτοί περίμεναν 2 μήνες τον παλιό προμηθευτή τους να στείλει τα λάστιχα για να μου τα χρεώσουν 157 λιρες το ένα και μετά άλλαξαν προμηθευτή, βρήκαν στοκ γρήγορα και σε χαμηλότερη τιμή. τι να πω... τα συμπεράσματα δικά σας.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Ιούν 2011, 19:43:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ikaros! έγραψε:
Παιδια εχω ρωτησει σε 5 μαγαζια εδω γυρω μου(βυρωνα-υμηττο-παγκρατι)...λοιπον σε 205/45/17 που θελω,τα michelin pilot sport 3,continental contact sport 3,yokohama s drive κομπλε με τοποθετηση πανε 700 με 750...τα p zero και τα bridgestone ειναι στα 600+...εχουν περασει 2-3 μηνες βεβαια απο τοτε που ρωτησα,δεν ξερω αν εχουν ριξει τις τιμες...βεβαια με την κατασταση που βρισκονται τα λαστιχα μου εχω αρχισει και σκεφτομαι να παω και σε πιο μικρες εταιρειες-οπως και να εχει καλυτερα θα ειναι απο αυτο το χαλι...ειμαι πιτσιρικας-φοιτητης βλεπετε και δεν το κατεχω και πολυ το χρημα...ασχετο,αλλα να το μοιραστω μαζι σας,το ειχα βαλει και σε αγγελια το αμαξι γιατι πλησιαζει ο καιρος που θα μπω φανταρος και ειναι αμαρτια να καθεται οχι πως τωρα κουνιεται και πολυ...δεν βρηκα ανταποκριση απο ιδιωτη και 2 μαντραδες μου ειπαν 10000 και τρελαθηκα και ειναι αθικτο το αμαξι..τελος παντων αφου θα το κρατησω το αμαξι και δεν θα το σκοτωσω υπολογιζω να βαλω τα ριμαδια τα λαστιχα που το παλευω καιρο,αν ξερετε κανεναν που να εχει καλυτερες τιμες στειλτε ενα πμ μην θεωρηθει και διαφημιση...ευχαριστω!!


Μητσο ο αλεξης εβαλε στο leon στις 17αρες ολοφρεσκα p zero rosso 440€ τοποθετημενα, ζυγοσταθμισμενα και με αζωτο. Νομιζω στον Φωκά... ρωτα τον να σου πει αν δεν εβαλες ακομα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Ιούν 2011, 19:50:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Ikaros! έγραψε:
Παιδια εχω ρωτησει σε 5 μαγαζια εδω γυρω μου(βυρωνα-υμηττο-παγκρατι)...λοιπον σε 205/45/17 που θελω,τα michelin pilot sport 3,continental contact sport 3,yokohama s drive κομπλε με τοποθετηση πανε 700 με 750...τα p zero και τα bridgestone ειναι στα 600+...εχουν περασει 2-3 μηνες βεβαια απο τοτε που ρωτησα,δεν ξερω αν εχουν ριξει τις τιμες...βεβαια με την κατασταση που βρισκονται τα λαστιχα μου εχω αρχισει και σκεφτομαι να παω και σε πιο μικρες εταιρειες-οπως και να εχει καλυτερα θα ειναι απο αυτο το χαλι...ειμαι πιτσιρικας-φοιτητης βλεπετε και δεν το κατεχω και πολυ το χρημα...ασχετο,αλλα να το μοιραστω μαζι σας,το ειχα βαλει και σε αγγελια το αμαξι γιατι πλησιαζει ο καιρος που θα μπω φανταρος και ειναι αμαρτια να καθεται οχι πως τωρα κουνιεται και πολυ...δεν βρηκα ανταποκριση απο ιδιωτη και 2 μαντραδες μου ειπαν 10000 και τρελαθηκα και ειναι αθικτο το αμαξι..τελος παντων αφου θα το κρατησω το αμαξι και δεν θα το σκοτωσω υπολογιζω να βαλω τα ριμαδια τα λαστιχα που το παλευω καιρο,αν ξερετε κανεναν που να εχει καλυτερες τιμες στειλτε ενα πμ μην θεωρηθει και διαφημιση...ευχαριστω!!


