PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Καλοκαιρινό Touring 2006
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Ποιο ΠΣΚ προτιμάτε?
30/6-2/7
14%
 14%  [ 3 ]
7/7-9/7
14%
 14%  [ 3 ]
14/7-16/7
71%
 71%  [ 15 ]
Σύνολο Ψήφων : 21

Συγγραφέας Μήνυμα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Μάϊ 2006, 16:34:53    Θέμα δημοσίευσης: Καλοκαιρινό Touring 2006 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετά από συζήτηση του ΔΣ και των υπευθύνων αποφασίστηκε το καλοκαιρινό touring να γίνει φέτος στην Αγ.Αννα της Ευβοιας.

Το πότε θα το αποφασίσουμε όλοι μαζί!!

Ψηφίστε λοιπόν ποιο Σ/Κ σας βολεύει (μόνο εφόσον σκοπεύετε να έρθετε!).

1. Για τους λάτρεις του ποδοσφαίρου να αναφέρω οτι το camping έχει γιγαντοοθόνη που θα παίζει μουντιαλ, οπότε μην παίξει ρολο αυτό στην ψήφο σας. Wink

2. Από τις 14/7 και μετά οι τιμές αυξάνονται λόγω season.

Tο poll θα κλείσει σε μια εβδομάδα και αμέσως θα κανονίσουμε! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Μάϊ 2006, 16:38:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επισης να τονισω οτι 14 ιουλη εχει μαλλον αναβαση δμητσανας-ζυγοβιστιου στην οποια αν δε τρεξει ο λευτερης θα του κλεψω το 106 για να τρεξω εγω Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Μάϊ 2006, 16:44:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το Camping που θα πάμε είναι το "Adventure Club Αγία Άννα" που βρίσκεται στην παραλία της Αγίας Άννας στην Εύβοια.

Σε έναν πευκόφυτο χώρο 27 στρεμμάτων στην ομώνυμη ειδυλλιακή τοποθεσία της Βόρειας Εύβοιας, με τα πεντακάθαρα αγαιοπελαγίτικα νερά και την αμμουδερή παραλία με τα πολύχρωμα βότσαλα, βρίσκεται το CLUB AGIA ANNA.




www.clubagiaanna.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Μάϊ 2006, 16:54:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λόγω δουλειάς και σοβαρού οικογενειακού προβλήματος υγείας δεν έχω ιδέα αν θα μπορώ να έρθω και δυστυχώς θα το ξέρω τελευταία στιγμή Embarassed

Εκτός και αν έρθω Σάββατο απόγευμα όπως πέρσι στην Λευκάδα αλλά είναι λίγο ταλαιπωρία Confused Confused

Πάντως στην Ανάβαση Δημητσάνας ο Lef θα τρέξει οπότε θα προτιμούσα να μην γίνει εκείνο το Σ/Κ (14~17)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Μάϊ 2006, 17:48:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ειμαι και εγω εκει!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
underage (Σοφία)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2003)

Ένταξη: 09 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 319
Τόπος: Σαλαμίνα - Καναδά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Μάϊ 2006, 18:36:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμείς έχουμε σκοπό να έρθουμε σε αυτό το τούρινγκ, αλλά τα δυο πρώτα Σ/Κ που προτίνετε έχουμε 2 γάμους και 1 βάπτιση (κοινωνικές υποχρεώσεις), οπότε αν γίνει το τελευταίο θα ακολουθήσουμε Wink


Αξίζει φίλε να υπάρχεις
για ένα όνειρο κι ας είναι
η φωτιά του να σε κάψει!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Μάϊ 2006, 18:54:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οποιο Weekend κανονισετε εγω ειμαι μεσα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Μάϊ 2006, 21:32:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sounds very very good !

πάμε να στρίψουμε και απο κει μεριά !


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Μάϊ 2006, 21:42:08    Θέμα δημοσίευσης: Re: Καλοκαιρινό Touring 2006 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:

1. Για τους λάτρεις του ποδοσφαίρου να αναφέρω οτι το camping έχει γιγαντοοθόνη που θα παίζει μουντιαλ, οπότε μην παίξει ρολο αυτό στην ψήφο σας. Wink


Eλπιζω να παιζει και F1 γιατι:

2/7 -> USA GP

16/7 -> French GP

Very happy Very happy Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Μάϊ 2006, 00:44:51    Θέμα δημοσίευσης: Re: Καλοκαιρινό Touring 2006 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
Baphomet έγραψε:

1. Για τους λάτρεις του ποδοσφαίρου να αναφέρω οτι το camping έχει γιγαντοοθόνη που θα παίζει μουντιαλ, οπότε μην παίξει ρολο αυτό στην ψήφο σας. Wink


Eλπιζω να παιζει και F1 γιατι:

2/7 -> USA GP

16/7 -> French GP

Very happy Very happy Very happy


εννοείται αρχηγέ Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Μάϊ 2006, 09:28:38    Θέμα δημοσίευσης: Re: Καλοκαιρινό Touring 2006 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα με βλέπω για τις 14/7 διότι στις 30/6 έχω τα γενέθλια μου και στις 7/7 θα πάω Σύρο....

