PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Maximum ταχύτητα ανά σχέση-σχέσεις.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Δεκ 2003, 02:43:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑι γιατι να υπάρχει? αφου είσαι πλήρως εργοστασιακος.. και αν λάβουμε υπ'οψιν οτι η μεταφορα του σήματος δεν γινεται με ντιζα αλλα με ρευμα... γιατι να μην δειχνει σωστα..




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
elias (Ηλίας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2000)

Ένταξη: 05 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 357
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Δεκ 2003, 08:06:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoLiThS έγραψε:
ΚΑι γιατι να υπάρχει? αφου είσαι πλήρως εργοστασιακος.. και αν λάβουμε υπ'οψιν οτι η μεταφορα του σήματος δεν γινεται με ντιζα αλλα με ρευμα... γιατι να μην δειχνει σωστα..

Το λέω επειδή σε περιοδικά έχω δεί: ένδειξη 100km/h πραγματικά 95km/h και ένδειξη 120km/h πραγματικά 114km/h.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Δεκ 2003, 12:11:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να συμπληρώσω τον KOYZMAN για το θεόμακρο κιβώτιο που εχω
ότι είδα στο κοντέρ (με μαμά λάστιχα) με 3η 150+ χλμ και 4η 190 χλμ
στις 7000 στροφές (σκούπα + Superchips).


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιαν 2004, 09:35:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να προσθέσω ότι με βενζίνη ΕΚΟ 95+ και δύο άτομα είδα στο κοντέρ με 3η 160 χλμ και με 4η 200 χλμ
στις 7000 στροφές (φιλτροκούτι + Superchips).
Κατόπιν αυτού νομίζω ότι κορώνα-πηνίο απο 8V rallye θα έιναι ΟΚ.

Στις υψηλες ταχύτητες στην Εθνική με 4η και 5η με το φιλτροκούτι έχω καλύτερη απόκριση απ οτι με την σκούπα. Επίσης και η 2α στις 1500-2000 στροφές (πχ σε σταυροδρόμια) αρπάζει πιό γρήγορα από την σκούπα
που έμοιαζε να δημιουργεί στην αρχή ένα μικρό turbo -lag ένω μετά έπιανα κόφτη για πλάκα!


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
FRAPEOLE (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ)
Μέλος
Μέλος


S2000/206 1,6 16V XS

Ένταξη: 19 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιαν 2004, 13:36:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γ@ΜΩ τα κιβωτια μου Evil Evil Evil Evil Evil -ΤΕΤΡΑΤΑΧΥΤΑ αυτοκινητα αγορασαμε??????

Αδερφε αμα εχεις τα φραγκα μην το σκεφτεσαι.......

Παντως το δικο μου ειναι πιο κοντο [6/2003], η 2α κοφτη 95χλμ,3η 135,4η 178χλμ-παλι καλα


ROTAX 125-και τα μυαλα.......................
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιαν 2004, 13:47:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ισως το δικό μου ΧΤ 5θυρο έχει πιό οικογενειακό χαρακτήρα Question

Επίσης ο κόφτης ανευ προγράμματος είναι γύρω στις 6200-6400 ? ενω εμένα είναι στις 7200 περίπου. Cool


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
FRAPEOLE (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ)
Μέλος
Μέλος


S2000/206 1,6 16V XS

Ένταξη: 19 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιαν 2004, 19:06:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να υποθεσω οτι εχεις προγραμμα-ευχαριστημενος?

Ειδες διαφορα στον δρομο?

Τι μαρκα ειναι-Τον τριφυσο της SAGEM δεν εχεις?

Αυτα................


ROTAX 125-και τα μυαλα.......................
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιαν 2004, 20:16:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω λεω να αρχισετε να προσεχετε λιγο με τα κορωνοπηνια,μιας και οι κορωνες δεν ειναι βιδωτες αλλα πρεσαριστες οποτε υπαρχει προβλημα σε αυτον που θα την περασει..θα πρεπει να ξερει μιας και εχουμε παραδηγματα απο glf και Poliths που γυρνανε οι κορωνες τους τρελα και μενουν απο σασμαν.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2004, 09:00:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεράσιμε έχω σειριακά φορτωμένο πρόγραμμα Superchips και είμαι ευχαριστημένος (εκτός από τα πειράκια στην 2α χαμηλά με απλή αμόλυβδη)
Εχω τρίφυσο BOSCH και νομίζω πως δεν υπάρχουν 1600αρια με sagem.


Νίκο κάτι τέτοια διαβάζω και δεν προχωράω για κορώνα-πηνίο.Ισως με ένα καινούργιο δίσκο-πλατω να βελτιωθεί κάπως η αίσθηση.

Αραγε τα 2003 μοντέλα 1,6 gti ? έχουν τις ίδιες σχέσεις Question


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
FRAPEOLE (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ)
Μέλος
Μέλος


S2000/206 1,6 16V XS

Ένταξη: 19 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2004, 15:18:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χωρις να ξερω κατι συγκεκριμενο πιστευω οτι εχει ιδιες σχεσεις με το δικο μου........

Πιο κοντο αρκετα δυσκολα για εργοστασιακο αυτοκινητο.

Απο καταναλωση και αισθηση στο δρομο τι λεει?Τιμη?


ROTAX 125-και τα μυαλα.......................
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2004, 15:36:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

FRAPEOLE έγραψε:
Χωρις να ξερω κατι συγκεκριμενο πιστευω οτι εχει ιδιες σχεσεις με το δικο μου........

Πιο κοντο αρκετα δυσκολα για εργοστασιακο αυτοκινητο.

Απο καταναλωση και αισθηση στο δρομο τι λεει?Τιμη?


