PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - HOW TO: Αλλαγή Χρωματισμού Οθόνης LCD
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Νοέ 2004, 17:52:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ενοχλεις καθολου φιλε μου... και αν εκανα αυτο που εκανα για την παρτη μου και δεν ηθελα να λεω σε αλους πως το εκανα δεν θα το ποσταρα Very happy
αρα ρωτας οτι θελεις μεχρι να το καταλαβεις... και εγω ετσι ειμαι... αν βρψ καποιον που εχει ορεξη να μαθει σε αλον καποια πραγματα τον ξεζουμιζω καλη ωρα (kovac,MEMsound και οποιος αλλος αμοιρος επεσε στα διχτια μου Razz )
λοιπον να σου απαντησω....
Εμενα μου ειχαν πει οτι αυτα τα λαμπακια λεγονται Λαμπακια πυρακτοσεως 12V 1.2W εγω εψαχνα για αυτα τα λαμπακια σχεδον 20 μερες... οργοσα ολο το ηρακλειο χλομο να υπαρχει καποιο ηλεκτρολογειο που να μην πηγα... και οχι μονο... σε μαγαζι με φωτηστικα πηγα, σε αλλο με ηλεκτρονικα... τελος παντων...
εσυ θα πας στην αντιπροσωπεια και θα τους πεις οτι θελεις λαμπακια για την κεντρικη οθονη ενδειξεων που ειναι στην μεση του νταμπλο...
εμενα μου εδειξαν αμεσως ενα σχημα το οποιο εδειχνε πως να κανει πραγματικα ΒΙΔΕΣ την οθονη... (οπως και την εκανα) και του εδειξα ποια λαμπακια θελω... και μου ειπαν οτι εχουν και μπλε... εγω μπηκα αμεσως στην σκεψη οτι εφοσον εχουν μπλε σιρουρα θα εχουν και καποια αναλογη ζελατινα αλλα η απαντηση τους ηταν αρνιτικη στην ερωτηση μου αν υπαρχει ετοιμος μπλε φωτεισμος... αυτα οσο αναφορα την αγορα τους...
οσο αναφορα τις ζελατινες... οταν θα βγαλεις την πορτοκαλι θα υπαρχει επανω στο τσαματι των ενδειξεων λιγι λιγι κολωδεις ουσια που εκει μπορεις να κολησεις μια... τωρα αν κανεις δοκιμες μπορει καποια στιγμη απο το βαλε βγαλε να φιγει... οπως και θα δεις η οθονη αυτη ειναι συρταρωτη και κουμπωτη... δηλαδη για να βγει ανασηκωνεις λιγο την μερια που ειναι το καλωδιο που την συνδεει στην πλακενα και τραβας για να βγει απο δυο προεξωχες θα το δεις ειναι ευκολο... εχει σε αυτες τις εσωχες προσαρμοσε την/τις ζελατινα/νες και αν κρατας αναποδα την οθονη οταν θα το κουμπωνεις θα δεις οτι θα μεινουν στην θεση τους και ολα καλα... αυτα και για το που μπαινουν...
ρωτα οτι αλλο θελεις... απλα σε συμβουλευω οταν θα κανεις την δουλεια οσο κουραση και να ειναι να βγαζεις τον πολο απο την παταρια...
και κατι αλλο το οποιο την πατησα και παραλιγο να λιποθιμησω απο την στεναχωρια μου ΜΗΝ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΛΑΜΠΑΚΙ
εγω επειδη ειχα βρει μονο 4 μπλε λαμπτακια (οχι απο την αντιπροσωπεια) ηθελα να φτιαξω και τοy clyma τον φωτησμο... και ετσι αποφασησα νααγορασο LED με ενα πυκνωτη επανω κολημενο... επειδη ομως ειμουν σκραπας απο κολησεις και απο ηλεκτρονικα οταν δοκιμασα το ενα led μαλον ξεκολησε ο πυκνοτακος και εδοσε περισοτερο ρευμα με αποτελεσμα να ακουσο ενα ΤΣΑΦ! και να μυριζω καμενο... αποτελεσμα τα λαμπακια της οθονης να αναβουν μονημα ειτε κλειστο το αμαξι ειναι αναμενο μετα απο δυο μερες ψαξιμο βρηκα ενα ηλεκτρονικο και μου αλαξε ενα τσιπακι(τρανζιστορακι) που ειχε να κανει με την τροφοδισοα ρευματος...

