PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

24o Aττικο Ραλλυ Σπριντ 18 Μαρτιου 2012
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάρ 2012, 21:08:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετα απο τετακε στο πρωτο σκελος,τετακε στο δευτερο και δυο γλυτωματα στο τριτο, ηρθε και το κυπελακι της τριτης θεσης στη Ν2.
Περισσοτερα σε λιγακι!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάρ 2012, 21:14:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα το πραγματοποιησαν αυτο που ελεγαν περι διαχωρισμου των κλασεων στα sprint,ε; Smile
Παλι καλα,γιατι ηταν τραγικο να πηγαινουν Ε,Ν και Α στην ιδια κατηγορια με μονο κριτηριο τα κυβικα. Confused

Πες κανενα νεο!!!

Υ.Γ. Ποιος βγηκε και πηρατε ολοι τον χρονο του στο 1ο περασμα; Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάρ 2012, 21:17:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπραβο Λευτερη!
Πολυ καλη επιδοση!
Και εις ανωτερα!
Και ο Πουντος αεροπορια!Δε το περιμενα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάρ 2012, 21:46:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:

Υ.Γ. Ποιος βγηκε και πηρατε ολοι τον χρονο του στο 1ο περασμα; Question


Μαυρομάτης με 106 νομίζω...

Η ειδική ειναι μες στο δέντρο με αποτέλεσμα αν δεν σηκωθεί ο ηλιος να εχει υγρασία, πρώτο σκέλος παίξανε πολλά γλιστρήματα....

Ο Γυζης στο 3ο ειχε μια εξοδο, με πονεσε η καρδιά μου οταν ειδα το κλιώ έτσι.


Λεφ πέρασε απο μένα γλυκά αλλά γρήγορα, ο Αρης πρέπει να καθόταν στο πάτωμα ... ούτε καν φαινόταν!

Σαν ειδική δεν μου αρεσε, τα κομμάτια που ειδα ηταν είτε με υγρασία είτε σκονισμένα. Εξοδοι αρκετοι και πολλές καθυστερήσεις

(20 λεπτά να βρούνε τσιμέντο κι αλλα 20 σκούπα, ειναι δυνατόν ενδιάμεσος να μην εχει τσιμέντο και να το φέρνουν απο αφετηρια μεσω κοπάνας? ρωτάω γιατι δεν ξερω και μου φαινεται περιεργο)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάρ 2012, 21:56:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:

Ο Γυζης στο 3ο ειχε μια εξοδο, με πονεσε η καρδιά μου οταν ειδα το κλιώ έτσι.

Οχι ρε μλκα... Crying or Very sad




plaketokofths έγραψε:
(20 λεπτά να βρούνε τσιμέντο κι αλλα 20 σκούπα, ειναι δυνατόν ενδιάμεσος να μην εχει τσιμέντο και να το φέρνουν απο αφετηρια μεσω κοπάνας? ρωτάω γιατι δεν ξερω και μου φαινεται περιεργο)

Ναι,λογικο...
Sprint ειναι,οχι αναβαση.
Μπορει ο κανονισμος να το προβλεπει,παντως τσιμεντο σε sprint ή rally εγω προσωπικα δεν εχω δει ποτε να εχουν ευκαιρο σε καποιον ενδιαμεσο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάρ 2012, 22:09:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατσε ρε συ, δεν λέω να χει καθε κριτής ή κάθε Κ αλλά αν δεν εχει ο ενδιάμεσος...

Στελιο και το C2 ο Μπίστας πρέπει να χε δυνατή έξοδο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάρ 2012, 22:15:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

John δεν ξερω αν οι λεσχες κατω κανουν κατι διαφορετικο αλλα εδω σε εμας εκτος απο κιτρινη σημαια δεν βγαζουν κατι αλλο Sad ,με οτι συνεπαγεται αυτο. Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάρ 2012, 22:25:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειστε πίσω ρεεεε, εμάς στην αθηνα βγαζουν πράσινες κοκκινες κιτρινες μπλε και συν τοις αλλοις εξηγούν στους θεατές ποια ειναι η σωστή γραμμή κτλ κτλ

