PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Ασφάλειες (πορτών) αλουμινίου
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Ιαν 2005, 14:58:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα νεύρα μου χθες γίνανε παστίτσιο... Mad

Λόγω της κακής κατάστασης υγείας μου την προηγούμενη βδομάδα, ανέβαλλα το ψάξιμο για τις ασφάλειες αυτήν την βδομάδα!

Και? Και... πήγα χθες και τραβούσα τα... αυτιά μου με αυτά που μου λέγανε Mad

Λόγω του ότι μπήκε νέος χρόνος, εδώ στη Λάρισα (δεν ξέρω αν ισχύει στα μαγαζιά που έχουνε αξεσουάρ αυτ/των σε άλλες πόλεις), περιμένουνε καινούριους καταλόγους από τους αντιπροσώπους από τις διάφορες μάρκες, για να ανανεώσουνε την ποικιλία στο μαγαζί τους... Και καλά, μέχρι τον Δεκέμβριο τις ασφάλειες τις είχανε. Τώρα τί έγινε? Πλακώσαν οι ακρίδες και τις φάγανε όλες? Mad

Δυστυχώς πάλι θα πρέπει να περιμένω μέχρι μέσα Φεβρουαρίου που όλοι εδώ θα έχουνε τους καταλόγους για να μου πουν τι υπάρχει διαθέσιμο... Μέχρι τότε, δεν υπάρχει ούτε δείγμα στο stock Mad

Τί να πώ παιδιά, sorry εκ μέρους μου, αλλά δεν βλέπω προκοπή με αυτό το θέμα. Όποιος έχει το κουράγιο και την δύναμη να μας δώσει κάποια λύση είτε από Θεσ/νίκη είτε από Αθήνα, ας το κάνει! Sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
freestyler (nickos)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.4 8v 5θ 00'

Ένταξη: 13 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 146
Τόπος: σιφνος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Ιαν 2005, 19:37:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω ειχα ρωτησει πριν μερικες μερες σ'ενα μαγαζι στην αθηνα κ μου ειπαν το ζευγος χωρις led 20 ευρω... αυτα με το led ειχαν αρκετα παραπανω... ισως κ το διπλασιο... Confused Confused 40 ευρω για να βαλω μπρος πισω στο καρο μου ασφαλειες χωρις led??κ με τον φοβο κιολας να αφηνουν τεραστιο κενο??? ετσι μου ρχεται να βαψω ασιμι τις μαμα....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Ιαν 2005, 22:10:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Τα νεύρα μου χθες γίνανε παστίτσιο... Mad

Λόγω της κακής κατάστασης υγείας μου την προηγούμενη βδομάδα, ανέβαλλα το ψάξιμο για τις ασφάλειες αυτήν την βδομάδα!

Και? Και... πήγα χθες και τραβούσα τα... αυτιά μου με αυτά που μου λέγανε Mad

Λόγω του ότι μπήκε νέος χρόνος, εδώ στη Λάρισα (δεν ξέρω αν ισχύει στα μαγαζιά που έχουνε αξεσουάρ αυτ/των σε άλλες πόλεις), περιμένουνε καινούριους καταλόγους από τους αντιπροσώπους από τις διάφορες μάρκες, για να ανανεώσουνε την ποικιλία στο μαγαζί τους... Και καλά, μέχρι τον Δεκέμβριο τις ασφάλειες τις είχανε. Τώρα τί έγινε? Πλακώσαν οι ακρίδες και τις φάγανε όλες? Mad

Δυστυχώς πάλι θα πρέπει να περιμένω μέχρι μέσα Φεβρουαρίου που όλοι εδώ θα έχουνε τους καταλόγους για να μου πουν τι υπάρχει διαθέσιμο... Μέχρι τότε, δεν υπάρχει ούτε δείγμα στο stock Mad

Τί να πώ παιδιά, sorry εκ μέρους μου, αλλά δεν βλέπω προκοπή με αυτό το θέμα. Όποιος έχει το κουράγιο και την δύναμη να μας δώσει κάποια λύση είτε από Θεσ/νίκη είτε από Αθήνα, ας το κάνει! Sad


ποιος μας καταραστηκε ;
ας το πει τωρα και δεν θα παθει τιποτα......ακομα Evil Evil Evil

παντως οσον αφορα εμενα:
εκανα μια προσπαθεια πριν 1-2 εβδομαδες και αναζωπυρωσα το ενδιαφερον, μαζευτηκαμε ξανα, αλλα τωρα ειλικρινα ...κουραστηκα...
Crying or Very sad δεν θα συμμετεχω και θα κοιταξω να τις αγορασω οπου τις βρω μονος.

δεν πειραζει steve Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Ιαν 2005, 02:46:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τί να σε κάνω ρε Διμηπή!?

Βλέπεις, αναζωπύρωσες το ενδιαφέρον, εγώ το έβαλα να ψήνεται αλλά μας τα χαλάσανε τα μαγειρία εδώ στη Λάρισα Mad

Την συγνώμη την χρωστάω εγώ Sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Ιαν 2005, 07:12:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

CC-Gio έγραψε:
Tοσο δυσκολο ειναι? Το εχεις κοιταξει το θεμα?
Αν ειναι δυσκολο ακυρωνω την παραγγελια! Rolling eyes
Βαριεμαι να τρεχω για να βαλω ασφαλειες!


Αν δεν σου κάνει κόπο δες τις πρώτες ανακοινώσεις και θα καταλάβεις αν ασχολήθηκα ή όχι. Γράφω τα πάντα! Πάντως δεν θέλω να σε αποτρέψω να τα βάλεις!! Απλά θέλω να καταλάβετε πως δεν είναι και τόσο εύκολο όσο ακούγεται. Παρόλα αυτά, επισημαίνω πως αξίζει τον κόπο!


Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Ιαν 2005, 07:14:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΑΜΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Laughing


Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Ιαν 2005, 07:41:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δηλ. ακυρώνετε το όλο σκηνικό η περιμένουμε... Question
από Θεσσαλονίκη ποιος έχει πάρει.... Question



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Σελίδα 9 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1254s (PHP: 67% - SQL: 33%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on