PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

306 - Αμορτισέρ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pug_306 (Ευάγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.8 16v(παμε για αλλαγη)

Ένταξη: 18 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 186
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Σεπ 2007, 01:11:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βαλε βαλε! να το χαιρεσαι το Pug! Ομορφουλικο μοιαζει με το δικο μου.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Fotografos (theofrastos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.6 8v (1995)

Ένταξη: 06 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 103
Τόπος: ΑΘΗΝΑ/ΙΛΙΟΝ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Σεπ 2007, 12:23:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thanks.
Βλέπω γράφεις soon 1.8 16ν απο xsara?


Εκεί που άλλοι ανοίγουν τα 200άλογα σε ευθεία και στις στροφές πέφτουν στα φρένα εμείς έχουμε το καλό πως και με 90 άλογα τα ανοίγουμε όπου θέλουμε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pug_306 (Ευάγγελος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.8 16v(παμε για αλλαγη)

Ένταξη: 18 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 186
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Σεπ 2007, 12:54:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο 306 απο Γαλλια.Αλλα ακομα ψαχνομαστε για το τι ακριβως μοτερ ειναι Razz .
Να σε ρωτησω το χαμηλωμα των 7-8 ποντων το ειχε με αμορτισερ 7-8ποντα η απλα τα ειχε κοψει?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
tzitzopower (ΓΙΩΡΓΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEYGEOT 206 1.6 (16V) (2005)

Ένταξη: 08 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 70
Τόπος: ΑΛΙΒΕΡΙ ΕΥΒΟΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Σεπ 2007, 15:28:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ετσι μπραβο παιδια με εμεισ με τα 306!!!!γιατι μερικοι νομιζουν οτι δεν φτιαχνονται!!!μολισ το τελειωσω θα βγαλω καποιες φωτο να το δειτε!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
tzitzopower (ΓΙΩΡΓΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEYGEOT 206 1.6 (16V) (2005)

Ένταξη: 08 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 70
Τόπος: ΑΛΙΒΕΡΙ ΕΥΒΟΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Σεπ 2007, 15:31:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

α κατι αλλο!!τι μοντελο ειναι????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Fotografos (theofrastos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.6 8v (1995)

Ένταξη: 06 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 103
Τόπος: ΑΘΗΝΑ/ΙΛΙΟΝ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Σεπ 2007, 17:08:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μόλις το πήρα απο συνεργείο.
Λοιπόν το χαμήλωμα παλιά το είχε με μαμά αμορτισέρ, μη με ρωτήσετε περεταίρω δεν έχω ιδέα το τι είχε κάνει!
Λοιπον!Ακούστε τώρα!
Εμπρός koni κίτρινα εξωτερικής ρύθμισης, eibach ελατήρια.
Πίσω. Peugeot 309-205 χοντρής μπουκάλας πάλι koni κίτρινα.
Σήκωμα 2.5 πόντοι ακόμα.
Αποτέλεσμα, χωράνε ανάμεσα απο το λάστιχο και τον θόλο 3 δάχτυλα περίπου, εμένα μαρέσει ελεινά μου θυμίζει wrc.
Οδιγική συμπεριφορά:
Κλάσης ανώτερο απο το χαμήλωμα που είχε, δεν κοπανάει περνάει λακούβες με τρομερή απόσβεση.
Δεν βρίσκει, πέρασα σήμερα σημεία που έβρισκα παλια και τα πέρασα και φρεναριστός για να είναι όσο πιο κλειστή η ανάρτιση να δω αν θα βρώ, δεν τίθετε θέμα.
Κράτημα: Έχετε δεί τα maxi που όταν στρίβαν με όσα είχαν στην επεναφορά το μόνο που έκανε το πίσω μέρος ήταν ενα μικρό τακ για να ευθυγραμιστεί? Κάτι παρόμοιο, στρίβει με όσα έχει και μένει στην λωρίδα του.
Δεν γονατίζει καααθόλου παρόλο το οτι είναι πιο ψηλό όταν στρίβεις.
Εχω μείνει απίστευτα ευχαριστημένος. Έχει τρομερή άνεση σε σχέση με πρίν και καλύτερο κράτημα.Πως συνδιάστηκαν αυτά τα δύο ειλεικρινά δεν ξέρω.
Συνολικό κόστος:
4 αμοριστέρ
Ελατήρια
Στοπ απορτισέρ
Ευθυγραμμισεις τριγωνομετρίσεις και άλλες αλγεβρικές και το πέρασμα.
900ευρώ περίπου.


