PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - 206 1.4 σκούπα Peugeot sport
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Απρ 2004, 09:07:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ελα ομως που τα 14αρια εχουν sagem εγκεγαλο....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
stentor 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 27 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 6

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Απρ 2004, 12:52:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

HKS AFR μπορει προγραμμα να μην ειναι παντως θα ταιζει καλυτερα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Απρ 2004, 00:35:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δηλαδη αν βαλω σκουπα θα πρεπει να βαλω και προγραμμα για να ξαναπιανω τα 197χλμ/ωρα που το δοκιμασα στη πραξη και μπορει να εδεινε λιγο παραπανω αλλα φοβηθηκα μην πεταχτει κανενα πιστονι απο το καπο


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Απρ 2004, 07:08:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bakclima έγραψε:
δηλαδη αν βαλω σκουπα θα πρεπει να βαλω και προγραμμα για να ξαναπιανω τα 197χλμ/ωρα που το δοκιμασα στη πραξη και μπορει να εδεινε λιγο παραπανω αλλα φοβηθηκα μην πεταχτει κανενα πιστονι απο το καπο


197 χιλιομετρα Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ??? με το 1.4 8V εννοεις????
μα καλά....ΤΙ ΤΑ ΤΑΙΖΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Απρ 2004, 08:52:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

197 πιανει μονο σε κατηφορα με ευνοικο ανεμο 18 μποφορ και να τα εχεις πεταξει ολα εξω!!!! αλλιως με τιποτα! Very happy
αφου λεμε ρε παιδια τα 14αρια εχουν sagem δεν υπαρχει λυση!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Απρ 2004, 08:57:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατι δεν υπαρχει λύση?? υπάρχει η superchips.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Απρ 2004, 09:02:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για πες και αλλα φιλε πετρη!

περιπου ποσο κοστος?

και ποσα αλογα θα δωσει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Απρ 2004, 09:11:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

micho έγραψε:
197 πιανει μονο σε κατηφορα με ευνοικο ανεμο 18 μποφορ και να τα εχεις πεταξει ολα εξω!!!! αλλιως με τιποτα!


Σε κατηφόρα και με πολύ ευνοϊκό άνεμο, αν και ΠΟΛΥ τραβηγμένο, νομίζω οτι είναι κάπως εφικτό, από τη στιγμή που εγώ έχω δει 185 σε ίσιωμα και με αεροτομή-αλεξίπτωτο από πίσω...
micho έγραψε:
Very happy
αφου λεμε ρε παιδια τα 14αρια εχουν sagem δεν υπαρχει λυση!


όχι όλα....
εγώ έχω magnetti-marelli...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Απρ 2004, 09:14:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.206club.gr/forum/viewtopic.php?t=2836&postdays=0&postorder=asc&start=0

για όλα υπάρχει πλεον λύση Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
klain (giorgos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.4 (16V) SpPk (2006)

Ένταξη: 08 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 211
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Απρ 2004, 11:54:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

197? Kai ego sthn kalyterh periptosh se isiadi me elaxisth klish pros ta kato 185 exo bgalei. 197 einai paratrabigmeno... se 30% katifora kai anemostrobilo kati ginetai Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Απρ 2004, 12:23:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πετραν κανενας το βαλε τελικα το τσιπακι?

αν και πολλα τα λεφτα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Απρ 2004, 12:37:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

micho έγραψε:
πετραν κανενας το βαλε τελικα το τσιπακι?

αν και πολλα τα λεφτα...


το συγκεκριμενο δε γνωριζω να το εβαλε κανεις...
παντως κατα καιρους διαφοροι απο το κλαμπ δοκιμασαν superchips ειτε σε 206 ειτε σε αλλα αμαξια και ειπαν οτι ειναι ευχαριστημενοι. τωρα για το 1.4 8V δε ξερω... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Ntinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Saxo Vts-206 QUIKSILVER

Ένταξη: 14 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 417

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Απρ 2004, 14:06:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

micho έγραψε:
197 πιανει μονο σε κατηφορα με ευνοικο ανεμο 18 μποφορ και να τα εχεις πεταξει ολα εξω!!!! αλλιως με τιποτα! Very happy
αφου λεμε ρε παιδια τα 14αρια εχουν sagem δεν υπαρχει λυση!


