PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αποχή...
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Δεκ 2006, 18:01:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να ρωτήσω κάτι περι αποχής: Γιατί γνωστό μέλος του ΣΟΑΑ, (νομιζω) πως έτρεξε στην Κορινθο, αλλά και να μην έτρεξε, βοήθησε στην οργανωση του Παλλαδίου από πρωτεύουσα θέση?
Εγώ τον ήξερα για υπερ της αποχης. Πως βοηθάς να γίνει ένας αγώνας και μετά λες στους συναθλητές σου να μην τρέξουν?
Αυτό κάπως δεν μου κολάει....... Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Δεκ 2006, 21:31:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατί στους Ελληνικούς αγώνες κανένας δεν μιλάει με ονόματα και συγκεκριμένα παρά για "γνωστούς", "εξέχοντες" κλπ κλπ.??
Shocked Confused Shocked Confused Question Question

Εμένα αυτό κάπως δεν μου κολλάει. Wink Wink

Γιατί αφού ειμαστε σίγουροι για κάτι δεν γινόμαστε συγκεκριμένοι παρά αφήνουμε γενικότητες να πλανούνται στον αέρα?

Μήπως απλά γινόμαστε κακοί (χωρίς "συγκεκριμένο" λόγο) και χωρίς να βγαίνει και άκρη τελικά.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Δεκ 2006, 22:32:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απλά δεν θέλω να φαίνομαι ο ρουφιάνος και ο καταδότης.
Όποιος ενδιαφέρεται θα ψάξει να βρεί ποιός ήταν ο πλοηγός του Παλλαδίου και θα καταλάβει. Και μπορεί να δει σε φωτογραφία που κυκλοφορεί το σηματάκι του ΣΟΑΑ στο πλαι του αυτοκινήτου....
Όταν μιλάω, μιλάω για γεγονότα και όχι για πράγματα από το μυαλό μου!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Δεκ 2006, 02:32:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Απλά δεν θέλω να φαίνομαι ο ρουφιάνος και ο καταδότης.
Όποιος ενδιαφέρεται θα ψάξει να βρεί ποιός ήταν ο πλοηγός του Παλλαδίου και θα καταλάβει. Και μπορεί να δει σε φωτογραφία που κυκλοφορεί το σηματάκι του ΣΟΑΑ στο πλαι του αυτοκινήτου....
Όταν μιλάω, μιλάω για γεγονότα και όχι για πράγματα από το μυαλό μου!

Μελη και μη μελη του σοαα δεν υπαρχουν.
σοαα σημαινει συνδεσμος οδηγων αγωνων αυτοκινητου.
Οσοι τρεχουμε ειμαστε μελη.
Οσο για τον Πλατη νομιζω πως ηταν εξαρχης αντιθετος στην αποχη.
Τον κριτη που μπεκροπινε στην καντινα οταν εσυ ετρεχες τον ειδες?
Λογικα οχι . . . αν τον εβλεπες και τι εκτυλιχτηκε μετα ισως να μην ξανακουμπουσες τιμονι.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Δεκ 2006, 03:11:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Απλά δεν θέλω να φαίνομαι ο ρουφιάνος και ο καταδότης.
Όποιος ενδιαφέρεται θα ψάξει να βρεί ποιός ήταν ο πλοηγός του Παλλαδίου και θα καταλάβει. Και μπορεί να δει σε φωτογραφία που κυκλοφορεί το σηματάκι του ΣΟΑΑ στο πλαι του αυτοκινήτου....
Όταν μιλάω, μιλάω για γεγονότα και όχι για πράγματα από το μυαλό μου!


Όταν μιλάς για κάτι που γίνεται δημόσια και όχι κρυφά δεν τίθεται θέμα ρουφιανιάς ούτε και κατάδοσης.
Απλά περιγράφεις αυτό που είδες.

