PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πρόβλημα με θόρυβο σε 307
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
BABIS2005 (ΜΠΑΜΠΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


"PEUGEOT 307 1.6(16V)XT PREMIUM (

Ένταξη: 20 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 9
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Ιούλ 2005, 13:15:20    Θέμα δημοσίευσης: Πρόβλημα με θόρυβο σε 307 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα στα παιδιά.Έχω ένα 307 και όταν βάζω την όπισθεν,μετά από 3-4 μέτρα το πολύ,ακούω ένα κράκ σαν να σπάει κάτι μπροστά δεξιά στον τροχό.Το κάνει μία φορά και μετά τίποτα.Κάποιες φορές το κάνει και στην πορεία με χαμηλές ταχύτητες,όταν το αυτοκίνητο στρίβει δεξιά με περίπου τέρμα στριμμένο το τιμόνι.Αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
marios206 (Κώστας)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207GT rouge ADEN

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 142

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Ιούλ 2005, 23:43:00    Θέμα δημοσίευσης: πιθανόν Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

υπάρχει ένα service info στην peugeot για αυτό το θόρυβο.Είναι από την πάνω βάση των ελατηρίων μπροστά.Στα ρουλεμάν.Μέ ένα γρασσάρισμα των βάσεων λύνετε το πρόβλημα σου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
307 turbo-nos (giotis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 turbo-nos

Ένταξη: 22 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 36
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Ιούλ 2005, 11:55:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΟΙΤΑ ΤΟΝ ΘΟΛΟ ΤΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΜΠΩΜΕΝΟΣ.


ΤΟΥΡΜΠΙΣΤΕ ΚΑΙ ΨΕΚΑΣΤΕ
http://www.psclub.gr/forum/album_pic.php?pic_id=483
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΑΝΤΩΝΗΣ 307 (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 307 1600cc

Ένταξη: 05 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2005, 11:27:41    Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα με θόρυβο σε 307 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

BABIS2005 έγραψε:
Καλημέρα στα παιδιά.Έχω ένα 307 και όταν βάζω την όπισθεν,μετά από 3-4 μέτρα το πολύ,ακούω ένα κράκ σαν να σπάει κάτι μπροστά δεξιά στον τροχό.Το κάνει μία φορά και μετά τίποτα.Κάποιες φορές το κάνει και στην πορεία με χαμηλές ταχύτητες,όταν το αυτοκίνητο στρίβει δεξιά με περίπου τέρμα στριμμένο το τιμόνι.Αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει.
.

καλησπερα Μπαμπη,

Εχω και εγω το παρομοιο προβλημα ιδιατερα στην οπισθεν μου το κανει, βρηκεσ καποια λυση?.
Αχ αυτο το αυτοκινητο ενω οσο μου αρεσει εμφανισιακα και μηχανικα δε ξερω βγαζει αυτα τα μικροπροβληματα και μου την χαλαει ασχημα.
τελοσπαντων εαν εχεισ καποια λυσυ στο προβλημα σε παρακαλω να μου το αναφερεισ.
σε ευχαριστω



ΑΝΤΩΝΗΣ PEUGEOT 307
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BABIS2005 (ΜΠΑΜΠΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


