PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

κοροιδια συνεργειου peugeot σχετικα με φρενα
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Αύγ 2010, 01:02:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δυστυχώς όμως στο σημείο που έχουν φτάσει τα συνεργεία χίλιες φορές καλύτερα να είσαι πάνω από τον μηχανικό κ να του τα πρήζεις.


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Αύγ 2010, 19:38:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Steve έγραψε:
Το ότι είσαι ταξιτζής, σημαίνει απαραίτητα ότι οι μηχανολογικές σου γνώσεις στα αυτοκίνητα είναι επαρκείς?



Kατά 80% δεν ξέρουν πού παν τα 4.



Άνθρωπος στο συνεργείο: αστική ευθύνη αν του συμβεί κάτι

Προσωπικά αν ήμουν μηχανικός δεν θα θελα έναν ξερολα να κάθεται πανω απο το κεφαλι μου και να μου ζαλιζει τον ερωτα. Αν ειναι μπορει καλλιστα να κανει τη δουλεια μονος του.

Η διακριτικη παρακολουθηση απο αποσταση ειναι αλλο πραμα και σαφως θεμιτη.


τι αστικη ευθηνη? θα τρελαθω.....
Εχει παει κανεις σε συνεργειο αλλης μαρκας π.χhonda να δει τι γινεται?
Ξαναλεω για αντιπροσωπους που τα κλεινουν σε γκαραζ και....οποιος γουσταρει! Απο δευτερα θα το κοιταξω νομικα και θα γραψω παλι στο φορουμ

Αποτι γραφουν εδω κανεις δε κανει το ξερολα (δε σχολιαζουν εργασιες)
ο καταναλωτης ομως (για την ακριβεια ιδιοκτητης) πρεπει να βλεπει τι γινεται αν θελει κατα τη γνωμη μου. Το πολυ κυριλε μας μαραρανε εν περιοδο κρισης και λαμογιας


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Αύγ 2010, 20:09:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aν τραυματιστείς στο χώρο του συνεργείου, φέρει ευθύνη αυτό.


Από κει και πέρα, ακόμα και αν υποθέσουμε πως δεν υπάρχουν ξερόλες ανάμεσά μας (τραβηγμένο), η κοινότητα αυτή είναι ένα μικρό κλάσμα των ιδιοκτητών αυτοκινήτων.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
imaginas 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.4 (8v) (2001)

Ένταξη: 06 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 228
Τόπος: Peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Αύγ 2010, 20:16:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όταν ήταν να αγοράσω το αυτοκίνητό μου,όντας μεταχειρισμένο,το πήγα σε ένα εξουσιοδοτημένο να το δουν.Το παρέλαβε ένας μηχανικός,και ο υπεύθυνος του συνεργείου αρνήθηκε να μας αφήσει,εμένα και τον ιδιοκτήτη να παραστούμε στον έλεγχο.Ο ιδιοκτήτης του είπε εντόνως "είναι δικό μου και θα είμαι μπροστά στον έλεγχο" και φυσικά του είπα κι εγώ ότι αφού κατεβαίνει ο ιδιοκτήτης θα πάω κι εγώ.Κάτι πήγε να πει και του απάντησα πώς αν δεν θέλει,να μην το ελέγξουν αυτοί και θα το πάω σε άλλο συνεργείο...

Ότι υπάρχει κίνδυνος σε ένα συνεργείο είναι δεδομένο,ακόμα και μια βίδα να φύγει και χτυπήσει τον επισκέπτη π.χ στο μάτι,δημιουργεί τεράστιο πρόβλημα.Από την άλλη όμως οι χρεώσεις ειναι τεράστιες και δεν μπορείς να αποδέχεσαι ότι σου λένε χωρίς να βλέπεις ότι όντως υπάρχει πρόβλημα,αρκεί να έχεις στοιχειώδεις γνώσεις.Σε έναν φίλο μου του είπαν ότι έπρεπε να αλλάξει τακάκια ενώ τα είχε αλλάξει σε φρενά μόλις 2 εβδομάδες πριν...