Όταν αναφέρεσαι σε κάτι που έχει γίνει αναφέρεσαι άμεσα και σε αυτόν που το έκανε ανεξάρτητα με το αν αναφέρεις το όνομά του, το οποίο άλλωστε είναι πολύ ευκολο να το βρει ο οποιοσδήποτε. Μην σου πω ότ έτσι το τονίζεις περισσότερο.

Από την άλλη αφού δεν θες να φαίνεσαι έτσι όπως είπες καλήτερα νομίζω θα είναι να διατηρείς γενικώς low profile με όσο το δυνατόν λιγότερα σχολία, τα οποία μπορεί ευκολα να παρεξηγηθούν / παρερμηνευτούν, ιδίως όταν για κάτι δεν είσαι 100% διασταυρωμένα σίγουρος.

Από κει και πέρα αν εγώ συμμετείχα σε αγώνες ακόμα ακαι αντίθετα τελείως να ήμουν με τις θέασεις του ΣΟΑΑ θα ήμουν παρών σε κάθε συνάντηση ώστε να έχω ιδία άποψη/γνώση/συμμετοχή για ότι γίνεται.
Ακόμα και αντίθετο πχ να ήμουν με την αποχή θα ήμουν εκεί προσπαθώντας να πείσω τους υπολοίπους να επιστέψουν.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Δεκ 2006, 03:15:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστος ο Μανθος.
Γενικα παρτε χαμπαρι πως οτι γινεται ειναι απο εμας για εμας ανεξαρτητα απο σοαα ή οτιδηποτε.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Δεκ 2006, 03:16:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικόλα το να πάει κάποιος πλοηγός δεν νομίζω να έχει καμία σχέση με την αποχή. Το έκανα στο Ράλλυ Αλεξανδρούπολης φέτος και ένιωθα μια ευθύνη απέναντι στους συναθλητές που θα έτρεχαν μετά από μένα. Κατέβηκα 4 φορές για να κορδελιάσω χωματόδρομους και κοιτούσα κριτές πουροσβεστικά και ασθενοφόρα να είναι στη θέση τους, μέχρι και τα ρολόγια κοιτούσα στα ΣΕΧ αμα θες να το πιστέψεις...

δηλαδή αντί ενός αγωνιζόμενου, βάζανε έναν "γρήγορο" με το αυτοκίνητο του χορηγού του αγώνα να περάσει και να κορνάρει θα ήταν καλύτερο για την ασφάλεια του αγώνα ?

δεν πάει έτσι..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Δεκ 2006, 06:20:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:

Τον κριτη που μπεκροπινε στην καντινα οταν εσυ ετρεχες τον ειδες?
Λογικα οχι . . . αν τον εβλεπες και τι εκτυλιχτηκε μετα ισως να μην ξανακουμπουσες τιμονι.


Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BadSpud! (Spiros) - (Π.R.T.)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 106 Rallye 1600cc 16v (Τούμπανο)

Ένταξη: 23 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 393
Τόπος: 6' απο Παντού!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Δεκ 2006, 08:11:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
Lef205 έγραψε:

Τον κριτη που μπεκροπινε στην καντινα οταν εσυ ετρεχες τον ειδες?
Λογικα οχι . . . αν τον εβλεπες και τι εκτυλιχτηκε μετα ισως να μην ξανακουμπουσες τιμονι.


Shocked Shocked


και ομως ετσι είναι και οταν έγιναν κάποια ευτράπελα αυτός έτρεχε με την μπίρα στο χέρι....

και μετα πήγε και συνέχισε... Shocked Shocked Shocked Shocked ΕΛΕΟΣ!!!