Σημειώστε ότι ΠΡΕΠΕΙ να κάνουμε την κράτηση νωρίς διότι θα γίνεται χαμός από κόσμο!!!

Για όσους δεν έχουν πάει ποτέ σημειώνω ότι το κάμπιγκ έχει εκτός από τα ευνόητα (σκιά, ντουζ, wc, προαιρετικό ρεύμα κλπ) έχει παιδική χαρά, εστιατόριο με πολλά διαφορετικά φαγητά, μινι-μάρκετ, μεγάλη πισίνα, μπαράκι, club το βράδυ, ηλεκτρονικά παιγνίδια, υπαίθριο projector με γιγαντοοθόνη, minibus που σε πάει ΔΩΡΕΑΝ στην παραλία της Αγίας Άννας όπου δικαιούσαι δωρεάν ομπρέλα και ξαπλώστρα και άλλα πολλά. Είναι ίσως το καλύτερο και πιο οργανωμένο κάμπιγκ που έχω δει ποτέ Thumb Left

Το μοναδικό αρνητικό που έχω δει είναι ότι λόγο του δάσους υπάρχουν πολλές σφήκες που σε περιτριγυρίζουν συνέχεια.. Evil


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Μάϊ 2006, 09:47:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μέσα για οποιοδήποτε ΣΚ εγώ.


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Μάϊ 2006, 19:40:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω ψηφισα το πρωτο weekend, αν και ολα τα ιδια ειναι για μενα μεχρι στιγμης.
Το campiνg ποιο ειναι?Εγω νομιζα οτι μονο ενα υπηρχε εκει.Ειναι αυτο που εχει μεσα πισινουλα με μπαρακι διπλα,οπου γινονται τα παρτακια το βραδυ?Που απεναντι ακριβως εχει θαλασσα?
Παντως ειναι πολυ οικογενειακα αν ειναι αυτο που λεω..Δεν ειναι για πολλες φασαριες και χαβαλεδες.


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Μάϊ 2006, 20:05:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
Το Camping που θα πάμε είναι το "Adventure Club Αγία Άννα" που βρίσκεται στην παραλία της Αγίας Άννας στην Εύβοια.

Σε έναν πευκόφυτο χώρο 27 στρεμμάτων στην ομώνυμη ειδυλλιακή τοποθεσία της Βόρειας Εύβοιας, με τα πεντακάθαρα αγαιοπελαγίτικα νερά και την αμμουδερή παραλία με τα πολύχρωμα βότσαλα, βρίσκεται το CLUB AGIA ANNA.




www.clubagiaanna.gr


αυτό είναι το camping...το έχουμε ξαναεπισκευθεί σαν club και ήταν άψογα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Μάϊ 2006, 23:53:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παμε λοιπον την καλοκαιρινη μας βολτουλα να την χαρουμε... Yahoo!



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιούν 2006, 11:04:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

14-17 με βολεύει και μένα! Cool



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιούν 2006, 11:33:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άσχετο αλλά μου φάνηκε περίεργο που βάλατε το ΣΚ 30/6-2/7. Δεν παντρεύονται ο Αργύρης και η Αναστασία στις 1/7???? Shocked


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιούν 2006, 11:36:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

30 Ιουνίου είναι ο Γάμος Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιούν 2006, 11:42:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
30 Ιουνίου είναι ο Γάμος Cool

Off Topic Παρασκευή το κάνατε βρε αθεόφοβε??????!!!!!!!!!! Laughing
Ελπίζω να είναι αρκετά αργά για να μπορέσουμε να έρθουμε!!!!
Η Παρασκευή είναι η χειρότερη μου μέρα στη δουλεία καθώς ετοιμάζω ένα σωρό reports και σπάνια τελειώνω νωρίς......... Evil


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιούν 2006, 14:11:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δε το θυμόμουν για τον γάμο Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2014s (PHP: 68% - SQL: 32%) - SQL queries: 20 - GZIP enabled - Debug on