PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Αναρτήσεις ελατήρια για grand tourisme
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
petrosgt (Petros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 gt '99

Ένταξη: 10 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 16
Τόπος: maroussi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Φεβ 2004, 22:12:31    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Αναρτήσεις ελατήρια για grand tourisme Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

epeidi to amaksi einai psilokatsikaki apo to plai,ithela na rwtisw an kapoios idiwktitis gt pou to exei xamilwsei antimetwpizei problimata stin kathimerini kinisi stous dromous me ton mprostino profilaktira (milame gia to poli 3ponta elatiria).
imai kainourgios sto club euxomai ta kalitera se ola ta meli tou!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Φεβ 2004, 14:26:08    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΧΑΜΗΛΩΜΑ ΣΤΟ GRAN TOURISME Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gt1873 έγραψε:
epeidi to amaksi einai psilokatsikaki apo to plai,ithela na rwtisw an kapoios idiwktitis gt pou to exei xamilwsei antimetwpizei problimata stin kathimerini kinisi stous dromous me ton mprostino profilaktira (milame gia to poli 3ponta elatiria).
imai kainourgios sto club euxomai ta kalitera se ola ta meli tou!!!



Πρωτα απ ολα καλως ηρθες.
Κι αλλο ενα GT στην παρεα (ωραιααααααα).
Λοιπον εγω το εχω χαμηλωσει και δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Φεβ 2004, 14:40:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και πάνω που έλεγα ότι είμαστε τρεις!!!!

Καλώς τον και καλό τουρισμό σου εύχομαι

Εγώ το χαμήλωσα σαφως λιγότερο από τον Φίλιππο (2,5cm) και βρίσκω αβέρτα σε ράμπες, απότομες ανηφόρες κλπ. Βέβαια ο προφυλακτήρας είναι θεικά κατασκευασμένος και όπου και να "πάει" "ξανάρχεται"...
Τώρα γιατί ο Φίλιππος δεν βρίσκει πουθενά, δεν το έχω καταλάβει??


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Φεβ 2004, 14:42:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελατός έγραψε:
Και πάνω που έλεγα ότι είμαστε τρεις!!!!

Καλώς τον και καλό τουρισμό σου εύχομαι

Εγώ το χαμήλωσα σαφως λιγότερο από τον Φίλιππο (2,5cm) και βρίσκω αβέρτα σε ράμπες, απότομες ανηφόρες κλπ. Βέβαια ο προφυλακτήρας είναι θεικά κατασκευασμένος και όπου και να "πάει" "ξανάρχεται"...
Τώρα γιατί ο Φίλιππος δεν βρίσκει πουθενά, δεν το έχω καταλάβει??



Απλο ειναι ρε Πανο μου
Παταω φρενο που και που... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Φεβ 2004, 14:43:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σοβαρα τωρα σε ραμπες και αποτομες ανηφορες εχω κι εγω προβλημα αλλα παω πολυ σιγα και περναω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Φεβ 2004, 14:48:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω παντος,και ετσι ''μαμισιο'' που ειναι ,αρκετα συχνα ακουμπαω...

Τι να κανουμε ομως.Θελει χαμηλωμα....


(και μετα να δω πως θα μπαινω στο γκαραζ...)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Φεβ 2004, 14:54:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελατός έγραψε:
Και πάνω που έλεγα ότι είμαστε τρεις!!!!

Καλώς τον και καλό τουρισμό σου εύχομαι

Εγώ το χαμήλωσα σαφως λιγότερο από τον Φίλιππο (2,5cm) και βρίσκω αβέρτα σε ράμπες, απότομες ανηφόρες κλπ. Βέβαια ο προφυλακτήρας είναι θεικά κατασκευασμένος και όπου και να "πάει" "ξανάρχεται"...
Τώρα γιατί ο Φίλιππος δεν βρίσκει πουθενά, δεν το έχω καταλάβει??


Πιο σκληρα ελατηρια με μικροτερη διαδρομη ?



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Φεβ 2004, 15:00:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:
Ελατός έγραψε:
Και πάνω που έλεγα ότι είμαστε τρεις!!!!

Καλώς τον και καλό τουρισμό σου εύχομαι

Εγώ το χαμήλωσα σαφως λιγότερο από τον Φίλιππο (2,5cm) και βρίσκω αβέρτα σε ράμπες, απότομες ανηφόρες κλπ. Βέβαια ο προφυλακτήρας είναι θεικά κατασκευασμένος και όπου και να "πάει" "ξανάρχεται"...
Τώρα γιατί ο Φίλιππος δεν βρίσκει πουθενά, δεν το έχω καταλάβει??