Τελικά πολύ γρήγορο το κόκκινο (Ν προς Ε) για να καταλάβεις πόσο γρήγορο είναι…

Είναι λίγο πίσω μου (Ν προς Α)!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Δεκ 2006, 12:07:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
Νικόλα το να πάει κάποιος πλοηγός δεν νομίζω να έχει καμία σχέση με την αποχή. Το έκανα στο Ράλλυ Αλεξανδρούπολης φέτος και ένιωθα μια ευθύνη απέναντι στους συναθλητές που θα έτρεχαν μετά από μένα. Κατέβηκα 4 φορές για να κορδελιάσω χωματόδρομους και κοιτούσα κριτές πουροσβεστικά και ασθενοφόρα να είναι στη θέση τους, μέχρι και τα ρολόγια κοιτούσα στα ΣΕΧ αμα θες να το πιστέψεις...

δηλαδή αντί ενός αγωνιζόμενου, βάζανε έναν "γρήγορο" με το αυτοκίνητο του χορηγού του αγώνα να περάσει και να κορνάρει θα ήταν καλύτερο για την ασφάλεια του αγώνα ?

δεν πάει έτσι..


Ασφαλώς και δεν είναι το πρόβλημά μου ότι βάλανε έναν οδηγό αγώνων. Πολλές φορές γίνεται αυτό. Και αυτό ακριβώς που έκανες έπρεπε να κάνει ο κάθε πλοηγός. Αλλά αυτό που δεν μου άρεσε στην όλη φάση είναι ότι από την στιγμή που υποστηρίζεις την αποχή γιατί δέχεσαι να γίνεις πλοηγός? όταν προτρέπεις τους άλλους να μην τρέξουν, με αυτό που κάνεις τους "βοηθάς" να τρέξουν. Αυτό δεν μπορώ να καταλάβω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Δεκ 2006, 12:12:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Από κει και πέρα αν εγώ συμμετείχα σε αγώνες ακόμα ακαι αντίθετα τελείως να ήμουν με τις θέασεις του ΣΟΑΑ θα ήμουν παρών σε κάθε συνάντηση ώστε να έχω ιδία άποψη/γνώση/συμμετοχή για ότι γίνεται.
Ακόμα και αντίθετο πχ να ήμουν με την αποχή θα ήμουν εκεί προσπαθώντας να πείσω τους υπολοίπους να επιστέψουν.


Το έχω πει πολλές φορές να πάω σε συνάντηση αλλά λόγω απογευματινών-βραδυνών ωρών στην σχολή δεν μπορώ γιατί ο Λευτέρης μου είχε πει ότι οι συναντήσεις είναι βράδυ.
Το τελευταίο που λες απλά δεν γίνεται.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Δεκ 2006, 12:22:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Απλά δεν θέλω να φαίνομαι ο ρουφιάνος και ο καταδότης.
Όποιος ενδιαφέρεται θα ψάξει να βρεί ποιός ήταν ο πλοηγός του Παλλαδίου και θα καταλάβει. Και μπορεί να δει σε φωτογραφία που κυκλοφορεί το σηματάκι του ΣΟΑΑ στο πλαι του αυτοκινήτου....
Όταν μιλάω, μιλάω για γεγονότα και όχι για πράγματα από το μυαλό μου!


Μελη και μη μελη του σοαα δεν υπαρχουν.
σοαα σημαινει συνδεσμος οδηγων αγωνων αυτοκινητου.
Οσοι τρεχουμε ειμαστε μελη.
Οσο για τον Πλατη νομιζω πως ηταν εξαρχης αντιθετος στην αποχη.
Τον κριτη που μπεκροπινε στην καντινα οταν εσυ ετρεχες τον ειδες?
Λογικα οχι . . . αν τον εβλεπες και τι εκτυλιχτηκε μετα ισως να μην ξανακουμπουσες τιμονι.


