PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - ΕΛΑΣΤΙΚΑ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
htanso21 (Θάνος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 (16V) Sport (2007)

Ένταξη: 10 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούν 2007, 01:41:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Filion έγραψε:
Έχει κανείς άποψη για το Continental prenium contact 2 που σε πολλά forum το έχουν για πολύ καλό λάστιχο?

Βέβαια μιλάμε για λάστιχα για αμάξια με μεγαλή σχετικά ιπποδύναμη.Το δικό μου το 1,4 των 90 ίππων είναι για τέτοια λάστιχα και ειδικά για τύπο V?

Πάντως όπως και νάχει εγώ σας ευχαριστώ για τις απόψεις σας Smile



Αυτά φοράω και εγώ στην διάσταση που σε ενδιαφέρει μάλιστα.

Είμαι πολύ ικανοποιημένος με αυτά. Ζεσταίνονται αρκετά εύκολα και κρατάνε πολύ καλά.
Thumb Left


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούν 2007, 09:26:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάτι που θα ήθελα να αναφέρω είναι ότι το σ/κ πήγα από Αθήνα στην Αγία Άννα στην Εύβοια και με τις θερμοκρασίες που είχε (είδα μέχρι και 46 στο θερμόμετρο του αυτοκινήτου) τα Exalto PE2 ήταν απλά όνειρο όταν ζεστάθηκαν καλά.
Όσο πιο πολύ ζεσταινόντουσαν τόσο καλύτερα κράταγαν. Twisted evil


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούν 2007, 10:12:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Filion έγραψε:
Έχει κανείς άποψη για το Continental prenium contact 2 που σε πολλά forum το έχουν για πολύ καλό λάστιχο?

Βέβαια μιλάμε για λάστιχα για αμάξια με μεγαλή σχετικά ιπποδύναμη.Το δικό μου το 1,4 των 90 ίππων είναι για τέτοια λάστιχα και ειδικά για τύπο V?

Πάντως όπως και νάχει εγώ σας ευχαριστώ για τις απόψεις σας Smile


Δείκτη V σε αμάξι 90 αλόγων; Surprised

Για δείκτη Η είσαι...


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούν 2007, 10:51:28    Θέμα δημοσίευσης: 207 - ΕΛΑΣΤΙΚΑ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το PILOT PRIMACY σε H εχει ελλειψη σε V υπαρχουν σαν ελαστικο ειναι αψογο δεν αργει να ζεσταθει κ εχει πολυ μεγαλη χιλιομετρικη αποδοση με καταλληλη πιεση θα μεινεις ικανοποιημενος ....


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούν 2007, 12:56:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστά . . . . στο 207 το 90αρι είναι μια χαρά κανένα παράπονο πουθενά !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Filion 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.4 (16V) Sport

Ένταξη: 16 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 17

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούν 2007, 18:49:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστά drdino.............Continental PremiumContact 2 195/55 R16 87H...όχι V.

htanso21.....ήταν απο την μαμά τα δικά σου?......Εμένα απο την μαμά φοράει GOODYEAR GT3 185/65/15 και είναι με ελάχιστα χιλιόμετρα (μόλις το πήρα το 207)...........Άραγε αξίζει να κάνω τώρα την αλλάγη ελαστικών και ζαντών (195/55/16).........δηλαδή θα μου κόψει καποιά ευρώ ο λαστιχάς η είτε κάνω την αλλαγή τώρα είτε την κάνω το φθινόπωρο το ιδιο είναι?

Ευχαριστώ και πάλι όλους σας Very happy [/quote]


Αν είναι να πέσουμε.......θα πέσουμε ηρωικά!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
htanso21 (Θάνος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 (16V) Sport (2007)

Ένταξη: 10 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Ιούν 2007, 00:00:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Filion, ναι αυτά είχε από την μαμά. Μην φανταστείς 1.700 χιλιόμετρα έχω και εγώ όλα και όλα.
Τώρα αν τα δικά μου είναι V ή H δεν ξέρω… θα κοιτάξω και θα σου πω.

Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Ιούν 2007, 01:31:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Filion έγραψε:
Σωστά drdino.............Continental PremiumContact 2 195/55 R16 87H...όχι V.

htanso21.....ήταν απο την μαμά τα δικά σου?......Εμένα απο την μαμά φοράει GOODYEAR GT3 185/65/15 και είναι με ελάχιστα χιλιόμετρα (μόλις το πήρα το 207)...........Άραγε αξίζει να κάνω τώρα την αλλάγη ελαστικών και ζαντών (195/55/16).........δηλαδή θα μου κόψει καποιά ευρώ ο λαστιχάς η είτε κάνω την αλλαγή τώρα είτε την κάνω το φθινόπωρο το ιδιο είναι?

