PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Ελατήρια + Αποστάτες/εντυπώσεις και συμπεριφορά
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
SocratiS RCoura (Σωκράτης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 RC (2010)

Ένταξη: 06 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 47
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Δεκ 2010, 02:12:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

milvas7 έγραψε:
SocratiS RCoura έγραψε:
milvas7 έγραψε:
Ο παλιός ειναι αλλιώς..κ κοιτάει την ουσία της οδήγησης ..
ο νέος είναι ωραίος κ κοιτάει τις εντυπώσεις Cool





λατρευω να στριβω τ αυτοκινητο και να δοκιμαζω τα ορια του οπωσ επισησ και το C2 που ειχα αλλα ειμαι μανιακοσ με την εμφανιση πραγματικα!!!


γι αυτο κ έχεις ωραίο αμάξι κούκλα

αλλά τόσο χαμήλωμα τι το ήθελες? Confused



το c2....


http://s1088.photobucket.com/albums/i334/SocratiS_RCoura/?action=view&current=DSC00810.jpg


http://s1088.photobucket.com/albums/i334/SocratiS_RCoura/?action=view&current=DSC00771.jpg


http://s1088.photobucket.com/albums/i334/SocratiS_RCoura/?action=view&current=DSC00701.jpg


μη σου πω οτι και ψηλη μου φαινεται η RCoura μου.....χαχα Laughing


http://s1088.photobucket.com/albums/i334/SocratiS_RCoura/?action=view&current=DSC01036.jpg http://s1088.photobucket.com/albums/i334/SocratiS_RCoura/?action=view&current=DSC01055.jpg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SocratiS RCoura (Σωκράτης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 RC (2010)

Ένταξη: 06 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 47
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Δεκ 2010, 02:17:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

milvas7 έγραψε:
Αχ εσείς η νεολαία! κοιτάτε το δέντρο κ χάνετε το δάσος Afroman Laughing




εμενα προσωπικα με ενδιαφερει παρα πολυ το κρατημα και γι αυτο σκεφτομαι σοβαρα να βαλω κ εγω αποστατεσ.
διαβαζω προσεκτικα τα οσα λεγονται...πρωτα ομωσ λεω να δοκιμασω με μια θολομπαρα και βλεπω μετα τ κανω!!!


http://s1088.photobucket.com/albums/i334/SocratiS_RCoura/?action=view&current=DSC01036.jpg http://s1088.photobucket.com/albums/i334/SocratiS_RCoura/?action=view&current=DSC01055.jpg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
milvas7 (miltos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RALLYE ON LIMITS

Ένταξη: 29 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 492
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Δεκ 2010, 02:26:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν κ είναι εκτος τοπικ, θολόμπαρα μη βάλεις..ένα τράκο να φάς απ τη μια μεριά την ακούει κ η άλλη...+ οτι δεν χρειάζεται το 207 τέτοιο πραγμα..


Καθότι γάλλοι στο steering κ έλληνες στο thinking..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Δεκ 2010, 02:29:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

milvas7 έγραψε:
αν κ είναι εκτος τοπικ, θολόμπαρα μη βάλεις..ένα τράκο να φάς απ τη μια μεριά την ακούει κ η άλλη...+ οτι δεν χρειάζεται το 207 τέτοιο πραγμα..

συμφωνω με τον Μίλτο! τέλος ομως το off topic Embarassed


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SocratiS RCoura (Σωκράτης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 RC (2010)

Ένταξη: 06 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 47
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Δεκ 2010, 02:31:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

milvas7 έγραψε:
αν κ είναι εκτος τοπικ, θολόμπαρα μη βάλεις..ένα τράκο να φάς απ τη μια μεριά την ακούει κ η άλλη...+ οτι δεν χρειάζεται το 207 τέτοιο πραγμα..



υπαρχει θολομπαρα που δεν εχεισ προβλημα σε χτυπημα....θα το ψαξω ακομα και θα αποφασισω..!!!
για τουσ αποστατεσ εχω ακουσει οτι μετα απο καποια χιλιομετρα το τιμονι τρεμει!!! Sad


http://s1088.photobucket.com/albums/i334/SocratiS_RCoura/?action=view&current=DSC01036.jpg http://s1088.photobucket.com/albums/i334/SocratiS_RCoura/?action=view&current=DSC01055.jpg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
milvas7 (miltos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RALLYE ON LIMITS

Ένταξη: 29 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 492
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Δεκ 2010, 02:38:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SocratiS RCoura έγραψε:
milvas7 έγραψε:
αν κ είναι εκτος τοπικ, θολόμπαρα μη βάλεις..ένα τράκο να φάς απ τη μια μεριά την ακούει κ η άλλη...+ οτι δεν χρειάζεται το 207 τέτοιο πραγμα..



υπαρχει θολομπαρα που δεν εχεισ προβλημα σε χτυπημα....θα το ψαξω ακομα και θα αποφασισω..!!!
για τουσ αποστατεσ εχω ακουσει οτι μετα απο καποια χιλιομετρα το τιμονι τρεμει!!! Sad


Τι να σου πώ..πρώτη φορά ακούω θολόμπαρα να δουλεύει στον ένα θόλο Shocked σπαστή είναι? τέλοσπάντων, όχι δεν τρέμουν αν είναι αξιόλογη μάρκα μελετημένοι κ κομμένοι με lazer, κ όχι σε κανένα τόρνο χειροποίητοι...


