PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΓΕΝΙΚΑ - Αλυσίδες ή χιονολάστιχα ή χειμερινα ελαστικά
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Ιαν 2015, 20:11:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γκαλφα μιας και σε εχουμε "ευκαιρο" να ρωτησω μια απορια που εχω εδω και χρονια.
Εχεις δοκιμασει ποτε χιονολαστιχο να το οδηγησεις σβελτα στο αγωνιστικο με βροχη ?
Ρωταω γιατι τα χιονολαστιχα ειναι πολυ πιο φθηνα απο μια τετραδα βροχινα αγωνιστικα και αυλακωση βλεπω πως εχουν και λογικα θα εχουν και μαλακη γομα .


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
papadoc (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 Rallye 2002 ,308 2020 Diesel

Ένταξη: 08 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 160
Τόπος: Χολομωντας λεμε!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Ιαν 2015, 23:16:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα παιδες και καλη χρονια.
Για οσους εχουν ακομη ενδοιασμους για το τι θα επιλεξουν για οδηγηση στο χιονι, η λυση ειναι μια : ΧΙΟΝΟΛΑΣΤΙΧΑ!
Προ ημερων εβαλα μια τετραδα χιονολαστιχα sava eskimo hp ( http://www.e-pneumatiky.cz/Pneumatiky/Sava-ESKIMO-HP )
Αυτες τις δυο μερες που ψιλοχιονισε εδω στη Χαλκιδικη, στους προποδες του Χολομωντα, δεν δυσκολευτηκα να παω πουθενα. Ανηφορες ,κατηφορες κλπ.
Πισω στο πορτ μπαγκαζ εχω και πανια και αλυσιδες , αλλα δεν τα χρειαστηκα καν.
Το καλυτερο ηταν που ανεβηκα τα πρωτα 3 χλμ της ειδικης του ΔΕΘ "Παλαιοχωρα" , που ειναι και τα πιο ανηφορικα με αρκετο χιονακι εκεινο το βραδυ. Στο κατεβασμα τραβηξα και ενα μικρο βιντεο που ανεβασα και στο youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=6xZIJZROMds&feature=youtu.be
Αυτα απο μενα και καλη χρονια με υγεια!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Ιαν 2015, 23:24:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικόλα ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Μπορεί να είμαι εντός Αττικής αλλά μένω στην πάρνηθα σε αρκετό υψόμετρο (καλά, μη φανταστείς και pikes peak) και πιάνει χίονι/πάγο σχεδόν κάθε χρόνο. Απλά φέτος το παράκανε σε σχέση με πέρσι/πρόπερσι, έχω πλέον και τον μικρό, οπότε ένας λόγος παραπάνω να θέλω να μετακινούμαι με ασφάλεια.
Προχθές κοπάναγα το κεφάλι μου στον τοίχο που πήρα το C4 και όχι κανένα Duster4x4 αλλά αφού υπάρχει η λύση του χιονολάστιχου, κάτι μπορεί να γίνει.

Εδώ, οι θερμοκρασίες απ'την αρχή του Δεκέμβρη είναι σε μονοψήφιο αριθμό ενώ την τελευταία βδομάδα είδα και -5.
Εάν λοιπόν είχα μιά 4δα ζανταρισμένα χιονολάστιχα, θα μπορούσα να τα φορέσω από αρχή Δεκέμβρη μέχρι να πιάσουν και πάλι οι ζέστες; Εννοείται πως η χρήση θα είναι νορμάλ, ούτως ή άλλως με το συγκεκριμένο αμάξι δεν κάνω ταρζανιές. Απλά δεν ξέρω μήπως είναι υπερβολή τελικά η αγορά τέτοιων ελαστικών στην περίπτωσή μου... Scratch

Γιάννη, ευχαριστώ Wink


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Ιαν 2015, 23:44:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Γκαλφα μιας και σε εχουμε "ευκαιρο" να ρωτησω μια απορια που εχω εδω και χρονια.
Εχεις δοκιμασει ποτε χιονολαστιχο να το οδηγησεις σβελτα στο αγωνιστικο με βροχη ?
Ρωταω γιατι τα χιονολαστιχα ειναι πολυ πιο φθηνα απο μια τετραδα βροχινα αγωνιστικα και αυλακωση βλεπω πως εχουν και λογικα θα εχουν και μαλακη γομα .


