PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Εξατμιση για ΤΗΡ 150αρι...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιαν 2011, 17:29:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chiefjian έγραψε:
android έγραψε:
chiefjian έγραψε:
Αν καταργησουμε εντελως το μεσαιο και αλλαξουμε τελικο κερδιζουμε κατι??Και κατα ποσο επηρεαζεται το back pressure?To τελικο ειναι αυτο.(σωληνα εισοδου 60 και αποληξη 80) :
http://s171.photobucket.com/albums/u319/fynos/?action=view&current=IMG_0376.jpg

copyright by fynos


οτι παπαρια να κανεις στην εξατμιση του gt αν τα καζανια που θα βαλεις ειναι ελευθερα κερδος θα δεις σιγουρα...
το μονο θεμα ειναι του θορυβου
απλα με μονο μεσαιο κερδιζεις λιγο παραπανω μετα τις 5500 απ οτι ειδα σε rc

Very happy Το θεμα του θορυβου δεν με ενδιαφερει.. Twisted evil το μονο που φοβαμαι ειναι backpressure και μην μου αναβουν τιποτα λαμπακια! Rolling eyes


βεβαια σε ολα αυτα θες και μεγαλυτερη σωληνα ε...την εχουμε μικρη εμεις με τα 150αρια απο μαμα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chiefjian (Ηλίας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Smart CDI

Ένταξη: 04 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 220
Τόπος: Aσπρα Σπιτια Βοιωτιας-Χανια Κρητης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιαν 2011, 21:37:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
chiefjian έγραψε:
android έγραψε:
chiefjian έγραψε:
Αν καταργησουμε εντελως το μεσαιο και αλλαξουμε τελικο κερδιζουμε κατι??Και κατα ποσο επηρεαζεται το back pressure?To τελικο ειναι αυτο.(σωληνα εισοδου 60 και αποληξη 80) :
http://s171.photobucket.com/albums/u319/fynos/?action=view&current=IMG_0376.jpg

copyright by fynos


οτι παπαρια να κανεις στην εξατμιση του gt αν τα καζανια που θα βαλεις ειναι ελευθερα κερδος θα δεις σιγουρα...
το μονο θεμα ειναι του θορυβου
απλα με μονο μεσαιο κερδιζεις λιγο παραπανω μετα τις 5500 απ οτι ειδα σε rc

Very happy Το θεμα του θορυβου δεν με ενδιαφερει.. Twisted evil το μονο που φοβαμαι ειναι backpressure και μην μου αναβουν τιποτα λαμπακια! Rolling eyes


βεβαια σε ολα αυτα θες και μεγαλυτερη σωληνα ε...την εχουμε μικρη εμεις με τα 150αρια απο μαμα Laughing

Αλλη ερωτηση...μπορω να βαλω 63,5μμ αφου το τελικο που επισυναψα ειναι 60μμ..??? Sad


It's not the ride...it's the rider!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιαν 2011, 21:57:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δε νομιζω να κανεις δουλεια,αν τα καζανια σου ειναι 60αρια κ βαλεις σωληνα 63.5
σε αυτο βεβαια μπορει να σου απαντησει πιο σωστα ο θανασης...



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chiefjian (Ηλίας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Smart CDI

Ένταξη: 04 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 220
Τόπος: Aσπρα Σπιτια Βοιωτιας-Χανια Κρητης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιαν 2011, 22:11:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτον περιμενω 2 μερες τωρα... Wink


It's not the ride...it's the rider!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Ιαν 2011, 00:40:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chiefjian έγραψε:
Αυτον περιμενω 2 μερες τωρα... Wink



μα γιατι να βαλεις 63.5....
βαλε 60αρα αφου εχεις 60αρη καζανι και μια χαρα φτανει...εκτος αν θες big turbo kit μετα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chiefjian (Ηλίας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Smart CDI

Ένταξη: 04 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 220
Τόπος: Aσπρα Σπιτια Βοιωτιας-Χανια Κρητης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Ιαν 2011, 00:59:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
chiefjian έγραψε:
Αυτον περιμενω 2 μερες τωρα... Wink



μα γιατι να βαλεις 63.5....
βαλε 60αρα αφου εχεις 60αρη καζανι και μια χαρα φτανει...εκτος αν θες big turbo kit μετα


Aυτο ελπιζω.... Twisted evil αλλα σωστη παρατηρηση!!


