PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

External σε 207 ΤΗP
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Φεβ 2014, 17:30:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θέλει αντάπτορα ανάμεσα σε τουρμπίνα και πολλαπλή αλλα δε νομίζω πως θα χορέσει αλλα και ΑΝ χωρέσει αυτό προυποθέτει αλλαγή στη θέση της τουρμπίνας με όλα τα επακόλουθα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vaggelisgr (vaggelis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 B.T ΣΦΥΡΙ

Ένταξη: 19 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: Ιωαννινα, Ηπειρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Φεβ 2014, 18:55:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οσο για την αναπτυξη ας μην ανεφερθουμε καλυτερα αστο φιλε..
Ειχα μια αισθηση και θυμομουν οτι γινεται και χωρις χταποδι μιας και αυτο δεν μου προσφερει και πολλα στην τελικη και ηθελα το εξτερναλ πανω στη μαμα πολλαπλη για να μην πνιγεται απο τα καυσαερια..αν εχει καποιος αλλος αλλη γνωμη περι του θεματος η απο προσωπικη εμπειρια του ας γραψει..ειναι αλλη φαση το ρημαδι το εξτερναλ....αν υπαρχουν γνωμες διαφορετικες δεκτες και περιμενω νεα μηνυματα..


Έχει πλάκα να περνάς και να βαράνε συναγερμοί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Φεβ 2014, 20:43:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βαγγελη αν θελεις να το κανεις σωστο πρεπει να κανεις χταποδι.
Για ανταπτορα πανω στην πολλαπλη δεν ξερω αν φτανει ο χωρος,αλλα και να φτανει δεν θα δουλεψει οπως πρεπει να δουλευει ενα σωστα τοποθετημενο external και ο λογος ειναι απλος.Δεν θα μπορεις ποτε να περασεις bypass τα καυσαερια ομοιομορφα και απο τους 4 κυλινδρους.Ειναι τετοια η γεωμετρια της πολλαπλης που δεν θα γινεται σωστη εκκενωση.
Αληθεια με τετοιες πιεσεις που δουλευεις εχεις water injection να προστατευτεις απο πυρακια?


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
vaggelisgr (vaggelis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 B.T ΣΦΥΡΙ

Ένταξη: 19 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: Ιωαννινα, Ηπειρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Φεβ 2014, 23:43:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λευτερη εχω μεθανολες της ΑΕΜ και μεχρι στιγμης σηκωσαμε δοκιμαστικα 1.9 και το αμαξι υπακουσε μια χαρα, αν εξαιρεσεις το κολαρο στην πεταλουδα που εκανε μπουφ.. Twisted evil
Ναι οκ με το χταποδι δεν το γλυτωνουμε εμεις τελικα με τα big turbo απλα ειπα μηπως ταιριαζε ετσι μιας και πλεον ολα τα λεφτα τωρα μου τα τρωει η μπεμπα μου..και δεν εννοω bmw..
Aπλα το αμαξι δεν το αποχωριζομαι ποτε εστω και αν πλεον βγαινει πιο αραια εξω και λειτουργει σαν boy toy μιας και υπαρχει και το αμαξι της γυναικας για τα καθημερινα.
Απλα φαντασου καποτε απο αθηνα μου ζητησαν 700 ευρω για χταποδι συν external με το εξατμισακι εφευγε πανω απο 1000..και το αφησα με μαμα πολλαπλη και απλα ριξαμε πιεση..τωρα εχω over 1.76 και σταθερο 1.65.
Απλα με το external θα παιρνα το μαξιμουμ απο το set up αυτο.


Έχει πλάκα να περνάς και να βαράνε συναγερμοί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
saikoe_39 (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1008
Τόπος: Στο στόκολο.!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Φεβ 2014, 09:11:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Koιτα να δεις και με 350 ευρω φτιάχνεις λουκάνικο...το θεμα ειναι να αντέξει..!!!
Στην μαμα πολλαπλη μπορεις να βαλεις εχτερναλ...το θεμα ειναι παλι ομως οτι με 1.9 πιεση κάνεις δεν ξερεις εαν θα αντέξει η οχι..!!!!


