PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Συναντησεις β.Ελλαδος μερα-ωρα-τοπο
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Συναντησεις β.Ελλαδος μερα-ωρα-τοπο
Δευτερα 21:00 πιστα καρτ νεο Ρυσιο
22%
 22%  [ 2 ]
Τεταρτη 21:00 πιστα καρτ νεο Ρυσιο
44%
 44%  [ 4 ]
Κυριακη 12:00 flocafe στο Μακεδονια
33%
 33%  [ 3 ]
Σύνολο Ψήφων : 9

Συγγραφέας Μήνυμα
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Φεβ 2006, 13:33:45    Θέμα δημοσίευσης: Συναντησεις β.Ελλαδος μερα-ωρα-τοπο Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρακαλω να ψηφισουν τα μελη στη β.Ελλαδα την ημερα την ωρα και τον τοπο που θελουν να γινονται οι συναντησεις.
Το χρονικο οριο ειναι 40 ημερες απο σημερα (= μέχρι 31 Μαρτίου).
Επισης μπορειτε να προτεινετε αλλη μερα, ωρα, τοπο.


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Φεβ 2006, 16:43:48    Θέμα δημοσίευσης: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα προσωπικά με βολεύει μεσοβδόμαδα πλέον...Κυριακές επικρατεί ο νόμος της ΠΑΝΤΟΦΛΑΣ....

Τι θα λέγατε λοιπόν....τωρα που ανοίγουν οι μέρες....να λέγαμε για μεσοβδόμαδα...αλλά κάπου στην μέση...γιατί εμείς από Δυτικά θα κάνουμε ταξίδι ολόκληρο.... Rolling eyes


Έχει επεξεργασθεί από τον/την DrJekyll στις Τρι 21 Φεβ 2006, 16:52:00, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΝΤΙΖΑΤΟΣ (ΣΤΑΥΡΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 307 XS (1.6) 2002

Ένταξη: 22 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 9
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Φεβ 2006, 18:00:31    Θέμα δημοσίευσης: Re: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DrJekyll έγραψε:
Εμένα προσωπικά με βολεύει μεσοβδόμαδα πλέον...Κυριακές επικρατεί ο νόμος της ΠΑΝΤΟΦΛΑΣ....

Τι θα λέγατε λοιπόν....τωρα που ανοίγουν οι μέρες....να λέγαμε για μεσοβδόμαδα...αλλά κάπου στην μέση...γιατί εμείς από Δυτικά θα κάνουμε ταξίδι ολόκληρο.... Rolling eyes
το παραδεχεσε για την παντοφλα. και που λετε να μαζευομαστε? αιμοδοσια καλα ειναι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
KIRILAS 307cc (ΚΩΣΤΑΣ)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307cc 1,6 16v

Ένταξη: 20 Σεπ 2005
Δημοσιεύσεις: 114
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Φεβ 2006, 19:12:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μηπως θα ηταν προτιμωτερο πρωτα να αποφασιζαμε οσο το δυνατον περισσοτερα μελη για τα μερη της συναντησης και μετα να ψηφιζαμε?
Εγω λυπαμαι αλλα δεν θα ψηφισω.
Βak οταν διαβαζεις κατι καπου που δεν σου αρεσει, μην δημιουργεις μετα αλλα topic εχοντας την ελπιδα οτι θα διορθωθει κατι με αυτο.
Φιλικα ο φιλος σου ο χτυποκαμπανας.



let's go straight to number one...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Φεβ 2006, 20:08:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κωστα θυμασε οταν ειχες αρχησει να συμμετεχεις στο κλαμπ ειχαμε κανει μια δυο συναντησεις στο ρυσιο μεσα στη βροχη οπου κανενας δεν μπορουσε να κανει καρτ και προτεινα αφου ειχε χειμωνιασει να αλλαζαμε τις συναντησεις και να τις καναμε εκει που τις κανουμε τωρα αρνητικη απαντησει υπηρχε ηταν μονο μια του sibba ειμασταν 8-10 μελοι και επισεις το θυμαμαι καλα ειχα πει αν θελετε να το ξανακανουμε την ανοιξη στο ρυσιο Wink