Ευχαριστώ και πάλι όλους σας Very happy


δεν χάνεις τίποτα να ρωτήσεις αλλά χλωμό το κόβω...
εγω θα τα άλλαζα αργότερα. τουλάχιστον τον Οκτόμβριο να κόψουν οι τρελές θερμοκρασίες και αρχίσουν οι βροχές...

υ.γ. Τά μέλη του PSClub ψωνίζουν σε πολύ καλές ειδικές τιμές από εδώ:
http://www.psclub.gr/eshop/index.php?manufacturers_id=14=%D6%F9%EA%DC%F2
http://www.psclub.gr/eshop/index.php?manufacturers_id=39=%CC%F5%F4%E1%EA%DF%E4%E7%F2

μπορείς να κάνεις μια ερώτηση και εκεί γενικώς



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Ιούν 2007, 01:47:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

htanso21 έγραψε:
Filion, ναι αυτά είχε από την μαμά. Μην φανταστείς 1.700 χιλιόμετρα έχω και εγώ όλα και όλα.
Τώρα αν τα δικά μου είναι V ή H δεν ξέρω… θα κοιτάξω και θα σου πω.

Wink


Θανάση H θα έχεις, κομματάκι δύσκολο να είσαι με V. Smile


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Filion 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.4 (16V) Sport

Ένταξη: 16 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 17

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιούν 2007, 18:06:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα, έβαλα λάστιχα Continental PremiumContact 2 195/60 R15 88H με ζάντες της Momo και είναι σαν να άλλαξα αυτοκίνητο Laughing
Του πάνε πολύ του 207.
Ήθελα να βάλω 195/55/16 αλλά η συγκεκριμένη ζάντα σε 16'' μπαίνει με προσθήκες και δεν ήθελα να τις βάλω έτσι.
Υπάρχει μια διαφορά -1.0% από τις μαμίσιες διαστάσεις (185/65/15) σύμφωνα με ένα πίνακα του MEMsound,αλλά δεν πιστεύω να υπάρχουν αισθητές διαφορές στις αποδόσεις του αυτοκινήτου......έτσι δεν είναι MEMsound?
Wink

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ όλους για τις απόψεις και τις συμβουλές σας.


Αν είναι να πέσουμε.......θα πέσουμε ηρωικά!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιούν 2007, 19:39:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κώδικας:
Specification  Sidewall  Radius  Diameter  Circumference    Revs/km  Difference
185/65-15         120mm   311mm     622mm         1952mm        512        0.0%
195/60-15         117mm   308mm     615mm         1932mm        518       -1.0%


θα δεις διαφορα.
θετική
μεγειά σου Wink
αστα να πατήσουν λίγο πρώτα καλά (~50km το λιγότερο) και μετα "ευχαριστήσου τα"...

υ.γ. εαν οι προσθήκες ηταν γνήσιες της MOMO και ερχονταν μαζί με τις ζάντες και παρέα με τα μπουλόνια τους, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα/φοβος στην χρήση τους
πρόβλημα έχουν οι κακής ποιότητας χειροποίητες που προκαλούν τρέμουλο



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιούν 2007, 19:45:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Filion έγραψε:
Σήμερα, έβαλα λάστιχα Continental PremiumContact 2 195/60 R15 88H με ζάντες της Momo και είναι σαν να άλλαξα αυτοκίνητο Laughing
Του πάνε πολύ του 207.


Photo Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Filion 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.4 (16V) Sport

Ένταξη: 16 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 17

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιούν 2007, 19:47:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ Μάνθο.........Να σαι καλά Confused
Δεν μου λες.....οχι οτι εχει ιδιαίτερη σημασία, αλλά έχει χαμηλώσει κατά τι το 207 μου? Embarassed ......κάτι χιλιοστά ε? Laughing


Αν είναι να πέσουμε.......θα πέσουμε ηρωικά!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Filion 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.4 (16V) Sport

Ένταξη: 16 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 17

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιούν 2007, 19:49:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Photo θα μπει σύντομα Wink