Εχτερναλ στην μαμα τουρπινα βαζεις και για εναν ακόμα λογο..θερμοκρασια καυσαεριων..για οσους εχουν θεμα...πχ με μεγαλα υβριδια..και στεγνα μιγματα....διοτι εχει μεγαλη διαφορα ολη αυτη η μαζα απο καυσαερια να ξεσπάει και να πρέπει να περασει απο το μικρο μαντεμι και το παλι κουτσικο wastegate..και ειναι αλλο μια Χ σημαντικη ποσοτητα να την κανει απο την πισω πορτα..!


Recife στο 1.9 δεν κανει πυρακια...στου σαμερ τουλάχιστον μεχρι 1.87 που το πηγαμε με τον Salex ουτε πυρακια εκανε..ουτε τπτ...


Βαγγελη Αθηνα ειναι..???λευκο 207 με braid ζαντες.?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
vaggelisgr (vaggelis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 B.T ΣΦΥΡΙ

Ένταξη: 19 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: Ιωαννινα, Ηπειρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Φεβ 2014, 10:30:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κώστα καλημέρα καταρχήν, για το λουκάνικο που είπες οκ αλλα σαν κατασκευή δεν ειναι και τόσο της προκοπής είναι άλλης εποχής τεχνολογία..
Αν ήταν να μπλεχτώ θα γίνει με χταπόδι σωστά εν τέλει.
Όντως απο πυράκια μέχρι και με ακουστικά σαν τους γιατρούς το ακούγαμε και γω δεν το πίστευα που έχει φτάσει το θέμα..
Απο αθήνα δεν είναι, αν και παλιότερα κατέβαινα συχνά, ναι μεν λευκό αλλά με μαύρες - κόκκινο team dynamics και ένα σωρό άλλα έξτρα μέσα και έξω όπως carbon καπό με αεραγωγό, διαχύτες κτλ..
Απλά τα ελάχιστα που έμειναν να γίνουν στο αμάξι είναι τσουχτερά πλέον για τις εποχές μας..βέβαια και έτσι κυκλοφορεί..Wink
Από λεφτά ξέφυγε άστα να πάνε, αλλά το κουσούρι δεν κόβεται...
Όποιος έρθει πρός δυτική Ελλάδα και στα περίχωρα θα χαρώ να κεράσω καφεδάκι και βόλτα στα όμορφα Γιάννενα.


Έχει πλάκα να περνάς και να βαράνε συναγερμοί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
saikoe_39 (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1008
Τόπος: Στο στόκολο.!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Φεβ 2014, 11:08:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kοιτα να δεις...ειπες για κοστος..για αυτο σου ανάφερα το λουκάνικο..!!
Απο την αλλη ενα χταποδι εαν δεν ειναι σωστα σχεδιασμενο..εκτος του οτι θα σπαει μονιμα..αντι να κερδίζεις θα χάνεις...οτι πληρώσεις παίρνεις...
Το λουκανικο ειναι κατι πολυ πιο απλο....φτηνο και ευκολο..(και εγω εαν μπω στην διαδικασία χταπόδι θα φτιαξω..απλα ξερω οτι θα μου τον ακουμπήσουν στην τιμη)

Γιαννενα μια χαρα..πουλησα την Gtx μου σε ενα παιδι απο τα Γιαννενα πριν μια βδομαδα..!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
vaggelisgr (vaggelis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 B.T ΣΦΥΡΙ

Ένταξη: 19 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: Ιωαννινα, Ηπειρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Φεβ 2014, 11:57:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αχ Κωστα Κωστα μας ανεβαζεις τον ανταγωνισμο στην περιοχη και μας δινεις τροφη για πατηματα κ αλλα...θυμα της κρισης και συ και την εδωσες? ολα καλα φιλε...για χταποδι θα παμε τελικα αν παμε..απλα αν ξερει κανεις και εχει φτιαξει καπου ας αναφερει εντυπωσεις και τιμες για big turbo να παιρνουμε μυρωδια και οι υπολοιποι να παμε στα δοκιμασμενα και οχι να λεμε βοηθα παναγια μου Wink , μιας και σε αυτα τα λεφτα που λενε δεν ειμαστε για αποτυχημενα πειραματα..


