PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Νέο Renault Clio Sport
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
greenpug106 (Κωνσταντίνος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 Gti, PT51, etuned

Ένταξη: 24 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 897
Τόπος: Κύπρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Οκτ 2011, 07:22:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
αυτες τις μλκιες κανουν οσοι αποκτουν παιδια.
Θεωρουν οτι ενα σουπερμινι δεν τους καλυπτει τις αναγκες τους γι αυτους και το μωρο.
Απλα εχουν πεσει στην παγιδα της υπερκαταναλωσης, οτι χρειαζομαστε καινουριο αμαξι για το καροτσι και τις βαλιτσες για να πηγαινουμε στην πεθερα κλπ.


Φίλε όσο χώρο και να έχεις δεν φτάνει.
Το καροτσάκι που έχουμε το 106 δεν το χωράει πίσω εκτός και αν ρίξω τις πίσω μαξιλάρες.

Να βάλεις και να βγάλεις μωρό στο πίσω κάθισμα με 2 πόρτες είναι σκέτη ταλαιπωρία ειδικά αν είσαι και κάποιων διαστάσεων.

Εγώ άφησα το 106, σταμάτησα τις μετατροπές και ΄πήρα ένα Audi A4 B7.
200 ίππους μαμά και μετά από πρόγραμμα 255 περίπου και μας καλύπτει μια χαρά από χώρους. Καθημερινά δουλειά σπίτι κλπ πάω με το 106.
Βόλτες με την οικογένεια με το Α4. Καλοκαίρι πάμε κάθε Σαβατοκυρίακο παραθαλάσια (Παρασκευή - Κυριακή)

Και η γυναίκα μου 206 2πορτο έχει 1.6 16v και ούτε και σε αυτήν χωράει το καροτσάκι.

Ήθελα ένα αυτοκίνητο που να κινείται λιγάκι και να έχει και τους απαραίτητους χώρους σε λογική τιμή. Το Α4 που βρήκα νομίζω καλύπτει όλα αυτά. Πρώτη εγγραφή στην Αγγλία 01/01/2007 και το πήρα πέρσι μόλις ήρθε ο γιος (Απρίλιο 2010). Μου στοίχισε συνολικά 17.800 ευρώ.
2.0 TFSi SLine Special Edition (220 μαμά).
Δερμάτινες καρέκλες προς bucket, δίχρωμες κλπ.

Το αντίστοιχο καινούργιο είχε 55.000
Τα 18άρια (120 ίππους) ξεκινούσαν από 32.000 αλλά με τον αντίστοιχο εξοπλισμό εύκολα πας 37.000 - 38.000

Επίσης λαμβάνεις υπόψη και την ασφάλεια για την οικογένεια


Γκαράζ
Peugeot 106 GTi 150+ ίππους etuned
Audi A4 TFSi SLine Special Edition 250+ ίππους etuned


Έχει επεξεργασθεί από τον/την greenpug106 στις Πεμ 06 Οκτ 2011, 07:36:53, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Οκτ 2011, 07:27:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl

Εγώ δε λέω τπτ. Λετ δε φάδερ σπικ!!!


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
greenpug106 (Κωνσταντίνος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 Gti, PT51, etuned

Ένταξη: 24 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 897
Τόπος: Κύπρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Οκτ 2011, 07:27:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://pictures2.autotrader.co.uk/imgser-uk/servlet/media?id=1804286963

6,390 στερλίνες από Αγγλία δεξιοτίμονο Wink

Για να το οδηγήσω νόμιμα στην Κύπρο θα πάει περίπου 12.000 ευρώ.
Απλά πληροφοριακά το γράφω


