PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ραλλυ sprint στο Αεροδρομιο του Ελληνικου
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Ιούν 2013, 23:03:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teo206GT έγραψε:
Ξερεις τον γιωργο; Παντως στα μετεωρα προχτες πηγαν πολυ καλα. Smile

Ναι αμε, γνωριζομαστε χρονια.... Την κυριακη θα ειμαστε και αντιπαλοι Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Ιούν 2013, 20:16:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.omae-epa.gr/pressrelease/1034


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Ιούν 2013, 22:26:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το DotTV.gr συμμετέχει στο Athens Rally Sprint - Ανατολικό Αεροδρόμιο Ελληνικού 30/6/2013 με Opel Corsa Kit Car στην κατηγορία A6 με οδηγό τον Σωτήρη Καρύδη και συνοδηγό τον Γιάννη Θεοδωρακόπουλο.
Τους ευχόμαστε καλή επιτυχία!!!

www.dottv.gr


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Ιούν 2013, 08:51:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

προβλεπω το Τακι Laughing Καϊτατζη να ριχνει πολυ ξυλο εκει μεσα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Ιούν 2013, 12:19:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχει και είσοδο 8€....
γυναίκες και παιδιά είναι τσάμπα...
προλαβαίνουμε εγχείρηση αλλαγής φύλου???? Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Jean (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye 16V, 106 S16 N/2

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 611
Τόπος: ..ξανά στο μπάκετ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Ιούν 2013, 12:26:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
προβλεπω το Τακι Laughing Καϊτατζη να ριχνει πολυ ξυλο εκει μεσα!



Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil



3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Ιούν 2013, 13:31:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ραντεβου που και τι ωρα?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Tzive (Λουκας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX 1800cc Kit-Car + 207rallye

Ένταξη: 10 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 647
Τόπος: on tracks

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Ιούν 2013, 13:53:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
προβλεπω το Τακι Laughing Καϊτατζη να ριχνει πολυ ξυλο εκει μεσα!
είναι αρκετά στενά...τα evo θα δυσκολευτούν... Είναι και ο Καμιτσάκης. Θα κάνω ενα πέρασμα σαν πλοηγός με το ΑΧ μου... Πολυ στενό σπαστίρι είναι όμως...


Citroen AX 1,800cc
Fastest production car @ kartodromo 52.506

Megara Curcuit 1.07.642 και εχει ακομα ΠΟΛΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Ιούν 2013, 20:22:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κανοντας σημερα αναγνωρισεις, το μονο που εχω να πω ειναι οτι οποιος το σκεφτεται να μην το ξανασκεφτει και να ερθει.
Η διαδρομη για τα δεδομενα του Ελληνικου ειναι πολυ ωραια, θα εχει στεγασμενο χωρο για τον κοσμο και σημεια που θα βλεπει για πολλη ωρα τα αυτοκινητα.
Οσο αφορα την εισοδο, σημερα σε ενα αλλο σημειο ειχε ντριφτ με το κοστος της εισοδου να ανερχεται στα 12 ευρω χωρις να εξαιρουνται γυναικες και παιδια.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Ιούν 2013, 20:23:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
ραντεβου που και τι ωρα?


Question Question Question Question


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Ιούν 2013, 20:35:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
MEMsound έγραψε:
ραντεβου που και τι ωρα?


Question Question Question Question


8-8:10 στον σταυρό στο ύψος του καλογρίτσα


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Ιούν 2013, 23:58:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
προβλεπω το Τακι Laughing Καϊτατζη να ριχνει πολυ ξυλο εκει μεσα!
Κστσε μην δεις Αμαξοπουλο στην τριαδα.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Ιούν 2013, 23:59:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλο Αγωνα και καλο Τερματισμο Ελευθεριε Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Ιούν 2013, 09:52:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο αμαξο σιγουρα θα παει πολυ καλα!
Καλη επιτυχια σε ολους και δη στο Λευτερη και Νικολα!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sps στις Δευ 01 Ιούλ 2013, 08:50:09, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Ιούν 2013, 16:30:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αναμοικτα συναισθηματα απο τον αγωνα, ειχε τα καλα του, ειχε και τα κακα του...

Αναμενουμε φωτο απο το ενθουσιώδες πληθος!!!
Laughing Laughing

Thanks guys!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Ιούλ 2013, 08:43:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολυ μου αρεσε ολο το σκηνικό...ελπιζω να το ξανακάνουν
φωτο μολις μπορεσω...

μπραβο και στους απο εδω μεσα συμμετέχοντες... Cool Cool Cool Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Ιούλ 2013, 08:57:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μου κανει εντυπωση που δε βρισκω αναφορες στο νετ.
ουτε για κοσμο αν ειχε
ουτε για διαδρομη
ουτε για κραξιμο ή οχι

εχει πεσει νεκρικη σιγη μετα τον αγωνα.

