PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προβληματισμοί...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούν 2007, 20:40:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Τα καραμελέ μας τελείωσαν.


Σε κάθε touring μας τελείωναν ρε γα**το Crying or Very sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιούν 2007, 07:51:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδια.....!!!
Τι γινεται εδω?!?!?! Shocked Shocked Shocked
Τι ονοματα ειναι αυτα που βλεπω!?!?
Που εισαστε ολοι εσεις?!
Πολυ χαρηκα που ειδα τα ποστ! Wink


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
206xs (Χρήστος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Chevrolet Cruze 1.8 Auto (2009)

Ένταξη: 13 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 259
Τόπος: Αθήνα - Σεπόλια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιούν 2007, 09:45:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα στα παιδιά Ρόνιν κριςδεχίλερ, κανέλι,

Μου λείψατε! Συμφώνω και εγώ ότι οι εκδρομές και η ζεστασιά που υπήρχε στην αρχή έχει χαθεί λίγο αλλά όχι τελείως απο ότι είδα τις λίγες Πέμπτες που κατάφερα να πάω στη Λέσχη. ΝΑΙ να κάνουμε περισσότερες εκδρομές και εγώ θα βοηθήσω να τις κάνουμε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Ιούν 2007, 10:49:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206xs έγραψε:
ΝΑΙ να κάνουμε περισσότερες εκδρομές και εγώ θα βοηθήσω να τις κάνουμε.


Υπάρχει καλύτερο PSClub και το θέλουμε!



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Gr@lly (Γιωργος Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


4 νιτροτουρμπομπιελα

Ένταξη: 11 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 761
Τόπος: Sto kotetsi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Ιούν 2007, 12:32:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εδώ έρχετε ο kanelj στην λέσχη που δεν έχει αμάξι....
Ολοι οι άλλοι τόσο πολύ δουλεία έχετε πουδεν μπορείτε...
Η μήπως να σας κυνηγάμε από πίσω....
Πείτε το δημόσια ξενερώσαμε για αυτον και
για αυτόν το λόγο και μην εξαφανίζεστε έτσι απλά...
Αν πραγματικά ενδιαφερόσασταν πραγματικά τα ’’ασμπετε’’ θα
υπήρχαν ακόμα... και η λέσχη θα μπορούσε να είναι μόνο
για κάποιες κρύες και άσχημες νύχτες του χειμώνα...
Θα πεταχτεί κάποιος τώρα και θα πει ρε π@π@rrrrrrrrrr και πως θα βγάλει η λέσχη τά έξοδα της?????
Και θα απαντήσω ρε άνθρωπε πως περιμένεις να γίνεις γνωστός
όταν είσαι κάθε πέμπτη στο καβούκι σου....

Τέλος πάντος όσοι πραγματικά ενδιαφέρονται
μπορούν να έρθουν στην συνέλευση και να πουν την άποψη τους..
Να καταλάβουμε και εμείς οι νεότεροι τι έφταιξε και τι χάλασε
τόσο πολύ για να χαθεί η παρέα....

Cool Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Ιούν 2007, 12:35:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gr@lly έγραψε:
.....τόσο πολύ για να χαθεί η παρέα....



...δεν έχει χαθεί καμμιά παρέα.....
Όσοι θέλουν περνούν καλά....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Ιούν 2007, 12:57:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχει χαθει γιαυτους που πραγματικα ξενερωσαν ή απλα βαρεθηκαν , κουραστηκαν, ή ο,τι αλλο θελετε.
οι υπολοιποι μπορουν να περνανε καλα .

ασε που αν ερχονταν ολοι στη λεσχη θα μαλωνατε περισσοτερο για το ποιος πληρωσε τον καφε και ποιος οχι , ποιος σκουπισε το τραπεζι και ποιος οχι, ποιος παρατησε τα πραγματα του μεσ τη μεση, και τα υπολοιπα ....
εδω 20 ατομα ειστε και δεν τα βρισκετε, σκεψου να γεμιζε κιολας.




ΒΑΓΓΕΕΕΕΛΗΗΗΗ !!!! κι εσυ εδω ;;; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Ιούν 2007, 13:59:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ημαρτον πια δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα,σταματηστε επιτελους.
Την ερχομενη Κυριακη εχουμε γενικη συνελευση, καντε λιγο υπομονη να τα συζητησουμε τοτε.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 00:13:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Ημαρτον πια δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα,σταματηστε επιτελους.
Την ερχομενη Κυριακη εχουμε γενικη συνελευση, καντε λιγο υπομονη να τα συζητησουμε τοτε.