It's not the ride...it's the rider!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Ιαν 2011, 08:16:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
chiefjian έγραψε:
Αυτον περιμενω 2 μερες τωρα... Wink



μα γιατι να βαλεις 63.5....
βαλε 60αρα αφου εχεις 60αρη καζανι και μια χαρα φτανει...εκτος αν θες big turbo kit μετα


με 63.5 μονο little turbo kit κανει.τα big turbo απο 70 κ πανω... Laughing Laughing Laughing
παντως περαν της πλακας,η 60αρα πιστευω ειναι η ιδανικη διαμετρος για τη φουλ βελτιωση των μοτερ μας,με τη γνησια τουρμπινα παντα Wink



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chiefjian (Ηλίας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Smart CDI

Ένταξη: 04 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 220
Τόπος: Aσπρα Σπιτια Βοιωτιας-Χανια Κρητης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Ιαν 2011, 21:41:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

60αρα λοιπον!! Twisted evil Αφου αποφασισα την διαμετρο μπορει καποιος να μου πει τι υλικο θα χρησιμοποιηθει για την κατασκευη της σωληνας,εγω νομιζω πως με Inox 304 αλλα τι παχος θα εχει..??Να διευκρυνισω οτι η εξατμιση θα φτιαχτει απο εμενα και τον πατερα μου σε κουρμπαδορο δικο μας και δεν θα παω σε κανενα εξατμισα για αυτο οτι tip μπορειται να μου δωσετε θα ηταν καλοδεχουμενο!!! Cool


It's not the ride...it's the rider!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Ιαν 2011, 22:21:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chiefjian έγραψε:
60αρα λοιπον!! Twisted evil Αφου αποφασισα την διαμετρο μπορει καποιος να μου πει τι υλικο θα χρησιμοποιηθει για την κατασκευη της σωληνας,εγω νομιζω πως με Inox 304 αλλα τι παχος θα εχει..??Να διευκρυνισω οτι η εξατμιση θα φτιαχτει απο εμενα και τον πατερα μου σε κουρμπαδορο δικο μας και δεν θα παω σε κανενα εξατμισα για αυτο οτι tip μπορειται να μου δωσετε θα ηταν καλοδεχουμενο!!! Cool


Ψαξε λιγο σε παλαιοτερες σελιδες στο τοπικ για την εξατμιση για 207 και θα βρεις φωτογραφιες απο εμας που εχουμε ανεβασει,για να βγαλεις συμπερασματα Wink


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Ιαν 2011, 00:14:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
android έγραψε:
chiefjian έγραψε:
Αυτον περιμενω 2 μερες τωρα... Wink



μα γιατι να βαλεις 63.5....
βαλε 60αρα αφου εχεις 60αρη καζανι και μια χαρα φτανει...εκτος αν θες big turbo kit μετα


με 63.5 μονο little turbo kit κανει.τα big turbo απο 70 κ πανω... Laughing Laughing Laughing
παντως περαν της πλακας,η 60αρα πιστευω ειναι η ιδανικη διαμετρος για τη φουλ βελτιωση των μοτερ μας,με τη γνησια τουρμπινα παντα Wink



απο σπιραλ κ πισω 70???????????????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Ιαν 2011, 00:39:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
bagosgt έγραψε:
android έγραψε:
chiefjian έγραψε:
Αυτον περιμενω 2 μερες τωρα... Wink



μα γιατι να βαλεις 63.5....
βαλε 60αρα αφου εχεις 60αρη καζανι και μια χαρα φτανει...εκτος αν θες big turbo kit μετα


με 63.5 μονο little turbo kit κανει.τα big turbo απο 70 κ πανω... Laughing Laughing Laughing
παντως περαν της πλακας,η 60αρα πιστευω ειναι η ιδανικη διαμετρος για τη φουλ βελτιωση των μοτερ μας,με τη γνησια τουρμπινα παντα Wink



απο σπιραλ κ πισω 70???????????????



Mono 70?????
100 Cool gia na to kopseis meta stin mesi kai na to kaneis
ydro-roi stin orofi tou eksoxikou sou Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Ιαν 2011, 00:39:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
bagosgt έγραψε:
android έγραψε:
chiefjian έγραψε:
Αυτον περιμενω 2 μερες τωρα... Wink



μα γιατι να βαλεις 63.5....
βαλε 60αρα αφου εχεις 60αρη καζανι και μια χαρα φτανει...εκτος αν θες big turbo kit μετα


με 63.5 μονο little turbo kit κανει.τα big turbo απο 70 κ πανω... Laughing Laughing Laughing
παντως περαν της πλακας,η 60αρα πιστευω ειναι η ιδανικη διαμετρος για τη φουλ βελτιωση των μοτερ μας,με τη γνησια τουρμπινα παντα Wink



απο σπιραλ κ πισω 70???????????????

εσυ απο σπιραλ κ πισω θα βεις 80αρα,κ θα βγαινει "ξερη" η σωληνα πισω,χωρις κανενα καζανι.οποτε δε θα εχεις κ λαγκ στο πατημα κ αυτο θα το καταλαβεις γιατι,με το που θα σκεφτεσαι να πατησεις το γκαζι,ηδη το αμαξι θα εχει τουρμπισει κ θα εχει σηκωσει 1.55 κ μετα απο 50 μετρα θα πατας εσυ το γκαζι Wink



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Ιαν 2011, 02:18:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Very happy

Loipon gia na min nomizei to palikari oti ton doulevoume...

koita to thema tis diametrou exei analythei os pros to megalytero meros tou, apo polla paidia edo mesa.