My photogallery!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Andreas 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Δεν έχω τίποτα!! τι καλααά :)

Ένταξη: 21 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 359
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Αύγ 2010, 21:33:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και σε εναν αλλον του ειπαν να βαλει αναρτησεις απο rc διοτι αυτες που ειχε ηταν απο 2λιτρο βαν , και οι αναρτησεις που ηδη ειχε στο αυτοκινητο ηταν
αναρτησεις απο rc.


θα παρω το δικανο καμια μερα και δεν θα αφησω κανεναν ορθιο.
παπαρες ε παπαρες!

με συγχωρειτε θυμηθηκα καταστασεις και συγχυστηκα


Read the directions, even if you don’t follow them.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
franch_power (teo)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

207 rallye 1.6T

Ένταξη: 10 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 448
Τόπος: μαγούλα αττικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Αύγ 2010, 23:33:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν τα κάναμε σε αυτούς θα τους άρεσε? Evil αστα φίλε γιατί έχω καεί και εγώ με τους ερασιτέχνες τις peugeot! (Χωρίς να τους παίρνει όλους η μπάλα)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Αύγ 2010, 11:19:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@ vamvakoolas (kostis)
εννοεις οτι συνηθως στην πεζω δεν αφηνουν μεσα στο συνεργειο?
μπορει να καταλαβα λαθος...

εγω μιλησα γενικα για τις αντιπροσωπεις...
για πεζω δεν εχω μεγαλη εμπειρια


οι λογοι φανταζομαι ειναι αυτοι που ειπατε...
φοβος ατυχηματος + το οτι δεν θελουν να τους ελεγχουμε και να τους τα πριζουμε...

αλλα αν δεν μας θελουν,παμε αλλου που μας θελουν.... Very happy

αλλα ενταξει...
δεν τους τα πριζουμε κιολας ...
ειμαστε παρων για να μην κανουν και οτι γουσταρουν αυτοι Exclamation
διακριτικοι παντα... Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
imaginas 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.4 (8v) (2001)

Ένταξη: 06 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 228
Τόπος: Peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Αύγ 2010, 12:43:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τηλεφώνησα σε εξουσιοδοτημένο άλλης εταιρείας για να μάθω τιμή φρένων που θέλει ο ξαδερφός μου για το αμάξι του,και επί τη ευκαιρία ρώτησα τον κωδικό μήπως και το βρούμε after market και μου απάτησαν "δε λέμε κωδικούς"!!!!


My photogallery!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
mrkaza (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 24 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Αύγ 2010, 12:44:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα πάντως με αφήνουν να κοιτάω εκει που το πάω.

Οσο για τα φρένα στο 1.4 που είχα μου τα αλαξαν όταν σε σχέση με τα καινούργια ήταν λιγο λιγότερο απο το μισό.

Μου λένε οτι μέχρι το επόμενο Service άλλα 10κ δε σε βγάζουν ή ποιο σωστά μου λέει οτι αν δεν εχω σκοπό να ξαναέρθω για έλεγχο σε 5κ καλό είναι να τα αλλάξω και τα αλαξα όταν τα έβγαλα το ένα ειχε ραγγισει οπότε καλλίτερα που αλλάχτηκαν .


Αν τα γράφω κάπως ακαταλαβίστικα συγνώμη αλα είμαι δυσλεκτικός και τα κάνω μαντάρα στον γραπτό λόγο Sad

Οχι I/C δεν αλάζω ακουτε ??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
soulos6 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 1.6T

Ένταξη: 03 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 75
Τόπος: GR

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Αύγ 2010, 19:00:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προσωπικά, σε όσα συνεργεία έχω πάει, αντιπροσωπείες και μη, αν και υπάρχει χώρος με ταμπέλα " χώρος αναμονής πελατών ", ποτέ δεν μου εχουν πει να περιμένω εκεί , ούτε με έχουν βγάλει από το χώρο συνεργείου.

Από τη στιγμή που είχες προσωπική εμπειρία θεωρώ ότι καλό θα ήταν να μας έλεγες και το συνεργείο που πήγες.