κανα νεο?????? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Ιούλ 2013, 09:29:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κοσμο δεν ειχε

διαδρομη ενδιαφερουσα / τεχνικη / αν και σε μερικα σημεία χωρις λογο νομιζω καπς επικινδυνη (κατι γωνίες πεζοδρομίων κάτι / παγκακια / κατι κολώνες -- αλλα θα μου πεις και στο "βουνό" ο γκρεμός και τα δεντρα δίπλα είναι...)

απ οτι μου ειπαν τα παιδια το "τερεν" αλλου κραταγε αλλου γλιστραγε αλλα και αυτο εχει τον δικό του βαθμό δυσκολίας..


κριτες ειχε καμποσους νομίζω θελει περισσότερους που να βλέπουν σωστά -- γιατι κατι ακουστηκε για "κλέψιμο" σε καποια σημεία της διαδρομής οταν ειχαν κοπεί κορδέλες


θελει και μερικα νεροκουτια αντι για σκετες κορδελες που μπερδευουν ουτως η αλλως τον οδηγό και δεν μπορει να υπολογισει σωστα τα φρενα και την διοαδρομή

αυτα σε γενικές γραμμές...

επίσης αν ποτε μαζεψει πραγματικα πολυ κοσμο θα χρειαστουν αλλα μετρα ασφαλείας για να ειναι ο κοσμος πιο μακρια απ την διαδρομή --- εστω τα κλασσικα κιτρινα καγκελα της ΕΛΠΑ σε "χαρακτηριστικά σημεία κλπ κλπ --- ξαναλέω βεβαια οτι και στο βουνο οπου γινονται "κανονικά" (συνηθως) τα ραλλι δεν πολυ υπαρχουν τετοια πραγματα και πρακτικά καθενας καθεται οπου γουσταρει --- μεχρι να τον κραξει καποιος κιριτής (αν τον δει) κλπ κλπ


..τα γνωστα...
με φωτο δεν εχω προλάβει ν ασχοληθω...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Ιούλ 2013, 11:09:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Που να μαζεψει κοσμο μες στο λιοπυρι!
Ας το εκαναν απογευμα, πιο ανθρωπινα θα ηταν.
Και τωρα το σ-κ εχει αναβαση στον αχλαδοκαμπο.
Ποιος νοημων ανθρωπος θα παει να παρακολουθησει???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Ιούλ 2013, 11:53:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
μου κανει εντυπωση που δε βρισκω αναφορες στο νετ.
ουτε για κοσμο αν ειχε
ουτε για διαδρομη
ουτε για κραξιμο ή οχι

εχει πεσει νεκρικη σιγη μετα τον αγωνα.

κανα νεο?????? Laughing


Να σας πω εγω την αποψη μου περαν απο αυτα που ειπε ο μανθος. Ο αγωνας ηταν μια μεγαλη μουφα.
Οκ, εξυπνο σαν concept, αλλα χωρις σωστη οργανωση. Ενδεικτικα, δεν υπηρχε προβλεψη να ζεστανεις λαστιχα, και οταν ρωτησα καποιον απο την οργανωση που μπορουμε να ζεστανουμε με κοιταζε λες και του ειπα απο ποση αποσταση βαραμε τριποντα...
Ο κοσμος σε οτι να'ναι σημεια οπου κατα τυχη δεν ειχαμε ενα "Auto Festival No2"....
H Διαδρομη υπερβολικά τεχνικη και σφιχτη σε τετοιο σημειο που το αμαξι ανεβαζε θερμοκρασιες λογω του οτι δουλευε συνεχεια σε υψηλες στροφες και δεν επαιρνε αρκετο αερα στο ψυγειο..
Ο τεχνικος-διοικητικος ελεγχος ηταν ο ορισμος της ανοργανωσιας.. 1 ωρα μεσα στον ηλιο για να ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ να ξεκινησει ο ελεγχος..
Χρονοι των αλλων πληρωματων στο τελος καθε περασματος ανυπαρκτοι, και οταν υπηρχαν (μονο στο πρωτο σκελος ηταν τελειως λαθος)
Και το αποκορυφωμα επισης ηταν η ενημερωση αγωνιζομενων στις 9 το βραδυ του σαββατου
που στο τελος καταλαβαν την μλκια και την εκαναν κυριακη πρωι.

οκ, πρωτος αγωνας να μην κραζουμε κλπ, αλλα η ΙRΟΝ ΤΕΑΜ που ηταν μεσα στους οργανωτες κανει χρονια αγωνες (μηχανες) καποια πραγματα επρεπε να τα γνωριζει..

Ας ελπισουμε του χρονου (αν υπαρχει αγωνας) να ειναι καλυτερα..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1588s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on