PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

12ο Touring, Πανελλήνια Γ.Σ. & Κοπή Πίτας, 23-25 Φεβρ.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
scrat (Διονύσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2004)

Ένταξη: 24 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: Αθήνα, GR

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Φεβ 2007, 00:20:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ όμορφο το διήμερο, με μια ζεστή παρέα - ζεστή όσο και τα MOTUL μας στις μαγευτικές στριφτερές διαδρομές από την Πορταριά στον Αγ. Ιωάννη και αντίστροφα Smile Πραγματικά ξέφυγα από κάθε έννοια αυτές τις 30 ώρες που ήμουν μακριά από την Αθήνα, στη διαδρομή με φίλους, στην ταβέρνα και στο τζάκι με καλή παρέα, στο ξενοδοχείο με τον επιβλητικό ήχο των κυμάτων...

Και αφού το Touring έκλεισε με την κοπή πίτας, να ευχηθώ ακόμα πιο δημιουργικό 2007 για το club και τα μέλη του, με επιτυχίες και συγκινήσεις.

Χάρηκα για όλες τις νέες γνωριμίες, και για τη συνάντηση με τους υπόλοιπους!
Μερικές ακόμα φωτογραφίες:

http://www.suburbiaparties.com/PSclub.html
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Φεβ 2007, 11:27:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω γυρισει απο Κυριακη και δεν εχω προλαβει να γραψω ουτε λεξη.
Πραγματικα περασαμε υπεροχα, η διαδρομη και το Πηλιο γενικα ηταν ολα τα λεφτα, και δεν το συζηταω για τη ταβερνα του Nικου (PoliThs) ο οποιος μας περιποιηθικε αψογα !!!
Ηταν πολυ ευχαριστο που τελικα το touring ειχε τετοια συμμετοχη και χαρικα που γνωρησα παιδια (εκτως Αθηνας) που δεν ειχα δει ποτε.
Ενα μεγαλο μπραβο στο Τασο για την οργανωση ολου του 3-ημερου και αλλο ενα για ολους τους συμμετεχοντες που δινουν ζωη στις εκδηλωσες του συλλογου.
Παντα τετοια !!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
georgemv (Γιώργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 26 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 1
Τόπος: Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Φεβ 2007, 16:46:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα και από εμένα,
Είμαι ο Γιώργος, της παρέας της Corolla Smile
(Αν δεν σας λέει κάτι το Γιώργος σκέτο, είμαι αυτός που σας έσπασε τα νεύρα με τη φωτογραφική μηχανή Confused )
Τουλάχιστον το υλικό που σας ανέβασε o Δημήτρης [Hammer] στο google ελπίζω να σας αποζημίωσε. Very happy
Χάρηκα ΠΑΡΑ πολύ που σας γνώρισα από κοντά και μακάρι να μπορέσω να βρεθώ πάλι μαζί σας σε κάποιο μελλοντικό event, είστε όλοι Κ-Α-Τ-Α-Π-Λ-Η-Κ-Τ-Ι-Κ-Ο-Ι Smile


http://lubriwiki.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Φεβ 2007, 07:50:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://i56.photobucket.com/albums/g179/touristas_gr/P2250016.jpg

http://i56.photobucket.com/albums/g179/touristas_gr/P2250020.jpg

http://i56.photobucket.com/albums/g179/touristas_gr/P2250014.jpg

http://i56.photobucket.com/albums/g179/touristas_gr/P2250024.jpg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
underage (Σοφία)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2003)

Ένταξη: 09 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 319
Τόπος: Σαλαμίνα - Καναδά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Μάρ 2007, 22:45:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα κατάφερα να μπω στο internet, λοιπόν θα γράψω κι εγώ με τη σειρά μου ότι περάσαμε απίθανα παρόλο που δεν καταφέρναμε λόγω της μικρής να ακολουθούμε πιστά το πρόγραμμα Surprised , δηλαδή δεν το ακολουθήσαμε σχεδόν καθόλου Crying or Very sad.
Πάντως η διάδρομή από Βόλο προς Αγ. Ιωάννη από Μηλιές δεν μου άρεσε καθόλου, σε αντίθεση από τα Χάνια που ήταν μαγευτική.
Όλα τα φαγητά στην ταβέρνα "Ορτανσίες" ήταν άψογα ιδιαίτερα τα ντολμαδάκια.

Επίσης άψογο ήταν και το τζάκι που είχαμε (μόνο εμείς Laughing ) στο δωμάτιό μας και ο ήχος που ακουγόταν όλη νύχτα από τα κύματα ήταν μοναδικός, καθώς και η παρέα γύρω από το τζάκι στο σαλόνι του ξενοδοχείου ήταν άπαιχτη.
Όσο για το θερμόμετρο του αυτοκινήτου εμάς έδειξε -3.

