PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

yokohama s.drive
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Απρ 2007, 01:00:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kleber και klouber Rotfl



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Σεπ 2008, 18:58:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μωρε τι λεει ο steve?εγω continental ειχα για 45000χλμ για 4 χρονια και τη μερα που τα αλλαξα, μου λεει ο λαστιχας, μα γιατι να τα αλλαξεις? ακομα καινουρια ειναι.. εσυ ειπες οτι στο προφιλ δε φαινοταν τιποτα.. σε μενα φαινοντουσαν ολα! τα exalto2 ειναι τα καλυτερα..αυτα εβαλα. ισως και τα yokohama τα parada να ναι καλα, ομως δε βγαινουν σε 195/55/15.. δυστυχως..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
soler (Παναγιω-Τάκης)
Moderator


Τροπέτο 206 GTI

Ένταξη: 20 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 604

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Σεπ 2008, 19:14:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Randy έγραψε:
μωρε τι λεει ο steve?εγω continental ειχα για 45000χλμ για 4 χρονια και τη μερα που τα αλλαξα, μου λεει ο λαστιχας, μα γιατι να τα αλλαξεις? ακομα καινουρια ειναι.. εσυ ειπες οτι στο προφιλ δε φαινοταν τιποτα.. σε μενα φαινοντουσαν ολα! τα exalto2 ειναι τα καλυτερα..αυτα εβαλα. ισως και τα yokohama τα parada να ναι καλα, ομως δε βγαινουν σε 195/55/15.. δυστυχως..


Εσύ δεν είσαι που συμβούλευες να μην ανοίγει ο άλλος τη δευτέρα γιατί χαλάει το αμάξι?

Και λίγα είναι τα 45000 ρε αδερφέ... Cool



Και κατέβαινα το δρόμο σα να είμαι ο Per-Gunnar..
Μα που βρέθηκε μπροστά μου η φουρκέτα στα ρανταρ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Σεπ 2008, 19:39:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Randy έγραψε:
ισως και τα yokohama τα parada να ναι καλα, ομως δε βγαινουν σε 195/55/15.. δυστυχως..

Βγαίνουν σε 195-50/15.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Σεπ 2008, 20:26:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Randy έγραψε:
ισως και τα yokohama τα parada να ναι καλα, ομως δε βγαινουν σε 195/55/15.. δυστυχως..

Βγαίνουν σε 195-50/15.


και αν εχεις καταλαβει τι λαστιχο ειναι
θελει να πας σε κοντοτερο βημα...
καπου 340 παν αν θυμαμαι καλα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gio_rallye (Γιωργος)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 rallye 1.6T

Ένταξη: 04 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 148
Τόπος: patras - argyroupolis

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Σεπ 2008, 23:30:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα yokohama s.drive τα εχει δοκιμασει κανεις σε 207 gt/rallye/rc, ; η μαλλον τα εχει τοποθετησει καποιος ? εντυπωσεις? αξιζουν σε σχεση με τα πι ζιρο που εχουν μαμα ?


ολα μεσα!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Σεπ 2008, 12:02:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gio_rallye έγραψε:
τα yokohama s.drive τα εχει δοκιμασει κανεις σε 207 gt/rallye/rc, ; η μαλλον τα εχει τοποθετησει καποιος ? εντυπωσεις? αξιζουν σε σχεση με τα πι ζιρο που εχουν μαμα ?

Σε τέτοια διάσταση και κιλά αμαξώματος, βάζεις Parada, όχι S-Drive.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Σεπ 2008, 17:58:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
gio_rallye έγραψε:
τα yokohama s.drive τα εχει δοκιμασει κανεις σε 207 gt/rallye/rc, ; η μαλλον τα εχει τοποθετησει καποιος ? εντυπωσεις? αξιζουν σε σχεση με τα πι ζιρο που εχουν μαμα ?

Σε τέτοια διάσταση και κιλά αμαξώματος, βάζεις Parada, όχι S-Drive.