Καθότι γάλλοι στο steering κ έλληνες στο thinking..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
SocratiS RCoura (Σωκράτης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 RC (2010)

Ένταξη: 06 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 47
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Δεκ 2010, 02:43:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

milvas7 έγραψε:
SocratiS RCoura έγραψε:
milvas7 έγραψε:
αν κ είναι εκτος τοπικ, θολόμπαρα μη βάλεις..ένα τράκο να φάς απ τη μια μεριά την ακούει κ η άλλη...+ οτι δεν χρειάζεται το 207 τέτοιο πραγμα..



υπαρχει θολομπαρα που δεν εχεισ προβλημα σε χτυπημα....θα το ψαξω ακομα και θα αποφασισω..!!!
για τουσ αποστατεσ εχω ακουσει οτι μετα απο καποια χιλιομετρα το τιμονι τρεμει!!! Sad


Τι να σου πώ..πρώτη φορά ακούω θολόμπαρα να δουλεύει στον ένα θόλο Shocked σπαστή είναι? τέλοσπάντων, όχι δεν τρέμουν αν είναι αξιόλογη μάρκα μελετημένοι κ κομμένοι με lazer, κ όχι σε κανένα τόρνο χειροποίητοι...



το μονο σιγουρο ειναι οτι θα το σκεφτω καλα κ για αποστατεσ κ για θολομπαρα Cool


http://s1088.photobucket.com/albums/i334/SocratiS_RCoura/?action=view&current=DSC01036.jpg http://s1088.photobucket.com/albums/i334/SocratiS_RCoura/?action=view&current=DSC01055.jpg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
milvas7 (miltos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RALLYE ON LIMITS

Ένταξη: 29 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 492
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Δεκ 2010, 02:47:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ψάξτο κ δεν θα χάσεις.. Cool


Καθότι γάλλοι στο steering κ έλληνες στο thinking..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
milvas7 (miltos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RALLYE ON LIMITS

Ένταξη: 29 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 492
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 17:09:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όnοιος θέλει υπάρχουν 2 16άρηδες αποστάτες αλουμινίου της sparco, μαζί με τα μπουλόνια


Καθότι γάλλοι στο steering κ έλληνες στο thinking..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την milvas7 στις Σαβ 25 Δεκ 2010, 00:44:13, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 20:04:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SocratiS RCoura έγραψε:
milvas7 έγραψε:
αν κ είναι εκτος τοπικ, θολόμπαρα μη βάλεις..ένα τράκο να φάς απ τη μια μεριά την ακούει κ η άλλη...+ οτι δεν χρειάζεται το 207 τέτοιο πραγμα..



υπαρχει θολομπαρα που δεν εχεισ προβλημα σε χτυπημα....θα το ψαξω ακομα και θα αποφασισω..!!!


όντως υπάρχει τέτοια θολόμπαρα
που σε τρακάρισμα σπάει η θολόμπαρα και δεν επηρεάζει τίποτα άλλο



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
milvas7 (miltos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RALLYE ON LIMITS

Ένταξη: 29 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 492
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 21:33:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι τί μάρκας?


Καθότι γάλλοι στο steering κ έλληνες στο thinking..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2010, 23:47:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νομίζω sparco
αλλά δεν είμαι 100% σίγουρος
το είχα δει σε saxo vts



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chiefjian (Ηλίας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Smart CDI

Ένταξη: 04 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 220
Τόπος: Aσπρα Σπιτια Βοιωτιας-Χανια Κρητης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Φεβ 2011, 03:54:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδιά τα ελατήρια του rc κάνουν "δουλειά" σε μαμά ανάρτηση rallye..??


It's not the ride...it's the rider!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Φεβ 2011, 11:42:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν εχει νοημα χωρις τα αμορτισερ του ρψ


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάϊ 2014, 17:12:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατι άλλο που με "προβληματίζει" με τους αποστάτες και δεν έχω δει να αναφέρεται είναι το βάρος τους, δλδ πόσο ζυγίζει περίπου ο κάθε αποστάτης, ας πούμε για παράδειγμα 15 χιλιοστών?

Ρωτώ καθότι είμαι προ αγορά Ζαντών MAK XLR 17" και μαζί θα μου δώσει και αποστάτες διότι (μάλλον) το offset είναι 40αρι και για να έρθει στα εργοστασιακά νούμερα θέλει αποστάτη 15 χιλιοστών..(δεν τις έχω δει ακόμα τις ζάντες απο κοντά για να δω τι παίζει μιας και μίλησα απο το τηλέφωνοο τύπάκος που θα τις πάρω και δεν είναι τόσο γνώστης του αντικειμένου, οπότε δεν ήξερε και ποιο είναι το offset της ζάντας)

Προφανώς η αλλαγή των μαμα ζαντών με τις μακ γίνεται καθαρά για θέμα βάρους και δεν θέλω να φορτώνομαι τσάμπα βάρος απο τους αποστάτες..


