PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Eισιτήρια για την Υπερειδική του Ράλλυ Ακρόπολις 2005
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Ιούν 2005, 18:01:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

3 + απόψε, το υπερθέαμα πλησιάζει.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Ιούν 2005, 23:04:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

υπαρχουν αραγε(ς) διαθεσιμα εισητηρια;
εννοω απο αυτα που ειχε το club.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 00:11:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΠΟΡΕΙ Η 10ΑΔΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΛΑΡΙΣΑ ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΘΗΝΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 16:00 ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ?

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Ζάχο, θα σε τηλ την Τρίτη το πρωί Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 10:24:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206Mike έγραψε:
Τα εισιτήρια για όσους έχουν κάνει κράτηση για την Υπερειδική του ράλλυ Ακρόπολις θα διατεθούν την Τετάρτη 8:00μμ - 10:00μμ στην καφετέρια i-box.

Η καφετέρια βρίσκεται απέναντι από το Village Park στο Ρέντη.



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 12:09:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά mike, νταξ... ή στραβά είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε...

Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 12:15:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Καλά mike, νταξ... ή στραβά είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε...

Rolling eyes

Σταύρο, έχω την εντύπωση ότι ο Μιχάλης δεν έγραψε το παραπάνω σαν απάντηση σε εσένα, αλλά απλά για να υπάρχει και σε αυτή τη σελίδα και να το δουν όσοι τυχόν δεν το διάβασαν στην προηγούμενη...


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 12:22:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Steve έγραψε:
Καλά mike, νταξ... ή στραβά είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε...

Rolling eyes

Σταύρο, έχω την εντύπωση ότι ο Μιχάλης δεν έγραψε το παραπάνω σαν απάντηση σε εσένα, αλλά απλά για να υπάρχει και σε αυτή τη σελίδα και να το δουν όσοι τυχόν δεν το διάβασαν στην προηγούμενη...


Φυσικά και έτσι είναι....

Τώρα για σενα ψηλε, μιλάς με Ζαχαρία και τα παίρνει κάποιος τα δικά σου και συναντιόμαστε απ έξω....

So simple....γιατί να στα στέλνουμε...?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 12:39:20    Θέμα δημοσίευσης: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχάς ΜΗΝ ΒΑΡΑΤΕ!!! Black eye Για μένα και πολλούς άλλους που δεν θα μπορέσουν να έρθουν να το δουν live...γνωρίζει κανείς αν, πότε και που θα μεταδώθει η υπερειδική στην TV???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 17:07:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΚ, γράψτε λάθος τότε.

Σώρρει mike! Salute

Επικοινώνησα τηλεφωνικά με τον Ζαχαρία για τα εισητήρια.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 21:27:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...λιγοτερο απο 48ωρες εμειναν... Onfire Onfire Onfire Onfire
Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire
(για την ακριβεια....43 και μιση... Twisted evil Twisted evil )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιούν 2005, 23:10:30    Θέμα δημοσίευσης: Re: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

307Lucifer έγραψε:
Καταρχάς ΜΗΝ ΒΑΡΑΤΕ!!! Black eye Για μένα και πολλούς άλλους που δεν θα μπορέσουν να έρθουν να το δουν live...γνωρίζει κανείς αν, πότε και που θα μεταδώθει η υπερειδική στην TV???


Ναι, Πέμπτη στις 22:00, ΕΤ1.


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιούν 2005, 14:52:20    Θέμα δημοσίευσης: Εξαντλούνται τα εισιτήρια της υπερειδικής! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τους φίλους της τελευταίας στιγμής...



Μία μέρα πριν από την έναρξη του Ράλλυ Ακρόπολις 2005, 55.000 εισιτήρια για την υπερειδική έχουν ήδη πωληθεί. Τα μαγικά χαρτάκια προς διάθεση δεν ξεπερνούν τα 5.000 και θα πωλούνται από σήμερα μόνο από τα εκδοτήρια στο σταθμό του ΗΣΑΠ «ΕΙΡΗΝΗ» στο Ο.Α.Κ.Α., από τις 10:00 έως τις 19:00.


Αύριο, τα μόνα εκδοτήρια που θα λειτουργήσουν για την αγορά όσων εισιτηρίων θα έχουν απομείνει και για την παράδοση προπωλημένων εισιτηρίων, θα βρίσκονται στον περιβάλλοντα χώρο του Ολυμπιακού Σταδίου, μπροστά από τη «φλόγα».


acropolisrally.gr


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιούν 2005, 16:10:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απορίες ενός επαρχιώτη:

1) Πάρκινγκ υπάρχει γύρω από το στάδιο ή θα πρέπει να ψάχνουμε?

2) Από ποια θύρα μπαίνουμε?

3) Κανα πανώ, ετοιμάσατε? Καμιά σημαία ξέρω γω...? Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιούν 2005, 16:12:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Απορίες ενός επαρχιώτη:

1) Πάρκινγκ υπάρχει γύρω από το στάδιο ή θα πρέπει να ψάχνουμε?

2) Από ποια θύρα μπαίνουμε?

3) Κανα πανώ, ετοιμάσατε? Καμιά σημαία ξέρω γω...? Smile


1) υπάρχει αλλά θα γίνεται χαμός

2) από την θύρα που γράφει το εισιτήριο...

3) ετοιμο θα είναι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιούν 2005, 16:17:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σχετικά με το 1), επειδή η 10άδα μου θα φτάσει κατά τις 16:00 όπως το υπολογίζουμε, θα βρούμε στο στάδιο parking ή θα ψαχνόμαστε γύρω γύρω?

Υπάρχει επιπλέον χρέωση?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιούν 2005, 16:21:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χρεωση δεν νομίζω...χλωμο να βρειτε αλλα δοκιμάστε είτε στο παρκινγκ επί της σπύρου λούη είτε στο παρκινγκ στον σταθμό ειρήνης. Αλλιώς γύρω γύρω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιούν 2005, 16:23:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sad

Τέλοσπάντων, για να δούμε τί θα δούμε!

Για όποιον ξεκινήσει πάντως από πιο βόρεια, εμείς ξεκινάμε κατά τις 11:00 το πρωί από Λάρισα (υπολογίζουμε 4 αμάξια). Αν θέλει να έρθει μαζί μας κάποιος προς τα κάτω, ας επικοινωνήσει μαζί μου να συνεννοηθούμε! Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιούν 2005, 16:24:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μην ανησυχεις...η περιοχή γύρω είναι σχετικά εύκολη στο παρκινγκ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
-=N4X=- (ΑL-X)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Corsa OPC ύποπτο ΦΠΕ+cooler!

Ένταξη: 10 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 462
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιούν 2005, 16:28:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σταυρο εγω δεν θα παρω αμαξι τελικα με τα παιδια κ θα ερθουμε με το τραινο για να μην μπλεξουμε αλλα κ γιατι το βραδυ θα ειναι ταλαιπωρια.
Εμεις λογικα θα ειμαστε πολυ νωριτερα Αθηνα οποτε κανονισε κ εσυ με τους αλλους.



Powered by
CAR RACING TEAM
&
Autospeed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Ιούν 2005, 19:01:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

18 ωρες ακομα........ Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire
Η παρουσια μας για ακομα μια φορα αναμενεται να ειναι κατι παραπανω απο εντυπωσιακη... Exclamation Exclamation Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 9 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1842s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on