PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Μόνο για κατόχους 206..Είσαστε ευχαριστημένοι?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Κατα πόσο Είσαστε ευχαριστημένοι με το 206 σας(από άποψη ζημιών):
Καθόλου
3%
 3%  [ 5 ]
Λίγο
15%
 15%  [ 20 ]
Πολύ
72%
 72%  [ 96 ]
Δεν θα ξαναπάρω Peugeot
4%
 4%  [ 6 ]
Το πιό ζημιάρικο αμάξι που είχα
3%
 3%  [ 5 ]
Σύνολο Ψήφων : 132

Συγγραφέας Μήνυμα
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Ιαν 2008, 14:21:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το δικό μου είναι μοντέλο 2002
μέχρι τώρα που μιλάμε, εκτός από τα σέρβις και τις αναμενόμενες αλλαγές που κάνεις σε λάδια φίλτρα κτλ, δεν έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα!

επίσης δεν τρίζει Very happy



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
solid1925 (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (16v) quiksilver

Ένταξη: 17 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 1
Τόπος: Λαμια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Ιαν 2008, 14:31:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο το 206 μου δεν εχω παραπονο..το εχω απο το 10/2004 εχω 50.000χιλ και δεν εχω προβληματα..και οτι τρικσιματα εχει τα εχει γιατι το εχω χαμηλωσει 5(H&R) ποντους και του εβαλα και σκληρα αμορτισερ(raceland) που μου προτινε ενας γνωστος..θα του βαλω την μαμα αναρτηση παλι και 8α εχω το κεφαλι μου ησυχο..ενας φιλος μου εχει ενα 1.1 του 2001 και το εχει σκισει και ομως δεν του εχει βγαλει καπιο προβλημα..Απο μηχανη εινε σκυλια πως να το κανουμε! Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NIKOS F (ΝΙΚΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 206CC (04) 118hp

Ένταξη: 29 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 21
Τόπος: ΓΛΥΦΑΔΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Ιαν 2008, 16:38:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

rolland206cc έγραψε:
Κατα τα αλλα ειμαι ευχαριστημενος αν και απο οδικη συμπεριφορα σε στροφες δεν θα φτασει ποτε το rover 200 που ειχα πριν το 206cc 1,6 (2004) που εχω τωρα.


Μια χαρά στρίβει το cc θα έλεγα έως εξαιρετικά , βέβαια δε ξέρω τι ελαστικά έχει ο φίλος...
τώρα σύγκριση με rover ... αστεία υπόθεση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Ιαν 2008, 17:08:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NIKOS F έγραψε:
rolland206cc έγραψε:
Κατα τα αλλα ειμαι ευχαριστημενος αν και απο οδικη συμπεριφορα σε στροφες δεν θα φτασει ποτε το rover 200 που ειχα πριν το 206cc 1,6 (2004) που εχω τωρα.


Μια χαρά στρίβει το cc θα έλεγα έως εξαιρετικά , βέβαια δε ξέρω τι ελαστικά έχει ο φίλος...
τώρα σύγκριση με rover ... αστεία υπόθεση.


μια χαρά στρίβει σε σχέση με ποιό ;;;

Στρίβει απλά ανεκτά και μάλιστα είναι αρκετά επικύνδυνο με ανοικτή την οροφή που στο άφημα του γκαζιού φεύγει εύκολα ο κώλος και τρομάζει τον αδαή...(λόγω των παραπάνω κιλων στον κώλο)

Σε σχέση με όλα τα άλλα πεζώ που εγώ είχα (106, 306 sedan, 206 cc, 406 coupe ) έχει μακράν πολύ χειρότερο κράτημα.

Προσωπικά θεωρώ το 306 ως το ποιό καλοστημένο πεζώ απο τα παραπάνω που είχα, και χωρίς να έχεω οδηγήσει 207, ή 308.