φυσικά και δεν έχουν πρόβλημα στο βρεγμένο αλλά όπως και να το κάνουμε το εξπερ τους είναι το λιωμένο χιόνι που πατάνε πάρα πολύ καλά.

σε σκέτο βρεγμένο πάλι πιάνουν μια χαρά αλλά οκ, αν με ρωτάς για σβέλτη οδήγηση, το χιονολάστιχο έχει πολύ μαλακό σκελετό και όπως καταλαβαίνεις σε σχέση με ένα αγωνιστικό βροχολάστιχο απέχει πάααααααρα πολύ. καμία σχέση...

και ξέρω καλά από βρόχινα αγωνιστικά χοχοχο


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Ιαν 2015, 23:46:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:

Εδώ, οι θερμοκρασίες απ'την αρχή του Δεκέμβρη είναι σε μονοψήφιο αριθμό ενώ την τελευταία βδομάδα είδα και -5.
Εάν λοιπόν είχα μιά 4δα ζανταρισμένα χιονολάστιχα, θα μπορούσα να τα φορέσω από αρχή Δεκέμβρη μέχρι να πιάσουν και πάλι οι ζέστες; Εννοείται πως η χρήση θα είναι νορμάλ, ούτως ή άλλως με το συγκεκριμένο αμάξι δεν κάνω ταρζανιές. Απλά δεν ξέρω μήπως είναι υπερβολή τελικά η αγορά τέτοιων ελαστικών στην περίπτωσή μου... Scratch


Και στους 15-20 βαθμούς να πάνε τα μεσημέρια εντάξει δε θα χαλάσουν από αυτό.... Απλά όταν δεις ότι φεύγει η.. χειμερινή σαιζόν αλλάζεις και βάζεις τα καλοκαιρινά.
Και γω πέρυσι να έβαλα για 3 μήνες αλλά χιόνι είδαμε μόνο μια ημέρα... Sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
papadoc (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 Rallye 2002 ,308 2020 Diesel

Ένταξη: 08 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 160
Τόπος: Χολομωντας λεμε!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Ιαν 2015, 23:54:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η λυση ειναι: Αγοραζεις μια τετραδα σιδερενιες ζαντες, βαζεις μια τετραδα χιονολαστιχα,χωρις απαραιτητα να ειναι απο τα πιο ακριβα, τα χρησιμοποιεις απο Δεκεμβρη μεχρι αρχες Μαρτη ,και θα εισαι για μια τετραετια και παραπανω ησυχος στα χιονια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Ιαν 2015, 23:57:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
Και στους 15-20 βαθμούς να πάνε τα μεσημέρια εντάξει δε θα χαλάσουν από αυτό.... Απλά όταν δεις ότι φεύγει η.. χειμερινή σαιζόν αλλάζεις και βάζεις τα καλοκαιρινά.
Και γω πέρυσι να έβαλα για 3 μήνες αλλά χιόνι είδαμε μόνο μια ημέρα... Sad

Α γειά σου, αυτό ακριβώς είναι το θέμα μου. Να τα φοράω όταν πιάνουν τα κρύα και να τα βγάζω όταν αρχίσουν οι ζέστες, όχι 2 μέρες πριν δω στο μετεό χιονόπτωση και μετά πάλι βγάλσιμο. Nice Smile

Έτσι "ξεκουράζονται" και τα καλοκαιρινά Wink


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Ιαν 2015, 16:56:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παντως εδω πανω που ειμαι εγω , με το 206+ , οταν μας αλλαξανε τα λαστιχα σε χειμερινα ειδα και βλεπω διαφορα σε σχεση με τα "καλοκαιρινα" που ειχε πριν... εχει πολυ καλυτερο κρατημα και παιζουν πολλα νερα και πολυ "γρανιτα". στον παγο φυσικα αιναι τα ιδια.... οπου γλυστραγα γλυστραω...