Έχει πλάκα να περνάς και να βαράνε συναγερμοί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
saikoe_39 (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1008
Τόπος: Στο στόκολο.!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Φεβ 2014, 13:06:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να ασχοληθεί καποιος που εχει γνώσεις να σου φτιάξει οκταπους με σωστα μετρημένο μηκος άυλων,εξυπνη-σωστη γωνια στα κολλεκτορς κλπ..και πανω απο ολα σωστη στήριξη για να μην σπαει καθε λιγο... θα σου ζητησει σιγουρα πανω απο 500-600 ευρω..!!!

Απλα για να εισαι σιγουρος 100% οτι δεν θα σου κανει παπατζα κατσε διαβασε τα βασικα και μετα προχωρα..!!!

Εαν δεν εχεις σκοπο για πανω απο 340-350 αλογα...μεινε την μαμα πολλαπλη..ο Vagos εχει δικιο που το λεει...

Την τουρπινα την έδωσα γιατι ηταν τεράστια για αυτο που θελω...
Καλύτερα υβρίδιο..οχι αναγκαστικά το μαμα τουρμπο....τεσπα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
vaggelisgr (vaggelis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 B.T ΣΦΥΡΙ

Ένταξη: 19 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: Ιωαννινα, Ηπειρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Φεβ 2014, 14:36:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μεχρι τα αλογα που λες υπολογιζω Κωστα, να τελειωσω τα μαμα τα μπεκ , απλα η μαμα η ρημαδα η πολλαπλη δεν εχει το external που θελω, οποτε αφου θελω και αυτο θα χρειαστει και το χταποδι και φυγαμε ξανα ψηλα..
Mεγαλη αλλαγη παντως απο gtx σε υβριδιο εμενα θα μου κακοφαινοταν καπως.. Sad
You know better..


Έχει πλάκα να περνάς και να βαράνε συναγερμοί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
saikoe_39 (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1008
Τόπος: Στο στόκολο.!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Φεβ 2014, 15:02:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομιζω οτι με ενα λουκανικο 300-350 ευρω κανεις την δουλεια σου πολυ καλα..χωρις κοπο κλπ....

Την Gtx δεν την εβαλα ποτε...λαθος αγορα...
Οποιος εχει big turbo μεχρι 360 αλογα εαν οδηγήσει το αυτοκινητο μου με σιγουρια θα του κακοφανει το δικο του μετα..!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
bagos (bagosgt-Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207....

Ένταξη: 17 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Halkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Φεβ 2014, 15:31:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αφηνεις μαμα πολαπλη,κ αγοραζεις καινουριο μαντεμι χωρις πορτακι w/g κ θεση-αναμονη για εξερναλ στο μαντεμι πανω.αρκει να βρεις χωρο να μπει το εξτερναλ Wink


μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Φεβ 2014, 16:29:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν υπαρχει τετοιο για td βαγγελη.Αλλα και να υπηρχε δεν εχει χωρο για κατι τετοιο.το χα ψαξει.
Βαγγελη (απο γιαννενα) αν θελεις να φτασεις με αυτα που εχεις,στο να τελειωσεις τα μπεκ,υπαρχει λυση και πολυ πιο φτηνη μαλιστα απο το χταποδι.Λεγεται εκκεντροφοροι.Με φουλ ανοιχτα τα μπεκ τα τελειωνω στο 1.5b και με υπεροχο στροφαρισμα και ηχο.
ΕρωτηΞη..με 1.8-9 πιεση που δουλευες με μεθανολες,πως γινεται να μην τελειωνες τα μπεκ.Υποπτο μου ακουγεται για τη ροη του μοτερ σου Confused


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
vaggelisgr (vaggelis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 B.T ΣΦΥΡΙ