Το cc δεν κράταγε καλά και ήταν το μόνο που σκέφτηκα και βελτιωσα αναρτησιακός με ελατήρια και ρυθμιζόμενα αμορτισερ μπρος πίσω, ως προς την σκληρότητα.
Γενικά θα έλεγα ότι για πεζώ είχε παράξενη οδική συμπεριφορά.


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Σεπ 2008, 10:00:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οταν ήταν κλειστό? δεν βελτιονόταν κατα πολύ η συμπεριφορά? ερχοταν το κεντρο βαρους απο τον κόλο στο κεντρο και ειναι πολύ καλυτερο.

Εγώ όποτε εχω να οδηγήσω με υψηλές ταχύτητες ή σε στροφές το κλεινω. Ανοιχτο μονο για χαλαρές βολτες στην πόλη.

Κατα τα αλλα, το πήρα με 70.000κμ μεταχειρισμένο πριν 7-8 μηνες. Μου εχει βγαλει αρκετά προβληματακια αλλα πιθανότατα να ειναι απο τον προηγούμενο οδηγό. αναφέρω: κρεμαγιέρα, φιλτρο φρεον ΑC, το κλασικο προβλημα με την κλειδαρια του πορτ μπαγκαζ που φαγώνεται το πλαστικο και τρίζει, αναρτήσεις σκασμενες και εξάτμηση διαλυμένη (αυτα ειναι 100% του προηγουμενου)... μμμ 2-3 λαμπάκια σε κοντερ και πινακα που καηκαν και τα άλλαξα... Αυτά μεχρι στιγμής. Εχώ την εντύπωση οτι δεν τελειωσα ακομα με τις βλάβες όμως. Μου κανει μπουκοματα σε διαφορες στροφές, μαλλον υποψιάζομαι καθαρισμό μπεκ ή κανα πολλαπλασιαστη..


Για την οδική συμπεριφορά, επειδή ο προηγούμενος μου το έδωσε με τα αμορτισερ του RC (και αν και ηταν σκασμένα & πολυ σκληρά και κοπανούσε) η συμπεριφορά του τότε ηταν απιστευτή (κλαι χωρίς χαμήλομα παρακαλώ). ΕΜπαινε παντου με οσα km και να ήθελα, σαυρα στον δρόμο, φαντάζομαι αν το χαμνήλονα κιολας δεν θα ξεκολούσε. ΑΛΛΑ επρεπε να αλαχτουν ,. ειχαν σκάσει και κοπανούσαν σαν τρελά...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Nuntius (Γιάννης!!!)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206

Ένταξη: 27 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 52

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2008, 09:03:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πορτοκαλί σίφουνας παραγωγής 2001!!!
Σίφουνας εντάξει δεν είναι, αλλά δεν ζήτησε ποτέ τίποτα παρά μόνον ένα μοχλουδάκι για τα φλας στα 2 χρόνια. 36.000χλμ συνολικά και κανένα μηχανικό ή ηλεκτρολογικό πρόβλημα. Το μόνο που θα ήθελα ήταν λίγο πιο καλό κράτημα, ανάρτηση και συνολικό στήσιμο. Ωστόσο, έχει ζοριστεί, κοντραριστεί (παρ' ότι μαμά 1,4 8v), ανηφόρες κατηφόρες φορτώματα ταξίδια και αποδείχτηκε σκυλί το γαλλάκι μου (πεκινουά μάλλον)!!!

Απόλυτα θετικές εντυπώσεις!!! Cool


Κάθε εμπόδιο για καλό!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2008, 09:06:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

36k χλμ από το 2001; Ε, δεν είναι και πολλά... Very happy


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2008, 09:17:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω τοσα εκανα σε 7 μηνες!!! Surprised Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Nuntius (Γιάννης!!!)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206

Ένταξη: 27 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 52

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2008, 10:29:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά, μη με δουλεύετε!!!
Δεν ντρέπεστε; Με βρήκατε μικρό ε;;; χιχι
Είναι της αδερφής μου και το πήρε για την δουλειά, αλλά η δουλειά ήρθε κοντά στο σπίτι και μόνο για καμιά βόλτα το βγάζουμε. Βέβαια εκτός του δικού μου, εγώ το δουλεύω κι αυτό και έχω αναλάβει την φροντίδα του.