μπορώ να εξουσιοδοτήσω άλλον να έρθει αντί εμού?? Laughing


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 09:48:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρες,
Από την στιγμή που όλα βαίνουν καλώς,όλοι περνούν τέλεια και η λέσχη τα πηγαίνει περίφημα όπως διαβάζω εδώ μέσα,ποιός ο λόγος να γίνει έκτακτη γενική συνέλευση και πολύ περισσότερο ποιός ο λόγος να παραβρεθούνε όλοι εκείνοι οι "αποδιοπομπαίοι τράγοι"?


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 10:42:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Καλημέρες,
Από την στιγμή που όλα βαίνουν καλώς,όλοι περνούν τέλεια και η λέσχη τα πηγαίνει περίφημα όπως διαβάζω εδώ μέσα,ποιός ο λόγος να γίνει έκτακτη γενική συνέλευση και πολύ περισσότερο ποιός ο λόγος να παραβρεθούνε όλοι εκείνοι οι "αποδιοπομπαίοι τράγοι"?


τραγος ;;;

ποτε αφησες μουσακι τεο ?? Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 10:51:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:

τραγος ;;;

ποτε αφησες μουσακι τεο ?? Laughing Laughing Laughing Laughing


Και που να αρχίσουμε και τις κουτουλιές ... Laughing


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 11:14:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teo έγραψε:
Καλημέρες,
Από την στιγμή που όλα βαίνουν καλώς,όλοι περνούν τέλεια και η λέσχη τα πηγαίνει περίφημα όπως διαβάζω εδώ μέσα,ποιός ο λόγος να γίνει έκτακτη γενική συνέλευση και πολύ περισσότερο ποιός ο λόγος να παραβρεθούνε όλοι εκείνοι οι "αποδιοπομπαίοι τράγοι"?


Του νόου Ασμπέτε!!!!!!


Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 11:22:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
teo έγραψε:
Καλημέρες,
Από την στιγμή που όλα βαίνουν καλώς,όλοι περνούν τέλεια και η λέσχη τα πηγαίνει περίφημα όπως διαβάζω εδώ μέσα,ποιός ο λόγος να γίνει έκτακτη γενική συνέλευση και πολύ περισσότερο ποιός ο λόγος να παραβρεθούνε όλοι εκείνοι οι "αποδιοπομπαίοι τράγοι"?


Του νόου Ασμπέτε!!!!!!


Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl

Ειπε κανεις κανεναν αποδιοπομπαιο τραγο????
Μονοι σας εξαφανιστηκατε χωρις να πειτε τον λογο και πανω που λεμε να γινει μια γενικη συνελευση να συζητηθουν καποια πραγματα γιατι ελαχιστοι ειχαν το θαρρος (βλεπε Χρηστο) να πουν απο μονοι τους "κυριοι ειστε λαθος εδω γιατι . . . " μονο βρισιμο δεν ακουμε.
Ελεος γα**το, τιποτα δεν εχουμε να χωρισουμε σταματηστε τις κακιες πια
αν ενδιαφερεστε καθιστε να συζητησουμε, αν δεν, ασχοληθειτε με τιποτε αλλο!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 11:47:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:

ΒΑΓΓΕΕΕΕΛΗΗΗΗ !!!! κι εσυ εδω ;;; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Άσε Μήτσο.....
γεράσαμε πια και έχουμε γίνει γκρινιάρηδες και μίζεροι....
τόσο, που πια δεν έχω όρεξη ούτε να σε κράξω, έστω λίγο, όπως τότε στο μακρινό παρελθόν...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 17:52:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όχι μόνο ο Λευτέρης, αλλά όλοι έγραψε:
Ελεος γα**το, τιποτα δεν εχουμε να χωρισουμε σταματηστε τις κακιες πια
αν ενδιαφερεστε καθιστε να συζητησουμε, αν δεν, ασχοληθειτε με τιποτε αλλο!


Sorry αλλά εδώ είσαστε foul και το χειριζόσαστε [ως συνήθως] τελείως λάθος.

Δεν γίνεται να ρωτάνε όσοι έχουν μείνει ν' ασχολούνται με το club, που είναι οι παλιοί και έλατε πίσω... κι όταν έρχονται να τους λέτε γιατί μιλάνε και λένε την γνώμη τους. Κι αν δεν γουστάρουν να μην ασχολούνται

Για ν' ασχοληθούν πάει να πει πως κάποιος/οι τους φώναξε/αν. Δεν ξυπνήσαν μια ωραία πρωία και είπαν όλοι μαζί: "τι να κάνουμε σήμερα πάμε να τα "χώσουμε" στο psclub"...

Από την στιγμή που κάποιος τους φώναξε πρέπει να κάτσει και να τους ακούσει προσεκτικά, να σεβαστεί την γνώμη τους όσο κι αν δεν του αρέσουν αυτά που θα πουν.
Δεν είναι τακτική αυτή, μόλις αρχίσουν τα δύσκολα, αρχίζουν και οι ζεμπεκιές «τι καλά που είμαστε και τι καλά που περνάμε και super wow!!!!!»

