PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προσφορά ΕΚΟ-Τoyo
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
paranoia (Giwrgos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 cc

Ένταξη: 01 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 94

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Αύγ 2009, 11:57:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε ότι αφορά τη βενζίνη και εγώ έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για την ΕΚΟ. Τώρα είναι καθαρά θέμα του πρατηριούχου αν κάνει νοθείες και τέτοια.

Λοιπόν πάω σήμερα να γεμίσω σε μία ΕΚΟ για να πάρω και κουπονάκι και ο τύπος μου έδωσε καμιά 20αρια κουπόνια όταν του είπα ότι θέλω κουπόνι για τα λάστιχα!
Και φανταστείτε ότι σε μερικές ΕΚΟ δεν δίνουν κανένα αν δεν τους πεις.
Ελπίζω σε cc να είναι οκ τουλάχιστον τα toyo κυρίως για τους κραδασμούς οροφής κτλπ. Τα υπόλοιπα δεν με ενδιαφέρουν.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Αύγ 2009, 12:32:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

paranoia έγραψε:
Σε ότι αφορά τη βενζίνη και εγώ έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για την ΕΚΟ. Τώρα είναι καθαρά θέμα του πρατηριούχου αν κάνει νοθείες και τέτοια.

Λοιπόν πάω σήμερα να γεμίσω σε μία ΕΚΟ για να πάρω και κουπονάκι και ο τύπος μου έδωσε καμιά 20αρια κουπόνια όταν του είπα ότι θέλω κουπόνι για τα λάστιχα!
Και φανταστείτε ότι σε μερικές ΕΚΟ δεν δίνουν κανένα αν δεν τους πεις.
Ελπίζω σε cc να είναι οκ τουλάχιστον τα toyo κυρίως για τους κραδασμούς οροφής κτλπ. Τα υπόλοιπα δεν με ενδιαφέρουν.

δωσε κανένα κωδικό βρε μονοφαγά!! Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
paranoia (Giwrgos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 cc

Ένταξη: 01 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 94

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Αύγ 2009, 12:36:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν θες μπορώ να σου στείλω με pm.

Gr13 έγραψε:


195/55 R15 85Η
VRV2 TL απο 366.24 εχουν 274

195/55 R15 85V
PXT1R TL απο 401 εχουν 301

195/55 R15 85V
R1R TL απο 453.92 εχουν 340

195/55 R15 85V
PXR888 TL απο 450.68 εχουν 338


Kαι να ρωτήσω κάτι... Ποια η διαφορά των 85H με τα 85V γιατί δεν κατέχω και πολλά από ελαστικά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Αύγ 2009, 12:40:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

paranoia έγραψε:
Αν θες μπορώ να σου στείλω με pm.

Gr13 έγραψε:


195/55 R15 85Η
VRV2 TL απο 366.24 εχουν 274

195/55 R15 85V
PXT1R TL απο 401 εχουν 301

195/55 R15 85V
R1R TL απο 453.92 εχουν 340

195/55 R15 85V
PXR888 TL απο 450.68 εχουν 338


Kαι να ρωτήσω κάτι... Ποια η διαφορά των 85H με τα 85V γιατί δεν κατέχω και πολλά από ελαστικά.

ναι αμε το ρωτάς??θέλω!! Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ilias207Rallye (Ilias)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


2009 Peugeot 207 Le mans

Ένταξη: 03 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 397
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Αύγ 2009, 12:43:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

paranoia έγραψε:

Ποια η διαφορά των 85H με τα 85V γιατί δεν κατέχω και πολλά από ελαστικά.


H και V ειναι οι δεικτες ταχυτητας των ελαστικων. O δεικτης "H" ειναι για ταχυτητες εως 210km/h και ο δεικτης "V" για ταχυτητες εως 240km/h αν δεν απατωμαι...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
paranoia (Giwrgos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 cc

Ένταξη: 01 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 94

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Αύγ 2009, 12:47:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλιστα, άρα να προτιμήσω τα V ή δεν θα δω διαφορά;;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Αύγ 2009, 12:48:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

king207cc έγραψε:
paranoia έγραψε:
Αν θες μπορώ να σου στείλω με pm.

Gr13 έγραψε:


195/55 R15 85Η
VRV2 TL απο 366.24 εχουν 274

195/55 R15 85V
PXT1R TL απο 401 εχουν 301

195/55 R15 85V
R1R TL απο 453.92 εχουν 340

195/55 R15 85V
PXR888 TL απο 450.68 εχουν 338


Kαι να ρωτήσω κάτι... Ποια η διαφορά των 85H με τα 85V γιατί δεν κατέχω και πολλά από ελαστικά.

