PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

5 Δεκεμβριου - Μονοημερη Εκδρομη @ Βολο-Πηλιο
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2010, 14:24:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν δεν εχω γυναικα μαζι σε παιρνω εγω
αλλα θα μου κανεις ναζια στο αμαξι Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2010, 14:37:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εύκολα... Laughing Laughing Laughing



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2010, 14:53:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παίδες...
μιας κ δεν μαζεύετε κόσμος κ τζάμπα θα πάει το ταξίδι, κ από εκτός Αθηνών δεν έχει δηλώσει κάποιος σίγουρο ενδιαφέρον.

δεν το κάνουμε πουθενά εδώ κοντά να γουστάρουμε ανέξοδα;
Λεγρενά, Αράχοβα, Λουτράκι, οτιδήποτε... (τυχαίες προτάσεις, υπάρχουν τόσα μέρη σε ακτίνα 1 ώρας)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2010, 14:55:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="SnakeMJK"]ρε παίδες...
μιας κ δεν μαζεύετε κόσμος κ τζάμπα θα πάει το ταξίδι, κ από εκτός Αθηνών δεν έχει δηλώσει κάποιος σίγουρο ενδιαφέρον.

δεν το κάνουμε πουθενά εδώ κοντά να γουστάρουμε ανέξοδα;
Λεγρενά, Αράχοβα, Λουτράκι, οτιδήποτε... (τυχαίες προτάσεις, υπάρχουν τόσα μέρη σε ακτίνα 1 ώρας)[/
quote]

κακή σκέψη αυτή, άλλωστε αυτήν την εποχή λέει το πήλιο, εγώ σκέφτομαι να βρω και ξενοδοχειάκι για το Σάββατο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2010, 17:06:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν πανε καλα τα πραματα και για μενα παιζει να ειμαι και εγω μεσα αλλα κατι αραχωβα κτλ εμας τους βορειους δεν μας παιρνει Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2010, 17:31:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos 206cc έγραψε:
Αν πανε καλα τα πραματα και για μενα παιζει να ειμαι και εγω μεσα αλλα κατι αραχωβα κτλ εμας τους βορειους δεν μας παιρνει Sad
ομοίως και αρκετους αθηναίους νίκο, αλλα κάπως να μοιράσουμε την απόσταση... τώρα όντως από εμάς δεν δηλώνει και κανένας σίγουρα...για να δούμε.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
franch_power (teo)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

207 rallye 1.6T

Ένταξη: 10 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 448
Τόπος: μαγούλα αττικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2010, 17:57:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλη η σκεψη του ζηση και του κωστα αν ειναι καπου κοντα π.χ. ναυπλιο λουτρακι κτλπ θα ειναι καλη φαση και ανεξοδη! Smile


live for nothing or die for something!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2010, 17:57:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κωστα και εγω αυτο λεω Wink Αν τελικα εχουμε συμμετοχες απο εδω τοτε το καλυτερο ειναι σιγουρα κατι προς Βολο-Πηλιο αφου ειναι η ιδια αποσταση για ολους(250-250) Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2010, 18:58:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε εντάξει ρε παιδιά δείτε δείτε το όμως και αλλιώς ,σίγουρα δεν είναι εποχές που να μας περισεύουν αλλα είναι μια καλή εποχή για εκδρομή σε τέτοιες περιοχές και μια καλή ευκαιρία να καφεδίσουμε οι παν'λαμιώτες με τους κατ'λαμιώτες (πώς τα λέω ο άτιμος!)

μαζευτείτε βρε παιδιά και μπορείτε να κανονίσετε και 2-2 σε κάθε αμάξι να έρθει πιο οικονομικά! μακάρι να μπορούσα να πάρω και εγώ κάποιον και ας τα πληρώσω εγώ όλα(βενζίνες ,διόδια) αν υπάρχει οικονομ. πρόβλημα αλλα είπα όποιος θέλει απο Λαμία τον παίρνω...


