PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Καθαρισμός πεταλούδας
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Ιαν 2003, 16:01:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
alxdr74 έγραψε:
Ειχα ηδη προβλημα με το ρελαντι και αυτο γιατι εφτεγε το μοτερακι του ρελαντι..Τελος παντων μου αλλαξανε ολο το ανταλακτικο το περασαμε στον εγγεφαλο και φανηκε οτι η βλαβη διορθωθηκε! Τωρα και μετα απο 10-15.000 χιλιομετρα μου ξαναβγαζει παλι το ιδιο!! Evil Τρελαθηκα!! Λετε να επεσα σε ελλατωματικο εξαρτημα παλι...η να φταιει η πεταλουδα που λετε εδω και να θελει καθαρισμα για να δουλεψει και να δινει σωστες μετρησεις στον εγγεφαλο? Βεβαια ειμαι στο πλαισιο της εγγυησης αλλα οπου να ΄ναι ληγει και αυτο με φοβηζει....Τι να κανω?


Pro-Tec Fuel Line Cleaner

Το κακο Μιλτο ειναι οτι αυτο δεν μπορω να το βρω εδω στα μερη μου..Θα ψαξω και Λαρισα μηπως μπορεσω εαν οχι σκεφτομαι να ρωτησω εαν μπορω να κανω παραγγελια ή να ανεβω Θεσσαλονικη να το παρω...




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Ιαν 2003, 03:55:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όταν έρθεις Θεσσαλονίκη πάμε από τους Βασίληδες να πάρεις ένα, κοστίζει 10Ε (είναι αλμυρούτσικο αλλά μάλλον τ' αξίζει).


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Ιαν 2003, 10:09:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Όταν έρθεις Θεσσαλονίκη πάμε από τους Βασίληδες να πάρεις ένα, κοστίζει 10Ε (είναι αλμυρούτσικο αλλά μάλλον τ' αξίζει).

Θα παω το Σαββατο το πρωϊ με τον seridim οποτε και θα το δοκιμασω....
Εβαλα ενα της VALVOLINE (6 ευρω κοστος) που ητανε σε μαυρο μπουκαλακι αλλα δεν καταλαβα διαφορα για να πω και την αληθεια! Πιστευω αυτο να ειναι καλυτερο...




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Φεβ 2003, 08:00:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...Είναι σίγουρα καλύτερο. Το αποτέλεσμα για να φανεί ίσως θα
χρειαστεί να περιμένεις να ανάψει το λαμπάκι της ρεζέρβας. Φρόντισε να το βάλεις σε μισό ρεζερβουάρ και να έχεις καινούριο φίλτρο βενζίνης.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nim13 (ioannis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 13 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 11

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Νοέ 2016, 08:04:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

danielos έγραψε:
λοιπον.κατ αρχην ady το συνεργειο βρισκεται λιγο μακρυα σου ειναι στη Δαφνη.τωρα οδους και τα παρομοια δεν γνωριζω αλλα μπορω να μαθω.παντως στο περιπου ειναι απο την κατω πλευρα της βουλιαγμενης στο υψος της πλατειας Καλογηρων που ειναι και η σταση του μετρο.η πεταλουδα δεν ειχε καθαριστει απο την αγορα του αυτοκινητου.και αισιως ειχα κανει 26000 χιλιομετρα.με σκουπα ομως οποτε μπορεις να καταλαβεις τι παιρναγε μεσα!!!ειχε πιασει κλοδα!!!!


θυμασαι ποσο ειχες πληρώσει;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0606s (PHP: 65% - SQL: 35%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on