ναι αμε το ρωτάς??θέλω!! Very happy Very happy

ένα ευχαριστώ στον Γιώργο για τον κωδικούλη! Laughing Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ilias207Rallye (Ilias)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


2009 Peugeot 207 Le mans

Ένταξη: 03 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 397
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Αύγ 2009, 12:56:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

paranoia έγραψε:
Μάλιστα, άρα να προτιμήσω τα V ή δεν θα δω διαφορά;;


Οσο μεγαλυτερο δεικτη εχουν τοσο αργουν στο ζεσταμα..
Στο παλιο μου αμαξι ειχα βαλει δεικτη W (εως 270km/h) αλλα δεν ειδα καμια διαφορα.. Πιστευω με τον δεικτη H θα εισαι οκ, αφου να υποθεσω δεν πας με 210 σε καθημερινη βαση...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Αύγ 2009, 13:42:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

195/50 R15 82V
PXR888 TL
ΕΠΙΒΑΤΙΚΑ ΗΡ.
106.05 το κάθε λάστιχο
424.20 η τετράδα κανονικά
318 η τετράδα με έκπτωση.

320 τα πήρα μαζί με τα μεταφορικά από Πάτρα τον Ιανουάριο για το Trackday του TDS στις Σέρρες...
Evil Mad Confused

Τί εκπτώσεις μέσω ΕΚΟ και αρχ!%#...



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Αύγ 2009, 15:37:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

+1

steve τα εγραφα μερικα ποστ πιο πανω αλλα........(με γραφαν)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Αύγ 2009, 15:40:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vamvakoolas έγραψε:
επειδη ψαχνω να αλλαξω λαστιχα (μαλλον σε κανα 2 μηνο τελικα) ενα εχω να πω...
Η toyo λιγο πριν την προσφορα ανεβασε υπερβολικα τις τιμες....(οποτε καταλαβα οτι κατι παιζει) πιστευω οτι η πραγματικη εκπτωση δεν πρεπει να ειναι πανω απο 10% Evil

αν υπαρχει καποιος του χωρου ας με διαφωτισει Idea


η τογιο εχει ιδιο τιμοκαταλογο με περυσι με μια αυξηση της ταξης 1-3% δεν ισχυει αυτο που λες


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Αύγ 2009, 15:57:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mikerrgp έγραψε:
η τογιο εχει ιδιο τιμοκαταλογο με περυσι με μια αυξηση της ταξης 1-3% δεν ισχυει αυτο που λες
Λαστιχά μου, χωρίς παρεξήγηση, πώς γίνεται να έχει έκπτωση 106 ευρώ και να παίρνω τα λάστιχα στην ίδια τιμή πάλι?

Μήπως ο άλλος ήταν παραεισαγωγέας?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Αύγ 2009, 16:00:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επιπλεον καντε συγκριση με το www.elastika-online.gr/ και βγαλτε συμπερασματα


(το site το εβαλα γιατι ειναι το μονο με toyo και τιμες σε ολες τις διαστασεις, αν εχει κανενας κατι αλλο ας το αναφερει)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MTerry 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


320 si

Ένταξη: 09 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 243
Τόπος: Λευκάδα-Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Αύγ 2009, 20:14:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε όλα τα προιόντα υπάρχει ενας πανελλαδικός κατάλογος λιανικής .
Πάνω σε αυτόν ο πωλών της λιανικής έχει μια εκπτωση που ουσιαστικά ειναι το κέρδος του . . .
αναλόγως το προιον εχει και την εκπτωση . . .
οσο μεγαλύτερες πωλήσεις έχει , τόσο μεγαλύτερο γίνεται το ποσοστό εκπτωσης σαν μπόνους . . .
έτσι ειναι και με τα ελαστικά . . .
ο λαστιχάς δίνει ενα ποσοστό της εκπτωσης στον πελάτη για να γίνει ανταγωνιστικός . . . όσο μπορεί Smile

Στην προκειμένη περίπτωση η εκπτωση των TOYO ειναι απο τίς επίσημες τιμές του καταλόγου
και όχι απο τις τιμές που μπορεί να έχουμε πάρει κατα καιρούς απο τους επαγγελματίες του χώρου . . .
οπότε οπως ειπαν και παραπάνω "μια απο τα ίδια"


. . .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Αύγ 2009, 21:29:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vamvakoolas έγραψε:
επιπλεον καντε συγκριση με το www.elastika-online.gr/ και βγαλτε συμπερασματα


(το site το εβαλα γιατι ειναι το μονο με toyo και τιμες σε ολες τις διαστασεις, αν εχει κανενας κατι αλλο ας το αναφερει)


Ωραίος κοιταξα και τα T1R βγαινουν 476 ευρώ η τετράδα με την αποστολη .Μηπως ξέρεις πως πληρώνεις εκει και αν είναι εγγυημένα τα ελαστικά?


