PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΓΕΝΙΚΑ - Σημάδι από κουτσουλιές
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Αύγ 2004, 08:38:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

προσοχη οταν πρωτοδειτε την κουτσουλια μακρυα απο σφουγγαρακια την πατησα ασχημα διοτι οι κουτσουλιες ειναι μτ χωμα και εχουν πετραδακια αρα οταν τη τριβεις γδερνει το χρωμα οχι η κουτσουλια αλλα τα πετραδακια που ειναι μεσα...........
η καλυτερη λυση εκεινη τη στιγμη ειναι λαδι-που μαγειρευουν- και περασμα σιγα σιγα με δαχτυλο....\αν το προλαβεις αμεσως φευγει χωρις σημαδια..................
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Αύγ 2004, 08:43:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

K αν εχεις κ γυαλισμενο το αμαξι σου κ καθαρο ακομα πιο ευκολα φευγει ! Wink



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Αύγ 2004, 08:50:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
προσοχη οταν πρωτοδειτε την κουτσουλια μακρυα απο σφουγγαρακια την πατησα ασχημα διοτι οι κουτσουλιες ειναι μτ χωμα και εχουν πετραδακια αρα οταν τη τριβεις γδερνει το χρωμα οχι η κουτσουλια αλλα τα πετραδακια που ειναι μεσα


Χε χε....σε λιγο θα κανουμε αναλυση στο τι τρωνε τα περιστερια,τι περιεκτι κοτητα εχουν τα σκ**α τους σε οξεα και αλλες χημικες ουσιες για να παρουμε τα καταλληλα μετρα Exclamation
Cool Cool Cool


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Αύγ 2004, 09:44:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mια καλή συμβουλή που χα πάρει από εδώ μέσα...δεν θυμάμαι όμως από ποιόν....είναι το ζεστό νερό...

Την χρησιμοποιώ κανα χρόνο τώρα και έχει πολύ καλή εφαρμογή...

Με ζεστό νεράκι....μουλιάζουμε την κουτσουλιά...και μετά με ένα πανάκι τρίβουμε ελαφρά....

Επίσης...συνηθίζω να κερώνω το αυτοκίνητο με κερί που έχω πάρει από την Lion και είναι αυτό που περνάνε τα καινούρια αυτοκίνητα... 2 φορές το χρόνο ανα εξάμηνο...
Η κουτσουλιές και γενικότερα οι δύσκολες βρωμιές φεύγουν πολύ πιο εύκολα όταν τ αμάξι έχει κερωθεί...και το χρώμα φυσικά διατηρείται και γίνεται πιο ανθεκτικό...στις υψηλές θερμοκρασίες τις Ελλάδας αλλά και στις χαμηλές...του χειμώνα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Αύγ 2004, 10:00:47    Θέμα δημοσίευσης: Re: Σημάδι από κουτσουλιές Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

suicida έγραψε:
Hellooo. Eimai kainourios sto club kai tha hthela thn voitheia sas.
Epese mia koutsoulia panw sthn orofh kai apo vlakeia mou thn katharisa meta apo 4 meres.Opws katalavainete mou ehei afhsei ena shmadi, einai san na ehei kanei mia krousta apo panw kai an to piaseis me to heri sou einai san anaglyfo. Yparhei kapoia lysh giati fenetai poly asxhmo.
Thanksssss....


