PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Μονοήμερη στην Ριτσώνα! Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2005
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Νοέ 2005, 11:27:05    Θέμα δημοσίευσης: Μονοήμερη στην Ριτσώνα! Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2005 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν γίνεται Ριτσώνα χωρίς PSClub! Κάθε χρόνο γιορτάζουμε την ημέρα αυτή με τον καλύτερο δυνατό τρόπο!

Φέτος, επειδή αποτελεί και την τελευταία ανάβαση της χρονιάς, την συνδυάζουμε με εκδρομή ώστε να συγκεντρωθεί όσο το δυνατόν περισσότερος κόσμος.

Ετσι, ετοιμάστε κρουασανάκια, καφέδες και νερά σε ένα σακίδιο, βάλτε το αντιανεμικό του PSClub και ετοιμαστείτε για μια φοβερή ημέρα γιορτής σε αυτή την πραγματικά μοναδική ανάβαση που συγκεντρώνει πάνω από 30.000 θεατές κάθε χρόνο!

Και δεν σταματάμε εκεί!

Μετά την ανάβαση θα ακολουθήσει το γνωστό πλέον σε όλο τον κόσμο Τσιμπούσι του PSClub!!!

Μην χάσετε αυτή την μεγάλη Γιορτή, αφιερωμένη στον Μηχανοκίνητο Αθλητισμό την Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2005!

Ραντεβού το πρωΐ της Κυριακής στις 7:00 στον Σείριο!


Σημειώσεις:
Επειδή οι δρόμοι κλείνουν μετά από κάποια ώρα, το πρωινό ξύπνημα είναι απαραίτητο και πιστέψτε μας ΑΞΙΖΕΙ!
Σε περίπτωση που δεν είστε τόσο πρωινός τύπος, θα μας βρείτε στην Κ11.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Νοέ 2005, 12:14:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με τόσες συμμετοχές πρέπει να προετοιμαστείτε για μια μεγααααλη μερα. παρτε καρεκλακια, ομπρελες και πολυ φαι και νερο !


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Νοέ 2005, 14:46:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΕΚΡΑ........?? Scratch



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Νοέ 2005, 14:48:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι ναι ...
εγω δεν θα πάω....
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα..... Laughing Laughing Laughing Laughing

(αστειεύομαι φυσικά...)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Νοέ 2005, 14:58:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre, p206mike, Ronin, MEMsound, Vinman, Stevon, Lef205, Touristas, nassos,Ghost_Dog, crusader (σιγά να μην σε αφήσω να μην έρθεις Laughing ) κλπ κλπ ...... κλπ...... Cool Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Νοέ 2005, 15:22:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ θα το ήθελα πάρα πολύ αλλά κάποιες οικογενειακές υποχρεώσεις δεν με αφήνουν …..είναι για καλό πάντως Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Νοέ 2005, 15:59:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κανγκουρο-sports έγραψε:
Sidobre, p206mike, Ronin, MEMsound, Vinman, Stevon, Lef205, Touristas, nassos,Ghost_Dog, crusader (σιγά να μην σε αφήσω να μην έρθεις Laughing ) κλπ κλπ ...... κλπ...... Cool Cool


Ναι....Ο.Κ...εμάς που γράφεις μας φανταζόμουνα.......κάποιος άλλος...??? Question



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
pappaki (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 Rallye 16v

Ένταξη: 27 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 291
Τόπος: Δυο τετράγωνα πάνω από τον παράγοντα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Νοέ 2005, 17:18:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Stevon έγραψε:

Ναι....Ο.Κ...εμάς που γράφεις μας φανταζόμουνα.......κάποιος άλλος...???



Και εγώ ,και εγώ,αν τα καταφέρω ,θα ειδοποιήσω τηλεφωνικά......... Exclamation




www.gocar.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Νοέ 2005, 18:49:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομίζω είναι και η pygolabida μέσα.. Ας το επιβεβαιώσει η ίδια όμως.


***Τι ώρα υπολογίζετε να είμαστε πίσω;


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
douf (Δημήτρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206xs 1.6/16v

Ένταξη: 08 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 92
Τόπος: Χαϊδάρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Νοέ 2005, 18:53:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
Εγώ θα το ήθελα πάρα πολύ αλλά κάποιες οικογενειακές υποχρεώσεις δεν με αφήνουν …..είναι για καλό πάντως Wink




Μήπως θα ξεφουρνίσεις τσουρεκάκια? να έρθω? Very happy Very happy Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Νοέ 2005, 21:23:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Update
Touristas έξω
Πυγολαμπις μέσα... Laughing

Φυσικά ελπίζω και douf μέσα. Σωστά??

Σπύρο έτσι όπως το βλέπω αν "παίξει" και καφές μετα το φαί κατα τις 21:00++....
Αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι αν κάποπιος θέλει να φύγει πιο νωρίς δεν θα τον αφήσουμε!!! Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Δεκ 2005, 00:25:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ δουλεύω... Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Δεκ 2005, 07:30:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

douf έγραψε:
Touristas έγραψε:
Εγώ θα το ήθελα πάρα πολύ αλλά κάποιες οικογενειακές υποχρεώσεις δεν με αφήνουν …..είναι για καλό πάντως Wink




Μήπως θα ξεφουρνίσεις τσουρεκάκια? να έρθω? Very happy Very happy Laughing Laughing


Tease Tease Tease Tease Tease Tease Tease
Βρε βρε το παιδί ….. Laughing
Είναι κάτι άλλο Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Δεκ 2005, 12:42:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pappaki έγραψε:
Stevon έγραψε:

Ναι....Ο.Κ...εμάς που γράφεις μας φανταζόμουνα.......κάποιος άλλος...???



Και εγώ ,και εγώ,αν τα καταφέρω ,θα ειδοποιήσω τηλεφωνικά......... Exclamation


Άντε...άντε , περιμένω τηλ/νο. Wink



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Δεκ 2005, 14:04:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
εγώ δουλεύω... Crying or Very sad

το φαντάστηκα...
για αυτό και δεν σε είχα βάλει στην αρχική λίστα... Wink
μλκία...
Δεν πειράζει
Next time. Wink

Αναρωτιέμαι σήμερα στην συνάντηση στην Λέσχη πόσοι ακόμα θα "δηλώσουν παρόντες" για την Κυριακή. Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Δεκ 2005, 14:12:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν τελικά δεν φάει από τώρα τιμωρία η ομάδα μου, θα έρθω με το δικό μου αμάξι για να φύγω νωρίς και να προλάβω να πάω και γήπεδο. Wink
Αλλιώς είπαμε.. συνοδηγός!


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Δεκ 2005, 14:29:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό το έχουμε πει.
Στο φορείο θα σε δέσω και θα σε πάω!
Τι άλλο θες...!! Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Δεκ 2005, 14:38:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά θα δούμε αν θα σε προτιμήσω τελικά γιατί έχω και άλλες προσφορές! Laughing Laughing


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Δεκ 2005, 14:43:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing
Έτσι είναι!
Αμα είσαι όμορφος όλες οι πόρτες είναι ανοιχτές για σένα και επιλέγεις!!!! Tease Silly


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
pygolabida (Γιάννα)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Fiat 500άκι C 1.4 100hp 16V Lounge

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Δεκ 2005, 22:58:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Αν τελικά δεν φάει από τώρα τιμωρία η ομάδα μου, θα έρθω με το δικό μου αμάξι για να φύγω νωρίς και να προλάβω να πάω και γήπεδο. Wink
Αλλιώς είπαμε.. συνοδηγός!


Έλα μαζί μου, κανονίζουμε το Σάββατο στον αγώνα.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1522s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on