Φωτογραφίες δεν ξέρω να ανεβάσω Rolling eyes


Αξίζει φίλε να υπάρχεις
για ένα όνειρο κι ας είναι
η φωτιά του να σε κάψει!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2007, 16:46:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μετά τα ευχάριστα να πούμε και ένα δυσάρεστο για να έχεται όλοι την προσοχή σας, μπορεί να συμβεί στον καθένα μας..

όσο λοιπόν είμουν στο Πήλιο, κάποιος\οι επιτήδειοι με κάποιο κόλπο, υποθέτω αυτό με την κάμερα στο ΑΤΜ, μου άδειασαν το περιεχόμενο του λογαριασμού μου.... Evil Evil Evil Evil Evil

επικοινώνησα με την τράπεζα και συμπλήρωσα εκεί κάτι χαρτιά αλλα ακόμα δεν ξέρω τι θα γίνει.... προσοχή λοιπόν στις κάρτες σας και στις συναλλαγές σας....



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την xrisa-xs στις Παρ 02 Μάρ 2007, 16:57:58, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2007, 16:53:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xrisa-xs έγραψε:
μετά τα ευχάριστα να πούμε και ένα δυσάρεστο για να έχεται όλοι την προσοχή σας, μπορεί να συμβεί στον καθένα μας..

όσο λοιπόν είμουν στο Πήλιο, κάποιο επιτήδειοι με κάποιο κόλπο, υποθέτο αυτό με την κάμερα στο ΑΤΜ, μου άδεια σαν το περιεχόμενο του λογαριασμού μου.... Evil Evil Evil Evil Evil

επικοινώνησα με την τράπεζα και συμπλήρωσα εκεί κάτι χαρτιά αλλα ακόμα δεν ξέρω τι θα γίνει.... προσοχή λοιπόν στις κάρτες σας και στις συναλλαγές σας....


Όχι ρε χρύσα... κρίμα Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Ελπίζω να σου πήρανε λίγα λεφτά...και ελπίζω να τα βρεις....

Θα βοηθούσε όμως να μας έλεγες και ποιά τράπεζα είναι αυτή για να είμαστε ακόμα ποιό επιφυλακτικοί...

Εύχομαι να στα βρούνε ή τουλάχιστον να σε αποζημιώσουν αν φανεί ότι κλάπηκανε ..


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2007, 17:02:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι κρίμα είναι.. Confused Crying or Very sad

μου πήραν 1.600,00 τα είχα μαζεμένα για σέρβις\επισκευή καπό\φανοποιοία και καινούριες αναρτήσεις.
η τράπεζα είναι η Πειραιώς, αλλά δεν νομίζω να παίζει και πολύ ρόλο..

οι αναλήψεις πάντως γίνανε στο Γαλάτσι σε ΑΤΜ της Πειραιώς και της Εθνικής....
και γω νομίζω πάντως ότι θα μου τα επιστρέψουν, είναι καταφανέστατη η κλοπή Evil



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2007, 17:23:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χρυσα κριμα, ελπιζω να τα βρεις τα λεφτα σου μεσω αποζημιωσης απο την τραπεζα και ακομα καλυτερα να βρουν ποιοι το κανανε και να τους κανουμε μια επισκεψη σαν κλαμπ... Αυτο με την καμερα εγω παντα το εχω υποψη μου οταν κανω αναληψεις και παντα κρυβω με το χερι τον κωδικο καθως το πληκτρολογω, αλλα τωρα πια εχουν αλλους τροπους χωρις καμερα... Επειδη ασχολουμαι γενικα με την τεχνολογια, οι τυποι κανουν τρελα πραγματα. Μαλλον οι καμερες των τραπεζων θα πρεπει καλυτερα να δειχνουν προς το μερος των ΑΤΜ ωστε τουλαχιστον να φοβουνται να εγκαταστησουν τον εξοπλισμο τους...


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2007, 17:28:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xrisa-xs έγραψε:
ναι κρίμα είναι.. Confused Crying or Very sad

μου πήραν 1.600,00 τα είχα μαζεμένα για σέρβις\επισκευή καπό\φανοποιοία και καινούριες αναρτήσεις.
η τράπεζα είναι η Πειραιώς, αλλά δεν νομίζω να παίζει και πολύ ρόλο..