Costas MIA KALI IDEA EINAI NA PERASEIS TON LEKE <<KOUTSOULIA>>ME ZESTO NERO GIATI TON MALAKWNEI OXI KAYTO GIATI THA TSOUROUFLISTI TO XRWMA,META ME YGRI SILICONI ME ELAXISTO TRIPSIMO APO PANW AN KAI DIAVASA PIO PANW STON (VOLVOS)MIA ALI IDEA GIA LADI KOUZINAS.TWRA GIA TO GYALISMA ME ALIFI EGW PROSWPIKA TO EIXA AFISEI GIA TO EPOMENO PLYSIMO.TA APOTELESMATA HTAN POLLY KALA! Arrow
P.S:SORRY GIA TA GREEKLISH ALLA MPLOKARE TO KEYBOARD Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Αύγ 2004, 10:17:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PROS p206Mike:
DYSTHXWS DEN EIXA DIAVASEI THN DHMOSIEYSH SOU OTAN EGRAPSA TO PROHGOUMENO TOPIC MOU,PRAGMATIKA PANTWS TO ZESTO NERAKI KANEI TROMERI DOULEIA. Arrow
KAI PALI SORRY GIA TA GREEKLISH Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Αύγ 2004, 06:10:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή το δικό μου έχει καταντήσει "στέκι" από τα περιστέρια της περιοχής, αυτό που κάνω είναι να βρέχω (τελείως, να στάζει) χαρτί κουζίνας και να το αφήνω για λίγο πάνω στην κουτσουλιά. Μετά από λίγο τραβώντας το η κουτσουλιά μένει κολλημένη πάνω στο χαρτί. Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Αύγ 2004, 08:16:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:
Επειδή το δικό μου έχει καταντήσει "στέκι" από τα περιστέρια της περιοχής, αυτό που κάνω είναι να βρέχω (τελείως, να στάζει) χαρτί κουζίνας και να το αφήνω για λίγο πάνω στην κουτσουλιά. Μετά από λίγο τραβώντας το η κουτσουλιά μένει κολλημένη πάνω στο χαρτί. Wink



τις περισσοτερες φορες αυτο δουλευει αλλα καποιες φορες αν ειναι μερες ξεραμενη, δεν βγαινει με τιποτα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Αύγ 2004, 00:36:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημερα το μεσημερι μου την επεσε μια αγελη απο πετουμενα και γεμισανε το καπο μου απο κουτσουλιες.... Very happy

Το γρουσουζευαμε καιρο τωρα! Mad



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Αύγ 2004, 09:13:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Σημερα το μεσημερι μου την επεσε μια αγελη απο πετουμενα και γεμισανε το καπο μου απο κουτσουλιες.... Very happy

Το γρουσουζευαμε καιρο τωρα! Mad


Δεν μπορείς να το αποφύγεις αυτό Γιάννη, κάποια στιγμή θα σου συμβεί. Confused
Είναι αναγκαίο κακό, σαν τις παιδικές αρρώστιες Laughing


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vanvan (vangelis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 XS

Ένταξη: 20 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 31
Τόπος: Νεα Σμύρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Αύγ 2004, 12:40:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο γκαράζ μου κατορθώνουν και μπαίνουν γάτες ανάμεσα από την γκαραζόπορτα και το κεκλιμένο έδαφος και το έχω βρεί κατουρημένο από γάτα... Θα πάρω σκύλο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Αύγ 2004, 14:56:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Skull έγραψε:
Σημερα το μεσημερι μου την επεσε μια αγελη απο πετουμενα και γεμισανε το καπο μου απο κουτσουλιες.... Very happy

Το γρουσουζευαμε καιρο τωρα! Mad


Δεν μπορείς να το αποφύγεις αυτό Γιάννη, κάποια στιγμή θα σου συμβεί. Confused
Είναι αναγκαίο κακό, σαν τις παιδικές αρρώστιες Laughing




Laughing Laughing



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Κωσταντίνος (Κώστας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Σεπ 2004, 17:41:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα! Νέο μέλος, ενθουσιασμένο από το τεράστιο υλικό που υπάρχει εδώ. "Ξεφυλλίζοντας" το forum βρήκα αυτή τη συζήτηση και έχω μια απορία. Είμαι κάτοχος ενός Qucksilver (δηλαδή χρώμα γκρί/αλουμίνο), το έχω 5 μήνες. Πρίν κάποιο καιρό, σε ανύποπτο χρόνο το πηγαίνω για πλύσιμο σε βενζινάδικο. Το αφήνω, και όταν περνάω να το πάρω το εξής συγκλονιστικό παρατηρώ.

Στο καπώ υπάρχουν 3 σημάδια, σαν τα "νερα" που κάνουν τα ξύλα, τα οποία είναι "ανάγλυφα". Δηλαδή, είναι σαν να υπάρχει μια πολύ λεπτή μεμβράνη πάνω στο καπώ, σαν πλαστικό, πάνω από το χρώμα, και αυτό έχει φαγωθεί προς τα μέσα. Το χρώμα φαίνεται διαυγές, καθαρό, αλλά υπάρχει αυτό το πρόβλημα.

