PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

17η Ανάβαση Μοσχοκαρυάς (με συμμετοχή του PSClub)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2008, 15:51:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
ΥΓ
Γιωργο εξαιρετικος ο φιλος σου με το α/6 απο την Κρητη.
Πολυ καλο παιδι.


Αν είναι όπως τα λές τότε πολύ καλός ο χρόνος σου και στα 2 ανεβάσματα Wink

Καλό τερματισμό και στο Αχαιός...

*Οντως πολύ σωστός ο Ορφανουδάκης και πολύ καλος οδηγός. Οταν βρεί και τις παραξενιές του πολύ καλού RAllye του πιστευω να ανέβει..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2008, 18:11:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι χρονοι δεν ειναι καλοι, το σαββατο στο β' σκελος εκανα 9 και πατιναρε ο συμπλεκτης απο τα μισα της διαδρομης ενω στις 3 τελευταιες στροφες ειχε γεμισει καπνους μεχρι και το εσωτερικο του αυτοκινητου.
Την Κυριακη με μπερδεψε παρα πολυ η διαφορετικη κλιμακωση του κιβωτιου και η ελλειψη μπλοκε, πχ η πρωταρα που ειχε το σχεσατο μεταφραζονταν σε ανυπαρκτη πρωτη με αφθονο σπινιαρισμα οταν εβαλα το δευτερο σασμαν, σε σημεια που περνουσα με τριτη και 5000 στροφες το Σαββατο, την Κυριακη περασα με δευτερα γιατι φοβομουν να βαλω τριτη μην το ξενερωσω.
Το αυτοκινητο στην συγκεκριμενη διαδρομη μπορει να κανει 5 στα χερια μου.
Για Αχαιο ειναι ακομη χλωμα τα πραγματα γιατι μαλλον εχει γινει μεγαλη ζημια στο σασμαν αλλα οσο με πληγωνει τοσο με πορωνει οποτε θα με ξαναδειτε συντομα σε αγωνα.




Έχει επεξεργασθεί από τον/την Lef205 στις Δευ 13 Οκτ 2008, 18:15:41, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
palaiohelen (Ελένη)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.1 XT (8/2003)

Ένταξη: 03 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 96
Τόπος: Λαμία/'Αργος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Οκτ 2008, 18:14:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος






Να είσαι καλός απέναντι στους ανθρώπους καθώς ανεβαίνεις, γιατί θα τους συναντήσεις όλους κατεβαίνοντας...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jean (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye 16V, 106 S16 N/2

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 611
Τόπος: ..ξανά στο μπάκετ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Οκτ 2008, 13:01:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε αυτην ημουν! Very happy



3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
soler (Παναγιω-Τάκης)
Moderator


Τροπέτο 206 GTI

Ένταξη: 20 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 604

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Οκτ 2008, 00:38:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λεφάκο σε έδειξε και η τηλεόραση σήμερα (χθες) βρε φίλε!

Laughing Laughing Laughing



Και κατέβαινα το δρόμο σα να είμαι ο Per-Gunnar..
Μα που βρέθηκε μπροστά μου η φουρκέτα στα ρανταρ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Οκτ 2008, 10:45:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

soler έγραψε:
Λεφάκο σε έδειξε και η τηλεόραση σήμερα (χθες) βρε φίλε!

Laughing Laughing Laughing


+ ένας που σε καμάρωσε... Thumb Left


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Οκτ 2008, 16:57:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμεις το χασαμε! Crying or Very sad

Ετσι ο Λεφος! W00t


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0938s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on