Μεχρι πριν λίγο καιρό ήξερα ότι υπάρχει συνδρομή. Άρα υπάρχουν και "επίσημα" (όπως στο κλαμπ για παραδειγμα) μέλη.
Αφου ήταν αντίθετος μπορείς να εξηγήσεις την στάση του?
Εσύ θα το έκανες αυτό;
Και όσο για τον κριτή έχεις δίκιο. ήταν φριχτό αυτό που έκανε. Αλλά αυτά γίνονταν, γίνονται και θα γίνονται. Δεν μπορείς να αλλάξεις κάποιον ο οποίος πάει σε έναν αγώνα για να δει τα περάσματα, να βγάλει φωτογραφίες και στην καλύτερη περίπτωση να φυσήξει στην σφυρίχτρα για να ακουστει το φρρρρρ 2-3 φορές και στο τέλος της μέρας να πάρει το 100ρι του........
Δεν μπορείς να ελέγξεις κάποιον απομακρυσμένο κριτή. Και δεν μιλάω για αυτόν στο Λαυριο. Προχθές στην Ριτσώνα ένας κριτής που ήταν σε σημείο όπου δεν είχε θεατές και περάσαμε με τον Σπύρο για να πάμε σε μια στροφή καθόταν μέσα στο αμάξι του και έβλεπε τηλεόραση. Ετσι όπως το είχε τοποθετήσει είχε ορατότητα 5-7 μέτρα ενώ έπρεπε να βλέπει γυρω στα 200. Και μόλις μας είδε ότι καθόμασταν λίγο εκεί βγήκε έξω μαζί με την γυναίκα του και έκανε την δουλειά του (μάλλον μέχρι να φύγουμε)
Αυτόν πως μπορείς να τον ελέγξεις???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Δεκ 2006, 12:22:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
glf έγραψε:
Νικόλα το να πάει κάποιος πλοηγός δεν νομίζω να έχει καμία σχέση με την αποχή. Το έκανα στο Ράλλυ Αλεξανδρούπολης φέτος και ένιωθα μια ευθύνη απέναντι στους συναθλητές που θα έτρεχαν μετά από μένα. Κατέβηκα 4 φορές για να κορδελιάσω χωματόδρομους και κοιτούσα κριτές πουροσβεστικά και ασθενοφόρα να είναι στη θέση τους, μέχρι και τα ρολόγια κοιτούσα στα ΣΕΧ αμα θες να το πιστέψεις...

δηλαδή αντί ενός αγωνιζόμενου, βάζανε έναν "γρήγορο" με το αυτοκίνητο του χορηγού του αγώνα να περάσει και να κορνάρει θα ήταν καλύτερο για την ασφάλεια του αγώνα ?

δεν πάει έτσι..


Ασφαλώς και δεν είναι το πρόβλημά μου ότι βάλανε έναν οδηγό αγώνων. Πολλές φορές γίνεται αυτό. Και αυτό ακριβώς που έκανες έπρεπε να κάνει ο κάθε πλοηγός. Αλλά αυτό που δεν μου άρεσε στην όλη φάση είναι ότι από την στιγμή που υποστηρίζεις την αποχή γιατί δέχεσαι να γίνεις πλοηγός? όταν προτρέπεις τους άλλους να μην τρέξουν, με αυτό που κάνεις τους "βοηθάς" να τρέξουν. Αυτό δεν μπορώ να καταλάβω.


Χρυσε μου διαβαζεις τι γραφουμε ή γραφεις μονο? Laughing
Ο Πλατης δεν απεχει!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Δεκ 2006, 12:28:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Lef205 έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Απλά δεν θέλω να φαίνομαι ο ρουφιάνος και ο καταδότης.
Όποιος ενδιαφέρεται θα ψάξει να βρεί ποιός ήταν ο πλοηγός του Παλλαδίου και θα καταλάβει. Και μπορεί να δει σε φωτογραφία που κυκλοφορεί το σηματάκι του ΣΟΑΑ στο πλαι του αυτοκινήτου....
Όταν μιλάω, μιλάω για γεγονότα και όχι για πράγματα από το μυαλό μου!