"PEUGEOT 307 1.6(16V)XT PREMIUM (

Ένταξη: 20 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 9
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Σεπ 2005, 18:39:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tελικά τη βρήκα τη λύση.Το πρόβλημα είναι στη ζανφόρ τη μικρή.Και για καλό και για κακό αλλάζεις και τα λαστιχα στη μεγάλη τη ζανφόρ΄΄Οχι γρασσάρισμα,αλλαγή.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Οκτ 2005, 17:06:53    Θέμα δημοσίευσης: Να'μαι παλι και γω φιλοι μου!!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαιρετω ολα τα μελη του club!!!Μετα απο αρκετο καιρο απουσιας απο τα δρωμενα επεστρεψα!!!Ο λογος το αυτοκινητο με τα περισσοτερα προβληματα στο πλανητη(οποιος πιστευει το αντιθετο μπορω να του δειξω τις εντολες εργασιας!!!)Anyway....με μεγαλη μου τιμη σας ανακοινωνω οτι ειμαι ισως ο πρωτοσ ελληνας με 3ετη εγγυση της Peugeot.Aυτο γιατι περα απο το γεγονοσ οτι οταν πηγα να παραλαβω το αυτοκινητο απο το συνεργειο μετα απο 5 μερες οχι μονο δεν ειχαν κανει τιποτε στιν αντιπροσωπεια αλλα ενας καραγκιοζης ειχε μετατρεψει το αμαξι μου σε taxi για τισ οικογειανεκες μετακινησεις του αφηνοντας μου ενθυμιο το καλαμποκι που ετρογε ο γιος του!!!!!! Evil Περριτο να πω το τι εγινε εκει μεσα.....Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν μπορει κανεις νε με βοηθησει σε ενα προβλημα το οποιο ουτε η ιδια η lion μπορεσε να φτιαξει γι'αυτο μου εδωσε και αλλο ενα χρονο εγγυηση.Οταν ειναι κρυο το μοτερ και παω να το βαλω μπρος ακουγεται πολυ ασχημα για ενα δευτερολεπτο και μετα τα κλασσικα πιρουνισματα μεσα απο το καπω......Ειχα την υποψια οτι εφταιγαν τα ωστηρια αλλα τελικα ακιρο....Υπαρχει πιθανοτητα να φταιει το τελικο καζανακι που φοραω????(GROUP N)????Please help γιατι την επομενη φορα που θα παω στη lion θα μπω μεσα μαζι με το αυτοκινητο!!!!! Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Οκτ 2005, 15:57:51    Θέμα δημοσίευσης: Re: Να'μαι παλι και γω φιλοι μου!!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tirokomos έγραψε:
Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν μπορει κανεις νε με βοηθησει σε ενα προβλημα το οποιο ουτε η ιδια η lion μπορεσε να φτιαξει γι'αυτο μου εδωσε και αλλο ενα χρονο εγγυηση.Οταν ειναι κρυο το μοτερ και παω να το βαλω μπρος ακουγεται πολυ ασχημα για ενα δευτερολεπτο και μετα τα κλασσικα πιρουνισματα μεσα απο το καπω......Ειχα την υποψια οτι εφταιγαν τα ωστηρια αλλα τελικα ακιρο....Υπαρχει πιθανοτητα να φταιει το τελικο καζανακι που φοραω????(GROUP N)????Please help γιατι την επομενη φορα που θα παω στη lion θα μπω μεσα μαζι με το αυτοκινητο!!!!! Twisted evil


Ετσι όπως το περιγράφεις μοιάζει για ιμάντας δυναμό. Σφύριγμα δηλαδή.
Στο επόμενο σερβις (όποτε έρθει δεν είναι σημαντικό) αν δεν στο αλλάξουν από μόνοι τους, ζήτα να στον αλλάξουν



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Οκτ 2005, 16:54:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eυχαριστω προεδρε!Αυριο εχω ραντεβου θα το επισημανω......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bakclima (ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 2.0 (16V) RC (2004) Α7

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 1084
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Οκτ 2005, 19:14:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι εγινε τελικα ηταν ο ιμαντας του δυναμο;;;;;;;


DBH ENERGY SOLUTIONS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Οκτ 2005, 00:34:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