Τουλάχιστον και οι 36Κ είναι σκισμένες και ούτε κιχ! Wink


Κάθε εμπόδιο για καλό!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2008, 10:30:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το εχω ξαναγραψει σε και σε αλλο topic, στα 3 και κατι χρονια και 68.000km, εχει βγαλει μονο δυο προβληματα, το πρωτο αφορουσε ενα προβλημα με το συμπλεκτη, το οποιο και λυθηκε στην εγγυηση και το δευτετο το ραδιοcd που δεν παιρνει πλεον cd (αλλαζει και αυτο στην εγγυηση, απλα δεν το εχω παει).

Αυτα...

Το μονο παραπονο μου εχει να κανει με την εγγυηση και την πιεση που επρεπε να ασκησω για να περαστει το προβλημα του συμπλεκτη στην εγγυηση. Τελικα αποδειχθηκε πως ηταν κατασκευαστικο το προβλημα και δεν το προκαλεσα εγω οπως ισχυριζονταν.


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2008, 14:09:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nuntius έγραψε:
Παιδιά, μη με δουλεύετε!!!
Δεν ντρέπεστε; Με βρήκατε μικρό ε;;; χιχι
Είναι της αδερφής μου και το πήρε για την δουλειά, αλλά η δουλειά ήρθε κοντά στο σπίτι και μόνο για καμιά βόλτα το βγάζουμε. Βέβαια εκτός του δικού μου, εγώ το δουλεύω κι αυτό και έχω αναλάβει την φροντίδα του.

Τουλάχιστον και οι 36Κ είναι σκισμένες και ούτε κιχ! Wink


Δεν σε δουλεύω, απλά όσο να 'ναι τα 36k δεν είναι τόσο πολλά για να αρχίσει να βγάζει προβλήματα το αμάξι. Very happy


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nuntius (Γιάννης!!!)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206

Ένταξη: 27 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 52

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Σεπ 2008, 09:33:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απλώς μου έκανε εντύπωση, γιατί το αμάξι είναι της αδερφής μου και γενικά έχει τραβήξει τα πάνδεινα, ενώ εγώ που πήρα πέρσι ιαπωνικό γνωστής εταιρείας αξιόπιστης και καλά συνέχεια τρέχω συνεργείο και τώρα μάλλον βρήκα την υγειά μου μετά από 1,5 χρόνο Crying or Very sad


Κάθε εμπόδιο για καλό!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Motzo-Tzotzo (Jim)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.4 (16V) (2006)

Ένταξη: 08 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 21

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Σεπ 2008, 23:05:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω κανει λαθος στην ψηφοφορια αν μπορει καποιος να με βοηθησει να αλλαξω.Τωρα στο θεμα μας.εχω το 1.4 16ν κ ειμαι πολυ ευχαριστημενος.ενα προβλημα με το θερμοστατη που ειχα το καλυψε η εγγυηση.απο κει και περα τιποτα μη το ματιαξω.σερβις κανω μονος μου(οσα μπορω) γιατι μου ζητανε οσα τους λειπουν ο καθενας για 10 λεπτα δουλειας και με επιφυλαξη για το τι κανουν και δεν κανουν τελικα απ οσα λενε.Ειναι παλικαρι το αμαξακι.Βεβαια οσο το προσεχεις θα σε προσεξει.αν το τρελαινεις θα σε τρελαινει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Νοέ 2008, 13:00:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο γαλλικα στην οικογενεια ειχαμε ενα σιτροενbx στο οποιο εμαθα να οδηγαω εγω... παλικαρακι στα 260000 χιλιομετρα πραγματικα απο μοτερ απλα respect μεχρι που του εσκισα τις αναρτησεις(σοβαρο προβλημα στο συγκεκριμενο μοντελο υδροπνευματικες ρυθμιζομενες απο μεσα)κ το πουλησαμε,ο αδερφος μου ειχε ενα 106gti φτιαγμενο κ αυτο παλικαρακι κ το 206 μου απο το οποιο ειμαι απολυτα ευχαριστημενος... αν αγοραζα τωρα ομως με τα ιδια λεφτα που πηρα το 206 καινουργιο θα τα εσκαγα για μεταχειρισμενο 206rc Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Drasko (Γιωργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8v) xs (2005)