οι αναλήψεις πάντως γίνανε στο Γαλάτσι σε ΑΤΜ της Πειραιώς και της Εθνικής....
και γω νομίζω πάντως ότι θα μου τα επιστρέψουν, είναι καταφανέστατη η κλοπή Evil


Χρύσα όπως σου είπα και το πρωί σημασία έχει όχι σε απόποια ΑΤΜ έγινε το "άδειασμα" του λογαρισμού σου
αλλά σε ποια ΑΤΜ είχες χρησιμοποιήσει πριν την κάρτα σου μιας και σε κάποιο από αυτά έγινε η αντιγραφή της (είτε μέσω κάμερας είτε με κάποιο άλλο τρόπο)

Τουλάχιστον να ξέρουμε ποια είναι τα "ύποπτα" ΑΤΜ και καλό είναι να ενημερώσεις και την τράπεζα για αυτά ώστε να τα ερευνήσουν.

Επίσης μήπως έτυχε να χρησιμοποιήσεις την κάρτα σου για κάποια on-line αγορά μέσω internet?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2007, 17:33:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η τελευταία συναλλαγή που είχα ήταν στα Καμμένα Βούρλα από ένα ΑΤΜ από το οποίο έχω ξαναπάρει μετρητα...
πριν απο αυτό πρέπει να ήταν στο The Mall, πάλι από ΑΤΜ

αγορές μέσω internet δεν κάνω, και δεν πρόκειτε για την πιστωτική μου αλλα για την κάρτα ανάληψης μετρητών...

ευτυχώς βέβαια πήραν ότι είχε ο λογαριασμός το ΣΚ γιατί πληρώθηκα την Τρίτη...
φαντάσου να έπερναν τα χρήματα χθες... Shocked Shocked Shocked



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2007, 17:54:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και λίγο δύσκολο,μακάρι να στα επιστρέψει η τράπεζα τα λεφτά Χρύσα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
Μέλος
Μέλος


206 CC

Ένταξη: 04 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 125
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2007, 18:24:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι τράπεζες από όσο γνωρίζω τα επιστρέφουν τα χρήματα, είναι θέμα αξιοπιστίας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Μάρ 2007, 18:50:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΔΗΜΗΤΡΗΣ_X έγραψε:
Οι τράπεζες από όσο γνωρίζω τα επιστρέφουν τα χρήματα, είναι θέμα αξιοπιστίας.


....μακάρι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
underage (Σοφία)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2003)

Ένταξη: 09 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 319
Τόπος: Σαλαμίνα - Καναδά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάρ 2007, 01:10:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xrisa-xs έγραψε:


οι αναλήψεις πάντως γίνανε στο Γαλάτσι σε ΑΤΜ της Πειραιώς και της Εθνικής.... Evil


Λογικά πρέπει να γίνανε και διαφορετικές ημέρες ή πριν και μετά τα μεσάνυχτα, γιατί μπορείς να σηκώσεις μέχρι 1.200,00 την ημέρα.
Αν χρειαστείς μάρτυρες για το που ήσουν το Σ/Κ ξέρεις που θα απευθυνθείς Wink Wink Wink


Δυστυχώς κι εμείς αντιμετωπίσαμε αρκετά (ποιο σοβαρά) προβλήματα με την επιστροφή μας Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad που δυστυχώς έχουν συνέχεια.
Δεν θέλω να αναφερθώ σε λεπτομέρειες- τουλάχιστον όχι στο forum- κάποια στιγμή θα καταφέρω να περάσω από την έδρα Crying or Very sad


Αξίζει φίλε να υπάρχεις
για ένα όνειρο κι ας είναι
η φωτιά του να σε κάψει!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάρ 2007, 12:42:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

underage έγραψε:
xrisa-xs έγραψε:


οι αναλήψεις πάντως γίνανε στο Γαλάτσι σε ΑΤΜ της Πειραιώς και της Εθνικής.... Evil


Λογικά πρέπει να γίνανε και διαφορετικές ημέρες ή πριν και μετά τα μεσάνυχτα, γιατί μπορείς να σηκώσεις μέχρι 1.200,00 την ημέρα.
Αν χρειαστείς μάρτυρες για το που ήσουν το Σ/Κ ξέρεις που θα απευθυνθείς Wink Wink Wink


Δυστυχώς κι εμείς αντιμετωπίσαμε αρκετά (ποιο σοβαρά) προβλήματα με την επιστροφή μας Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad που δυστυχώς έχουν συνέχεια.
Δεν θέλω να αναφερθώ σε λεπτομέρειες- τουλάχιστον όχι στο forum- κάποια στιγμή θα καταφέρω να περάσω από την έδρα Crying or Very sad



στην Alpha Bank μπορεις μεχρι 600Ευρω τη μερα.
πολλες φορες αγανακτησα μαζι τους αλλα τελικα είναι δικλείδα ασφαλείας! Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Μάρ 2007, 21:13:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αργησα λίγο να γράψω, περισσότερο λόγω υποχρεώσεων. Ομως να'με και εγώ, με έντονες και ζωντανές τις αναμνήσεις από ένα ωραίο Touring.