Πιο σκληρα ελατηρια με μικροτερη διαδρομη ?


χμμμμ
ακριβως !!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Φεβ 2004, 15:08:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fpug έγραψε:
PHSYBORG έγραψε:
Ελατός έγραψε:
Και πάνω που έλεγα ότι είμαστε τρεις!!!!

Καλώς τον και καλό τουρισμό σου εύχομαι

Εγώ το χαμήλωσα σαφως λιγότερο από τον Φίλιππο (2,5cm) και βρίσκω αβέρτα σε ράμπες, απότομες ανηφόρες κλπ. Βέβαια ο προφυλακτήρας είναι θεικά κατασκευασμένος και όπου και να "πάει" "ξανάρχεται"...
Τώρα γιατί ο Φίλιππος δεν βρίσκει πουθενά, δεν το έχω καταλάβει??


Πιο σκληρα ελατηρια με μικροτερη διαδρομη ?


χμμμμ
ακριβως !!


Oχι ρε παιδιά τι λέτε τώρα, τα eibach είναι το ίδιο σκληρά( μη σου πω σκληρότερα από την KW (οδήγησα του μιχάλη)
Δεν βρίσκω όταν τρέχω, για ράμπες μιλάω και απότομες αλλαγές κλίσης.άλλωστε το πρόβλημα είναι ο πολύ μακρύς πρόβολος που ελαχιστοποιεί την γωνία αναρήχησης ειδικά όταν χαμηλώσεις.


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Φεβ 2004, 15:15:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλιππε,μιας και πλακωθήκαμε ολοι οι Τουρίστες εδω μέσα,δεν ρίχνεις και καμιά detail για αυτα τα B&G COILOVERS που εχεις βάλει??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Φεβ 2004, 15:35:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Judger έγραψε:
Φιλιππε,μιας και πλακωθήκαμε ολοι οι Τουρίστες εδω μέσα,δεν ρίχνεις και καμιά detail για αυτα τα B&G COILOVERS που εχεις βάλει??


Ρυθμιζονται μονο καθ υψος.
Ειναι πολυ σκληρα (δηλαδη οταν πεφτεις σε λακουβα τα 'νιωθεις' πολυ) αλλα το αυτοκινητο δεν παει πουθενα.
Κλισεις μηδενικες.
Στις στροφες δεν φοβιζει καθολου ισα ισα προκαλει για ακομη περισοτερο γκαζι.
Μπορω να πω οτι εγινε 'αλλο αυτοκινητο'.

Μειονεκτηματα?
- η πισω δεξια 'εφτυσε' ολα τα λαδια της πριν λιγο καιρο και ετσι αλαχτηκαν και οι δυο πισω(εγγυηση) .
Οταν ομως ηρθαν οι καινουργιες απο το εργοστασιο διαπιστωσαμε οτι εχουν κατα ενα χιλιοστο ποιο παχυ θαλάμο και κατα ενα χιλιοστο ποιο παχυ εμβολο.
Πιθανοτατα τις βελτιωσαν.

-τιμη ¨ 1100 ευρω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Φεβ 2004, 15:45:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συναχίζω να πιστέυω Φίλιππε ότι μιας και είναι τόσο κούτσουρο πρέπει να βοηθήσεις την ανάρτηση με σκληρότερες αντιστρεπτικές και ράβδους και ίσως έτσι να μην καταπονείς τα αμορτισέρ σου τόσο.


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Φεβ 2004, 15:47:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελατός έγραψε:
Συναχίζω να πιστέυω Φίλιππε ότι μιας και είναι τόσο κούτσουρο πρέπει να βοηθήσεις την ανάρτηση με σκληρότερες αντιστρεπτικές και ράβδους και ίσως έτσι να μην καταπονείς τα αμορτισέρ σου τόσο.


εννοεις ρου rc?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Φεβ 2004, 15:50:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εννοώ ότι είναι κλύτερο. Κάποιος κάπου πρέπει να υπάρχει για να μας πει υπολογίζοντας λίμπρες, βάρη κλίσεις τι είναι καλύτερο. Εγώ θέλησα να μείνω κοντά στο RC μιας και δεν ξέρω τετοιο άνθρωπο.

Και το λέω και με την αφορμή του GrN που καταφθάνει και το βλέπω να μας δίνει πολλά και όμορφα καλούδια.