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2010, 19:19:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δε το κανουμε στο μεσον,δλδ καμια λαρισσα η καπου εκει να συναντηθουμε βοριοι κ νοτιοι?? Laughing



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Νοέ 2010, 20:01:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
δε το κανουμε στο μεσον,δλδ καμια λαρισσα η καπου εκει να συναντηθουμε βοριοι κ νοτιοι?? Laughing

δίπλα είναι το πήλιο στην λάρισα και πολύ καλύτερο/ομορφότερο για τέτοιου είδους εκδρομή...!


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stefan307 (stefanos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


307 1.6 2007

Ένταξη: 30 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 89

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2010, 00:03:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και εγω μεσα ειμαι κατα 90%. θελω να σασ γνωρισω απο κοντα μιας και εχουμε την ιδια τρελα!!!!!!!!!κανα αυτοκολλητο θα υπαρχει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2010, 00:26:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ας μας πουν οι βορειοι ποσοι θα ειναι 100% κι αν δεν ερθουν "αρκετοι"* το κανονιζουμε για συναντηση "βορείων-νοτίων" καποια αλλη φορα - και πάμε την Κυριακη καπου αλλου


το λεω καθαρα για οικονομικους λόγους μιας και η βενζίνη εχει φτασει στο θεο και για μια μονοημερη - μιας και τους περισσότερους (αν οχι ολους) απ οτι καταλαβα δεν μας βλεπω για διανυκτερευση (για μενα δυσκολο για διανυκτερευση αν και θα το ξερω με σιγουρια Πέμπτη-Παρασκευη) - ειναι λίγο "αμαρτια" να δωσουμε κανα ~100αρικο μονο σε καυσιμα/διοδια


*για να μην παρεξηγηθω, δεν ειναι οτι "δεν μου φτανουν"
τα 1-2 παιδια πάνω που εχουν δηλώσει οτι (μαλλον) θα 'ρθουν, απλα το θεωρω σωστότερο για κατι τετοιο να ειμαστε συνολικα περισσότεροι Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
silo (bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) RC (2004)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2010, 00:58:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα υπαρχουν και γυναικες στη συναντηση?εγω παντα ακολουθαω,ειδα οτι πεφτει και κυριακη οποτε ειμαι μεσα αν παμε 4-5 αμαξια ομως η ακομα και 1-2 αλλα απο 3-4 ατομα,δηλαδη να μαστε παρεα.


http://www.facebook.com/pages/Speed-is-addict/175531049154443?v=photos&ref=ts#!/pages/Speed-is-addict/175531049154443

οποιος γουσταρει τα αμαξια γινεται μελος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2010, 01:02:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
ας μας πουν οι βορειοι ποσοι θα ειναι 100% κι αν δεν ερθουν "αρκετοι"* το κανονιζουμε για συναντηση "βορείων-νοτίων" καποια αλλη φορα - και πάμε την Κυριακη καπου αλλου


το λεω καθαρα για οικονομικους λόγους μιας και η βενζίνη εχει φτασει στο θεο και για μια μονοημερη - μιας και τους περισσότερους (αν οχι ολους) απ οτι καταλαβα δεν μας βλεπω για διανυκτερευση (για μενα δυσκολο για διανυκτερευση αν και θα το ξερω με σιγουρια Πέμπτη-Παρασκευη) - ειναι λίγο "αμαρτια" να δωσουμε κανα ~100αρικο μονο σε καυσιμα/διοδια


*για να μην παρεξηγηθω, δεν ειναι οτι "δεν μου φτανουν"
τα 1-2 παιδια πάνω που εχουν δηλώσει οτι (μαλλον) θα 'ρθουν, απλα το θεωρω σωστότερο για κατι τετοιο να ειμαστε συνολικα περισσότεροι Wink


+1 Thumb Left νομίζω για Πήλιο χρειάζεται ενα ΣΚ κρίμα είναι να πάμε μέχρι εκεί και να μην προλάβουμε να δούμε πολλά πράγματα με τη ψυχή στο στόμα, αλλά και για να συναντηθούν Βόριοι με Νότιοι νομίζω επιβάλεται ΣΚ για μια πιο μεγάλη και οργανωμένη peugeotμάζοξη , πάντως εγώ ελέω οικονομικών θα είμαι μέσα για μια κοντινή εξόρμηση.