Ένταξη: 19 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: Ιωαννινα, Ηπειρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Φεβ 2014, 17:12:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λευτερη ο βαγγος ξερει οτι δε φοραω td για αυτο το λεει..
Τωρα για τα μπεκ που λες και βλεποντας το hallmeter της aem που εχω μεσα τα μπεκ ηταν στο οριο να φυσσαν αερα...για αυτο και δεν το ζορισαμε αλλο και προτιμησαμε σαν προσωρινη λυση να το δουλεψουμε οπως ειπαμε αυτες τις πιεσεις..εξαλλου λευτερη μικρα μυστικα εχουμε ολοι μας...βαγγο δεν βλεπω να χωραει στη μαμα την πολλαπλη οποτε πειτε κανα μαστορα της προκοπης και πεπειραμενο σε vf πατημα..
Oσο για το υβριδιο κωστα επιλογες ειναι αυτες και εχουν ξαναανεφερθει αυτα που θελει ο καθενας να το δουλευει και πως.. Wink


Έχει πλάκα να περνάς και να βαράνε συναγερμοί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
leonidasthess 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 15 Μάρ 2012
Δημοσιεύσεις: 72

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2015, 15:12:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επαναφέρω το Θέμα, διότι το αμάξι μεγάλωσε, εγινε 220 άλογα με τουρμπίνα υβρίδιο απο RC, downpipe, intercooler απο Cupra, πρόγραμμα απο etunes και εισαγωγή!

Τι γίνεται με το external τωρα; Αξίζει να μπει;


Call Center - Market research - Marketing
www.dataone.gr | GPS Tracker: www.track-platform.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Samer (SAM)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207GT GTX

Ένταξη: 04 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 573

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2015, 15:28:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

leonidasthess έγραψε:
Επαναφέρω το Θέμα, διότι το αμάξι μεγάλωσε, εγινε 220 άλογα με τουρμπίνα υβρίδιο απο RC, downpipe, intercooler απο Cupra, πρόγραμμα απο etunes και εισαγωγή!

Τι γίνεται με το external τωρα; Αξίζει να μπει;


220? με υβριδιο? Εισαι σιγουρος για αυτο που λες?



"I wish I could see things from your point of view, unfortunately i can't stick my head that far up my ass"!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2015, 15:45:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Samer έγραψε:
leonidasthess έγραψε:
Επαναφέρω το Θέμα, διότι το αμάξι μεγάλωσε, εγινε 220 άλογα με τουρμπίνα υβρίδιο απο RC, downpipe, intercooler απο Cupra, πρόγραμμα απο etunes και εισαγωγή!

Τι γίνεται με το external τωρα; Αξίζει να μπει;


220? με υβριδιο? Εισαι σιγουρος για αυτο που λες?


Προφανώς εννοεί οτι στη τουρμπίνα του Gt έβαλε φτερό RC


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
saikoe_39 (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1008
Τόπος: Στο στόκολο.!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2015, 15:50:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

leonidasthess έγραψε:
Επαναφέρω το Θέμα, διότι το αμάξι μεγάλωσε, εγινε 220 άλογα με τουρμπίνα υβρίδιο απο RC, downpipe, intercooler απο Cupra, πρόγραμμα απο etunes και εισαγωγή!

Τι γίνεται με το external τωρα; Αξίζει να μπει;


δινω χταποδι με εχτερναλ κομπλε...1250 euros


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
leonidasthess 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 15 Μάρ 2012
Δημοσιεύσεις: 72

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2015, 15:52:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα παιδιά,
Είναι ακριβώς το ίδιο με το stage 2 που υπάρχει στο σιτε των etuners!

Με το external τι γίνεται;


Call Center - Market research - Marketing
www.dataone.gr | GPS Tracker: www.track-platform.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Samer (SAM)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207GT GTX

Ένταξη: 04 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 573

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2015, 16:14:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

saikoe_39 έγραψε:
leonidasthess έγραψε:
Επαναφέρω το Θέμα, διότι το αμάξι μεγάλωσε, εγινε 220 άλογα με τουρμπίνα υβρίδιο απο RC, downpipe, intercooler απο Cupra, πρόγραμμα απο etunes και εισαγωγή!

Τι γίνεται με το external τωρα; Αξίζει να μπει;


δινω χταποδι με εχτερναλ κομπλε...1250 euros


Βαλε κ τη τουρμπινα στη πηρα εγω.. Very happy Very happy Very happy



"I wish I could see things from your point of view, unfortunately i can't stick my head that far up my ass"!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,155s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on