Εκεί που άλλοι ανοίγουν τα 200άλογα σε ευθεία και στις στροφές πέφτουν στα φρένα εμείς έχουμε το καλό πως και με 90 άλογα τα ανοίγουμε όπου θέλουμε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
tzitzopower (ΓΙΩΡΓΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEYGEOT 206 1.6 (16V) (2005)

Ένταξη: 08 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 70
Τόπος: ΑΛΙΒΕΡΙ ΕΥΒΟΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Σεπ 2007, 19:22:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωραιος!στριβει ταπα ε???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Fotografos (theofrastos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.6 8v (1995)

Ένταξη: 06 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 103
Τόπος: ΑΘΗΝΑ/ΙΛΙΟΝ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Σεπ 2007, 21:51:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά εγώ δεν το φτάνω στα όρια του ακόμα το μαθαίνω το αμάξι, αλλά ο μηχανικός που με πήγε βόλτα το έστριβε και το αμάξι έμπαινε με τα 4!
Σε κρατάει πολύ καλά στις μεγάλες ταχύτητες απ'όσο είδα σήμερα, μεγάλες τέλος πάντων μέχρι 100-110 το πήγα έχει αλλάξει χαρακτήρα κατα πολύ σε σχέση με πρίν.
Θα βάλω και καμια φώτο όταν πλυθεί!


Εκεί που άλλοι ανοίγουν τα 200άλογα σε ευθεία και στις στροφές πέφτουν στα φρένα εμείς έχουμε το καλό πως και με 90 άλογα τα ανοίγουμε όπου θέλουμε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Σεπ 2007, 23:03:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαίρομαι που σου πάει τόσο ταιριαστά το αποτέλεσμα, αλλά μην παρασέρνεσαι από ενθουσιασμό και πάθεις καμιά πλάκα στα πάρα πολλά, όπου τα πράγματα αλλάζουν πολύ. Δοκίμαζε πάντα όπως τώρα με αυτοσυγκράτηση. Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Fotografos (theofrastos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.6 8v (1995)

Ένταξη: 06 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 103
Τόπος: ΑΘΗΝΑ/ΙΛΙΟΝ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Σεπ 2007, 00:00:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά αυτό προσπαθώ να κάνω για να μην την πάθω, δοκιμάζω πρώτα 50 μετα με 60 και ου το κάθεξης μέχρι να δω ότι φτάνει στα όρια του για εδώ και δεν έχει νόημα να το πιέσω κι άλλο.
Μέχρι στιγμής δεν το έχω παρακάνει και προσπαθώ παρ'όλο τον ενθουσιασμό να είμαι όσο πιο λογικός γίνετε, ελπίζω να μην ξεφύγω καμία μέρα Sad


Εκεί που άλλοι ανοίγουν τα 200άλογα σε ευθεία και στις στροφές πέφτουν στα φρένα εμείς έχουμε το καλό πως και με 90 άλογα τα ανοίγουμε όπου θέλουμε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
tzitzopower (ΓΙΩΡΓΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEYGEOT 206 1.6 (16V) (2005)

Ένταξη: 08 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 70
Τόπος: ΑΛΙΒΕΡΙ ΕΥΒΟΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Σεπ 2007, 20:54:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Fotografos έγραψε:
Βασικά αυτό προσπαθώ να κάνω για να μην την πάθω, δοκιμάζω πρώτα 50 μετα με 60 και ου το κάθεξης μέχρι να δω ότι φτάνει στα όρια του για εδώ και δεν έχει νόημα να το πιέσω κι άλλο.
Μέχρι στιγμής δεν το έχω παρακάνει και προσπαθώ παρ'όλο τον ενθουσιασμό να είμαι όσο πιο λογικός γίνετε, ελπίζω να μην ξεφύγω καμία μέρα Sad




Σωστο σε βρισκω!!!!! Smile







By Car Audio Performance......The loydest team in Greece.....

www.Streetbassclub.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Σεπ 2007, 21:15:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ποσο πανε τα κονι?

γιατι με 110+110 τα εμπρος
και 100+100 πισω

παιρνετε τα πεζο σπορτ (για φαρδυ ελατηριο)
βεβαια αυτα απο αναλογα πραγματα σε 206-106-309 εχουν δειξει οτι ειναι για λιγο εως καθολου χαμηλωμα
αλλα η τιμη ειναι προκληση ! ! !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Fotografos (theofrastos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.6 8v (1995)

Ένταξη: 06 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 103
Τόπος: ΑΘΗΝΑ/ΙΛΙΟΝ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Σεπ 2007, 22:25:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα αμορτισέρ μόνο τα συγκεκριμένα μετρήτα έχουν 500 και τα 4 χωρίς ελατήρια.