Ακουγεται υπερβολικο αλλα και εγω μετα τα διοδια της Κορινθου πηγαινωντας προς Αθηνα μετα την ανηφορα στο κατηφορικο μερος με καινουργια ασφαλτο οταν ειχα πρωτοπαρει το 206 (2002)με τις σιδερενιες ζαντες και μαμα λαστιχα και 1200 χλμ στο οδομετρο στο πρωτο ανοιγμα στην ουσια του αυτοκινητου ειδα 200 παρα κατι και δεν ειχε κρεμασει το αυτοκινητο αλλα δεν πιεσα παραπανω επειδη ειχε λιγα χιλιομετρα και δεν ειναι οτι καλιτερο η συνεχης πιεση για μεγαλο χρονικο διαστημα.
Στα υπερ της συγκεκριμενης μερας ειναι το οτι εγινε πολυ νωρις το πρωι οπου ως γνωστο ταυτοκινητα αποδιδουν καλιτερα απο οποιοδηποτε αλλη ωρα της ημερας αφου λογο 'φωτοσυνθεσης' υπαρχει η μεγαλυτερη περιεκτικοτητα σε οξυγονο στον αερα.
Στα κατα οτι ηταν καλοκαιρι με αυξημενες θερμοκρασιες -Ιουλιος- αν και εκεινη την στιγμη ειχε αρκετη ψυχρα.
Αργοτερα με τα 185/60/14 και τις καινουργιες ζαντες δεν εχω καταφερει να δω πανω απο 185 αν και δεν το εχω πιεσει για τελικη αφου τα 180-185 ειναι απολυτος ικανοποιητικα για 1,4.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Απρ 2004, 23:46:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ντινο και σε μενα καπος ετσι ηταν μονο που εγω ειχα 3000χιλ. ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΒΑΛΑ ΣΚΟΥΠΑ της ΚΝ


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάϊ 2004, 13:16:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AYTO TO ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάϊ 2004, 13:51:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

micho έγραψε:
AYTO TO ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ?


Αν δεν κάνω λάθος, αυτό είναι ένα μανιτάρι.....
Γνώμη μου, όπως και πολλών φίλων, είναι οτι για να δουλέψει καλά, θέλει μεγάλη ιπποδύναμη......
Από γνωστούς μου, έχει τεσταριστεί σε Honda Civic Vti και Alfa Romeo 156 και στα δυο με πολύ καλά αποτελέσματα (και ειδικά στο Vti με φοβερό ήχο....)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάϊ 2004, 14:00:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το μανιταρι το χω στο αμαξι εδω και μια βδομαδα και εχει απιστευτα αποτελεσματα σε σχεση με την σκουπα... μιλαμε για σχεδον διπλασια δυναμη στα χαμηλα και πολυ πιο ομορφο θορυβο, αγριο μεν αλλα πιο πολιτισμενο αγριο.

σε καταναλωση κ σε τελικη ειναι τα ιδια... 170 κμ την ωρα....
κοστος 120 euro.
το χει βαλει κανενας αλλος?
θελω να ξεκινησω να το ριξω καπου πιο χαμηλα για να μην επηρεαζεται απο τον ζεστο αερα του ψυγειου (μαλλον προς την μαμα εισαγωγη το βλεπω να το ριχνω) και να θερμομονωσω τους σωληνες ειτε με θερμονωτικο υλικο ειτε με ειδικο σωληνα συλικονης. ολα αυτα μηπως και δω παραπανω λιγο τελικη. εχει να προτεινει κανεις τιποτα? εχει κανεις αλλος μανιταρι πολυ καιρο να μου εντυπωσεις κ "τεχνικες" για καλυτερη λειτουργια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάϊ 2004, 14:50:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

micho έγραψε:
το μανιταρι το χω στο αμαξι εδω και μια βδομαδα και εχει απιστευτα αποτελεσματα σε σχεση με την σκουπα... μιλαμε για σχεδον διπλασια δυναμη στα χαμηλα και πολυ πιο ομορφο θορυβο, αγριο μεν αλλα πιο πολιτισμενο αγριο.

σε καταναλωση κ σε τελικη ειναι τα ιδια... 170 κμ την ωρα....
κοστος 120 euro.
το χει βαλει κανενας αλλος?
θελω να ξεκινησω να το ριξω καπου πιο χαμηλα για να μην επηρεαζεται απο τον ζεστο αερα του ψυγειου (μαλλον προς την μαμα εισαγωγη το βλεπω να το ριχνω) και να θερμομονωσω τους σωληνες ειτε με θερμονωτικο υλικο ειτε με ειδικο σωληνα συλικονης. ολα αυτα μηπως και δω παραπανω λιγο τελικη. εχει να προτεινει κανεις τιποτα? εχει κανεις αλλος μανιταρι πολυ καιρο να μου εντυπωσεις κ "τεχνικες" για καλυτερη λειτουργια.


Λες οτι κάνει δουλειά δηλαδή και στα δικά μας;;;;
χμμμμμμμ.......

Όσο για τους σωλήνες, η καλύτερη λύση είναι οι σωλήνες σιλικόνης, αν και πιο ακριβοί....
Και να θυμάσε οτι πρέπει να αλλάζεις τακτικά το σφουγγαράκι...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάϊ 2004, 14:51:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πανω κατω ποσο εχουν οι σωληνες σιλικονης?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάϊ 2004, 17:20:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

micho έγραψε:
AYTO TO ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ?


Βρε δημήτρη μπορείς να μου εξηγήσεις ποια είναι η διαφορά αυτού του μανιταριού και τις Φιλτροχοάνης???? Το βασικό είναι ότι και τα δύο παίρνουν ζεστό αέρα...σε σχέση με την σκούπα που προσπαθεί για κρύο....

Να σου πω την αλήθεια το μανιταράκι παραπάνω το έχω δεί σε κάτι Turbakia (που έχουν και ένα Interc... backup)


Ουδείς σοφότερος της δυναμομέτρησης!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1291s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on