PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Συναντησεις β.Ελλαδος μερα-ωρα-τοπο
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Συναντησεις β.Ελλαδος μερα-ωρα-τοπο
Δευτερα 21:00 πιστα καρτ νεο Ρυσιο
22%
 22%  [ 2 ]
Τεταρτη 21:00 πιστα καρτ νεο Ρυσιο
44%
 44%  [ 4 ]
Κυριακη 12:00 flocafe στο Μακεδονια
33%
 33%  [ 3 ]
Σύνολο Ψήφων : 9

Συγγραφέας Μήνυμα
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Μάρ 2006, 14:50:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δευτέρα και Τετάρτη ξεχάστε τες από μένα (Γιατί τις Κυριακές έρχεσαι;; Black eye ) αλλά από το καλοκαίρι και μετά θα με βολεύει και Ρύσιο και το Careffour. Για το Clocks ναι αλλα δεν ξέρω κατά πόσο θα βολεύει το θέμα του παρκινγκ. Όπως επίσης και Κρήνη καλά είναι(Remezzo), αλλά και εκέι πάσχει από πάρκινγκ.

Δως μου ένα RS6 και λέγε με όπως θέλεις μετά Tease Tease Tease


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
argi_pug_rg (argiris)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot206 rolan garros

Ένταξη: 11 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Μάρ 2006, 23:24:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας παιδιά τι κάνετε ????? Πως περνάτε???
Ψήφισα και γω για Τετάρτη!!!!

Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ!!! Twisted evil

Καλώς "επέστρεψες" Cool
Θα σε παρακαλέσω να γράφεις με ελληνικά και όχι greeklish. Wink
Edited greeklish -> greek

Εκ της MOD Team
MEMsound
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
smpokos (γιωργος)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 24 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 136
Τόπος: SALONIKA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Μάρ 2006, 18:54:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια εμενα με ενδιαφερει να ειναι μετα τις 9 το βραδυ γιατι δουλευω. απο εκει και περα αποφασιστε εσεις τον τοπο ! αυτα!


MPAMPA MIN TREXEIS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Μάρ 2006, 00:05:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας λεβεντες και από εμένα
Οπως καταλαβατε απο τις παρουσιες-η μαλλον καλυτερα απο τις απουσιες μου στις κυριακάτικες συναντήσεις ψηφιζω και εγω καθημερινη
Άλλωστε δεν καταφερα να έρθω καμμία κυριακη ειτε λόγω παντόφλας(μια κυριακή σουμεινε δεν θα την περάσεις με την οικοένεια σου Laughing ) ,ειτε λογω ταξιδιων Αθήνα-Χαλκιδική ,είτε λόγω δουλειάς(βλ εφημεριες) ειτε αν θέλετε και προσωπικής βαρεμάρας γιατι οσο να΄ναι μετα απο 5 μέρες δουλειάς δυσκολα βγάζεις την πυτζάμα τις μέρες ξεκούρασης Σ-Κ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Μάρ 2006, 15:24:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι θα λέγατε τώρα που άρχισε και η F1 να βρούμε κάποιο μέρος όπου να μπορούμε να την παρακολουθούμε κιόλας πίνοντας καφέ; Κι ας μην πέρνουμε όλοι τα αυτοκίνητα ή να συνενοούμαστε να πηγαίνουμε πολλοί μαζί για να αποφύγουμε όσο το δυνατόν και το πρόβλημα του πάρκινγκ.


