PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Μπάρες ενίσχυσης αμαξώματος
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Ιούν 2012, 23:36:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PANOSBR έγραψε:
πιθανολογω οτι μπορουμε να φτιαξουμε για το 106 μπαρα ψαλιδιων αλλα οποιος ειναι χαμηλος "σαυρα" Embarassed θα χει θεματακια Shocked


Για μπαρα ψαλιδιων το εχω σκεφτει,απ'τη μια σκεφτομαι ομως οτι,αν και δεν ειμαι πολυ χαμηλωμενος,μπορει να "βρω" καπου και απ'την αλλη,φοβαμαι μη γινει πολυ "σφιχτο" μπροστα και μπορει να μη μου αρεσει οδηγικα Confused Για τον ιδιο λογο,δεν εχω βαλει θολομπαρα,αφου οταν οδηγησα το rallye ενος φιλου μου,που εχει,μου ειχε κακοφανει καπως η αισθηση του τιμονιου Confused


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2012, 08:00:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geo106xs έγραψε:
PANOSBR έγραψε:
πιθανολογω οτι μπορουμε να φτιαξουμε για το 106 μπαρα ψαλιδιων αλλα οποιος ειναι χαμηλος "σαυρα" Embarassed θα χει θεματακια Shocked


Για μπαρα ψαλιδιων το εχω σκεφτει,απ'τη μια σκεφτομαι ομως οτι,αν και δεν ειμαι πολυ χαμηλωμενος,μπορει να "βρω" καπου και απ'την αλλη,φοβαμαι μη γινει πολυ "σφιχτο" μπροστα και μπορει να μη μου αρεσει οδηγικα Confused Για τον ιδιο λογο,δεν εχω βαλει θολομπαρα,αφου οταν οδηγησα το rallye ενος φιλου μου,που εχει,μου ειχε κακοφανει καπως η αισθηση του τιμονιου Confused


εδω ολοι κανουν αμαν να εχουν οσο το δυνατον ποιο σταθερο και σφιχτο αμαξομα ... Wink

κοιταξε, εξαρτατε τι θελεις απο το αμαξι. αν το εχεισ μαμα και μονο για τις βολτες-δουλεις σου δεν χρειαζεται να βαλεις τιποτα. αν το παιρνεισ ομως και κανεις και καμια γρηγορη διαδρομουλα ε πιστεψε με αυτη η στιβαροτητα μπροστα (απο την μπαρα θολων) και στο υπολοιπο αμαξομα απο τις αλλες μπαρες ειναι σχεδον αναγκαια..


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2012, 08:06:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
geo106xs έγραψε:
PANOSBR έγραψε:
πιθανολογω οτι μπορουμε να φτιαξουμε για το 106 μπαρα ψαλιδιων αλλα οποιος ειναι χαμηλος "σαυρα" Embarassed θα χει θεματακια Shocked


Για μπαρα ψαλιδιων το εχω σκεφτει,απ'τη μια σκεφτομαι ομως οτι,αν και δεν ειμαι πολυ χαμηλωμενος,μπορει να "βρω" καπου και απ'την αλλη,φοβαμαι μη γινει πολυ "σφιχτο" μπροστα και μπορει να μη μου αρεσει οδηγικα Confused Για τον ιδιο λογο,δεν εχω βαλει θολομπαρα,αφου οταν οδηγησα το rallye ενος φιλου μου,που εχει,μου ειχε κακοφανει καπως η αισθηση του τιμονιου Confused


εδω ολοι κανουν αμαν να εχουν οσο το δυνατον ποιο σταθερο και σφιχτο αμαξομα ... Wink


Λάθος. Smile


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2012, 08:19:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω θα ελεγα απλα "σχετικό" Wink