Με την ευκαιρία, η κίτρινη σημαίνει να πας αργά γιατι υπάρχει συμβάν μπροστά ε? Δεν σημαίνει σταμάτα? (για σπριντ λεω)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάρ 2012, 22:39:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος




















ΔΥΣΤΗΧΩΣ ειχε πολλές εξόδους...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάρ 2012, 22:48:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Ειστε πίσω ρεεεε, εμάς στην αθηνα βγαζουν πράσινες κοκκινες κιτρινες μπλε και συν τοις αλλοις εξηγούν στους θεατές ποια ειναι η σωστή γραμμή κτλ κτλ

Α,και σε εμας ρε! ...στα σεμιναρια...Laughing Laughing Laughing

plaketokofths έγραψε:
Με την ευκαιρία, η κίτρινη σημαίνει να πας αργά γιατι υπάρχει συμβάν μπροστά ε? Δεν σημαίνει σταμάτα? (για σπριντ λεω)

Οχι.
Σταματημα σε κοκκινη...
Αν και σημαιες παλι σχετικα σπανια βλεπεις.
Εγω πρωτη φορα ειδα στην αναβαση περσι,που με σταματησαν γιατι εμεινε το ταπερ μπροστα απο μενα... Confused
Σε ραλλυ ή sprint δεν ειδα ποτε. Confused

---

Τασο,την σκατομουρα τον Αρη δεν τον εβγαλες καμια φωτο επι το εργο(με τα ποδια ανοιχτα και στην αναταση δηλαδη; Laughing );

Υ.Γ. Μαντεψτε γιατι ο Καλαιτζιαν ειναι εκτος αγωνα με το καλημερα αλλα οι τεχνικοι εφοροι κοιμουνται τον υπνο του δικαιου... Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
andreas_xania (Ανδρέας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


106 XSi 1.6 8v

Ένταξη: 27 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 55

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Μάρ 2012, 23:11:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:

Σταματημα σε κοκκινη...
Αν και σημαιες παλι σχετικα σπανια βλεπεις.
Εγω πρωτη φορα ειδα στην αναβαση περσι,που με σταματησαν γιατι εμεινε το ταπερ μπροστα απο μενα... Confused
Σε ραλλυ ή sprint δεν ειδα ποτε. Confused


+1

σε αναβαση εχω σταματησει αρκετους με κοκκινη σημαια ( σε αναβασεις ειναι η μοναδικη σημαια που δινουν και πρεπει να εχουν ΟΛΟΙ)
σε ραλλυ και σπριντακι δεν εχει τυχει ουτε καν να μου δωσουν σημαια..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάρ 2012, 01:43:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ ωραία μέρα, κοντινός αγώνας από την Αθήνα, σε πολύ ωραίο τοπίο.

Λευτέρης πέρασε αέρα (2ο σκέλος) από την διπλή δεξιά που καθόμουν, με ωραία τοποθέτηση στην είσοδο! Χωρίς τα τετακέ πoιο θα ήταν το αποτέλεσμα;;; Wink

Στα μείον, το φαινόμενο με τις καθυστερήσεις από εξόδους, που έχει γίνει σχεδόν μόνιμο στους τελευταίους αγώνες αναβάσεων και ασφάλτινων σπριντ (διορθώστε με αν κάτι δεν θυμάμαι καλά). Το 2ο σκέλος ξεκίνησε μετά τη μία το μεσημέρι.


www.euphemus.eu


Έχει επεξεργασθεί από τον/την BTS στις Δευ 19 Μάρ 2012, 10:36:19, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάρ 2012, 10:33:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Ο Γυζης στο 3ο ειχε μια εξοδο, με πονεσε η καρδιά μου οταν ειδα το κλιώ έτσι.

Γιάννη έχεις άλλες πρόχειρες φωτό από το κλιό μέχρι να πάω να το δω από κοντά.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάρ 2012, 10:40:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιώργο όχι, αυτή που βλέπεις ειναι η ζημιά όμως, λογικά + σαζμάν + άξονα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάρ 2012, 10:50:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συγχαρητηρια λεφ για το αποτελεσμα! και εις ανωτερα με λιγοτερες σβουρες ομως...