Ο τύπος που μου το έπλυνε υποστήριξε πως οι κουτσουλιές που είχε επάνω (που όντως υπήρχαν) τα άφησαν, αλλά το σχήμα δεν είναι φυσικό, σαν κουτσουλιά, είναι σαν να έχει "τρέξει" κάποιο διαβρωτικό. Υπάρχει πιθανότητα να έκανε τίποτα αλχημείες; Είναι φυσικό αυτό που περιγράφω;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Val (Maria)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 24 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 155
Τόπος: Αthens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Σεπ 2004, 17:58:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κωσταντίνος έγραψε:
Στο καπώ υπάρχουν 3 σημάδια, σαν τα "νερα" που κάνουν τα ξύλα, τα οποία είναι "ανάγλυφα". Δηλαδή, είναι σαν να υπάρχει μια πολύ λεπτή μεμβράνη πάνω στο καπώ, σαν πλαστικό, πάνω από το χρώμα, και αυτό έχει φαγωθεί προς τα μέσα. Το χρώμα φαίνεται διαυγές, καθαρό, αλλά υπάρχει αυτό το πρόβλημα.

Ο τύπος που μου το έπλυνε υποστήριξε πως οι κουτσουλιές που είχε επάνω (που όντως υπήρχαν) τα άφησαν, αλλά το σχήμα δεν είναι φυσικό, σαν κουτσουλιά, είναι σαν να έχει "τρέξει" κάποιο διαβρωτικό. Υπάρχει πιθανότητα να έκανε τίποτα αλχημείες; Είναι φυσικό αυτό που περιγράφω;


Πρωτα-πρωτα καλως μας ηρθες! Σε βενζιναδικο κ εγω την εχω πατησει αλλα με κανονικες γρατζουνιες βαθιες-βαθιες κιολας... Sad
Απο κει κ περα, βρισκω λιγο υποπτο το σκηνικο που περιγραφεις... Confused Idea Δεν εμπιστευομαι καθολου τους τυπαδες στα βενζιναδικα αλλα τι να κανεις, αναγκαιο κακο...



Shark Attack...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
marianthi 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 QS

Ένταξη: 14 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 81
Τόπος: Μυτιληνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Σεπ 2004, 18:45:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κωσταντίνος έγραψε:
Στο καπώ υπάρχουν 3 σημάδια, σαν τα "νερα" που κάνουν τα ξύλα, τα οποία είναι "ανάγλυφα". Δηλαδή, είναι σαν να υπάρχει μια πολύ λεπτή μεμβράνη πάνω στο καπώ, σαν πλαστικό, πάνω από το χρώμα, και αυτό έχει φαγωθεί προς τα μέσα. Το χρώμα φαίνεται διαυγές, καθαρό, αλλά υπάρχει αυτό το πρόβλημα.

Ο τύπος που μου το έπλυνε υποστήριξε πως οι κουτσουλιές που είχε επάνω (που όντως υπήρχαν) τα άφησαν, αλλά το σχήμα δεν είναι φυσικό, σαν κουτσουλιά, είναι σαν να έχει "τρέξει" κάποιο διαβρωτικό. Υπάρχει πιθανότητα να έκανε τίποτα αλχημείες; Είναι φυσικό αυτό που περιγράφω;



Απολύτως φυσικό είναι! Ακριβώς το ίδιο έχω πάθει και εγώ Sad άφησα τη κουτσουλια μια δυο μερες πάνω και να τα αποτελέσματα...
Το σίγουρο είναι ότι ο φταίχτης είναι κάποιο πουλάκι Twisted evil και οχι ο τύπος στο βενζινάδικο!


Ότι αξίζει πονάει και είναι δύσκολο..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Σεπ 2004, 22:11:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κωσταντίνος έγραψε:
Καλησπέρα! Νέο μέλος, ενθουσιασμένο από το τεράστιο υλικό που υπάρχει εδώ. "Ξεφυλλίζοντας" το forum βρήκα αυτή τη συζήτηση και έχω μια απορία. Είμαι κάτοχος ενός Qucksilver (δηλαδή χρώμα γκρί/αλουμίνο), το έχω 5 μήνες. Πρίν κάποιο καιρό, σε ανύποπτο χρόνο το πηγαίνω για πλύσιμο σε βενζινάδικο. Το αφήνω, και όταν περνάω να το πάρω το εξής συγκλονιστικό παρατηρώ.