Ένταξη: 18 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 6

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Δεκ 2008, 20:38:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το δικο μου το μονο που επαθε ηταν να χαλασει ο εγκεφαλος μετα απο ενα μηνα αγορας του απο μια μαντρα κατα τα αλλα τιποτα αλλο δεν εχει παθει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
geo1st487 (Γιώργος)
Μέλος
Μέλος


206 ΧΤ 1.4 16V 90hp

Ένταξη: 04 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 151

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2008, 21:31:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Οδηγώ μια C180 του 1996 που έχει ο πατέρας μου τώρα που δεν έχω δικό μου.

Έχεις δίκιο, πας με 200 και ανάβεις τσιγάρο και πίνεις καφέ. Στην ευθεία. Στην στροφή όμως εγώ με το 206, πήγαινα με 200, άναβα τσιγάρο και έπινα καφέ. Η Mercedes δεν επρόκειτο να ακολουθήσει όμως με τα ίδια χιλιόμετρα χωρίς να χυθεί ο καφές Smile


Πας σε στροφη με 200 με το 206; Θελεις να πεις οτι στριβει καλυτερα απο τη mercedes; Μπορει για την κατηγορια του να στριβει καλα αλλα μη το συγκρινεις με αλλης κατηγοριας αυτοκινητα. Το δικο μου 206 (1.4 16V 90hp, λαστιχο 175/65/R14, 970 κιλα) εντελως μαμα δεν νομιζω να στιβει καλυτερα απο τη mercedes.

Ρε παιδια σκεφτητε το 206 μαμα:
παναλαφρο: ~970 κιλα
λεπτο λαστιχο: 175/65/R14
χωρις χαμηλωμα
αναρτηση μαμα, ολα μαμα οπως ειναι απο το εργοστασιο

Στριβει καλυτερα με πολλα χιλιομετρα αυτο το αμαξι απο τη mercedes;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2008, 21:55:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geo1st487 έγραψε:
Στριβει καλυτερα με πολλα χιλιομετρα αυτο το αμαξι απο τη mercedes;

Ναι, στρίβει καλύτερα.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2008, 22:00:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειδικά από την συγκεκριμένη C, άνετα... Laughing


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo1st487 (Γιώργος)
Μέλος
Μέλος


206 ΧΤ 1.4 16V 90hp

Ένταξη: 04 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 151

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Δεκ 2008, 22:21:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
geo1st487 έγραψε:
Στριβει καλυτερα με πολλα χιλιομετρα αυτο το αμαξι απο τη mercedes;

Ναι, στρίβει καλύτερα.


Περιεργο διοτι εχω την αισθηση οταν τρεχω οτι το αμαξι δεν παταει "καλα" στο δρομο (ισως να φταιει οτι ειναι ελαφρυ + ολα τα υπολοιπα που αναφερα) και νομιζω οτι αν παρω γρηγορα μια στροφη και μαλιστα κλειστη θα φυγει απο το δρομο και ετσι ειμαι επιφυλακτικος να το πατησω στη στροφη. Το εχω δοκιμασει και με 4 ατομα μεσα και τοτε νιωθω να παταει καλυτερα (φυσικο ειναι) στο δρομο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Δεκ 2008, 02:02:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τυπική γαλλική σχολή. Very happy Θέλει να εμπιστευτείς τον πίσω άξονα. Άλλοι τον ονομάζουν ασάφεια, άλλοι ευχάριστη μετατόπιση για τοποθέτηση. Razz


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 6 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1478s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 15 - GZIP enabled - Debug on