κριμα για τις εξοδους των διαφορων...πολλα λεφτα ρε γα**το... Confused

ωραιες φωτο Τάσουλη!!!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάρ 2012, 12:17:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η κατασταση της διαδρομης ηταν αθλια, πολλες σκονες και χωματα σχεδον παντου, το πρωτο τετακε πες επειδη ηταν στην τριτη στροφη εφταιγαν τα κρυα λαστιχα και οχι η πουδρα.
Το δευτερο ηταν με δευτερη ταχυτητα σε σημειο που αν το δεις
γελας.Βεβαια ηταν γεματο χωματα και δυστυχως στο ιδιο σημειο στο τριτο σκελος επαθε σοβαρο ατυχημα με υλικες ζημιες ομως, ο Φωτης.
Η λεσχη ναι μεν σκουπησε τη διαδρομη αλλα ενω απομακρυνε τις σκονες απο το κεντρο του δρομου, τις εσπρωξαν στην ακρη με αποτελεσμα αν καποιος πηγαινει απο ακρη σε ακρη ισως να ειχε προβλημα.
Την πιο σωστη κουβεντα την ειπε ο συνοδηγος του Βασιλη ζαχου. "Ηρθε να τρεξει πολυς κοσμος που ηταν κρυος και επειδη ηταν η διαδρομη διπλα στην αθηνα ειχε την ευκαιρια να κανει πολλες δοκιμες με αποτελεσμα να ξεθαρρεψει και να εχουμε τοσες εξοδους."

Πετρο αν δεν ειχαμε το τετακε πιστευω οτι θα ειχαμε κανει χρονο κοντα στον δευτερο και ΙΣΩΣ να παιζαμε για την δευτερη θεση αντι για την τριτη.
Στο τριτο σκελος που ειμασταν τεταρτοι, μαζεψαμε την διαφορα απο τον τριτο, του ριξαμε και 6 δευτερολεπτα ενω δεν μπορεσε και αυτος να πιεσει γιατι στο τριτο σκελος ειχε παρομοια ατυχια με την δικη μας στο δευτερο.

Υγ ο Καλαιτζιαν ηταν εξω λογω τροχων και κομμενων πισω φτερων να υποθεσω?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάρ 2012, 21:05:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Υγ ο Καλαιτζιαν ηταν εξω λογω τροχων και κομμενων πισω φτερων να υποθεσω?

17αρια μπορει να βαλει σαν Α7,ομως θελει το σωστο κοψιμο στα φτερα(που τα συγκεκριμενα δεεεν),συν μπροστινο προφυλακτηρα(που ειναι απο 1400αρι) συν καποιες αλλες λεπτομερειες που δεν τρεχουν... Sad

Η λουγκρα ο παπΑρης το ευχαριστηθηκε;
Γιατι δεν ειδα κανενα σχολιο του... Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάρ 2012, 21:51:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιλησαμε στο τηλ, ναι το ευχαριστηθηκε!
Σκεφτομαι και ξανασκεφτομαι ολους αυτους που επαθαν ζημιες, πως θα τις επισκευασουν σε τετοιους καιρους.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Μάρ 2012, 22:37:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος






Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Μάρ 2012, 00:28:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
plaketokofths έγραψε:
Ο Γυζης στο 3ο ειχε μια εξοδο, με πονεσε η καρδιά μου οταν ειδα το κλιώ έτσι.

Γιάννη έχεις άλλες πρόχειρες φωτό από το κλιό μέχρι να πάω να το δω από κοντά.

Τελικά ήταν καλή εύγα(με διπλό κοπάνημα και δύο περιστροφές στον αέρα γύρω από τον εαυτό του).Τα τσιμεντένια δοκάρια που κρατούν τον αγωγό κάναν καλή δουλειά.Ευτηχώς είναι καλά τα παιδιά. Αν και τα πλευρά του συνοδηγού μαλακώσαν λίγο.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1979s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on