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Φεβ 2004, 16:11:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελατός έγραψε:
εννοώ ότι είναι κλύτερο. Κάποιος κάπου πρέπει να υπάρχει για να μας πει υπολογίζοντας λίμπρες, βάρη κλίσεις τι είναι καλύτερο. Εγώ θέλησα να μείνω κοντά στο RC μιας και δεν ξέρω τετοιο άνθρωπο.

Και το λέω και με την αφορμή του GrN που καταφθάνει και το βλέπω να μας δίνει πολλά και όμορφα καλούδια.



Αντε να δουμε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Φεβ 2004, 16:21:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τωρα φταιω εγω να σας βρίσω όλους σας??

Μηπως καποιος εχει κατσει και εχει βγαλει τους τυπους υπολογισμού για ελατηρια ,ραβδους στρέψης ,αντιστρεπτικες κλπ???

http://www.206club.gr/forum/viewtopic.php?t=1769&postdays=0&postorder=asc&start=20


http://www.206club.gr/forum/AntirollBarCalculator


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
petrosgt (Petros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 gt '99

Ένταξη: 10 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 16
Τόπος: maroussi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Φεβ 2004, 16:35:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελατός έγραψε:
Και πάνω που έλεγα ότι είμαστε τρεις!!!!

Καλώς τον και καλό τουρισμό σου εύχομαι

Εγώ το χαμήλωσα σαφως λιγότερο από τον Φίλιππο (2,5cm) και βρίσκω αβέρτα σε ράμπες, απότομες ανηφόρες κλπ. Βέβαια ο προφυλακτήρας είναι θεικά κατασκευασμένος και όπου και να "πάει" "ξανάρχεται"...
Τώρα γιατί ο Φίλιππος δεν βρίσκει πουθενά, δεν το έχω καταλάβει??

Εχω παρατηρησει τα μποσικα που εχει ο προφυλακτηρας για να μπορει να μετακινειται σε φασεις που βρισκει ομως τον "λυπαμαι"...κατα τα αλλα με ενοχλει το γεγονος οτι δεν μπορω να διακρινω καθολου την σταθμη του υγρου του ψυγειου μεσα στο ασπρο παγουρι...any comments?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Φεβ 2004, 23:08:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το τόπικ των δίλιτρων!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Φεβ 2004, 01:01:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gt1873 έγραψε:
Ελατός έγραψε:
Και πάνω που έλεγα ότι είμαστε τρεις!!!!

Καλώς τον και καλό τουρισμό σου εύχομαι

Εγώ το χαμήλωσα σαφως λιγότερο από τον Φίλιππο (2,5cm) και βρίσκω αβέρτα σε ράμπες, απότομες ανηφόρες κλπ. Βέβαια ο προφυλακτήρας είναι θεικά κατασκευασμένος και όπου και να "πάει" "ξανάρχεται"...
Τώρα γιατί ο Φίλιππος δεν βρίσκει πουθενά, δεν το έχω καταλάβει??

Εχω παρατηρησει τα μποσικα που εχει ο προφυλακτηρας για να μπορει να μετακινειται σε φασεις που βρισκει ομως τον "λυπαμαι"...κατα τα αλλα με ενοχλει το γεγονος οτι δεν μπορω να διακρινω καθολου την σταθμη του υγρου του ψυγειου μεσα στο ασπρο παγουρι...any comments?


1. Ποτέ μην λυπάσαι έναν ήρωα! Εγώ είπα ότι θα του κάνω τον αδριάντα στην αυλή μου με τόσα που έχει περάσει..

2. ούτε αυτό σε βλέπει....


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Φεβ 2004, 01:12:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
Τωρα φταιω εγω να σας βρίσω όλους σας??


Μηπως καποιος εχει κατσει και εχει βγαλει τους τυπους υπολογισμού για ελατηρια ,ραβδους στρέψης ,αντιστρεπτικες κλπ???

http://www.206club.gr/forum/viewtopic.php?t=1769&postdays=0&postorder=asc&start=20


http://www.206club.gr/forum/AntirollBarCalculator


Μάκη μου εμένα πρέπει να βρίσεις αν και εδώ που τα λέμε όντως ακόμα να σε γνωρίσω.....

πρέπει να βγάλω τα ελατήριά μου με αυτά που μ'έβαλες και διάβασα!!!και τις ράβδους!!!

Να'σαι καλά, αρχίζω υπολογισμούς.


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2521s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on