PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Turbo σε 207
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
p3r1kl1s (Όχι άλλες κλήσης για όρια ταχύτητας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 1.6 120Hp

Ένταξη: 19 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 68
Τόπος: ptolemaida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Ιαν 2008, 23:24:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σχεδόν αυτά τα αλόγα θέλω να φτάσω


God Bless All...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
pug306 (θωμας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 306 1.4 (8v)sp

Ένταξη: 16 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 66
Τόπος: κεφαλλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Ιαν 2008, 23:30:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΕ τουρβο ανετα,και σωστο προγραμμα!!

και οχι μονο!!!


Ι ΤURN THE PETALO WITHOUT TOMORROW
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
p3r1kl1s (Όχι άλλες κλήσης για όρια ταχύτητας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 1.6 120Hp

Ένταξη: 19 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 68
Τόπος: ptolemaida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Σεπ 2008, 23:26:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τίποτα νεότερο πάνω σε αυτό το θέμα…γιατί θέλω μεγάλη τουρμπίνα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Σεπ 2008, 06:38:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p3r1kl1s έγραψε:
Τίποτα νεότερο πάνω σε αυτό το θέμα…γιατί θέλω μεγάλη τουρμπίνα


Ναι πούλα το και πάρε rallye/gt (καλύτερα RC βέβαια αλλά είναι λίγο ακριβούτσικο).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Σεπ 2008, 16:14:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p3r1kl1s έγραψε:
1 money
2 ο μπαμπάς κόντεψε να πάθει καρδιακό μόλις άκουσε για rally-gt


Αφου το ειπε καθαρα το παιδι Jim! Wink


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Σεπ 2008, 16:25:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ath7 έγραψε:
p3r1kl1s έγραψε:
1 money
2 ο μπαμπάς κόντεψε να πάθει καρδιακό μόλις άκουσε για rally-gt


Αφου το ειπε καθαρα το παιδι Jim! Wink

Όλα τα άλλα Χάρη είναι απλά πεταμένα λεφτά με αμφίβολα αποτελέσματα για την αξιοπιστία του μοτερ(ειδικά αυτού του μοτερ).
Βέβαια μπορεί να αφήσει το μοτερακι ως έχει(μια χαρά δυνατό είναι) και να του βάλει μια super αναρτησούλα-λάστιχα και να διασκεδάζει παντού και πάντα, χώρια οτι θα είναι και πιό ασφαλές. Τρανό παράδειγμα ο Ζήσης με το 206 1.4, ξέρω πολλούς με 207rallye/gt καθώς και έναν με RC που ούτε θα τον βλέπαν σε στροφοδιαδρομή!! Και όπως λέγανε οι παλιοί δεν κάνουν τα ράσα τον Παπά......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Σεπ 2008, 17:03:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim207GT έγραψε:
ath7 έγραψε:
p3r1kl1s έγραψε:
1 money
2 ο μπαμπάς κόντεψε να πάθει καρδιακό μόλις άκουσε για rally-gt


Αφου το ειπε καθαρα το παιδι Jim! Wink

ξέρω πολλούς με 207rallye/gt


δεν πιστευω να μαι κ γω μεσα γιατι θα γινει πανικος Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
p3r1kl1s (Όχι άλλες κλήσης για όρια ταχύτητας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 1.6 120Hp

Ένταξη: 19 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 68
Τόπος: ptolemaida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Σεπ 2008, 18:26:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ομορφόπαιδα μου κάλος η κακός αυτό το ντιντιτι έχω και αυτό θα κρατήσω…
Σκάφτομε για τα πιο σκληρά τις ΚΟΝΙ και χαμήλωμα στο προφίλ του ελαστικού μιας και ανέφερε ο φίλος μου αυτό το θέμα…
Απλά είναι πολύ αργός αυτός ο κινητήρας «για τα δικά μου θέλω»
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Σεπ 2008, 19:46:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:


δεν πιστευω να μαι κ γω μεσα γιατι θα γινει πανικος Laughing Laughing Laughing Laughing


Δεν αναφερόμαστε ποτέ σε άλλα μέλη του Club χωρίς την γραπτή συννένεση τους Razz Razz Razz Razz
Πλάκα πλάκα για κάποιους άλλους "γρήγορους" φίλους μου είναι, που τους πέρασα κατάβαση(εννοείτε Razz ) Κάλαμου με το μαμά 8ν 206 τις μικρής Shocked Laughing . Νάνε καλά ο Μιχάλης με τα Toyo του.... Cool

p3r1kl1s έγραψε:
Απλά είναι πολύ αργός αυτός ο κινητήρας «για τα δικά μου θέλω»


Την απάντηση στην έδωσα πρίν, αν σου φαίνονται λίγα τα "άτια" σου τότε sorry αλλά θα πρέπει να περιμένεις το επόμενο αμάξι σου. Οτιδήποτε άλλο είναι απλά πεταμένα λεφτά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
p3r1kl1s (Όχι άλλες κλήσης για όρια ταχύτητας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 1.6 120Hp

Ένταξη: 19 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 68
Τόπος: ptolemaida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Σεπ 2008, 18:42:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όποτε μου προτείνετε να κάνω μονό την βελτίωση 1ου σταδίου και να περιμένω μπας και κάποιος κάνει κάτι καλύτερο…
Οκ ευχάριστο…God Bless!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Σεπ 2008, 23:45:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δωστο που ακομα πιανει μερικα λευτα
Παρε ενα Rallye και ασε τις μλκιες....Περα απο αυτο ειπες οτι ο πατερας σου δεν σε αφησε να παρεις τις πιο γρηγορες εκδοσεις....θα σε αφησει να κανεις πειραματα σε καινουριο αυτοκινητο και ειδηκα απο την στιγμη που εσκασε 18.000 ευρα....?Σορι αλλα απλα κατι δεν μου κολαει...!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
p3r1kl1s (Όχι άλλες κλήσης για όρια ταχύτητας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 1.6 120Hp