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Φεβ 2006, 21:16:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω λεω να προτεινουμε 3-4 εναλλακτικες και να ψηφισουμε.βεβαια καλυτερα θα ηταν πρωτα να διαλεξουμε ημερα και μετα μερος.
οσο για το να ειναι στην μεση συμφωνω κι εγω ιδιαιτερα για τα παιδια που ειναι απο δυτικα που κανουν 'ταξιδι'.


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Φεβ 2006, 23:58:09    Θέμα δημοσίευσης: Re: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΤΙΖΑΤΟΣ έγραψε:
αιμοδοσια καλα ειναι.
Αυτό είναι η μέση? Cool Cool Cool Cool




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Φεβ 2006, 10:41:53    Θέμα δημοσίευσης: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι λέτε για το Clocks (Γωνία ανθέων - παραλία - δίπλα στο 5ο γυμνάσιο/λύκειο)????
Έχει και μέρος για τα λιοντάρια μας... Rolling eyes
είναι και σχετικά κοντά από όλους....
Ε???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Φεβ 2006, 14:17:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κι εγω το σκεφτηκα αυτο το μαγαζακι,ισως να μας κλεινανε και την γωνια την δεξια (ναι ναι εκει κατω απο το κολπο που λεει NO SMOKING,παλιοκαφροι) για καθε συναντηση,μια και τα ξερουμε τα παιδια,γιατι ειμαστε και θαμωνες ε μητσουμπα μου?

πιστευω ειναι μια καλη επιλογη αυτο,τωρα για την μερα και την ωρα που πιστευω οτι ειναι πολυ σημαντικο.
Αρχιζω λοιπον την λιστα του Σιντλερ(μητσακου Rolling eyes )
Bakclima: Αποτι καταλαβα δευτερα και τεταρτη απογευμα-βραδακι Smile
DrJekyll:All around playa Cool
Ντιζατος:All around playa Cool
Kyrillas: Θα την βρει την ακρη γιατι ειναι γατος οποτε τον βαζω all around playa Cool
tsosmoulis:Alla around playa Cool
tirokomos: πιστευω οτι ειναι all around playa (αλλα δεν ξερω με την δουλεια τι γινεται τωρα στο μπαρακι) θα πρεπει να δουμε τι μερες δουλευει Very happy
teodor:τα ιδια με τον tirokomo γιατι δουλευει πολυ το φιλαρακι μου Very happy
rantanplan: Το ονομα τα λεει ολα ALL AROUND BOSS PLAYAAA Cool Cool
JR: τον εχω υπο επιτηρηση ειπε θα γινει καλο παιδι και θα ερχεται απο δω και περα Laughing
Picaso:ο δικος μου ειναι εκτος και οποτε ειναι σαλονικα με αδεια ειναι πανταχου παρων και τα παντα πληρων Cool
kavaliotis:κατι μου λεει οτι εφυγε φανταρος...αλλα καθημερινες ηθελε αυτος απο παντα Cool
Drake:και αυτος καθημερινες ηθελε τωρα δεν ξερω ποιες μερες πρεπει να το τσεκαρουμε Laughing
dorella: καθημερινες ειναι Ok Cool
καλουδης:πρεπει να τσεκαρουμε παλι ποιες μερες δουλευει και το βολευει Laughing
χριστοφορος:αυτος δουλευει πρωι οποτε υποθετω απογευματακι-βραδακι τον βολευει Cool
smpokos:αποτι θυμαμαι καθημερινες τον βολευαν καλυτερα Very happy
ο bouboulakos ειναι φανταρακι οποτε δεν τον βαζω μεσα,αν και ελπιζω να δω τον καλτσα καποια στιγμη.