Μην τρέχεις!!!!!Ζαλίζομαι!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
franch_power (teo)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

207 rallye 1.6T

Ένταξη: 10 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 448
Τόπος: μαγούλα αττικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Αύγ 2010, 20:51:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδία κ εγώ ευχαριστημένος ήμουν από πλευρά service και εξυπηρέτησης με άφηναν να βλέπω τα πάντα χωρίς να τους ενοχλώ βέβαια αλλά μετά από κάτι μ@@@ιες που έκαναν από πλευράς φανοποιιας δεν θέλω να ξανά να πάω εκεί το αμάξι γιατί θα ήταν χαζό από την μεριά μου μετά από όλα αυτα να τους τα ακουμπάω! γι'αυτό ψάχνω για κάτι καλό από θέμα αντιπροσωπία! Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Αύγ 2010, 22:28:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στην αντιπροσωπεία της peugeot που πάω τελευταία, με αφήνουν κανονικά να βρίσκομαι στο χώρο του συνεργείου.

Στην αντιπροσωπεία της bmw πάλι, με διώχνουν ευγενικά για λόγους ασφαλείας υποτίθεται. Την επόμενη φορά θα το ξανασκεφτώ πολύ καλά αν θα πάω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
stringofonias (Στέλιος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 406 1.8 (16V) 1997

Ένταξη: 18 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 41
Τόπος: Ελλάς -Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Αύγ 2010, 23:28:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έχετε αναλογιστεί ότι αυτά που σας λένε 'οτι θέλουν αλλαγή, όσο καινούρια και να είναι απο κατάσταση-φθορά (πχ τακάκια που λέτε) 1ον η φθορά τους εξαρτάται πολλές φορές από τον τρόπο οδήγησης, και 2ον ότι οι εταιρίες Πεζό και οποιαδήποτε άλλη, έχουν βγάλει ένα πρόγραμμα, όπου με την χείρηστη χρήση του αυτοκινήτου υποθέτω, θα γίνονται και οι ανάλογες αλλαγές σε αναλώσιμα και μη εξαρτήματα του αυτοκινήτου; Γιαυτό υπάρχουν και τα βιβλία σερβις όπου λέει σερβις σε κάθε 10000χμ λάδια και ξύδια, κάθε 30000χμ μύδια γίδια και κοψίδια μαζί με τα λάδια και τα ξύδια.
μπορεί να τα αλλάξατε προχθές τα τακάκια και σήμερα πάτε στο εξειδικευμένο συνεργείο. Μόλις δει τα χιλιόμετρα θα πει: Α! θέλει τακάκια! δεν τον ενδιαφέρει εάν τα άλλαξες αλλού, αυτό λέει το προγραμμά του αυτό θα κάνει. Εκτός βέβαια αν του πεις να μην το κάνει


Η ηλιθιότητα είναι ΑΝΙΚΗΤΗ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Αύγ 2010, 14:12:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

stringofonias έγραψε:
έχετε αναλογιστεί ότι αυτά που σας λένε 'οτι θέλουν αλλαγή, όσο καινούρια και να είναι απο κατάσταση-φθορά (πχ τακάκια που λέτε) 1ον η φθορά τους εξαρτάται πολλές φορές από τον τρόπο οδήγησης, και 2ον ότι οι εταιρίες Πεζό και οποιαδήποτε άλλη, έχουν βγάλει ένα πρόγραμμα, όπου με την χείρηστη χρήση του αυτοκινήτου υποθέτω, θα γίνονται και οι ανάλογες αλλαγές σε αναλώσιμα και μη εξαρτήματα του αυτοκινήτου; Γιαυτό υπάρχουν και τα βιβλία σερβις όπου λέει σερβις σε κάθε 10000χμ λάδια και ξύδια, κάθε 30000χμ μύδια γίδια και κοψίδια μαζί με τα λάδια και τα ξύδια.
μπορεί να τα αλλάξατε προχθές τα τακάκια και σήμερα πάτε στο εξειδικευμένο συνεργείο. Μόλις δει τα χιλιόμετρα θα πει: Α! θέλει τακάκια! δεν τον ενδιαφέρει εάν τα άλλαξες αλλού, αυτό λέει το προγραμμά του αυτό θα κάνει. Εκτός βέβαια αν του πεις να μην το κάνει


ΟΧΙ δεν το αναρωτηθηκαμε ποτε, ειδικα εμενα ποτε δε περασε απο το μυαλο...