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kourlis (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 03 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 221
Τόπος: Κολωνός - Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάϊ 2014, 18:11:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχετε στο νου σας ότι φαρδαίνοντας τα μετατρόχια κρατώντας το ίδιο σετ-απ ελατηρίων-αμορτισέρ ουσιαστικά μαλακώνει το αυτοκίνητο και γέρνει περισσότερο μιας και αυξάνεται ο "μοχλός" του τροχού ως προς τον άξονα στρέψης... Ελπίζω να καταλάβατε τι εννοώ γιατί δεν ξέρω κατά πόσο το εξήγησα σωστά...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Μάϊ 2014, 19:54:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Andreasf1 έγραψε:
Κατι άλλο που με "προβληματίζει" με τους αποστάτες και δεν έχω δει να αναφέρεται είναι το βάρος τους, δλδ πόσο ζυγίζει περίπου ο κάθε αποστάτης, ας πούμε για παράδειγμα 15 χιλιοστών?

Ρωτώ καθότι είμαι προ αγορά Ζαντών MAK XLR 17" και μαζί θα μου δώσει και αποστάτες διότι (μάλλον) το offset είναι 40αρι και για να έρθει στα εργοστασιακά νούμερα θέλει αποστάτη 15 χιλιοστών..(δεν τις έχω δει ακόμα τις ζάντες απο κοντά για να δω τι παίζει μιας και μίλησα απο το τηλέφωνοο τύπάκος που θα τις πάρω και δεν είναι τόσο γνώστης του αντικειμένου, οπότε δεν ήξερε και ποιο είναι το offset της ζάντας)

Προφανώς η αλλαγή των μαμα ζαντών με τις μακ γίνεται καθαρά για θέμα βάρους και δεν θέλω να φορτώνομαι τσάμπα βάρος απο τους αποστάτες..


Αν παρεις κατι επωνυμο (momo,sparco) εχουνε αμελητεο βαρος μιλαμε για 200-300 γραμμαρια μιλαω για 16 χιλιοστα που γνωριζω.
Φυσικα ισχυει οτι λεει το παλλικαρι παραπανω οτι μαλακωνεις,βεβαια για αποστατες 15-16 χιλιοστα δεν νομιζω οτι θα το καταλαβεις καν.
Αποψη μου παντα ολα αυτα ειναι συνιστωσες που πρεπει να συνυπολογιζεις οσο αναφορα μπροστινο συστημα-γεωμετρια-αναρτηση.Οτι αλλαζεις αλλαζει και κατι απο λιγο εως πολυ καλυτερα η χειροτερα για τον καθεναν.
Νομιζω η επιλογη ζαντας με 40 οφσετ δεν ειναι και οτι καλυτερο παντως....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάϊ 2014, 00:57:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν είναι όντως 40αρι το οφφσετ της ζάντας, με έναν αποστάτη 15χιλιοστά στην ουσία κάνεις το οφφσετ της ζάντας 25αρι οπότε είσαι μια χαρά απο θέμα γεωμετριών.. Πας στα εργοστασιακά νούμερα και δεν φαρδαίνεις..
Οπότε δεν έχεις τέτοια προβλήματα.


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάϊ 2014, 07:57:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Andreasf1 έγραψε:
Αν είναι όντως 40αρι το οφφσετ της ζάντας, με έναν αποστάτη 15χιλιοστά στην ουσία κάνεις το οφφσετ της ζάντας 25αρι οπότε είσαι μια χαρά απο θέμα γεωμετριών.. Πας στα εργοστασιακά νούμερα και δεν φαρδαίνεις..
Οπότε δεν έχεις τέτοια προβλήματα.


Το γνωριζω αυτο απλα δεν βλεπω το λογο να επελεγα ζαντα με 40 οφσετ αυτο ειπα....
Ετσι θα ειμαι αναγκασμενος να φοραω παντα αποστατες.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ParisMcridis (paris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(16v) & 207rc II

Ένταξη: 26 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 979

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Μάϊ 2014, 09:45:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

JDROGAS έγραψε:
Andreasf1 έγραψε:
Αν είναι όντως 40αρι το οφφσετ της ζάντας, με έναν αποστάτη 15χιλιοστά στην ουσία κάνεις το οφφσετ της ζάντας 25αρι οπότε είσαι μια χαρά απο θέμα γεωμετριών.. Πας στα εργοστασιακά νούμερα και δεν φαρδαίνεις..
Οπότε δεν έχεις τέτοια προβλήματα.


Το γνωριζω αυτο απλα δεν βλεπω το λογο να επελεγα ζαντα με 40 οφσετ αυτο ειπα....
Ετσι θα ειμαι αναγκασμενος να φοραω παντα αποστατες.


Το μονο καλο ειναι οτι μπορεις να εχεις οτι οφσετ θες.Δλδ αυριο μπορει να εχει 15 αντι για το μαμα με οτι καλο μπορει να του δωσει το μεγαλυτερο οφσετ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 7 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,162s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on