= ας το δοκιμασιει και "αν δεν" τις βγάζει


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2012, 12:07:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To θεμα με τη μπαρα θολων,ειναι το οτι με "ενοχλησε" σε γρηγορη και μαλιστα σφιχτη διαδρομη,να σημειωσω πως με του φιλου μου το ραλλυ εχουμε ακριβως ιδιο setup στην αναρτηση...
Ισως να ευθυνεται και το γεγονος οτι με τη θολομπαρα "σφιγγεις" μονο ενα μερος του αμαξωματος οποτε μαλλον καπου χανεται η ισορροπια Confused Δεν ειμαι και κανας τρελος γνωστης,ετσι μου φαινεται...
Στο θεμα των ενισχυσεων,προκειται πιστευω για πολυ ολοκληρωμενη βελτιωση,αφου "δενεις" το αμαξι σου απο μπρος μεχρι πισω...περιμενουμε φωτος Wink


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2012, 12:14:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
εγω θα ελεγα απλα "σχετικό" Wink

= ας το δοκιμασιει και "αν δεν" τις βγάζει



μην ξεχνατε οτι δεν μιλαμε για σκαρι 106 ή 206..
αλλα "ΜΙΣΟ" 206 (cabrio)

εχω ξανααναφερει οτι η στρεβλοτητα μαμα ειναι τοσο χαλια που οταν εισαι σταματημενος με ρελαντι αν βαλεις το δαχτυλο σου να πιασεις τα λαστιχα της οροφης (εκει που κλεινει η οροφη με το παρπριζ ) ενω ειναι κλειστη και κλειδομενη η οροφη νοιοθεις το διαστημα να παιζει αρχετα χιλιοστα βρος πισω ΣΤΟ ΡΕΛΑΝΤΙ κιολας, φανταστειτε οταν στριβεις με 100 χλμ , και εχω και θολομπαρα που βελτιωσε καπως τα πραγματα..


παντος για την αισθηση στον δρομο με την θολομπαρα, συμφωνο οτι αυξησε την υποστροφη στο οριο αλλα σου δινει καλυτερη αισθηση και ελεγχο + ποιο απολυτο (σε οποιον αυτο του αρεσει)

και τελος στο φιναλε. 6 βιδες ειναι αν δεν μαρεσει τις βγαζω... Wink


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2012, 14:02:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η ακαμψία εννοείς ότι είναι χάλια. Δεκτό. Από κει και πέρα, είναι λάθος το αξίωμα "άκαμπτο=καλύτερο".

Very happy

Αν ξοδέψεις λίγο χρόνο για θεωρητικά και πιάνουν τα χέρια σου πάντως, δεν είναι δύσκολο να κάνεις μερικούς υπολογισμούς και μερικές "τριγωνοποιήσεις" από κάτω. Στα ράμφη έχεις χώρο άραγε;


ΥΓ: για ενισχύσεις από κάτω κλπ το ιδανικότερο φυσικά είναι να κολληθούν σωστά και όχι με βίδες.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2012, 14:04:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωρες ωρες νομιζω οτι εισαι μαλ**ας
αλλες παλι ωρες νομιζω οτι εισαι μαζοχας

παντως νορμαλ ατομο δεν εισαι Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2012, 14:25:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
Ωρες ωρες νομιζω οτι εισαι μαλ**ας
αλλες παλι ωρες νομιζω οτι εισαι μαζοχας

παντως νορμαλ ατομο δεν εισαι Laughing


ολα αυτα επειδη θα βαλω μπαρες ενισχυσης? Rolling eyes

οκ.


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2012, 14:27:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

de milao gia sena re amesos


εχω ανοιξει τοπικ για αυτες τις μπαρες παλια αν ειναι ενωστε τα καποιος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2012, 14:34:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

.
drdino έγραψε:
Η ακαμψία εννοείς ότι είναι χάλια. Δεκτό. Από κει και πέρα, είναι λάθος το αξίωμα "άκαμπτο=καλύτερο".

Very happy

Αν ξοδέψεις λίγο χρόνο για θεωρητικά και πιάνουν τα χέρια σου πάντως, δεν είναι δύσκολο να κάνεις μερικούς υπολογισμούς και μερικές "τριγωνοποιήσεις" από κάτω. Στα ράμφη έχεις χώρο άραγε;


ΥΓ: για ενισχύσεις από κάτω κλπ το ιδανικότερο φυσικά είναι να κολληθούν σωστά και όχι με βίδες.