Αν είναι να πέσουμε.......θα πέσουμε ηρωικά!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιούν 2007, 20:01:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Filion έγραψε:
Σήμερα, έβαλα λάστιχα Continental PremiumContact 2 195/60 R15 88H με ζάντες της Momo και είναι σαν να άλλαξα αυτοκίνητο Laughing
Του πάνε πολύ του 207.
Ήθελα να βάλω 195/55/16 αλλά η συγκεκριμένη ζάντα σε 16'' μπαίνει με προσθήκες και δεν ήθελα να τις βάλω έτσι.
Υπάρχει μια διαφορά -1.0% από τις μαμίσιες διαστάσεις (185/65/15) σύμφωνα με ένα πίνακα του MEMsound,αλλά δεν πιστεύω να υπάρχουν αισθητές διαφορές στις αποδόσεις του αυτοκινήτου......έτσι δεν είναι MEMsound?
Wink

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ όλους για τις απόψεις και τις συμβουλές σας.



Ωραίος... Και το συγκεκριμένο λάστιχο είναι πολύ καλό. Το έβαλα στο 307 μετά από 36k χλμ με τα απαράδεκτα turanza και είναι σαν να άλλαξα αυτοκίνητο. Laughing


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιούν 2007, 20:05:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Filion έγραψε:
Ευχαριστώ Μάνθο.........Να σαι καλά Confused
Δεν μου λες.....οχι οτι εχει ιδιαίτερη σημασία, αλλά έχει χαμηλώσει κατά τι το 207 μου? Embarassed ......κάτι χιλιοστά ε? Laughing

3mm... (βλ sidewall) Wink

πρόσεχε μην βρει πουθενα τώρα η σαυρα. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Filion 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.4 (16V) Sport

Ένταξη: 16 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 17

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιούν 2007, 21:10:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
6-7 χιλ. είναι ...........βλέπε διάμετρο..... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Αν είναι να πέσουμε.......θα πέσουμε ηρωικά!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
power (Κώστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT

Ένταξη: 03 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 455
Τόπος: Δράμα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Αύγ 2007, 20:56:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια απορία με τα λάστιχα του GT 205/45/R17. Έπαθα λάστιχο και από την αντιπροσωπεία όταν το είχα πάρει μου είπαν πως σε περίπτωση που πάθω λάστιχο δεν επισκευάζετε επειδή έχει δείκτη V. Αύριο θα πάω σε μαγαζί με ελαστικά να δω τι θα μου πουν. Εσείς τι λέτε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
silver turbo 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Pug 206 1.4(8V)Quicksilver

Ένταξη: 06 Ιούν 2006
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: Χανια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Αύγ 2007, 01:05:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το δικο μου το επισκευασαν.Βεβαια δεν ειχαν παθει ζημια και τα λινα.Αναλογως τι ζημια εχει παθει το λαστιχο.Αν ειναι καμια μεγαλη προκα....Επισης το αφησα και το πηρα την επομενη.Για να κολλησει καλυτερα....


Χρηστος!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
herosp77 (Hercules)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 207 1.6 (16V) Sport Pack (2007)

Ένταξη: 26 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 39
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Σεπ 2007, 16:53:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πριν από 3 μέρες και ενώ είχα κλείσει τα πρώτα 6.000 χλμ είμαι σταματημένος και κοιτάω το αμάξι (τι να κάνω αφου μου αρέσει τόσο πολύ), και παθαίνω το 1ο... Στο αριστερό μπροστινό λάστιχο έχει πεταχτεί ένα ωραίο και συνάμα ελεινό βυζάκι.... (τότε είναι που θυμήθηκα και μια απίστευτα τεράστια λακούβα που μου εμφανίστηκε και δεν μπόρεσα να την αποφύγω, τουλάχιστον δεν την έφαγα όλη)
Να διευκρινήσω ότι φοράω Michelin Exalco 205/45/17. To πήγα στο βουλκανιζατέρ που είναι κοντά στο σπίτι μου, το είδε το παλικάρι και μου είπε ότι αυτές είναι δυστυχώς οι επιπτώσεις του low profile στους υπέροχους στρωμένους ελληνικούς κατσικόδρομους.
Επισκευή δεν έπαιξα και ούτε που ήθελα να σας πω την αλήθεια, την Δευτέρα θα πάω για να βάλω καινούριο (-200 ευρώ από το πουθενά).
Προσοχή στις λακούβες παιδιά, βλάπτουν σοβαρά την τσέπη μας...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1424s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on