Μελη και μη μελη του σοαα δεν υπαρχουν.
σοαα σημαινει συνδεσμος οδηγων αγωνων αυτοκινητου.
Οσοι τρεχουμε ειμαστε μελη.
Οσο για τον Πλατη νομιζω πως ηταν εξαρχης αντιθετος στην αποχη.
Τον κριτη που μπεκροπινε στην καντινα οταν εσυ ετρεχες τον ειδες?
Λογικα οχι . . . αν τον εβλεπες και τι εκτυλιχτηκε μετα ισως να μην ξανακουμπουσες τιμονι.


Μεχρι πριν λίγο καιρό ήξερα ότι υπάρχει συνδρομή. Άρα υπάρχουν και "επίσημα" (όπως στο κλαμπ για παραδειγμα) μέλη.
Αφου ήταν αντίθετος μπορείς να εξηγήσεις την στάση του?
Εσύ θα το έκανες αυτό;
Και όσο για τον κριτή έχεις δίκιο. ήταν φριχτό αυτό που έκανε. Αλλά αυτά γίνονταν, γίνονται και θα γίνονται. Δεν μπορείς να αλλάξεις κάποιον ο οποίος πάει σε έναν αγώνα για να δει τα περάσματα, να βγάλει φωτογραφίες και στην καλύτερη περίπτωση να φυσήξει στην σφυρίχτρα για να ακουστει το φρρρρρ 2-3 φορές και στο τέλος της μέρας να πάρει το 100ρι του........
Δεν μπορείς να ελέγξεις κάποιον απομακρυσμένο κριτή. Και δεν μιλάω για αυτόν στο Λαυριο. Προχθές στην Ριτσώνα ένας κριτής που ήταν σε σημείο όπου δεν είχε θεατές και περάσαμε με τον Σπύρο για να πάμε σε μια στροφή καθόταν μέσα στο αμάξι του και έβλεπε τηλεόραση. Ετσι όπως το είχε τοποθετήσει είχε ορατότητα 5-7 μέτρα ενώ έπρεπε να βλέπει γυρω στα 200. Και μόλις μας είδε ότι καθόμασταν λίγο εκεί βγήκε έξω μαζί με την γυναίκα του και έκανε την δουλειά του (μάλλον μέχρι να φύγουμε)
Αυτόν πως μπορείς να τον ελέγξεις???

υπαρχουν τα ταμειακως ενταξει και μη ταμειακως ενταξει μελη.
Ο σοαα δεν ειναι κλειστο κλαμπ.
Αυτα θα παψουν να γινονται αν αντιδρασουμε.
Το Σαββατο διεκοψαν δυο ωρες τα δοκιμαστικα για αντικατασταση χτυπημενης μπαριερας απο αγωνιστικο!
Εχει ξαναγινει αυτο ποτε?
Μηπως εγινε επειδη απο την Κυμη και μετα απεχουμε για τον λογο που πρεπει να βρισκεται εκει η μπαριερα και καταλαβαν πως δεν τους επαιρνε για μαλ***ες?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Δεκ 2006, 12:35:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
Το Σαββατο διεκοψαν δυο ωρες τα δοκιμαστικα για αντικατασταση χτυπημενης μπαριερας απο αγωνιστικο!
Εχει ξαναγινει αυτο ποτε?
Μηπως εγινε επειδη απο την Κυμη και μετα απεχουμε για τον λογο που πρεπει να βρισκεται εκει η μπαριερα και καταλαβαν πως δεν τους επαιρνε για ΜΑ**ΚΙΕΣ?


Απίστευτο............. Shocked


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Δεκ 2006, 12:42:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Lef205 έγραψε:
Το Σαββατο διεκοψαν δυο ωρες τα δοκιμαστικα για αντικατασταση χτυπημενης μπαριερας απο αγωνιστικο!
Εχει ξαναγινει αυτο ποτε?
Μηπως εγινε επειδη απο την Κυμη και μετα απεχουμε για τον λογο που πρεπει να βρισκεται εκει η μπαριερα και καταλαβαν πως δεν τους επαιρνε για ΜΑ**ΚΙΕΣ?