Γιατί κανένας δεν θα σας πάρει σοβαρά κα θ' αρχίσει το δούλεμα ή θα σας αγνοήσει πλήρως.

Αποφασίστε.

Έχει πρόβλημα το club και χρειάζεται την βοήθεια των παλιών μελών ή είναι όλα εντάξει και super;


Και αν χρειάζεται βοήθεια, τι είδους είναι αυτή η βοήθεια;
Ξεκάθαρα και ορθοφωνικά σαν τον Μινωτή στην Επίδαυρο.

Να ξέρει ο κάθε χριστιανός τι να κάνει την Κυριακή το πρωί.
Να πάει στον Σχοινιά για surf ή να έρθει στην συνέλευση τους psclub.

Γιατί η καραμέλα «όποιος ενδιαφέρεται» έχει την προφανή απάντηση «κανένας απ' τους απέξω» γιατί αν ενδιαφερόταν θ' ασχολιόταν κιόλας.

Εσείς λοιπόν που τους καλέσατε θα πρέπει να έχετε και ένα πειστικό story να τους πείτε. Όχι το γενικόλογο «ελάτε στην Γ.Σ. να συζητήσουμε» γιατί στην ερώτηση «για πιο θέμα να συζητήσουμε» δεν έχετε καμία σαφή απάντηση εδώ και δυο εβδομάδες.
Οπότε όπως καταλαβαίνεται την Κυριακή πάλι 3 and the koukos night club θα είστε, όσο επιμένετε σ' αυτή την τακτική.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 18:02:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...................................................................................................
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 20:48:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δε βλεπω τελικα κανενα να λεει τιποτα το ιδαιτερο εδω και μερες.
ας πω εγω κατι και ας ειναι λαθος!

θα ηθελα πολυ να ειμαι τη κυριακη εκει για να δω τι θα πουν οι απο πανω κυριοι... ελπιζω να πανε ολα καλα σε καποια προσωπικα προβληματα που εχω και να καταφερω να ερθω εστω και για λιγο...

αλλα το λεω εκ των προτερων...
ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΤΗΝ ΕΧΩ ΧΕΣΜΕΝΗ.
δε ξερω ποιος σας καλει και σας λεει να επιστρεψετε και τι φταιει που φυγατε ΑΛΛΑ ΦΥΓΑΤΕ ΜΑΚΡΥΑ...το γυαλι ραγισε και δε ξανακολλαει.
οπως λενε στο χωριο μου
σκυλι με το στανιο μαντρι δε φυλαει
ή
τα ποντικια εγκαταλειπουν πρωτα το πλοιο...

και οπως μου αρεσε να λεω παλια
ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ...ΚΑΤΑΛΑΒΕ

εμενα με ενδιαφερει 10000000000000000000000% φορες περισσοτερο η γνωμη ατομων που ερχονται ή εστω περνανε απεξω αλλα δεν ασχολουνται παραπανω απο το να με ρωτανε 2-3 πραματα ή να ερχονται σε κανα καφε που συνεχιζονται να κανονιζονται σε πιο μικρη κλιμακα για οσους ξερουν...
τετοιοι ειναι
-φινος
-πλακετοκοφτης
-μαφια
-αλεξανδρος
-ηλιας...
-μακης φραπεολε
-μιλτελας
-γιαννης206
-παγκχελ
-μπαιμπορντ
-καταφρακτος
-καταρας
-νικ μαριν
-πσαιμποργκ
-τσοσμουλης
-ακομα και ο ρασταβαιπερ
-ακομα και η κοπελα του γκραλλυ (δε θυμαμαι ονομα-σορυ) η οποια εχει τρεξει περισσοτερο τα τελευταια χρονια απο εσας για το πιεσκλαμπ

ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙ οταν δε ξερετε ουτε ποσο εχει η κοκα κολα?
οταν δεν εχετε ασχοληθει ποτε με το κλαμπ περα απο το να σουλατσαρετε στο φορουμ τα τελευταια 1-2χρονια?
να παρελθοντολογησουμε?
να πουμε τι ωραια ηταν με 10ατομα σε 3 καφετεριες πριν 5χρονια?να τρεχουμε μηπως να μοιραζουμε φυλλαδια στα φαναρια με τα αλβανακια?
να κανουμε τι ? τα ιδια που κανατε σα παρεα που μετεξελιχθηκε σε κατι αλλο? ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΠΙΤΙΜΟΥΣ?

πλεον το κλαμπ ειναι αθλητικος ΣΥΛΛΟΓΟΣ. δεν ειναι παρεα δεν ανηκει σε κανενα και δεν ειναι Ο ΤΑΣΟΣ ΜΟΝΟ...
πνευματικα δικαιωματα ειχαμε ολοι στο 206κλαμπ οχι στο πιεσκλαμπ
εδω πλεον τα πραγματα ειναι πιο σοβαρα και πιο επισημα και το πραμα εχει μπει σε αλλους δρομους...δε μπορει να συντηρειται απο μια παρεα μονο. εκτος αν ξαναγινει παρεα και μεινουν 10ατομα.