Sigoura yparxoun oi lyseis "konservas"
diladi pas se enan eksamtisa kai tha sou perasei "ayto pou vazoun oloi"
kai sygkekrimena milontas gia to 150ari THP pou i mama eksatmisi tou apodidei san tin elliniki oikonomia Very happy
oti kai na kaneis sigoura tha exeis kapoio + stin apodosi
opote tha meineis eyxaristimenos.
-an milisoume omos gia moter pou exoun idi mia kali kai sosti eksatmisi pano (px: F4R 738 an thymamai kala) kai esy pas kai zitiseis
apo enan eksatmisa mia eksatmisi pou na sou dinei parapano apodosi
xoris na kremasei to moter, tote an to petyxei ayto ego sou xarizo ton pezakla mou Very happy

Opote eite pas kai vazeis mia lysi "konservas" pano kai telionei i ypothesi
i an to psakseis kai ksereis akrivos ti zitas
tote exeis arketes enalaktikes lyseis...

kathos kapoia paidia kourazontai
(oxi mono me ta ko*o-greenglish mou)
me to an kaneis "etsi" i an kaneis "allios"
nai kamia fora kourazei ontos... Confused



alla me kati "etsi" kai me kati "allios"
kai me sxedon 100 evro (den thymamai akrivos tora)
dyo 150araia GT mporoun kai pigainoun san RC
( prostethikane kai alla stin parea alla den einai THP, opote min vgainoume ektos thematos)
kaigontas xalara 1 litro aplis amolyvdis ligotero sto meso oro tou
kai katevazontas (ligo) ton meso oro sta kaysaeria tou
+ oti den exei pia ayto to "laxaniasma" pou ekane to strofometro meta tis 6000
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chiefjian (Ηλίας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Smart CDI

Ένταξη: 04 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 220
Τόπος: Aσπρα Σπιτια Βοιωτιας-Χανια Κρητης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Ιαν 2011, 04:22:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ηθελα να μαθω τον τροπο που λες οτι με 100 ευρω παει σαν RC το rallaki μου!! Very happy Εγω ετσι κι αλλιως δεν θελω τα μεγιστα απο το αμαξι..θελω να γινει ενα καλο αξιοπιστο 1ο σταδιο για αρχη και μετα βλεπουμε.. Twisted evil Αν θελεις να το συζητησουμε περαιτερω με πμ γιατι εχω καποιες αποριες!!Αν φυσικα σου τρωω χρονο δεν υπαρχει κανενα προβλημα!Βοηθηστε ρε παιδια ενας φοιτητης πολυτεχνειου ειμαι και δεν μου μενουν και τρελα φραγκα για το αμαξι οποτε οτι low bugdet επιλογες εχω θα ηθελα να τις μαθω!!! Very happy Very happy [/list]


It's not the ride...it's the rider!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Ιαν 2011, 04:29:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chiefjian έγραψε:
Θα ηθελα να μαθω τον τροπο που λες οτι με 100 ευρω παει σαν RC το rallaki μου!! Very happy Εγω ετσι κι αλλιως δεν θελω τα μεγιστα απο το αμαξι..θελω να γινει ενα καλο αξιοπιστο 1ο σταδιο για αρχη και μετα βλεπουμε.. Twisted evil Αν θελεις να το συζητησουμε περαιτερω με πμ γιατι εχω καποιες αποριες!!Αν φυσικα σου τρωω χρονο δεν υπαρχει κανενα προβλημα!Βοηθηστε ρε παιδια ενας φοιτητης πολυτεχνειου ειμαι και δεν μου μενουν και τρελα φραγκα για το αμαξι οποτε οτι low bugdet επιλογες εχω θα ηθελα να τις μαθω!!! Very happy Very happy [/list]


στην 1η σελιδα στο 1ο ποστ λεει πως γινετε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
victor230 (victor230)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Ιαν 2011, 10:42:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xoris na kremasei to moter, tote an to petyxei ayto ego sou xarizo ton pezakla mou


victor230
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Ιαν 2011, 11:02:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

victor230 έγραψε:
xoris na kremasei to moter, tote an to petyxei ayto ego sou xarizo ton pezakla mou



Roll eyes



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
driver7 (thanassis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 RC f/l

Ένταξη: 12 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 262

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Ιαν 2011, 11:50:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποιό να γίνει και να μην κρεμάσει το μοτέρ??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Ιαν 2011, 12:36:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

victor230 έγραψε:
xoris na kremasei to moter, tote an to petyxei ayto ego sou xarizo ton pezakla mou



ο αντίλογος είναι πάντα καλός αρκεί να έχει κάποια βάση κ όχι μόνο φράσεις εντυπωσιασμού.


p.s. το αμάξι να είναι πλυμένο,ετοίμασε άδειες κ τα σχετικά για μεταβίβαση γιατί υπάρχει ήδη αμάξι με την εν λόγω τροποποίηση !

Very happy


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kprs (kostas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 12 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 16
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Φεβ 2011, 16:35:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το μεσσαιο εννοειται τον καταλυτη ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
Σελίδα 7 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,266s (PHP: 92% - SQL: 8%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on