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Οκτ 2015, 11:17:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχουμε άποψη για αυτές τις "αλυσίδες";;

link

Είπα να ξεφύγω από τις κλασσικές που χρησιμοποιώ εδώ κ χρόνια, σε κάτι πιο... ευκολοκούμπωτο Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Οκτ 2015, 12:38:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν τις εχω δοκιμασει αλλα περσι το χειμωνα που ειχα παει στα τρικαλα κορινθιας (φουλ χιονι) σχεδον ολοι οι ντοπιοι τετοιου στυλ αλυσιδες χρησιμοποιουσαν (ειχαν μια διαφορα βεβαια υπηρχε και ενα κοματι που πηγαινε κυκλικα στο λαστιχο ακριβως στη μεση του)

ειχα μιλησει μαλιστα με καποιον και μου ειχε πει τα καλυτερα αλλα αποτι θυμαμαι ειναι αρκετα πιο ακριβες απο τις συμβατικες
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Οκτ 2015, 14:21:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν τις εχω δοκιμασει, αλλα εχω την εντυπωση οτι θα εχουν πολυ κοπανημα, + οτι θα σου γ@μανε την αναρτηση.
Εγω ψηφιζω χιονοκουβερτα.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Οκτ 2015, 16:20:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Έχουμε άποψη για αυτές τις "αλυσίδες";;

link

Είπα να ξεφύγω από τις κλασσικές που χρησιμοποιώ εδώ κ χρόνια, σε κάτι πιο... ευκολοκούμπωτο Razz
Puke right
makis106 έγραψε:
Εγω ψηφιζω χιονοκουβερτα.
Puke left



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Οκτ 2015, 16:59:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ok. Τι άλλα; Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
taskom (ΤΑΣΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 208 GTI 200H black (2015)

Ένταξη: 18 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Οκτ 2015, 17:05:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κουβερτουλα 1000%
Τις δοκιμασα και πλεον τις εχω μονιμα μεσα στο αμαξι!!!!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2015, 09:07:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανουν οντως δουλεια οι κουβερτες??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2015, 13:50:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την καλύτερη δουλειά! Σε 5 χλμ ασφάλτου, έχουν γίνει κουρέλια Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Οκτ 2015, 14:58:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι βεβαια δεν ειναι για ασφαλτο αλλα για χιονι

κι εγω κουβερτες εχω παραπονο δεν εχω

βεβαια εχω κανει ελαχιστη χρηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Οκτ 2015, 08:58:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενω με τις αλυσιδες Steve, τις εχεις και πας αθηνα θεσσαλονικη ας πουμε? Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Οκτ 2015, 22:13:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Ενω με τις αλυσιδες Steve, τις εχεις και πας αθηνα θεσσαλονικη ας πουμε? Razz
Συμπέθερε, αμα πετυχαίνεις κομμάτια για το χιονοδρομικό που είναι άσφαλτος, θέλει να κατεβαίνεις να βγάζεις τις κουβέρτες και να τις ξαναβάζεις όταν συναντάς χιόνι!

Στα συνολικά 5 χλμ που αναφέρω (σύνολο των διαστημάτων με άσφαλτο), με φίλο με Mondeo κάναμε κουρέλι τις κουβέρτες!


Στην ίδια περίπτωση, και 40 χλμ τα κάναμε με αλυσίδες χωρίς βάλε βγάλε
Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Οκτ 2015, 08:57:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Ενω με τις αλυσιδες Steve, τις εχεις και πας αθηνα θεσσαλονικη ας πουμε? Razz
Συμπέθερε, αμα πετυχαίνεις κομμάτια για το χιονοδρομικό που είναι άσφαλτος, θέλει να κατεβαίνεις να βγάζεις τις κουβέρτες και να τις ξαναβάζεις όταν συναντάς χιόνι!

Στα συνολικά 5 χλμ που αναφέρω (σύνολο των διαστημάτων με άσφαλτο), με φίλο με Mondeo κάναμε κουρέλι τις κουβέρτες!


Στην ίδια περίπτωση, και 40 χλμ τα κάναμε με αλυσίδες χωρίς βάλε βγάλε
Rolling eyes

Και στον γυρισμο αλλαξατε αναρτηση? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 6 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1514s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on