ντινο , υπαρχει διαφορα στο μρικη ακαμψια και φυσαρμονικα... πιστεψε με τα 206cc ειναι φυσαρμονικες, το αμαξομα αυτο με τις μαμα ενισχυσεις που εχει φτιαχτηκε για απλο βολταδικο αμαξι. αν το πειραξεις και του δωσεις δυναμη και στησημο η ευκαμψια του γινεται υπεραρκετη και ξενερωνει.

τεσπα, γουστα ειναι αυτα. θα δοκιμασω και θα πω.

επισης κοληση δεν κανω καθοτι προς το παρον δεν θελω κατι μονιμο.
μην ξεχνας οτι και οι μαμα μπαρες που εχει απο κατω ειναι με βιδες...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2012, 14:36:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
de milao gia sena re amesos


εχω ανοιξει τοπικ για αυτες τις μπαρες παλια αν ειναι ενωστε τα καποιος


τον γιωργο τοτε? Cool συνηθως εμενα βρυζεις γιαυτο..


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2012, 15:52:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
Ωρες ωρες νομιζω οτι εισαι μαλ**ας
αλλες παλι ωρες νομιζω οτι εισαι μαζοχας

παντως νορμαλ ατομο δεν εισαι Laughing


Ρε Πανο,σε μενα παει αυτο; Shocked


Αν αναφερεσαι στα off topic,μαλλον το μαμησα το θεμα Laughing


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2012, 16:19:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sto poustroaglo paei
eleos oles sas pia
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2012, 16:25:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα τι κακιασμένες Laughing Laughing Laughing
Νορμάλ σίγουρα δεν είμαι, πρέπει να μου λείπουν τουλάχιστον 5 M12 torx από το κεφάλι Laughing


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2012, 16:40:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οποτε αφου το θελει ο κωλος σου εξηγα του γιατι θα βγαζει μουτρα το αμαξι να καψει καμια φλαντζα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2012, 22:56:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη ζητηθηκαν οι φωτο του τελικου αποτελεσματος (οχι περασμενες στο αμαξι)









Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2012, 23:26:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραίες Cool

Αλλά στις γωνιές δεν κολλάτε και καμιά κόντρα γιατί τις βλέπω να λυγίζουν μόλις φορτιστούν? (ένα τριγωνικό πλακάκι στο εσωτερικό της γωνίας).


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2012, 23:38:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Ωραίες Cool

Αλλά στις γωνιές δεν κολλάτε και καμιά κόντρα γιατί τις βλέπω να λυγίζουν μόλις φορτιστούν? (ένα τριγωνικό πλακάκι στο εσωτερικό της γωνίας).


Moυ ειχε πει το παιδι να κανει αλλα το ξεχασαμε σκεπτομενοι οτι το συγκεκριμενο κομματι ειναι μισο εκατοστο παχος... Και λογικα δυσκολο να λυγησει καθοτι και αυτες οι επονυμες που πουλανε στο νετ για 100 ευρω εκαστη ειναι 4χιλιοστα και οχι 5 παχος.. Τεσπα. Θα ειναι και μια ευκαιρια να μετρησω την γωνια τωρα και μετα απο κανα 2-3 μηνες να ξαναμετρησω και να δω αν εχει στραβωσει καποιο πλακακι, θα ειναι αποδειξη ποσο ζωρι τραβαει τ ο σασι και ποσο χαλια ειναι η στρεβλοτητα...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Ιούν 2012, 00:48:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δε νομίζω να στραβώσει. Οι φορτίσεις που τρώει είναι κρουστικές κυρίως και θα παραμορφώνεται ελαστικά, οπότε δεν πρόκειται να δεις κάτι, χωρίς όμως αυτό να σημαίνει ότι δεν στραβώνει (κάμπτεται) τη στιγμή που τρώει τη φόρτιση.

Εάν το βγάλεις και είναι στραβό μετά από κάποια km τότε κάτι δεν πάει καλά...


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1687s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on