Μητσο ο αλεξης εβαλε στο leon στις 17αρες ολοφρεσκα p zero rosso 440€ τοποθετημενα, ζυγοσταθμισμενα και με αζωτο. Νομιζω στον Φωκά... ρωτα τον να σου πει αν δεν εβαλες ακομα.
χμμμ και εγώ παραπονιέμαι που αγοράζω τα ADVAN NEOVA YOKOHAMA AD 08 776 ευρώ αντί για 743...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Ιούν 2011, 20:16:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

που μπορουμε να βρουμε federal στο διαδικτυο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Ιούν 2011, 20:37:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
που μπορουμε να βρουμε federal στο διαδικτυο?

Γερμανικο ebay Wink
Αλλα πρεπει να τους ρωτησεις αν στελνουν Ελλαδα κ ποσο.


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Ιούν 2011, 21:29:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
που μπορουμε να βρουμε federal στο διαδικτυο?


Αχμ... Rolling eyes


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
myth (Γιαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 382
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Ιούν 2011, 00:11:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SAKIS-LEMANS έγραψε:
plaketokofths έγραψε:
Ikaros! έγραψε:
Παιδια εχω ρωτησει σε 5 μαγαζια εδω γυρω μου(βυρωνα-υμηττο-παγκρατι)...λοιπον σε 205/45/17 που θελω,τα michelin pilot sport 3,continental contact sport 3,yokohama s drive κομπλε με τοποθετηση πανε 700 με 750...τα p zero και τα bridgestone ειναι στα 600+...εχουν περασει 2-3 μηνες βεβαια απο τοτε που ρωτησα,δεν ξερω αν εχουν ριξει τις τιμες...βεβαια με την κατασταση που βρισκονται τα λαστιχα μου εχω αρχισει και σκεφτομαι να παω και σε πιο μικρες εταιρειες-οπως και να εχει καλυτερα θα ειναι απο αυτο το χαλι...ειμαι πιτσιρικας-φοιτητης βλεπετε και δεν το κατεχω και πολυ το χρημα...ασχετο,αλλα να το μοιραστω μαζι σας,το ειχα βαλει και σε αγγελια το αμαξι γιατι πλησιαζει ο καιρος που θα μπω φανταρος και ειναι αμαρτια να καθεται οχι πως τωρα κουνιεται και πολυ...δεν βρηκα ανταποκριση απο ιδιωτη και 2 μαντραδες μου ειπαν 10000 και τρελαθηκα και ειναι αθικτο το αμαξι..τελος παντων αφου θα το κρατησω το αμαξι και δεν θα το σκοτωσω υπολογιζω να βαλω τα ριμαδια τα λαστιχα που το παλευω καιρο,αν ξερετε κανεναν που να εχει καλυτερες τιμες στειλτε ενα πμ μην θεωρηθει και διαφημιση...ευχαριστω!!


Μητσο ο αλεξης εβαλε στο leon στις 17αρες ολοφρεσκα p zero rosso 440€ τοποθετημενα, ζυγοσταθμισμενα και με αζωτο. Νομιζω στον Φωκά... ρωτα τον να σου πει αν δεν εβαλες ακομα.
χμμμ και εγώ παραπονιέμαι που αγοράζω τα ADVAN NEOVA YOKOHAMA AD 08 776 ευρώ αντί για 743...



Σακη το λαστιχο ειναι αλλου....καλα εκανες και τα πηρες..Τα φοραω και γω κανα 3μηνο τωρα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Ιούν 2011, 05:47:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξέρω γι'αυτό και δεν τα λυπήθηκα τα λεφτά. Απλα αυτή η μαλ***α με τον camskill....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Ιούν 2011, 09:43:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πλεον τα φερνει ACS και οχι η INTERATTICA εδω αθηνα τουλαχιστον αυτοι τα φερναν..γιατι πολυ απλα η 2η εκλεισε...γρηγοροτερη και καλυτερη παραδωση παντως οταν φτασουν Ελλαδα τα λαστιχα...οι αλλοι ηταν γκαου!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Ιούν 2011, 10:43:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
Πλεον τα φερνει ACS και οχι η INTERATTICA εδω αθηνα τουλαχιστον αυτοι τα φερναν..γιατι πολυ απλα η 2η εκλεισε...γρηγοροτερη και καλυτερη παραδωση παντως οταν φτασουν Ελλαδα τα λαστιχα...οι αλλοι ηταν γκαου!


εδώ στο Γιαννιτσιστάν τελυταία φορά που παρήγγειλα τα έφερε μεταφορική....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Ιούν 2011, 11:09:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

myth έγραψε:

Σακη το λαστιχο ειναι αλλου....καλα εκανες και τα πηρες..Τα φοραω και γω κανα 3μηνο τωρα!!!!