Λοιπον αυτα εδω ειναι τα πρωτα που μου ηρθανε και εγραψα.ο καθενας συμπληρωνει-διορθωνει αυτη την λιστα. Αντε να κανουμε λιγη δουλεια!!!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
PICASO (HLIAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 cc 1,6Τ

Ένταξη: 09 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 532
Τόπος: THESSALONIKI

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Φεβ 2006, 15:20:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsosmoulis έγραψε:

πιστευω ειναι μια καλη επιλογη αυτο,τωρα για την μερα και την ωρα που πιστευω οτι ειναι πολυ σημαντικο.
Αρχιζω λοιπον την λιστα του Σιντλερ(μητσακου Rolling eyes )
[Picaso:ο δικος μου ειναι εκτος και οποτε ειναι σαλονικα με αδεια ειναι πανταχου παρων και τα παντα πληρων Cool


Παιδες εγω μπορω να κατεβαινω μονο 1-2 σαββατοκυριακα τον μηνα οποτε με βολευει καλυτερα Κυριακες!!!!!
Τωρα εαν δεν βολευει εσας και το κανετε καθημερινες θα με βλεπετε πολυ σπανια εμενα και την λατερνα μου!!(Δηλαδη οποτε παιρνω αδεια)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
corey (Kostas)
Μέλος
Μέλος


207 Rallye 2009

Ένταξη: 03 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Αν. Salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Φεβ 2006, 19:40:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδες με θυμάστε? που ήρθα την προηγουμενη Κυριακή? Δεν ξέρω αν η γνώμη μου μετράει (σαν καινουργιος), εξαλλου εμένα με βολεύει το θέμα "που;" πολυ, αλλα απ' ότι κατάλαβα οι πιο πολλοί είναι λίγο πιο δυτικά. Το θέμα τις καθημερινής βολευει πιο πολύ σε θέμα "παντόφλας" (όπως λέτε), άλλα τις καθημερινές ο άλλος μπόρει να έχει δουλείες... κάτι... Προσωπικά σχεδόν όλη η βδομάδα (καθημ) είναι πιασμένη, αλλά θα βρω, πιστευω τον χρόνο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Φεβ 2006, 21:58:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Δεν ξέρω αν η γνώμη μου μετράει (σαν καινουργιος)


τετοια πραγματα δεν χρειαζεται να λες.παρεα ειμαστε corey και φυσικα ολων οι αποψεις μετρανε ισα εννοειται.
για πες λιγο ποιες μερες σε βολευουν για να ξερουμε.εχε υποψη οτι μιλαμε για περιπου 8 με 9 το βραδυ να γινεται η συναντηση και οχι νωριτερα μια και ολοι δουλευουν τα πρωινα.
Επισης το να γινεται καθημερινη η συναντηση θα φανει περισσοτερο οταν καλοκαιριασει που ολοι τα σαββατοκυριακα θα την κανουν σε καποια παραλια.οποτε καλυτερα ας αποφασιζουμε σιγα σιγα για να βρουμε στο τελος την καλυτερη δυνατη λυση.

γενικα ολοι πειτε ρε σεις ποτε σας βολευει για να κανουμε κουμαντο τι θα γινει![/quote]


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
corey (Kostas)
Μέλος
Μέλος


207 Rallye 2009

Ένταξη: 03 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Αν. Salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Φεβ 2006, 01:59:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη θέλω να είμαι δίκαιος, κανονίστε εσείς κ εγω θα τα βολεψω. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Φεβ 2006, 20:55:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κωστα εχει δικαιο ο Μητσος ολοι εχουν τα ισα δικαιοματα ειτε γραφτηκαν συμερα ειτε πριν 3 χρονια, αν θες πες μια μερα ωρα και τοπο, επισεις θα ηθελα να προστεσω οτι ο τοπος θα πρεπει να εχει αρκετο παρκιγκ να να μπορει να το βρει καποιος ευκολα να θα ερθει για πρωτη φορα (για σκεφτητε Scratch )