Για να επιστρεψω στο θεμα, μετα απο συζητηση με νομικο πλεον τους δινω χαρτακι που λεει
"οποιαδηποτε εργασια που εκτελεστει και δεν εχει συμφωνηθει με τον ιδιοκτητη θεωρειται οτι δε τηρει τους ορους συμφωνιας και ως εκτουτου ΔΕ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ"

(η πεζω το ξερει και ξαφνικα......νοιαζονται για το αμαξι και οχι για τη τσεπη μου)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
garrett156 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 09 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 47

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Αύγ 2010, 03:37:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Το ότι είσαι ταξιτζής, σημαίνει απαραίτητα ότι οι μηχανολογικές σου γνώσεις στα αυτοκίνητα είναι επαρκείς?

παιδια ειμουν διακοπες και δεν παρακολουθουσα το θεμα μερικες μερες και απανταω καθυστερημενα...

φιλε steve εσυ τι ακριβως θελεις να μας αποδειξεις με την ερωτηση σου αυτη;
προσωπικα δεν μπενω εδω μεσα για να δειξω σε ενα ματσο αγνωστους ποσο γαματος οδηγος μηχανικος θεος του βολαν ειμαι παρα να βοηθησω καποιον που τυχον ενδιαφερετε να μαθει εαν μπορω κ με οποιο τροπο μπορω και μανι μανι 2 ατομα απλα τρολαρατε ανευ λογου κ χωρις καμια ουσιαστικη συνεισφορα στο συγκεκριμενο θεμα...

Ο εταιρος φιλος που λεει οτι 80% οι ταξιτζηδες δεν εχουν ιδεα και μας εβαλε και σε ενα καζανι ολους να του πω οτι και το 90% των Ελληνων οδηγων ειναι γτπκ και ασχετοι αλλα αυτο δεν δινει σε κανενα συνεργειο το δικαιωμα να λειτουργει οπως ανεφερα στο πρωτο ποστ.

καταλαβενω οτι μερικοι νιωθετε το φορουμ σαν το σπιτι σας επειδη μπενετε χ χρονια καθε μερα γνωριζεστε μεταξυ σας και εχετε αναπτυξει οικειοτητες αλλα υπαρχουν κ ατομα που μπενουν για πληροφορηση και για να ανοιξουν τα ματια τους.μαλλον εγω δεν καταλαβα κατι σωστα.

για να κλεισω το μεγαλο ποστ μιας και ενας μονο ενδιαφερθηκε για το που ειναι το εν λογω συνεργειο θα ενημερωθει με pm και οι υπολοιποι ας αναλωθουν στο ποιος ειναι ποιο γατος Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stringofonias (Στέλιος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 406 1.8 (16V) 1997

Ένταξη: 18 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 41
Τόπος: Ελλάς -Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Αύγ 2010, 09:36:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αλήθεια που βρίσκεται; Πλησιάζει το σέρβις να ξέρω να μην πάω εκεί Razz


Η ηλιθιότητα είναι ΑΝΙΚΗΤΗ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pan306 (πανος)
Μέλος
Μέλος


306 2000cc 16v

Ένταξη: 27 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 114
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Αύγ 2010, 17:31:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