δεν ειναι για ολους το parada... αν απλα δεν θελει να χει θορυβο κτλ καλυτερο ειναι το s drive... ασχετα που χει ιδια τιμη με το parada Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gio_rallye (Γιωργος)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 rallye 1.6T

Ένταξη: 04 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 148
Τόπος: patras - argyroupolis

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Σεπ 2008, 19:57:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ακριβως. γιατι εγω μια το παω χαλαρα μια το μαμαω, αμα ημουν κανας χερας και το πηγαινα συνεχως στα ορια χαιρω πολυ, τα parada θα ηταν τα ιδανικα. γι'αυτο σκεφτομαι τα s-drive ασε που σε τιμη πρεπει να ειναι καλυτερα απο τα p-zero. Idea Idea Idea Idea


ολα μεσα!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Σεπ 2008, 22:53:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gio_rallye έγραψε:
ακριβως. γιατι εγω μια το παω χαλαρα μια το μαμαω, αμα ημουν κανας χερας και το πηγαινα συνεχως στα ορια χαιρω πολυ, τα parada θα ηταν τα ιδανικα. γι'αυτο σκεφτομαι τα s-drive ασε που σε τιμη πρεπει να ειναι καλυτερα απο τα p-zero. Idea Idea Idea Idea


τα p zero ειναι τα φθηνοτερα επωνημα καπου στα 640 ενω s drive καπου 730
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Σεπ 2008, 01:20:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gio_rallye έγραψε:
ακριβως. γιατι εγω μια το παω χαλαρα μια το μαμαω, αμα ημουν κανας χερας και το πηγαινα συνεχως στα ορια χαιρω πολυ, τα parada θα ηταν τα ιδανικα. γι'αυτο σκεφτομαι τα s-drive ασε που σε τιμη πρεπει να ειναι καλυτερα απο τα p-zero. Idea Idea Idea Idea

Δεν χρειάζεται να είσαι χεράς και να το πηγαίνεις συνεχώς στο όριο.

Βάζεις ένα καλό λάστιχο πρώτα απ' όλα για τον εαυτό σου και την ασφάλεια σου, και όλα τα άλλα έρχονται...



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Σεπ 2008, 16:24:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχει δικιο ο μεγας στηβ ντουζος...

Κι εγω αυτο θα κανω... Καλα ενταξει εγω ειμαι και πολυ μεγαλος χερας να ουμ... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Σεπ 2008, 16:39:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
gio_rallye έγραψε:
ακριβως. γιατι εγω μια το παω χαλαρα μια το μαμαω, αμα ημουν κανας χερας και το πηγαινα συνεχως στα ορια χαιρω πολυ, τα parada θα ηταν τα ιδανικα. γι'αυτο σκεφτομαι τα s-drive ασε που σε τιμη πρεπει να ειναι καλυτερα απο τα p-zero. Idea Idea Idea Idea

Δεν χρειάζεται να είσαι χεράς και να το πηγαίνεις συνεχώς στο όριο.

Βάζεις ένα καλό λάστιχο πρώτα απ' όλα για τον εαυτό σου και την ασφάλεια σου, και όλα τα άλλα έρχονται...


επιμενω το s drive ειναι καλυτερο απο καποιον που δεν θελει να παλευει με τα νερα κτλ...θα τα φοραει ολο το χρονο οχι μονο καλοκαιρι...θελει μια ιδιαιτερη σχεση με τον οδηγο το parada στο βρεγμενο... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Σεπ 2008, 16:42:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
επιμενω το s drive ειναι καλυτερο απο καποιον που δεν θελει να παλευει με τα νερα κτλ...θα τα φοραει ολο το χρονο οχι μονο καλοκαιρι...θελει μια ιδιαιτερη σχεση με τον οδηγο το parada στο βρεγμενο... Laughing

Έχεις λιώσει 7 4άδες parada και ξέρεις πλέον ε? Sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Σεπ 2008, 16:45:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λιωστης parada η αλλιως paradoφαγος...

http://www.tirerack.com/tires/tires.jsp?tireMake=Yokohama&tireModel=S.drive
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1979s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on