Απίστευτο............. Shocked

Κι ομως αληθινο!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7131
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Δεκ 2006, 12:54:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sorry δεν είχα δει για τον Πλατή αυτό που έγραψες. Νόμιζα ήταν υπερ. Σορρυ.

Πως να αντιδράσεις; Εντάξει για τον κριτή στο Λαυριο. Αλλά για αυτόν στην Ριτσωνα τι να κάνεις; Ποιος είσαι εσύ που θα μου πεις τι να κανω θα σου πει αν του πεις τιποτα.....

Το είδα το σημείο που είχε πέσει η μπαριέρα. Καλα, αν δεν φτιαχνόταν, θα γινόταν πανικός στο σημείο που ήταν. Ήταν ανάμεσα Κ9-Κ10 στην πατημενη αριστερή... Ένας παραλίγο να μαζέψει τα προστατευτικά που βάλανε και την Κυριακη.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Δεκ 2006, 13:07:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είδες Νίκο μου ότι όλο και κάτι γίνεται.
Δεν είπε κανείς ότι ο ΣΟΟΑ δεν είχε/έχει "μελανά σημεία" και ότι δεν έχει κάνει λάθη.

Όμως μόνο οργανωμένα μπορείτε οι οδηγοί να διεκδικήσετε τα αυτονόητα.

Αν είναι η ειδική να είναι το ίδιο επικίνδυνη με τα Λιμανάκια δεν υπάρχει λόγος να τρέχει κανείς σε οργανωμένους αγώνες... Wink Wink

Επίσης για το πως να αντιδράσεις για τον συγκεκριμένο κριτή...

Να σου πω.

Τον βγάζεις μια ωραιότατη φωτογραφία την ώρα που "τον παίζει" και
τον κάνεις βούκινο και αυτόν και την Λέσχη που τον έβαλε εκεί.
Δυσφημίζεται η Λέσχη και πλέον οργανώνοι δυσκολότερα αγώνες ή μαζέυει λιγότερες συμμετοχές.
Χάνει λεφτά και αναθεωρεί...
και πάιε λέγοντας.

Κάποια στιγμή πρέπει να καταλάβουμε ότι στους αγώνες δεν παίζουμε με τις ζωές των άλλων... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Τρι 05 Δεκ 2006, 13:10:23, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Δεκ 2006, 13:08:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Sorry δεν είχα δει για τον Πλατή αυτό που έγραψες. Νόμιζα ήταν υπερ. Σορρυ.

Πως να αντιδράσεις; Εντάξει για τον κριτή στο Λαυριο. Αλλά για αυτόν στην Ριτσωνα τι να κάνεις; Ποιος είσαι εσύ που θα μου πεις τι να κανω θα σου πει αν του πεις τιποτα.....

Το είδα το σημείο που είχε πέσει η μπαριέρα. Καλα, αν δεν φτιαχνόταν, θα γινόταν πανικός στο σημείο που ήταν. Ήταν ανάμεσα Κ9-Κ10 στην πατημενη αριστερή... Ένας παραλίγο να μαζέψει τα προστατευτικά που βάλανε και την Κυριακη.....

Αν φτιαχνονταν και μια αλλη μπαριερα στο Μαυρο Ροδο ΙΣΩΣ ειχαμε εναν ακομη συναθλητη.
Σου ειπα πως να αντιδρασεις, αυτος κανει οτι θελει γιατι το μεροκαματο του ειναι σιγουρο, αν του το κοψεις ομως . . .


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Δεκ 2006, 13:10:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:


Τον βγάζεις μια ωραιότατη φωτογραφία την ώρα που "τον παίζει" και
τον κάνεις βούκινο και αυτόν και την Λέσχη που τον έβαλε εκεί.
Κάποια στιγμή πρέπει να καταλάβουμε ότι στους αγώνες δεν παίζουμε με τις ζωές των άλλων... Wink

πολυ 4troxoi.gr/forum διαβαζεις!
και εκει ενας Lef205 τα ιδια γραφει! Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 1 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2312s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on