PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

17ο Ραλλύ Φίλιππος
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
rallye1294 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 106 1.3 (8v) Rallye '94

Ένταξη: 28 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 83
Τόπος: Γερακας (Αθηνα)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Απρ 2011, 17:16:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για εμας το Φιλιππος τελειωσε στα 2-3 πρωτα χλμ της 1ης ειδικης απο ενα σπασμενο μαστο/σπειρωμα του φιλτρου λαδιου με αποτελεσμα να χασουμε ολα τα λαδια (ευτυχως δεν εφυγε κανεις μετα απο μας Wink ) και να στεγνωσει το μοτερ. Ισως το μοτερ την γλιτωσε αλλα θα ανοιχτει ετσι κι αλλιως για να αλλαχτουν τα μεταλλα και οτι αλλο προκυψει.
Τεσπα, δεν πειραζει, ολα μεσα στο προγραμμα ειναι... Cool

Κριμα για το Κοσμοπουλο ρε γμτ, τωρα το μαθαινω... Sad

Πανω απο ολα, περαστικα στον ανθρωπο και ελπιζω γρηγορα αμαξι και οδηγος να επιστρεψουν μαχιμοι, οπως μας εχουν συνηθισει. Wink


Αποτελεσματα


Be quick or be dead...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2011, 00:15:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν πειράζει Αβραάμ... Και εις άλλα με υγεία. Καλή επάνοδο και σε 'σας. Wink


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2011, 00:18:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αβρααμ,μια ερωτηση ρε... Very happy
Φορατε σειριακο στο Nissan Shocked γιατι μου ειπε ενας φιλος οτι ειδε εναν λεβιε και κοντεψα να πεσω απο την καρεκλα και εγω και ο Προφητης... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
rallye1294 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 106 1.3 (8v) Rallye '94

Ένταξη: 28 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 83
Τόπος: Γερακας (Αθηνα)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2011, 00:31:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Δεν πειράζει Αβραάμ... Και εις άλλα με υγεία. Καλή επάνοδο και σε 'σας. Wink


Thanks Κωστη! Smile


Pughell έγραψε:
Αβρααμ,μια ερωτηση ρε... Very happy
Φορατε σειριακο στο Nissan Shocked γιατι μου ειπε ενας φιλος οτι ειδε εναν λεβιε και κοντεψα να πεσω απο την καρεκλα και εγω και ο Προφητης... Laughing


Οχι, εργοστασιακο σασμαν απο sr16ve με κ/π 5:1 απο τον παππου και μπλοκε.

Αλλα στα αμεσα σχεδια ειναι ειτε σχεσεις απο τον παππου ειτε αγορα του σειριακου που εχει ο Κυρλαγκιτσης για το δικο του n14 (6αρι σειριακο nissan motorsport) και μαλλον δεν θα το χρησιμοποιησει.

Τι εννοεις "ειδε εναν λεβιε"? Εχει φτιαχτο quick shift παντως....



Btw, η σημερινη νεκροψια εδειξε κεφαλη ok, κορμος ok αλλα ενα μεταλλο δειχνει αναμμενο...θα δειξει αυριο εαν εχει αρπαξει και στροφαλο...

Παντως, εχουμε αφησει 3.5 λιτρα motul 300v στο πολυδενδρι.
Μονο μισο λιτρο ηρθε Αθηνα. Laughing


Be quick or be dead...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την rallye1294 στις Τρι 19 Απρ 2011, 00:39:43, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2011, 00:38:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενταξει,καταλαβα... Laughing

Ειδε ο δικος μας το quick shift πιθανοτατα και μας ειπε οτι φορατε σειριακο και απορησαμε/εντυπωσιαστηκαμε μιας και δεν το περιμεναμε. Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2011, 07:58:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα βρήκαμε τα λάδια και εμείς στο δεύτερο πέρασμα...ήταν κάπως περίεργο-επικίνδυνο που δεν μας ενημέρωσε κανένας στο ΣΕΧ γιατί τα πατήσαμε καλά!
Πολύ κρίμα να κάνετε τόοοοσο κόπο και να μην χαρείτε τον αγώνα..

Καλή συνέχεια εύχομαι.

ps. Τεράστιο κρίμα για τον Κόσμοπουλο. Ελπίζω (είμαι σίγουρος) να καταφέρει να προλάβει Κένταυρος.
επίσης μεγάλο ευχαριστώ Στέλιο και το υπόλοιπο team για την βοήθεια στο service αν και ήμασταν "ξέμπαρκοι".


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2011, 09:04:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α γι'αυτό δεν έχω ούτε μια φωτό απ'τα παιδά...Ημουν πολυδένδρι ψηλά κάνα 1.5-2χλμ απ'το τερματισμό.
Κρίμα.
Στο επόμενο λοιπόν!