Εκεί που άλλοι ανοίγουν τα 200άλογα σε ευθεία και στις στροφές πέφτουν στα φρένα εμείς έχουμε το καλό πως και με 90 άλογα τα ανοίγουμε όπου θέλουμε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Timour21 (Stathis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 GTI-6

Ένταξη: 28 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 158
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Σεπ 2007, 12:06:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παναγιώτη, απο προσωπική εμπειρία θα σου πω, οτι τα κίτρινα κόνι είναι ανώτερα απο τα PS. Συν το οτι τα κόνι ανακατασκευάζονται κιόλας. Για κάτι καλύτερο πρέπει να πάμε σε άλλη κατηγορία τιμής.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Σεπ 2007, 12:54:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ισως... με τι ελατηριο ομως τα ειχες?
παντως εγω τα κονι τα φοβαμαι.εχω δει δυο περιπτωσεις το τελευταιο χρονο που φτυσανε λαδια αμεσως....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Timour21 (Stathis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 GTI-6

Ένταξη: 28 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 158
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Σεπ 2007, 15:37:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα σε γελάσω, τα είχα πάρει πακέτο απο PS αγγλίας, inhouse νομίζω ήτανε.
Σε ύψος πάντως ήτανε ίδια με τα μαμά (GTI) αμορτισέρ, ίσως να ήτανε λίγο ποιο σκληρά.
Τώρα χρησιμοποιώ εδώ και 3 χρόνια τα κόνι με τα 3ποντα eibach και είμαι ποιο ικανοποιημένος κυριώς επειδή μπορώ να ρυθμίσω την σκληρότητά τους όποτε θέλω.
Επίσης τους έχω κάνει 50,000 χλμ και δεν φαίνεται κάποια φθορά επάνω τους, και έχω σκάσει και σε κάτι χαντάκια/τάφρους χωρίς να καταλαβουνε τίποτα (μάλλον επειδή την απόσβεση την κάνανε οι ζάντες που γίνανε τετράγωνες). ...με άγχωσες όμως και πάω να τα κοιτάξω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thantsi (Thanos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 1.4 (8V) Champion (2000)

Ένταξη: 09 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 138
Τόπος: Μαρουσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Σεπ 2007, 17:45:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Guys σκεφτομαι να βαλω bilstein sprint με ελατηρια H&R(3 ποντους θα το κατεβασω)στο 306,ξερετε μηπως αν ειναι πολυ σκληρα?Δηλαδη σε οποια "λακουβα" πεσω θα χτυπαει τρελα?Να σκεφτω και ρυθμιζομενη αμα ειναι Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΘΥΜΙΟΣ (ΘΥΜΙΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 306 CHAMPION 1.4 (2000)

Ένταξη: 01 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Ιαν 2008, 15:37:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γειά σας παιδιά,μόλις μπήκα στην παρέα.έχω βρει ελατήρια eibach 3 για πόντους και ψάχνωμαι για αμορτησέρ.ειμαι ανάμεσα στα bilstein sprint ή τα koni τα κίτρινα.τι προτείνετε?με νοιάζει πιο πολύ η καλύτερη απόσβεση.ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
B.M-SPORT (ΒΑΣΙΛΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Citroen Xsara 1.4 (8v) coupe 1999

Ένταξη: 11 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: Πειραιας-Κερατσινι-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Απρ 2009, 11:52:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προ'χθες μιλαγα με τον Ντινο (Γκαγκασταθη) για αμορτισερ και μου προτυνε τα εξης PS 306 με κωδ. 787007-04 & 787007-05 για εμπρος περισσοτερες πληροφοριες δεν ηξερε να μου πει, μπηκα στο site της peugeot sport, τα λεει (amortisseurs avant GRN/performance) και τα διχνει με χοντρο καλαμι.
Ηθελα να ρωτησω αν τα εχει φορεσει κανεις τα συγκεκριμενα αμορτισερ, και αν γνωριζει κανεις αν βγαζει η PS με χοντρο καλαμι;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Απρ 2009, 19:30:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

B.M-SPORT έγραψε:
Προ'χθες μιλαγα με τον Ντινο (Γκαγκασταθη) για αμορτισερ και μου προτυνε τα εξης PS 306 με κωδ. 787007-04 & 787007-05 για εμπρος περισσοτερες πληροφοριες δεν ηξερε να μου πει, μπηκα στο site της peugeot sport, τα λεει (amortisseurs avant GRN/performance) και τα διχνει με χοντρο καλαμι.
Ηθελα να ρωτησω αν τα εχει φορεσει κανεις τα συγκεκριμενα αμορτισερ, και αν γνωριζει κανεις αν βγαζει η PS με χοντρο καλαμι;


Τα αμορτισέρ είναι αυτά
http://img73.imageshack.us/img73/4041/10022733ck.jpg
Για μένα είναι μια πολύ Κάλι επιλογή…
βαλε και τα πίσω…
787008-00


Link link2 link3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1636s (PHP: 66% - SQL: 34%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on