γράψε 2 κουβέντες αν θες απο τις εντυπώσεις σου, ειμαστε πολλοί που μας ενδιαφέρει το συγκεκριμένο λάστιχο και εισαι μονος που τα χει δοκιμάσει για την ωρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Αύγ 2011, 18:32:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Hello,

I am interested in purchasing 4x Yokohama Parada 195-50-15 tyres. I would like to know the production date of the tyres that will be sent to me before I place my order.

Thank you in advance.


Παράθεση:
Dear Customer, Please Note: We have problems with customers in Greece, Italy and Spain asking for the DOT codes of tyres and wanting them only 1-2 months old. We cannot guarantee that the tyres have specific DOT codes. The tyres we buy are mainly from the UK suppliers but in the UK the manufacturers can supply us tyres 2-3 years old especially on slow moving sizes, although we have fast moving stocks and the tyres are usually the latest dates but we cannot guarantee this. We cannot specify DOT codes to our suppliers and they cannot tell us the DOT codes of the tyres as they do not hold this information in the UK . We are also unable to check the tyres before they leave us. In the UK all manufacturers offer a 5 year manufacturing defects warranty. The UK is a cold and wet place so we do not have problems with the heat and dry atmosphere drying-out and making old the rubber on tyres which is a problem in Mediterranean and other hot dry countries. If this situation is not satisfactory to you please do not order tyres from us as we will not accept back tyres refused because of the DOT code. - Camskill Tyres



Ε, καλά τα λένε! Splat


http://www.youtube.com/watch?v=lozvE4cE_HI


Κωλόζωα πουσταράδες Evil Mad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
PANOSBR (ΠΑΝΟΣ)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 31 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 140
Τόπος: ΤΡΙΠΟΛΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Αύγ 2011, 08:03:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μολις τωρα κοιταξα για λαστιχα στο camskill,αναεβηκανε και αλλο τα μεταφορικα απο 64->70.αρχιζει και γινεται ασυμφορο.

Carriage


£70.00

Total
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Globalzero (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye (1st stage)

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 134
Τόπος: Θεσσαλονίκη-Βέροια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Σεπ 2011, 19:45:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μολις πηρα τα ελαστικα apo camskill ειχαν ερθει απο 20/9.Παραγωγη 20 βδομαδα του 2011.8 μερες και τα πηρα 410 ευρω +20 που εδωσα για ζυγοσταθμιση και περαστικα.

HANKOOK K110 V12 EVO HANKOOK K 110 V12 EVO
19 Sep 2011 16:15 Thessaloniki The parcel is in transit on its way to its final destination.
19 Sep 2011 12:22 Thessaloniki The parcel is in transit on its journey to local delivery destination. Track your parcel here for regular updates.
16 Sep 2011 12:29 Bukarest The parcel is in transit on its journey to local delivery destination. Track your parcel here for regular updates.
15 Sep 2011 06:41 Budapest The parcel is in transit on its journey to local delivery destination. Track your parcel here for regular updates.
14 Sep 2011 19:31 H�rsching The parcel is in transit on its journey to local delivery destination. Track your parcel here for regular updates.
13 Sep 2011 20:07 Aschaffenburg The parcel is in transit on its journey to local delivery destination. Track your parcel here for regular updates.
13 Sep 2011 00:28 Hub 3 - Birmingham Your parcel has been received at our sortation hub
13 Sep 2011 00:17 Hub 3 - Birmingham Your parcel has been received at our sortation hub
12 Sep 2011 17:06 Carlisle Your parcel has been collected from the sender


e-tuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Σεπ 2011, 19:55:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλοπάτητα και καλόστριφτα Γιάννη! Wink


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Οκτ 2011, 22:25:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορει καποιος να μου απαντησει στα γρηγορα, ποια επιλογη παιρνουμε για τα μεταφορικα στην Ελλαδα ? Wink

Αναφερομαι στο site της camskill Cool


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Οκτ 2011, 22:28:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Greece & Crete (GR) - Tyres - Car/Van


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sinanai στις Πεμ 20 Οκτ 2011, 18:59:53, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Οκτ 2011, 22:28:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Greece & Crete (GR) - Tyres - Car/Van


Thanks Κωστη Cool


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Οκτ 2011, 07:37:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:
Sinanai έγραψε:
Greece & Crete (GR) - Tyres - Car/Van


Thanks Κωστη Cool

περιπου 80€ δηλαδή!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Επόμενη
Σελίδα 13 από 15

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,217s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on