και βεβαια δε λυνεται με μια συνελευση του κωλου για μενα.
κακα τα ψεματα αυτη τη στιγμη κλεινει ενας κυκλος του 206 κλαμπ (οτι εχει μεινει τελος παντων)
και πρεπει να ανοιξει ενας νεος με οτι θυσιες και αν αυτο συνεπαγεται.
αν δε γινει απλα θα κλεισει και αυτο το κλαμπ οπως τοσα αλλα στην ευρωπη χρονια τωρα. δεν ανακαλυψαμε εμεις τα φορουμ και τα αυτοκινητιστικα κλαμπ. και οι λυσεις σε πολλα θεματα εχουν δοθει απο το εξωτερικο σε αλλες κλιμακες βεβαια.
δε παμε να ανακαλυψουμε το τροχο παρτε το χαμπαρι.

αν εχετε σκοπο να ερθετε σα τη γκομενα που χωρισες πριν 5χρονια και απο τοτε προσπαθει να σου αποδειξει οτι ειναι καλυτερη απο την επομενη σου και τοτε περναγατε καλυτερα αφηστε το...τραβατε για σερφ.

αν εχετε σκοπο να ερθετε γιατι αγαπατε αυτον ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΥΛΛΟΓΟ
και θελετε να τον δειτε να ανοιγει ΕΝΑ ΝΕΟ κυκλο διαφορετικο και καλυτερο τοτε με 1000 να ερθω να σας παρω με το κιτ καρ μου (αν δουλευει ) απο το σπιτι σας για να μη ταλαιπωρηθειτε κιολας.


αυτα! παρακαλω μη μου απαντησει κανεις. δε με ενδιαφερει ποσως η αποψη σας για τα λεγομενα μου. αλλωστε η αποψη ειναι σα τη κωλοτρυπιδα. δε γινεται να μην εχει ο καθενας απο μια...
ΚΑΙ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗ ΚΛΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ.ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ!

τι με ενδιαφερει?
αν αυτοι που ανεφερα παραπανω θα ειναι τη κυριακη στη λεσχη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 21:52:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πως και δεν έπεσε delete ακόμα? Razz



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούν 2007, 22:11:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω πάντως φοβάμαι πως θα βρεθούμε εκει οσοι βρέθουμε και δεν θα υπάρχει θεμα - πρόβλημα να συζητήσουμε.

Πιστεύω προσωπικά υπάρχουν κάποια προβλήματα τα οποία ΔΕΝ ΛΥΝΟΝΤΑΙ γιατί οι άνθρωποι μετά απο κάποια ηλικία δεν αλλάζουν, έχει να κάνει λοιπον άμεσα με τα μελή αρα και έμμεσα με τη λέσχη.

Επίσης τα προβλήματα χωρίζονται σε 2 πεδία, ενα αυτό της λέσχης κι ενα αλλο το φορουμ (στην διαδικτυακικη επαφή). Της λέσχης πιστεύω αξίζει να συζητηθεί, του φόρουμ ομως όχι.

Προσωπική μου στάση: στην αρχή μου ξύνιζαν πολλά, απλα γιατι έδινα σημασία στο καθετί. Μετά είδα πως συμπεριφέρονται και αλλα μελη εδώ μέσα, και πως αντιμετωπίζουν το θέμα και κατάλαβα οτι δεν εχει και τόση σημασία. Ετσι λοιπόν τώρα, το λέω με λυπη γιατι θα θελα να ταν αλλιως αλλα φοβάμαι πως δεν αλλάζει, δεν εχω κανένα απολύτως πρόβλημα. Δηλώνω αδαής στο θεμα μιας αυτοκινητιστικής λέσχης μιας και αυτό που αρχικά σε ενώνει είναι το αυτοκίνητο μιας και δεν είχα εμπειρία παρόμοια στη ζωή μου (με εξαίρεση το 106sportclub οταν πρωτοιδρύθηκε), πάντως αλλιώς τα περίμενα - πιο ιδανικά.

Επειδή αυτή την περίοδο εχω αρκετές υποχρεώσεις (είναι και εξεταστικη περίοδος για καποιους απο εμας και καιρός για πτυχίο) δεν ξέρω αν θα μπορέσω να έρθω, θα το ήθελα πολύ και θα προσπαθήσω να έρθω πάντως, τουλάχιστον να υπάρχει κατι συγκεκριμένο να συζητήσουμε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
Σελίδα 7 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2636s (PHP: 58% - SQL: 42%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on