π<ντωσ στη κια που εχω και ενα σιντ οταν το χα παει για μπροστινα τακαια και θελανε και τα πισο με φοναξανε μου το διξε ο μαστορασ και μου ειπε αν θελω να τα αλαξουμε... εγω επειδη δεν ειχα λεφττα πανο μου εκλισα ενα ραντευου για την επομενη...και ενα αλλο καλο που κανανε αυτοι ηταν οτι ανταλακτικο αλλαζαν στο σερβισ το αφηνανε μεσα σε μια σακουλα και το εβλεπεσ οτι στο αλαξανε... βεβεα απο τοτε που αλαξε ο νομος για τι εγκυησεις το παω σε ενα φιλο μου γιατι προτημο να δινο τα λεφτα μου σενα φιλο και μου κανει και ευκολιεσ πληρομησ δηλαδη του δινο κια με δοσες,,,αλιως δεν θα χα προβλημα.....παντος ειναι και θεμα αντιπροσοπιας. ειχε ενα φιλος ενα ρχ8 και στη κοντινη μας αντιπροσοπια του λεγανε τετιεσ βαλκιες και τσαντιστικε... τοτε αρχισε να το πιγενη στη μεταμορφοση γιατι οι ανθροποι δεν ειχαν καμια σχεση με τουσ αλλους τρομερη εξιπιρετιση και μεγαλη βοηθεια (του αλαξαν φαναρι στην εγκυηση επειδη ειχε παρη υγρασια και ο φιλοσ μου δεν το χε δει καν ποθ αλουσ παθενει κατι και δεν θελουν να το περασουν με τπτ)..Αρα το θεμα ειναι να ψαχνομαστε και μεισ κλιγο και να μην τουσ αφηνουμε να μασ θεωρουνε δεδομενουσ γιατι οπωσ στο παραδιγμα του φιλου μου δεν εχασε αυτοσ αλλα η πρωτη αντιπροσοπια που τον εχασε απο πελατη...βεβεα ειχε και το κακο του γιατι τραβιοτανε απο πεανια μεταμορφοση αλλα στη τελικη τη δουλια σου θελεισ να κανεισ με σεβασμο στα λεφτα ποθ εχεισ δοσει για ενα αυτοκινιτο


306 2000cc 16v 6speed gearbox coming soon............. to elpizo.............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Αύγ 2010, 18:23:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

garrett156 έγραψε:
Steve έγραψε:
Το ότι είσαι ταξιτζής, σημαίνει απαραίτητα ότι οι μηχανολογικές σου γνώσεις στα αυτοκίνητα είναι επαρκείς?
παιδια ειμουν διακοπες και δεν παρακολουθουσα το θεμα μερικες μερες και απανταω καθυστερημενα...

φιλε steve εσυ τι ακριβως θελεις να μας αποδειξεις με την ερωτηση σου αυτη;
προσωπικα δεν μπενω εδω μεσα για να δειξω σε ενα ματσο αγνωστους ποσο γαματος οδηγος μηχανικος θεος του βολαν ειμαι παρα να βοηθησω καποιον που τυχον ενδιαφερετε να μαθει εαν μπορω κ με οποιο τροπο μπορω και μανι μανι 2 ατομα απλα τρολαρατε ανευ λογου κ χωρις καμια ουσιαστικη συνεισφορα στο συγκεκριμενο θεμα...
Εγώ τίποτα δεν θέλω να αποδείξω, εσένα μάλλον οι διακοπές σου αντί να σε χαλαρώσουν σε τσιτώσαν ακόμα περισσότερο.

Μία απλή ερώτηση της μιας σειράς έκανα και πέταξες 15 σειρές ΜΠΟΥΡΔΕΣ. Cool

Δε πειράζει όμως, σε καταλαβαίνω, ταξιτζής είσαι, λογικό είναι να ξεσπάσεις οπουδήποτε Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Dimitris_thess (Δημήτρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 29 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 80

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Αύγ 2010, 16:53:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω φιλαρακι δεν καταλαβαινω που ειναι το προβλημα σου. Το οτι υπαρχουν λαμογια η και ανίδεοι σε παρα πολλα συνεργεια ειναι οχι απλα γνωστο αλλα σχεδόν κανόνας.
Με αυτο που εγραψες τι ακριβως θες να μας δειξεις??
Οτι εισαι ταξιτζης και δεν σε επιασαν κοροιδο η οτι γνωριζεις απο αυτοκινητα και σε εσενα δεν στην εφεραν???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Αύγ 2010, 09:56:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ο ανθρωπος δεν ειπε κατι τετοιο....
ειπε απλα οτι του ειπανε ψεματα και τον παραπλανισαν...
τωρα εσεις τι ζορι τραβατε και θελετε να πεταγεστε σαν τις π4@#$..... και να λετε οτι να ναι... Question Question Question Mad Mad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1624s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on