Γκαράζ
Peugeot 106 GTi 150+ ίππους etuned
Audi A4 TFSi SLine Special Edition 250+ ίππους etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Οκτ 2011, 07:53:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε κωνσταντινε το 106 οντως δεν εχει πορτ μπαγκαζ ικανο να ανταπεξελθει στις αναγκες μιας οικογενειας.
Παρολαυτα ξερω 2 παιδια με 106 ραλλυ στην πατρα που μεγαλωσαν μωρα σε αυτα και δεν αλλαξαν αυτοκινητο.
ο ενας ενα μωρο και ο αλλος 2!
Εγω παλι μεγαλωσα διδυμα με το 206.
Σε πληροφορω πως αν βγαλεις την εταζερα, επαιρνε καροτσι διδυμων και εβαζα και 2 βαλιτσες για ταξιδι.
Τωρα που μεγαλωσαν τα διδυμα, λεω τυχερος ημουν που κρατησα το 206 και δε το πουλησα.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Οκτ 2011, 07:58:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ βλέπω την αδερφή μου που με 2 παιδιά δεν χωράνε τα πράγματα τους σε μία 320... και απορώ πως οι γονείς μου μας χώραγαν 3 παιδιά και 2 αυτοί, 5 άτομα συνολικά, με βαλίτσες σε ένα renault 5 Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Οκτ 2011, 08:12:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω παντως οποτε παω διακοπες καλοκαιρι με το 206 βριζω γιατι 2ατομα ριχνουμε το πισω καθισμα και τιγκαρουμε ολο το πισω μερος και παλι δε χωραμε Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
greenpug106 (Κωνσταντίνος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 Gti, PT51, etuned

Ένταξη: 24 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 897
Τόπος: Κύπρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Οκτ 2011, 08:37:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
φιλε κωνσταντινε το 106 οντως δεν εχει πορτ μπαγκαζ ικανο να ανταπεξελθει στις αναγκες μιας οικογενειας.
Παρολαυτα ξερω 2 παιδια με 106 ραλλυ στην πατρα που μεγαλωσαν μωρα σε αυτα και δεν αλλαξαν αυτοκινητο.
ο ενας ενα μωρο και ο αλλος 2!
Εγω παλι μεγαλωσα διδυμα με το 206.
Σε πληροφορω πως αν βγαλεις την εταζερα, επαιρνε καροτσι διδυμων και εβαζα και 2 βαλιτσες για ταξιδι.
Τωρα που μεγαλωσαν τα διδυμα, λεω τυχερος ημουν που κρατησα το 206 και δε το πουλησα.


Δεν αντιλέγω κάθε περίπτωση διαφορετική.

Άμα θες και λίγη άνεση ή να πάρεις κάτι παραπάνω από το καροτσάκι και 1-2 βαλίτσες θες περισότερο χώρο. Επίσης παίζει ρόλο και το καρότσι. Εμάς όταν διπλώσει διατηρει το πλάτος του. Υπάρχουν άλλα που διπλώνουν και στο πλάτος και είναι πιο βολικά. Φίλος με A4 κάμπριο δοκίμασε 7-8 καροτσάκια μέχρι να βρει ένα που να χωράει λόγω του μηχανισμού οροφής.

Και από θέμα ασφάλειας νιώθω καλύτερα με το Α4.
Από θέμα διασκέδασης και εμπειρίας χαίρομαι που δεν πούλησα το 106 και δεν νομίζω να το δώσω ούτε σύντομα.

Και ο κουμπάρος μας πάει Σαββατοκυρίακο με 2 παιδιά με Yaris.
Αλλά φυσικά δεν παίρνει καροτσάκια

Από το 1999 - 2005 οδηγούσα 106 1.4 75 ίππων
Από το 2005 - μέχρι σήμερα οδηγώ 106 1.6 GTi
Πιθανόν το παιδί να ήταν και μια δυνατή αφορμή για μια προσθήκη στα αυτοκίνητα.


Γκαράζ
Peugeot 106 GTi 150+ ίππους etuned
Audi A4 TFSi SLine Special Edition 250+ ίππους etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
greenpug106 (Κωνσταντίνος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 Gti, PT51, etuned

Ένταξη: 24 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 897
Τόπος: Κύπρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Οκτ 2011, 08:56:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
εγώ βλέπω την αδερφή μου που με 2 παιδιά δεν χωράνε τα πράγματα τους σε μία 320... και απορώ πως οι γονείς μου μας χώραγαν 3 παιδιά και 2 αυτοί, 5 άτομα συνολικά, με βαλίτσες σε ένα renault 5 Razz


Ειχαν οι γονείς μου ένα διαμέρισμα το οποίο ανακαινίσαμε με τη γυναίκα μου και μένουμε εκεί προς το παρών. Με την ανακάινιση κάναμε και ένα μεγάλο ερμάρι όσο το πλάτος ενός δωματίου για να είμαστα άνετοι με αποθηκευτικούς χώρους. Όταν ήρθε το παιδί του πήραμε και αυτού ένα επιπλέον ερμάρι.