παντος αν ακολουθησεις τα βηματα σωστα... και χωρις να παιζεις με το ρευμα.. τοτε δεν θα εχεις κανενα απολητος προβλημα ! απλα αυτα τα δυο που σου ειπα ειναι νομος !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Tomy (Θωμάς)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 xs 1.6

Ένταξη: 24 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 35

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Ιαν 2005, 10:00:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν ακόμα δεν τόλμισα να πειράξω την ζελατίνα αλλά θα το κάνω μόλις σταματήσει να βρέχει σαν τρελός και μπορώ να δουλέψω. Διάβασα ένα αντίστοιχο know how με το δικό σου σε ένα γερμανικό site που βρήκα από το forum και ο τύπος πρότείνει να χρησιμοποιήσουμε μπλέ ζελατίνα από ντοσιέ, όπως έκανες και εσύ αλλά και την άσπρη ζελατίνα που υπάρχει πίσω από την 'μαμά' πορτοκαλί. Σαν εναλακτική προτείνει να χρησιμοποιήσουμε ριζόχαρτο, αυτό το ημιδιαφανές που σχεδιάζουν οι αρχιτέκτονες. Όταν έχω αποτελέσματα θα σας τα δείξω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Ιαν 2005, 16:39:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αντε με το καλο !!! το εχω διαυασει αυτο το site... αν δεν το ειχα δει και δεν ειχα και την βοηθεια απο ενα πολι καλο παιδι δεν θα τα ειχα καταφερει Smile περιμενω να δω αποτελεσματα... και γνωμη
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Dejan 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 06 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 14

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάρ 2005, 18:19:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

paidia sigmoni eimai neos sto forum....
oi eikones iparxoun kapou allou dioti den emfanizontai?!....
thelo na ta kano ola mple (kantran-taximetro-strofometro k.a - othoni lcd polaplon endeikseon - othoni tou clima- esoterikos fotismos stadard padio cd) Ginete?! Very happy

an ta exei kratisei kapoios eikones ktl (otidipote me fotismo epipleon) as ta anebasei kapou !


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Dejan στις Τετ 09 Μάρ 2005, 18:27:17, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάρ 2005, 18:22:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κι εγω το ιδιο θελω να τα κανω ολα αλα golf-polo κλπ . δε μαζευομαστε για κανα σεμιναριο και λυσιμο επι τοπου ?




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NajaNaja (stef)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 04 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 19

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Δεκ 2005, 22:09:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα περισσότερα HOWTO δεν φαινονται οι εικόνες, μπορεί να γίνει κάτι?
Roll eyes Roll eyes Roll eyes Roll eyes Roll eyes Roll eyes
είναι αμαρτία Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vassilis-7- 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 306 cabriollet 1.6(2001)

Ένταξη: 19 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 56

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάρ 2006, 19:06:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια εχω ριξει αμετρητες προσευχες για την φωτο!Ειναι μεγαλη αμαρτια να χαθουν!!!PLZ καποιος ας βοηθησει!!!!!!


www.caraudioclub.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
fallen_angel82 (Δημήτρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.4 XS GT Look

Ένταξη: 14 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Μενίδι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Μάϊ 2006, 02:00:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είναι κρίμα κι άδικο να υπάρχουν οι φώτο και να μη της βλέπουμε.
Αυτό το πορτοκαλί με κούρασε! Το ζητάει το μπλε του!!!!!!!


Όταν το παιχνίδι τελειώνει,
ο βασιλιάς και το πιόνι
μπαίνουν στο ίδιο κουτί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Μάϊ 2006, 12:53:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο χρήστης του οποίου είναι οι φώτο έχει "αποχωρήσει" από το club για δικούς του λόγους και μαζί του "πήρε" και τις φώτο...

Αυτά. Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Μάϊ 2006, 13:50:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
και μαζί του "πήρε" και τις φώτο...