Η ευχάριστη έκπληξη του αγώνα για μένα;

Ο κύρκος, που τόσο μεστή,άνευ πάλης οδήγηση, "αργή" στα μάτια των πολλών, έφερε μια άνετη επικράτηση. (και με τετακέ,στο οποίο άργησε κάμποσο).
Επίσης το ΖΧ των γιαννιτσιωτών,κουκλί και τούμπανο για ένα "αρχαιο" αμάξι.

Οσο για το Κοσμόπουλο, κρίμα πραγματικά.Αλλά κάθε εμπόδιο για καλό.
Ολα πήγαν στραβά στον αγώνα και γύρω απο αυτόν,αλλά συμβαίνουν αυτά...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
rallye1294 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 106 1.3 (8v) Rallye '94

Ένταξη: 28 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 83
Τόπος: Γερακας (Αθηνα)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2011, 09:14:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsosmoulis έγραψε:
Τα βρήκαμε τα λάδια και εμείς στο δεύτερο πέρασμα...ήταν κάπως περίεργο-επικίνδυνο που δεν μας ενημέρωσε κανένας στο ΣΕΧ γιατί τα πατήσαμε καλά!


Ενημερωσαμε κατευθειαν οτι ειμαστε καλα και οτι μεταξυ 4ης και 5ης τουλιπας εχουν χυθει πολλα λαδια και γλυστραει.

Ποιο νουμερο ησασταν?

Δεν ειχαν στρωσει τσιμεντα στο 2ο περασμα?

tsosmoulis έγραψε:

Καλή συνέχεια εύχομαι.


Να 'σαι καλα! Smile


kane έγραψε:
Α γι'αυτό δεν έχω ούτε μια φωτό απ'τα παιδά...Ημουν πολυδένδρι ψηλά κάνα 1.5-2χλμ απ'το τερματισμό.
Κρίμα.
Στο επόμενο λοιπόν!


Καθως ετρεχα πανω-κατω για να βαλω τριγωνο πριν και μετα τα λαδια για να μην φυγει κανενα πολιτικο οταν ανοιξε η ειδικη, νομιζω οτι προσεξα ενα γκρουπ 3-4 αυτοκινητων με ενα saxo ασημι με μαυρες ζαντες να γυρναει την ειδικη αναποδα.
Εσυ ησουν?


Be quick or be dead...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2011, 09:38:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsosmoulis έγραψε:
...
επίσης μεγάλο ευχαριστώ Στέλιο και το υπόλοιπο team για την βοήθεια στο service αν και ήμασταν "ξέμπαρκοι".

Η πληρωμη σε ειδος στο γνωστο μερος... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2011, 11:44:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

rallye1294 έγραψε:

Καθως ετρεχα πανω-κατω για να βαλω τριγωνο πριν και μετα τα λαδια για να μην φυγει κανενα πολιτικο οταν ανοιξε η ειδικη, νομιζω οτι προσεξα ενα γκρουπ 3-4 αυτοκινητων με ενα saxo ασημι με μαυρες ζαντες να γυρναει την ειδικη αναποδα.
Εσυ ησουν?


Ναι δαύτος ήμουν,το σαξο,ενα μπλε 106 κι ενα κολτ ασπρο...Κατέβαινα για να πάω στη βρύση.

Α ρε γμτ που να ξερα πως εισαι εσύ να σταματήσω.Σε ειδα ακριβώς την ώρα που εβαζες το τριγωνο.
Μαλιστα θα γνωριζομασταν παραλιγο γιατι ημουν ετοιμος να σταματήσωνα δειρω εναν τσομπάνο με πασατ κατι τετοιο που ανεβαινε οπως ναναι και κοντεψε να με βγαλει απτο δρομο μια στροφή πριν απο κει που παρκαρατε το νισσάν...

Pughell έγραψε:
tsosmoulis έγραψε:
...
επίσης μεγάλο ευχαριστώ Στέλιο και το υπόλοιπο team για την βοήθεια στο service αν και ήμασταν "ξέμπαρκοι".

Η πληρωμη σε ειδος στο γνωστο μερος... Laughing Laughing Laughing


κι ετσι οπως εισαι το τελευταίο καιρό; κλαίω για τον παθητικό... Laughing


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2011, 14:20:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σήμερα έφτιαξα βιντεάκι, καθόμουν λίγο πριν την έξοδο του Κοσμο που.. ακούγεται στο βίντεο. όταν το άκουσα, πάει λέω, θα δούμε τροπέτο το Κλιο.
μετά ακούμε να βάζει όπισθεν και πρώτη και να ξεκινά.
θα το δείτε να περνάει σχετικά καλά το αυτοκίνητο, και γιαυτο και κατάφερε και έφτασε μέχρι τη Βέροια.
αλλά πολύ γκαντεμιά να μείνει από.. τρακάρισμα! δεν τον ήθελε με τίποτα να τερματίσει λέμε!!!

http://www.youtube.com/watch?v=70tfx8rppgY


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2011, 16:14:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε ας εμενε εκει τουλαχιστον...Ο παλιομλκας που τον τρακαρε επρεπε να πεσει πανω του 500 μετρα πριν την ραμπα; Evil Evil Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,127s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on