Παλιά στο διαμέρισμα αυτό έμεναν οι γονείς μου, εγώ και ο παππούς μου χωρίς τα έξτρα ερμάρια Smile

Είναι για να απορείς ε?


Γκαράζ
Peugeot 106 GTi 150+ ίππους etuned
Audi A4 TFSi SLine Special Edition 250+ ίππους etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Οκτ 2011, 09:12:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω με Yaris 1,3 5θυρο πηγα Βαρκελωνη με 4 ατομα βαλιτσες... Cool

Για να ειμαστε εντος θεματος χωρανε στο clio rs;

α)1 παιδι με καροτσι και λοιπα κρεβατια;

β)διδυμα με 2 καροτσια, 2 κρεβατια και συμπραγκαλα;

γ)ο Τακης μονος του;

δ)ο Τακης με τη γυναικα;

ε)Ο Τακης με τη γυναικα και 2 ψηφιακα παιδια;

Απαντηστε σωστα και κερδιστε μια βολτα με το 206 του sps με τη γυναικα μεσα,τα 2 διδυμα και εσας... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Οκτ 2011, 09:37:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το παραπάνω που περιγραφετε λεγεται "εξαρτηση απο τα υλικα αγαθα"...
η κουβεντα μπορει ευκολα να πάει πολυ μακρια... σχετικα με το τι/γιατι/απο που/ποσο/ποσα/πρεπει ή οχι/κλπ κλπ... Wink



εντομεταξυ...
http://www.autoblog.gr/wp-content/gallery/renault-twingo-rs-133-and-clio-rs-200-silverstone-gp-limited-editions/renault-twingo-rs-133-and-clio-rs-200-silverstone-gp-limited-editions-1.jpg

http://airasiacliocup.files.wordpress.com/2011/08/wright_16.jpg

http://www.all-free-photos.com/images/andros-2010/PI26895-hr.jpg


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Samer (SAM)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207GT GTX

Ένταξη: 04 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 573

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Οκτ 2011, 13:20:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1243672/

Το βλεπω καθε μερα οταν γυρναω απο δουλεια, και παντα λεω να περασω να το δω.

Σημερα λεω να περασω!



"I wish I could see things from your point of view, unfortunately i can't stick my head that far up my ass"!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Οκτ 2011, 13:29:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Samer έγραψε:
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1243672/

Το βλεπω καθε μερα οταν γυρναω απο δουλεια, και παντα λεω να περασω να το δω.

Σημερα λεω να περασω!


το γά**σε με τα χλμ, ειπαμε να τα κατεβάσει οχι κ τοσο


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Οκτ 2011, 14:11:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
sps έγραψε:
αυτες τις μλκιες κανουν οσοι αποκτουν παιδια.
Θεωρουν οτι ενα σουπερμινι δεν τους καλυπτει τις αναγκες τους γι αυτους και το μωρο.
Απλα εχουν πεσει στην παγιδα της υπερκαταναλωσης, οτι χρειαζομαστε καινουριο αμαξι για το καροτσι και τις βαλιτσες για να πηγαινουμε στην πεθερα κλπ.


+111

+111111111

Με το Twingo βολευω σχεδον τα παντα,με ιδιο ακριβως Twingo ο Προφητης τα εβγαζε περα με ΔΥΟ μαλιστα παιδια και με Clio 182 ο Mechanic τα εβγαζε περα παλι με δυο παιδια και μαλιστα με αποσκευες και μπαγαζια που εκανε ταξιδι 1500 χλμ καθε μηνα...