Ένταξη: 19 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 68
Τόπος: ptolemaida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Σεπ 2008, 18:18:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν μου επέτρεψε να πάρω γρηγορότερη έκδοση όχι για την δύναμη αλλά για τα χρήματα.
Εκτός αυτού δεν του δίνω αναφορά στο τι θα κάνω στο αυτοκίνητο μου.
Αλλά ξεφύγαμε από την ζητούμενη απάντηση.
Δεν θέλω συμβουλές διαχείρισης περιουσίας…αλλά για το αν μάθατε τπτ περί TURBO στον κινητήρα μου…
τεσπα ευχάριστο που ασχοληθήκατε με το πρόβλημα μου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Σεπ 2008, 19:52:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p3r1kl1s έγραψε:
Δεν μου επέτρεψε να πάρω γρηγορότερη έκδοση όχι για την δύναμη αλλά για τα χρήματα.
Εκτός αυτού δεν του δίνω αναφορά στο τι θα κάνω στο αυτοκίνητο μου.


Για μενα απο τη στιγμη που δεν το πληρωνεις εσυ και σιγουρα δεν ειναι στο ονομα σου ΔΕΝ ειναι αυτοκινητο σου! Wink

Οταν τα πληρωνεις εσυ τοτε θα ειναι!

Το αμαξι που οδηγω (που του εχω κανει ολοκληροτικη καταλυψη) ΔΕΝ ειναι δικο μου!

Η μηχανη ειναι πληρωμενη απο δικα μου λευτα και στο ονομα μου οποτε ειναι δικια μου!

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΑΝΤΑ


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Σεπ 2008, 22:28:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

περα απο τα δικα μου
του πατερα μου κτλ
θα ταν καλυτερο να δωσεις αυτο να βαλεις το κοστος μετατροπης που θες να κανεις κ να παρεις ενα μεταχειρο gt μην πω καινουριο ραλλακι και σιγουρα θα ναι πιο αξιοπιστο απο το να τουρμπισεις το δικο σου που θα ναι πειραμα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Σεπ 2008, 22:35:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p3r1kl1s έγραψε:
Δεν μου επέτρεψε να πάρω γρηγορότερη έκδοση όχι για την δύναμη αλλά για τα χρήματα.


Εδωσες 17κατι χιλαιαρικα...με 18 επερνες rallye....


p3r1kl1s έγραψε:
Εκτός αυτού δεν του δίνω αναφορά στο τι θα κάνω στο αυτοκίνητο μου.


Αφου δεν δινεις αναφορα τοτε γιατι μας λες τι θες να κανεις...?

p3r1kl1s έγραψε:
Δεν θέλω συμβουλές διαχείρισης περιουσίας…αλλά για το αν μάθατε τπτ περί TURBO στον κινητήρα μου…


Μεχρι στιγμης οι περισσοτεροι σου ειπαν σχετικα με το turbo στον κινητηρα σου.....



p3r1kl1s έγραψε:
τεσπα ευχάριστο που ασχοληθήκατε με το πρόβλημα μου.




Κανενα προβλημα....!!!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
p3r1kl1s (Όχι άλλες κλήσης για όρια ταχύτητας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 1.6 120Hp

Ένταξη: 19 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 68
Τόπος: ptolemaida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Νοέ 2008, 22:42:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλέ μου αν παρατηρήσεις λίγο καλύτερα δεν λέω ότι δεν δίνω αναφορά σε εσάς αλλά στον πατερά μου…
Τεσπα ΤΝΧ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
PASALIMANI (Σπυρος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2002)

Ένταξη: 07 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 85
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Νοέ 2008, 14:56:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν περνας απο τον δαρρα"ολα τα σφαζω ολα τα μαχαιρωνω" μηπως εχει κανει καποια μελετη για αυτον τον κινητηρα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
akis23 (AKIS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Fabia RS DSG etuned

Ένταξη: 01 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 579
Τόπος: SALONICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Νοέ 2008, 00:21:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη ειχα κι εγω ατμοσφαιρικο αυτοκινητο και σκεφτομουνα τετοιες μετατροπες ειδα οτι δεν συμφερει, το πουλησα και πηρα το rallye, του βαλα και προγραμμα απο etuners και με 19000 εχω αμαξακι με 190 αλογα. Πουλα το
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
p3r1kl1s (Όχι άλλες κλήσης για όρια ταχύτητας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 1.6 120Hp

Ένταξη: 19 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 68
Τόπος: ptolemaida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Νοέ 2008, 19:35:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τώρα αν δεν το έχετε καταλάβει με μπαζώνετε αγρία για 2lt κινητήρα
Όποτε με ωθείτε στην μοναδική ερώτηση τι ξέρετε για 2lt κινητήρα για το 207
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Νοέ 2008, 21:59:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PASALIMANI έγραψε:
Δεν περνας απο τον δαρρα"ολα τα σφαζω ολα τα μαχαιρωνω" μηπως εχει κανει καποια μελετη για αυτον τον κινητηρα?

Κάνει και μελέτες για τους κινητήρες πριν το tuning? Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1768s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on