Στο καπώ υπάρχουν 3 σημάδια, σαν τα "νερα" που κάνουν τα ξύλα, τα οποία είναι "ανάγλυφα". Δηλαδή, είναι σαν να υπάρχει μια πολύ λεπτή μεμβράνη πάνω στο καπώ, σαν πλαστικό, πάνω από το χρώμα, και αυτό έχει φαγωθεί προς τα μέσα. Το χρώμα φαίνεται διαυγές, καθαρό, αλλά υπάρχει αυτό το πρόβλημα.

Ο τύπος που μου το έπλυνε υποστήριξε πως οι κουτσουλιές που είχε επάνω (που όντως υπήρχαν) τα άφησαν, αλλά το σχήμα δεν είναι φυσικό, σαν κουτσουλιά, είναι σαν να έχει "τρέξει" κάποιο διαβρωτικό. Υπάρχει πιθανότητα να έκανε τίποτα αλχημείες; Είναι φυσικό αυτό που περιγράφω;


ειναι σιγουρα απο κουτσουλια! μην ανησυχεις! Twisted evil απλή γνήσια και μαλιστα απο αλανιαρικο περιστερι Evil Evil
Α! μην το παλευεις ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! μονο αν βαψεις ολο το μερος η τοπικα!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Σεπ 2004, 08:27:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Επίσης αρχίζω να πιστεύω ότι τα εμπνέει το μπλε χρώμα. Δέκα αμάξια να είναι παρκαρισμένα στο δικό μου θα πάνε να ξαλαφρώσουνε Evil Mad Mad


Λοιπόν πλέον είμαι σίγουρος για το παραπάνω!!!
Εδώ και 5 μέρες πρέπει να μετακόμισε νέα οικογένεια περιστεριών στη γειτονιά και μαντέψτε ποιανού αυτοκίνητο μόνο έχει κουτσουλιές κάθε πρωί Crying or Very sad Mad Mad


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
VaggeLena 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 03 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 16

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Σεπ 2004, 11:54:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
crusader έγραψε:
Επίσης αρχίζω να πιστεύω ότι τα εμπνέει το μπλε χρώμα. Δέκα αμάξια να είναι παρκαρισμένα στο δικό μου θα πάνε να ξαλαφρώσουνε Evil Mad Mad


Λοιπόν πλέον είμαι σίγουρος για το παραπάνω!!!
Εδώ και 5 μέρες πρέπει να μετακόμισε νέα οικογένεια περιστεριών στη γειτονιά και μαντέψτε ποιανού αυτοκίνητο μόνο έχει κουτσουλιές κάθε πρωί Crying or Very sad Mad Mad


Άρα έχεις τις εξής επιλογές αγαπητέ crusader:
    *βαφεις το αμάξι σε ενα χρωματάκι που να εμπνέει λιγότερο τους φίλους μας τα πιτσουνάκια
    *το κουκουλώνεις κάθε βράδυ και ησυχάζεις (βεβαια σε λίγο καιρό αντί για κουκούλα θα έχεις κουτσούλα!)
    *εξολοθρεύεις τα πτηνά με συνοπτικές διαδικασίες (και μετά διοργανώνεις και το πιτσούνι-μπαρμπεκιου) Wink
    *ή απλά κατεβαίνεις κάθε πρωί με φακιόλι, νεράκι, βετεξάκι και αρχίζεις δουλειά (γιατί η καλή νοικόκυρά είναι δούλα και κυρά-χωρίς παρεξήγηση)!!!
Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Σεπ 2004, 11:59:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
crusader έγραψε:
Επίσης αρχίζω να πιστεύω ότι τα εμπνέει το μπλε χρώμα. Δέκα αμάξια να είναι παρκαρισμένα στο δικό μου θα πάνε να ξαλαφρώσουνε Evil Mad Mad


Λοιπόν πλέον είμαι σίγουρος για το παραπάνω!!!
Εδώ και 5 μέρες πρέπει να μετακόμισε νέα οικογένεια περιστεριών στη γειτονιά και μαντέψτε ποιανού αυτοκίνητο μόνο έχει κουτσουλιές κάθε πρωί Crying or Very sad Mad Mad


Μεθαύριο θα έρθω να στο χ**ω κι εγώ ρε! Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Σεπ 2004, 00:48:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac...Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1211s (PHP: 62% - SQL: 38%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on