Οταν γεννηθηκαμε που τα αυτοκινητα ηταν ακομα μικροτερα και η τεχνολογια οχι τοσο εξελιγμενη(περισσοτερο ογκωδη αντικειμενα δηλαδη),τοτε πως τα βγαζαμε περα;
Και δεν θυμαμαι πολλους απο εμας να ειχαμε Cadillac,Lincoln,και λοιπες αμερικανικες μαουνες...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Οκτ 2011, 01:49:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://flickrhivemind.net/Tags/cliowilliams
Cool Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Οκτ 2011, 15:05:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
COOL ALEXIS έγραψε:
sps έγραψε:
αυτες τις μλκιες κανουν οσοι αποκτουν παιδια.
Θεωρουν οτι ενα σουπερμινι δεν τους καλυπτει τις αναγκες τους γι αυτους και το μωρο.
Απλα εχουν πεσει στην παγιδα της υπερκαταναλωσης, οτι χρειαζομαστε καινουριο αμαξι για το καροτσι και τις βαλιτσες για να πηγαινουμε στην πεθερα κλπ.


+111

+111111111

Με το Twingo βολευω σχεδον τα παντα,με ιδιο ακριβως Twingo ο Προφητης τα εβγαζε περα με ΔΥΟ μαλιστα παιδια και με Clio 182 ο Mechanic τα εβγαζε περα παλι με δυο παιδια και μαλιστα με αποσκευες και μπαγαζια που εκανε ταξιδι 1500 χλμ καθε μηνα...

Οταν γεννηθηκαμε που τα αυτοκινητα ηταν ακομα μικροτερα και η τεχνολογια οχι τοσο εξελιγμενη(περισσοτερο ογκωδη αντικειμενα δηλαδη),τοτε πως τα βγαζαμε περα;
Και δεν θυμαμαι πολλους απο εμας να ειχαμε Cadillac,Lincoln,και λοιπες αμερικανικες μαουνες...

+1.000.000.000.000.000............. Cool


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Οκτ 2011, 16:18:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Octane έγραψε:
Pughell έγραψε:
COOL ALEXIS έγραψε:
sps έγραψε:
αυτες τις μλκιες κανουν οσοι αποκτουν παιδια.
Θεωρουν οτι ενα σουπερμινι δεν τους καλυπτει τις αναγκες τους γι αυτους και το μωρο.
Απλα εχουν πεσει στην παγιδα της υπερκαταναλωσης, οτι χρειαζομαστε καινουριο αμαξι για το καροτσι και τις βαλιτσες για να πηγαινουμε στην πεθερα κλπ.


+111

+111111111

Με το Twingo βολευω σχεδον τα παντα,με ιδιο ακριβως Twingo ο Προφητης τα εβγαζε περα με ΔΥΟ μαλιστα παιδια και με Clio 182 ο Mechanic τα εβγαζε περα παλι με δυο παιδια και μαλιστα με αποσκευες και μπαγαζια που εκανε ταξιδι 1500 χλμ καθε μηνα...

Οταν γεννηθηκαμε που τα αυτοκινητα ηταν ακομα μικροτερα και η τεχνολογια οχι τοσο εξελιγμενη(περισσοτερο ογκωδη αντικειμενα δηλαδη),τοτε πως τα βγαζαμε περα;
Και δεν θυμαμαι πολλους απο εμας να ειχαμε Cadillac,Lincoln,και λοιπες αμερικανικες μαουνες...

+1.000.000.000.000.000............. Cool


+ 100000000000000000000000000



Παιδια μην πεφτετε στην παγιδα του "πρεπει"

(που by the way "τυχαινει" να ειναι και μια καλη αφορμη πανω στην οποια πατανε οι γυναικες μας προκειμενω να πουλησουμε το "εργαλειο" και να παρουμε.... αργαλιο.....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Οκτ 2011, 16:23:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mechanic έγραψε:

+ 100000000000000000000000000



Παιδια μην πεφτετε στην παγιδα του "πρεπει"

(που by the way "τυχαινει" να ειναι και μια καλη αφορμη πανω στην οποια πατανε οι γυναικες μας προκειμενω να πουλησουμε το "εργαλειο" και να παρουμε.... αργαλιο.....)

Laughing Laughing Laughing
Γι'αυτο λοιπον , μολις γινει το RCB RS20 , εγω δεν το δινω με τιποτα!!! Laughing


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Οκτ 2011, 16:45:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αλλα ντα αλλα νιρμπρουγκαλλα.... Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Οκτ 2011, 17:11:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μηπως καποιος καλος μοντ. να τα μεταφερει σε ενα νεο θεμα, "psclub και μωρο"? Laughing


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Οκτ 2011, 18:59:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 10 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,231s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on