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ramirez 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 16v Dynamique

Ένταξη: 08 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 21
Τόπος: A.Toυμπα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Μάρ 2006, 19:34:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχετε παει ποτε στο Αλλατινη που ειναι τερμα Χαριλαου με Ν.Ελβετια???Εχει δικο του παρκιν και διπλα ακριβως ειναι και το Lidl που απο Σαββατο απογευμα ειναι παντα αδειο το παρκιν του!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Μάρ 2006, 20:44:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οχι αρχηγε δεν εχουμε παει Laughing να μια ακομη προταση...ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ????

ramirez?θα μας τιμησεις σε καμμια συναντηση?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ramirez 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 16v Dynamique

Ένταξη: 08 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 21
Τόπος: A.Toυμπα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Μάρ 2006, 11:00:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη δουλευω περιεργες ωρες δεν δεσμευομαι...Αν δεν δουλευω ομως θα ερθω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Μάρ 2006, 13:23:04    Θέμα δημοσίευσης: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά τι έχουμε αποφασίσει???ΟΕΕΕΟΟΟ??? ΑΧΟΥΝΤΟΥΝΤΟΥ κατάσταση...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Μάρ 2006, 02:24:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ελα ρε μητσο αποτι φαινεται οι 3-4 μειναμε, οποτε clocks. θα κανονισουμε να παμε να δουμε και καμμια εκδηλωση κανα κολπο και αυτο ειναι.θα σε τηλ παρασκευη εχουμε δουλειες λεμεεεεεε!!!!
Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
akalokat 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 28 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Απρ 2006, 02:48:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο 10 μαη και μετα και εγω μαζι σας να τα πουμε.
καλο πσχα σε ολους
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Απρ 2006, 12:11:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και μετά τις 28 μαίου και εγώ. φίλε επίσης τσέκαρε και το τοπικ 'Χαλλλλαρα' αναφέρεται και αυτό σε πιο βόρειες καταστάσεις μια και εδώ είναι για επίσημες ανακοινώσεις. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
bouboulis (Δημήτρης)
Μέλος
Μέλος


307 1.4 XS

Ένταξη: 18 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 103
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Απρ 2006, 04:20:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Hello everybody!!! Τι κάνετε ρε παιδιά? Χαθήκαμε εντελώς! Τελευταία είδα βέβαια μερικούς και τα είπαμε, αλλά όπως και να το κάνουμε μου λείψατε Crying or Very sad . Δεν ψηφίζω κάποια μέρα γιατί όπως καταλαβαίνετε δεν θα μπορώ να έρχομαι όποια και να' ναι αυτή αν και τα περισσότερα Σ-Κ τα έχω ελεύθερα. Anyway, όποτε είμαι Θεσ/νίκη θα τηλ. να βρισκόμαστε και όποτε περνάτε από Ξάνθη σταματήστε για κανά καφέ!


Have Fun!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Απρ 2006, 08:51:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2006 ΚΑΙ ΩΡΑ 12:00π.μ. ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΚΑΡΦΟΥΡ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ ΣΤΑ ΦΛΟΚΑΦΕ Exclamation Exclamation Exclamation (γιατι πολυ το παρατησαμε το θεμα)


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
manolis (Μανώλης)
Μέλος
Μέλος


306 gti-6 octavia rs

Ένταξη: 05 Ιούλ 2006
Δημοσιεύσεις: 169
Τόπος: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Αύγ 2006, 21:54:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επόμενη συνάντηση θα γίνει Τετάρτη 23 Αυγούστου και ώρα 9:00 στην πίστα καρτ στο Ρύσιο

να είστε όλοι εκεί Wink


www.aokritis.gr
www.soaave.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
bouboulis (Δημήτρης)
Μέλος
Μέλος


307 1.4 XS

Ένταξη: 18 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 103
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Αύγ 2006, 18:45:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετά από πολύ καιρό... μάλλον θα εμφανιστώ και εγώ σ'αυτή τη συνάντηση. Μου λείψατε ρε κουφάλες, αν και με μερικούς (βλ. tsosmouli) βρεθήκαμε κανά δυο φορές. Ελπίζω να εμφανιστείτε οι περισσότεροι.


Have Fun!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Αύγ 2006, 13:44:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να εισαι σιγουρος!!!!!!!!! Wink Cool


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1126s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 20 - GZIP enabled - Debug on