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Φεβ 2006, 21:02:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μου φαινεται σε καμμια χασαποταβερνα θα καταληξουμε χαχαχαχα
Tease W00t Thumbs Up Whistling
κατσε να χτυπησω το ραλλακι και θα σκαω μεχρι και κοζανη για συναντηση σε χρονο dt χεχεχεχε


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Μάρ 2006, 13:20:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι έγινε ρε μάγκες?τα βολέψαμε όλα τα θέματα οπότε δεν χρειάζεται να γράφει κανένας στα τόπικ ρε σεις!ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΕ Η ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΣΑΣ????
μέχρι να ζωντανέψουμε θα έχουμε αλλάξει αυτοκίνητα έτσι όπως πάμε Evil
λοιπόν αρχίστε να λέτε. Με τον αγαπητό jekyl (Love) έγινε μια πρόταση για το clocks. Πείτε τουλάχιστον την άποψη σας για αυτό αν δεν έχετε κάτι άλλο να προτείνετε!

κάποτε είχε πολύ χιούμορ εδώ μέσα που πήγε ρε, ΠΑΠΟΥΔΙΑΣΑΤΕ?????
γιατί αν παπουδιάσατε υπάρχουν και station wagon στην παραγωγή.. Tease


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Μάρ 2006, 12:12:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsosmoulis έγραψε:
τι έγινε ρε μάγκες?τα βολέψαμε όλα τα θέματα οπότε δεν χρειάζεται να γράφει κανένας στα τόπικ ρε σεις!ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΕ Η ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΣΑΣ????

Όχι οτι εγω έχω παραμείνει ζωντανός...Μου κλέψανε το κινητό (ισχύει πάλι το ίδιο νούμερο)- έχω όμως χάσει όλα τα τηλέφωνά σας... Evil ...... Κυριακές πλέον είναι η μόνη μέρα που βλέπομαι με τον κόφτη...Μεσοβδόμαδα ή Σάββατο πρωί είμαι free to go όμως...
ΑΛΛΑ!...Ρε σείς έχουμε γενικά - όλοι - χαθεί από προσώπου ΓΗΣ!!! - Κάτι άκουσα ότι την τελευταία Κυριακή ΜΟΝΟ ένας πάτησε στα Flo...Ο Μητσάκος - ο Ραν-Ταν-Πλάν!!!
Πρέπει να βρεθούμε την επόμενη εβδομάδα (μεσοβδόμαδα αν θέλετε) γιατί άκρη από αυτό το topic - δεν πρόκειται να βγάλουμε Rolling eyes

Ο smpokos τι κάνει...???
τελευταία φορά θυμάμαι, ήθελε να τουρμπίσει το C3 του...
Έλα να συζητήσουμε κάτι που σκέφτομαι ρε συ... Wink

ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ??? Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
corey (Kostas)
Μέλος
Μέλος


207 Rallye 2009

Ένταξη: 03 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 178
Τόπος: Αν. Salonika

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Μάρ 2006, 16:45:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κ εγώ πηγα στο FLO.. Περίμενα μέχρι της 1, αλλα επείδη δεν βρηκα κανέναν γνωστό, εφυγα. Sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Μάρ 2006, 17:52:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κατσε λιγο...στην συναντηση της κυριακης δεν ηταν κανενας δηλαδη?
παμε καλα δηλαδη Thumb Left Thumb Left Thumb Left


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
307 ARMY! (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


307xsi (16V) 1600cc (Mάιος 2002)

Ένταξη: 26 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 236
Τόπος: ΣΚΥΔΡΑ- Ν.ΠΕΛΛΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Μάρ 2006, 18:41:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν πιστεύω να έχετε καμιά αντίρρηση για μια καλοκαιρινή μεταγραφούλα από Αθήνα; Βέβαια είναι λιγάκι δύσκολο να κατεβαίνω από Ορεστιάδα, αλλά για τα επόμενα 2 χρονάκια θα ανήκω στο tim Β Ελλάδος!


KING LION(Armed)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,152s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 15 - GZIP enabled - Debug on