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
imaginas 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.4 (8v) (2001)

Ένταξη: 06 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 228
Τόπος: Peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Αύγ 2009, 22:19:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλή σελίδα αυτή,αλλά εγώ σε έμπορο βρήκα καλύτερες τιμές για 2 ελαστικά που με ενδιαφέρουν,τα goodyear efficient grip & dunlop sp4 all season.Μαζί με την τοποθέτηση,ζυγοστάθμιση,βαλβίδες και φούσκωμα με άζωτο 320€ και 300€ αντίστοιχα.Στο elastika online τα βρήκα χωρίς τοποθέτηση 294€ και 350€ αντίστοιχα.
Στο εξωτερικό έχει πράγματι καλές τιμές,αλλά μερικές φορές μπορείς να βρεις κι εδώ εμπόρους με τιμοκαταλόγους ανταγωνιστικούς ως προς το εξωτερικό.


My photogallery!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
paranoia (Giwrgos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 cc

Ένταξη: 01 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 94

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Αύγ 2009, 01:42:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα τα λάστιχα που με ενδιαφέρουν (195-55/15) σε καταστήματα μου είπαν κάνα 350αρι το λιγότερο.
Τα toyo (ακόμα και αν είναι συκέ έκπτωση όπως λέτε) θα μου βγουν 270.
Ε νομίζω είναι αρκετά κάλα. Τώρα ελπίζω να μην είναι τίποτα της πλάκας τα toyo.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
elias (Ηλίας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2000)

Ένταξη: 05 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 357
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Αύγ 2009, 07:40:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξέρει κανένας μέχρι πότε μπορούμε να παραγγείλουμε τα ελαστικά? Εγώ που θέλω να αλλάξω μετά από 2-3 μήνες θα ισχύει η προσφορά?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Αύγ 2009, 10:37:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

4. Δώρα
Τα δώρα του Διαγωνισμού (στο εξής αναφερόμενα τα «Δώρα» και έκαστο εξ αυτών το «Δώρο») είναι τα εξής:

(α) Έκπτωση αξίας ογδόντα ευρώ (80€) έως τετρακοσίων ογδόντα ευρώ (480€), η οποία θα χορηγηθεί στους δικαιούχους, που θα αναδειχθούν σύμφωνα με τα ειδικότερα οριζόμενα στον όρο 5A κατωτέρω, για την αγορά ελαστικών TOYO επιλογής τους από προεπιλεγμένους τύπους ελαστικών. Ο τιμοκατάλογος των προεπιλεγμένων τύπων ελαστικών, βρίσκεται αναρτημένος στο site του διοργανωτή (www.eko.gr), στο site του συνδιοργανωτή (www.toyotire.gr) και στο microsite www.ekocontest.gr , καθώς επίσης και σε όλα τα συνεργαζόμενα πρατήρια ΕΚΟ που συμμετέχουν στο διαγωνισμό.

(β) σαράντα εννέα (49) σετ ελαστικών TOYO 195/50 R15 T1R, τα οποία θα δοθούν στους νικητές του Διαγωνισμού, που θα αναδειχθούν σύμφωνα με τα ειδικότερα οριζόμενα στον όρο 5B κατωτέρω καθώς και......................................


7. Παράδοση των Δώρων
7.1 Για την παράδοση των Δώρων των κατηγοριών (α) και (β) οι δικαιούχοι / νικητές θα πρέπει να επικοινωνήσουν, εντός δέκα (10) ημερολογιακών ημερών από τη σχετική ειδοποίησή τους, με τηλεφωνική κλήση, εκ μέρους του Διοργανωτή, με τον Συνδιοργανωτή, που είναι και η προμηθεύτρια των Δώρων εταιρία «ΤΕΝΟΡΑ ΤΕΧΝΙΚΗ ΑΕ», στο τηλέφωνο 210 5229929 προκειμένου να συνεννοηθούν για την ημερομηνία και τον τόπο παραλαβής των Δώρων τους, οπότε και θα υπογράψουν τη σχετική δήλωση παραλαβής αυτών. Επισημαίνεται ότι η παραλαβή των Δώρων των κατηγοριών (α) και (β) εκ μέρους των δικαιούχων / νικητών θα πρέπει να γίνει το αργότερο έως την 31.12.2009. Μετά την παρέλευση άπρακτης της ως άνω προθεσμίας, τα Δώρα τίθενται στην ευχέρεια του Διοργανωτή, είτε για ανάκλησή τους είτε για αναδιανομή τους.


το παραπάνω κείμενο είναι αναρτημένο στο site της εκο και συγκεκριμένα στο link http://www.ekocontest.gr/terms.aspx



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Αύγ 2009, 16:26:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

elias έγραψε:
Ξέρει κανένας μέχρι πότε μπορούμε να παραγγείλουμε τα ελαστικά? Εγώ που θέλω να αλλάξω μετά από 2-3 μήνες θα ισχύει η προσφορά?
Μέχρι 31 Αυγούστου



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1536s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on