Η κατανάλωση είναι βελτιωμένη σε ανοικτό δρόμο και ταχύτητες ως 130-140. Διαφορά σε κατανάλωση έχω μόνο όταν έχω και την σκούπα.
Γενικά η κατανάλωση μου είναι : στην Εθνική Οδο -->7-8 λ/100χλμ, Αθήνα (όχι κέντρο) 8-9 λ/100χλμ.
Από αίσθηση σίγουρα πιο σβέλτο απο πριν. Περισσότερη ροπή οπότε
κινούμαι γρήγορα με 'οικονομία' στο γκάζι. Wink


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2004, 15:38:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Εγω λεω να αρχισετε να προσεχετε λιγο με τα κορωνοπηνια,μιας και οι κορωνες δεν ειναι βιδωτες αλλα πρεσαριστες οποτε υπαρχει προβλημα σε αυτον που θα την περασει..θα πρεπει να ξερει μιας και εχουμε παραδηγματα απο glf και Poliths που γυρνανε οι κορωνες τους τρελα και μενουν απο σασμαν.


ε καλά σε μενα το σώμα του διαφορικού μπήκε-βγήκε 3 φορές κορώνα... ε του πο3$%η ... και έβγαλα και μισή αγωνσιτική χρονιά από τότε που το φόρεσα και δεν έπαθε τίποτα. βγήκε γιατι μπήκανε στο κορωνοπήνιο γρέζια και μέταλλα από Αγγλία μερια.. γμ την Quaife μου μέσα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
FRAPEOLE (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ)
Μέλος
Μέλος


S2000/206 1,6 16V XS

Ένταξη: 19 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2004, 15:39:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΙΜΗ............ Laughing Laughing Laughing Laughing ?


ROTAX 125-και τα μυαλα.......................
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιαν 2004, 15:46:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

FRAPEOLE έγραψε:
ΤΙΜΗ............ Laughing Laughing Laughing Laughing ?


superchips ----> 500 € Crying or Very sad

Είναι το 5ο ή 6ο πρόγραμμα που βάζω σε αμάξι ... (''πως το λένε κολλημένος με την μπάλα '')

Laughing Laughing


Δηλαδή glf να τα σκάσω άφοβα για κορώνα -πηνίο απο 8v ?


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
FRAPEOLE (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ)
Μέλος
Μέλος


S2000/206 1,6 16V XS

Ένταξη: 19 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2004, 01:38:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντωνη με τον προγραμματσμο σου εδωσαν και το παλιο το τσιπακι οπως συνηθειζεται? η ο σειριακος προγραμματισμος γινεται στην υπαρχουσα κατασταση και δεν παιζουν τσιπακια κτλ. Question


ROTAX 125-και τα μυαλα.......................
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2004, 10:39:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TONY PAP έγραψε:

Δηλαδή glf να τα σκάσω άφοβα για κορώνα -πηνίο απο 8v ?


Προσωπικά ΠΡΕΠΕΙ να ξαναφορέσω κοντό. και για ποιο σίγουρα πράματα, υπάρχει σετ από PSport που έρχεται ολοκαίνουργιο από Γαλλία, οπότε ούτε πρεσσάρεις-ξεπρεσάρεις.

Το.. φοράς και πετάς !!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2004, 12:47:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
TONY PAP έγραψε:

Δηλαδή glf να τα σκάσω άφοβα για κορώνα -πηνίο απο 8v ?


Προσωπικά ΠΡΕΠΕΙ να ξαναφορέσω κοντό. και για ποιο σίγουρα πράματα, υπάρχει σετ από PSport που έρχεται ολοκαίνουργιο από Γαλλία, οπότε ούτε πρεσσάρεις-ξεπρεσάρεις.

Το.. φοράς και πετάς !!


Σαν τις σερβιετες ενα πραγμα.....Γιαυτο απο τοτε δηλαδη που οι σερβιετες απεκτυσαν φτερα...τα μιδια εγιναν απιαστα..ετσι εξηγητε το θεμα Laughing Laughing Laughing Αλλα δεν ηξερα οτι και στα κορωνοπηνια γινετε αυτο Shocked


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
FRAPEOLE (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ)
Μέλος
Μέλος


S2000/206 1,6 16V XS

Ένταξη: 19 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιαν 2004, 14:11:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτο ηταν καλο... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ROTAX 125-και τα μυαλα.......................
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2004, 10:21:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

FRAPEOLE έγραψε:
Αντωνη με τον προγραμματσμο σου εδωσαν και το παλιο το τσιπακι οπως συνηθειζεται? η ο σειριακος προγραμματισμος γινεται στην υπαρχουσα κατασταση και δεν παιζουν τσιπακια κτλ. Question


Απλά μεσω της 'πόρτας' διάγνωσης του εγκεφάλου αποθηκεύεται το μαμά πρόγραμμα σε ένα mini disk (και το κρατάμε σε περίπτωση που θέλουμε να το ξαναφορτώσουμε αργότερα) και κατόπιν φορτώνεται το καινούργιο της superchips. Τον εγκέφαλο ουτε που τον αγγίζουμε!
Ο κουζμαν που είχε αρχικά αυτό το πρόγραμμα και το είχε μετρήσει σε άλλο topic γράφει για συν 10 άλογα στις μεσαίες στροφές ενω στον κόφτη συν 3-4 άλογα.

Cool


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MAG206cc1.6 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 69

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Απρ 2004, 16:38:45    Θέμα δημοσίευσης: ΓΕΙΑ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΤΗΝ ΨΑΞΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΩΣΤΟ ΚΟΡΟΠΗΝΙΟ. ΚΙ ΕΝΑ ΔΙΣΚΟ ΠΛΑΤΟ. 4.1?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1453s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on