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Paladin (Tomas)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) Dynamique (2005)

Ένταξη: 16 Αύγ 2005
Δημοσιεύσεις: 128
Τόπος: Στυλίδα (Φθιώτιδα)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2010, 02:04:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά ο Βόλος και το Πήλιο κωλομετράνε για εκδρομή. Βόλο έχω πάει αρκετές φορές. Έχω να σας πω τα εξής. Καταρχάς, Αθήνα-Βόλος είναι 325 χλμ και χρονικά αν ταξιδεύεις με 140χλμ/ωρα, το κάνεις σε 3 ώρες περίπου αν δε βρεις κίνηση σε εθνική οδό. Η δική μου εμπειρία λέει ότι είναι το ταξίδι αυτό είναι λίγο σκότωμα, αν το κάνεις πήγαινε-έλα την ίδια μέρα. Το καλύτερο θα ήταν να συνδυαστεί με διανυκτέρευση. Απ ότι είχα ψάξει, οι τιμές είχαν πέσει στα ξενοδοχεία του Βόλου.
Όσον αφορά τα χιλιομετρικά έξοδα, να ξέρετε ότι θα κάνετε τουλάχιστον 325+325 χλμ =640, που σημαίνει με μια μέση κατανάλωση 9λίτρα/100χλμ θα κάψετε 57,6 λίτρα βενζίνης, ήτοι 86,40 ευρώ με τιμή στο 1,5 ευρώ/λίτρο. Συνυπολογίστε και διόδια πήγαινε-έλα περίπου 17 ευρώ. Για μετακίνηση λοιπόν και μόνο χρειαζόμαστε ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 103,4 ευρώ (πες 100 στρόγγυλα).
Αν θυμάμαι καλά, είχα βρει ξενοδοχεία που έπαιζαν γύρω στα 40 ευρώ το βράδυ (δίκλινα). Οπότε όσοι σκέφτεστε την εκδρομή σαν μονοήμερη, σκεφτείτε ότι με 20 ευρώ/άτομο παραπάνω, μένετε μια νύχτα Βόλο, απολαμβάνετε περισσότερο την εκδρομή, ξεκουράζεστε περισσότερο και επιστρέφετε κυριλλέ Αθήνα... Wink Ελπίζω να βοήθησα...


Go fast......, or go home.......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
manosm3 (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC F/L '10 & Peugeot 206 1.4 XT

Ένταξη: 17 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 908
Τόπος: Βριλησσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2010, 02:37:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πηγα το προηγουμενο σ/κ.
Με 4 ατομα στο rc & cruise control στα 130-140 στο 90% της διαδρομης, πηγαινε - ελα συνολικα 120 ευρω βενζινη, με 1,49€/lt. Η διαδρομη απο το σπιτι μου μεχρι το ξενοδοχειο ηταν 3 ωρες ακριβως. Μειναμε Πορταρια με 80 €/βραδυ αλλα δεν ασχοληθηκα με διανυκτερευση για να ξερω και αλλες τιμες.
Επισης, γινοταν της πουτ@νας απο Αθηναιους και Σαλονικιους.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2010, 08:42:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κ εγώ αυτής της άποψης είμαι ρε μανθουμέλ. αν ήταν να μαζευτεί λαός (βόρειοι και νότιοι), τότε χαλάλι τα έξοδα, θα έχει χαβαλέ η συνάντηση.
τώρα αν είμαστε 3 και ο κούκος, ε μλκια δεν είναι και η ταλαιπωρία πάνω-κάτω και τα έξοδα; όπως είπες κ εσύ μπορεί να κανονιστεί για βόλο κάποια άλλη στιγμή, ίσως με διανυκτέρευση καλύτερα, αλλά να έχουμε συμμετοχή. όταν θα χιονίσει Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2010, 12:24:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
όταν θα χιονίσει Cool


naiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
silo (bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 2.0 (16V) RC (2004)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 504

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Νοέ 2010, 12:40:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ας μιλησει η και η θεσσαλονικη...


http://www.facebook.com/pages/Speed-is-addict/175531049154443?v=photos&ref=ts#!/pages/Speed-is-addict/175531049154443

οποιος γουσταρει τα αμαξια γινεται μελος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1342s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on