Εμαθα κάτι σε αυτή την εκδρομή, κάτι που θα το κουβαλάω για όσο καιρό θα βρίσκομαι σε αυτή την θέση. Σημασία τελικά έχει η αυθεντικότητα! Σημασία τελικά έχει η καλή διάθεση και το πόσο ειλικρινής είσαι - τουλάχιστον με τον εαυτό σου -και με τους άλλους-.

Αυτό το Touring με γύρισε πίσω στον χρόνο, όπου βρισκόμασταν άτομα χωρίς να γνωριζόμαστε ιδιαίτερα, χωρίς να μας ενώνει κάποια φιλία, ή κάποια ιδιαίτερη σχέση. Σε ένα περιβάλλον άγνωστο για όλους, με ανθρώπους που γνωριζόμαστε ελάχιστα έως καθόλου, καταφέραμε και συντονίσαμε τους ρυθμούς μας και περάσαμε όμορφα. Αυτό δεν συμβαίνει εύκολα.

Είχα κακή διάθεση έτσι όπως πήγε να ξεκινήσει το Touring, με την μικρή συμμετοχή -για τα δεδομένα μας-, με την απουσία βασικών θαμώνων των εκδρομών αυτών, αλλά και την απουσία ανθρώπων που τον τελευταίο καιρό κάνουν πολύ έντονη την παρουσία τους. Δικαιολογημένοι όλοι τους - ο καθένας για τον δικό του λόγο- έστω και αν ο λόγος ήταν ένα απλό "βαριέμαι".

Ηθελα αυτό το Touring να ήταν η αφορμή για μια νέα αρχή, όπου θα επιλύσει μικροπαρεξηγήσεις του παρελθόντος, θα θέσει τις βάσεις για ένα καλύτερο τρόπο να λειτουργήσουμε όλοι μαζί. Δεν έγινε επειδή ο κόσμος που περίμενα για να γίνει αυτό απουσίαζε.

Ομως αντί του κόσμου που περίμενα, συνάντησα παιδιά αυθόρμητα, αυθεντικά, πράγμα που με εξέπληξε πολύ ευχάριστα!

Εντάξει δεν καταφέραμε να κάνουμε την Γενική Συνέλευση γιατί είμασταν μόνο 20 νωματέοι, δεν καταφέραμε να αναλύσουμε τον ισολογισμό γιατί καταπιαστήκαμε με τα παϊδάκια, αλλά περάσαμε καλά!

Και το μήνυμα που έλαβα μέσα στην εκδρομή είναι ένα:
Εμείς προχωράμε γιατί έχουμε όρεξη! Οποιος θέλει ακολουθεί γιατί το ταξίδι είναι ωραίο!

Στα της πίτας τώρα, υπήρχαν δύο φλουριά (αν και περιμέναμε ένα, αλλά ακόμα καλύτερα τα δύο, αυτά τα λάθη είναι υπέροχα) όπου οι τυχεροί NTIZATOΣ και Panosgep κερδίζουν από ένα τελικό Group N της REMUS, μια προσφορά του ίδιου του PSCLUB! (Eπειδή ο Panosgep έχει τελικό θα του δώκουμε μεσαίο).

Επίσης μετά από επιτόπια κλήρωση οι παρακάτω κέρδισαν:

Από μία ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΗΣΗ oι db, Dio78 και ο P206Mike, μια προσφορά ενός νέου και πολύ καλού συνεργάτη μας, 0-1000HP



Eπίσης αρκετοί ήταν αυτοί που κέρδισαν PEUGEOT SPORT μπλουζάκι, καπελάκια, σακίδιο, χρονόμετρο, μια προσφορά του συναργάτη μας ΚΟΝΔΩΡ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ.

Ευχαριστώ προσωπικά όσους ήρθαν και μας τίμησαν με την παρουσία τους. Μετά από αυτό είμαι βέβαιος ότι με τέτοια άτομα, ο σύλλογος έχει γερά θεμέλεια! Σας ευχαριστώ παιδιά!

Και τώρα, ετοιμαζόμαστε (μετα το GTCC) για την Ετήσια Γενική Συνέλευση που θα γίνει στην Λέσχη μας, που εκτώς του απολογισμού, θα περιλαμβάνει και εκλογές του νέου Διοικητικού Συμβουλίου...

Κύριοι μπορείτε να αρχίσετε την προεκλογική σας εκστρατεία!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Μάρ 2007, 22:03:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ασχετο...τωρα το διαβασα.
οι εκλογες δεν επρεπε να ειναι του χρονου? (3χρονια)

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=4655&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2007, 10:20:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...σώπα... Embarassed


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Μάρ 2007, 11:00:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είναι πρόωρες.... σιγά μην μας προλάβει στις εκλογές η κυβέρνηση! Laughing Laughing Laughing



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 7 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1609s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on