Αυτά. Cool


les na eimai toso kakos mantho? na tis exo kai na min tis anevazo?
ki epeidi den exo net gia na parakolouthiso tin metepeita exelixi tha po gia teleftaia fora:

oi fotografies den yparxoun pleon, o serveras pou tis eixe epese kai o skliros diskos pou itan apothikevmenes kaike. eixe kaei arketa paliotera kai den eixa prolavei/axiothei na tis katevaso mia-mia oso o serveras itan ok.

opoios exei orexi mporei na asxolithei, ego den asxoloumai pleon me "vlakeies" opos eipane polloi tote. enas apo tous prosopikous logous pou aneferes.

diavaste to, empedoste to, kai meta sviste to giati de goustaro na dimiourgo kai provlimata.

sorry gia ta greeklish, alla den exo net, ki apo edo pou eimai..makari ta ellinika na itan to mono provlima.


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Μάϊ 2006, 13:58:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sorry Χρήστο Embarassed δεν το γνώριζα ότι υπήρξε τέτοιο τεχνικό πρόβλημα και δεν είχα σκοπό να σε προσβάλω, αν και θα είχες κάθε δικαίωμα να τις κατεβάσεις κατα βούληση.

by the way όποιος είχε πει για "βλακείες" μάλλον έλεγε ο ίδιος βλακείες.

Δεν ενδιαφέρουν όλους (μόνο) τα άλογα, τα γκάζια, τα μπλοκέ και το στρίψιμο με την ταυτότητα στο στόμα...

Εγώ προσωπικά θα ήθελα πολύ να τις ξαναβρούμε τις φωτογραφίες.

Μα καλά δεν τις έχει κρατήσει κανένα μέλος back-up??? Question

Εγώ όπου βρήσκω pug-foto την σώζω στον υπολογιστή μου αλλά τότε δεν ήμουν ακόμα γραμμένος στο club. Crying or Very sad


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Μάϊ 2006, 22:10:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

που εισαι ρε μαλ**α εσυ ;

EDIT: Παμε gym ??? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz Razz Razz




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιούν 2006, 23:51:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όλα οκ Μανθουκοζουζουνέλο! Razz

btw, βρήκαμε και pc με ελληνικά! Wink

Κι εμένα μου αρέσουν και οι ταυτότητες στο στόμα, κλπ, κλπ, αλλά ταυτόχρονα μου την έσπαγε και το πορτοκαλί. Very happy

gianic έγραψε:
EDIT: Παμε gym ???


Κερνάς? Laughing Laughing Laughing Razz
Πάρε τηλ. αν είναι john. Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Οκτ 2007, 22:37:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντί για αλλαγή χρωματισμού, και μια αντιστροφή χρωμάτων, είναι αρκετά όμορφη Smile





Οι φωτό αδικούν το αποτέλεσμα, αλλά μια ιδέα την έχετε Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Οκτ 2007, 00:03:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Confused Question Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Οκτ 2007, 00:08:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι, στο δικό μου 206 το έκανα, εξ' ου και το άσπρο πλαστικό Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Οκτ 2007, 00:26:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εννοείς τα μαυρα γραμματα αντί για τα λευκοκιτρινα εργοστασιακά?

και πως το κάνεις αυτό?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Οκτ 2007, 00:32:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό το λευκοκίτρινα, με έκανε και δάκρυσα πραγματικά Rotfl

Αντιστροφή έκανα ωρέ, reverse, πώς το λέτε στο χωρίο σας? Laughing

Αντί να φαίνονται πορτοκαλί τα γράμματα, φαίνεται όλο το φόντο. Αντί να είναι μαύρο το φόντο, μαύρισαν τα γράμματα Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Οκτ 2007, 00:36:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

α μάλιστα Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Οκτ 2007, 10:24:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Αυτό το λευκοκίτρινα, με έκανε και δάκρυσα πραγματικά Rotfl

Αντιστροφή έκανα ωρέ, reverse, πώς το λέτε στο χωρίο σας? Laughing

Αντί να φαίνονται πορτοκαλί τα γράμματα, φαίνεται όλο το φόντο. Αντί να είναι μαύρο το φόντο, μαύρισαν τα γράμματα Smile


καλα βρε παληκαρι μου..αφου εχεις βαψει ολη την κονσολα ασπρη...γιατι δεν βαφεις και εκεινο το μαμημενο κατακοκκινο κουμπι??(των αλαρμ εννοω)

αν το βαψεις θα δεις οτι θα ειναι ωραιο...εγω το εχω βαψει παντως και ειναι πολυ ωραιο..








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1452s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on