File giorgo telika piga sto palikari pou eipe kai o pduke sto sinergeio tis mpakaniari kai mou eipe oti tha allaksoume egkefalo,vasi petaloudas,petalouda kai imanta tentotira...apla oles oi ergasies tha arxisoun molis erthei o egkefalos giati egine paraggelia.Pantos de nomizo na einai imantas dinamo giati o thorivos pou akouo den moiazei me sfirigima alla san na trivontai metalla......mou fainetai oti exei erthei o kairos na to vapso mple........... Salute Shoot
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Οκτ 2005, 07:15:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και όμως αυτό το θόρυβο των κάνει ο ιμάντας όσο παράξενο και αν ακούγεται.
Ακούγεται μεταλλικός και το κάνει μόνο όταν είναι κρύο και για μερικά δευτερόλεπτα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Οκτ 2005, 16:11:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτος ο ηχος ακουγετε στιγμιαια με το που θα παρει μπρος και μετα χανεται... Αν εννοεις αυτον τοτε μακαρι ρε παιδια να λυθει γιατι δεν παει αλλο !!! Αφου ομως σταματησει αυτος ο ηχος αρχιζουν αλλα...τα οποια συνεχιζουν να ακουγονται ακομα και οταν ειναι ζεστο μιλαω για τα γ@%*&%&^α τα ωστηρια....Τι πρεπει να κανω και με αυτα ????
ΕΛΕΟΣ



Edited (Greeklish to Greek) by STELIOS
Mod Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Νοέ 2005, 20:27:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To topic "Να'μαι παλι και γω φιλοι μου!!!!" μεταφερθηκε και συνεχιζεται εδω. Παρακαλω οτι σχετικο με παραξενους-ανεξηγητους θορηβους σε 307 να συνεχιζεται εδω.
Ευχαριστω.

STELIOS
Mod Team



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Νοέ 2005, 12:09:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα όταν έχει ζεσταθεί ο κινητήρας, στο ρελαντί, ακούγεται ένα συνεχόμενο τακ-τακ από την μηχανή. Αυτό τί είναι; Τα ωστήρια μηπως;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 00:58:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν το ακους μονο στο ρελαντι προφανως ακους τα μπεκ. Wink




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Ιαν 2006, 09:01:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τον θόρυβο που περιέγραψε o tirokomos τον κάνει και το δικό μου. Όταν βάζω μπρος με αρκετό κρυο, στο διάστημα που γυρίζει η μίζα και μέχρι να πάρει μπρος ο κινητήρας, ακούγεται ένας πολύ ανατριχιαστικός θόρυβος, σαν να δουλεύει μέταλλο με μέταλλο. Είναι απο τον ιμάντα δυναμό τελικά; Τι να πω στην αντιπροσωπεία;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Μάρ 2006, 11:59:18    Θέμα δημοσίευσης: Τριγμός από τα δεξιά Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα παιδια.
Χθες ημουν Ρεθυμνο και εκανα βολτα με ανοιχτα τα παραθυρα οπως κανω παντα οταν εχει ωραιο καιρο.Οταν μπηκε η κοπελια μου μεσα ειπαμε να τα κλεισουμε γιατι την ενοχλουσε ο αερας(Γυναικες....).
Αφου ξεκινησαμε σε μια απο τις πολλες λακουβες που εχουν οι δρομοι στο νησι διαπιστωσα οτι στα δεξια μου ακουγετε ενας τριγμος λες και επαιζε το τζαμι.Μιλαμε σε καθε λακουβα συντονιζοταν και ακουζοταν πολυ εντονα ακομα και με μουσικη.Δεν ηξερα τι να κανω.Δεν ηξερα απο που ερχοταν.
Οσο πιγαιναμε βολτα το τριξιμο παρεμεινε.
Σε καποια φαση και αφου ειχα πατησει πολλες μικρες λακουβες μηπως και καταλαβω απο τι ειναι ο τριγμος σταματησε μονος του και το αμαξι εκανε μονο τον κλασικο θορυβο πισω δεξια που σας ειχα αναφερει σε αλλη ενοτητα.
Το θεμα ειναι αλλο.Μπορει να μου πει καποιος αν του εχει συμβει κατι αναλογο?Απο που μπορει να ηταν τελικα?Το τζαμι δεν πιστευω γιατι οσο το επιανα δεν επαιζε και ο θορυβος συνεχιζε.
Δεν ξερω τι να πω.Μου φαινετε οτι το αυτοκινητο θα το παρω μισο οταν θα τελειωσω απο εδω.Με τοσες λακουβες θα ξεμονταριστει τελειως.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
307__:)(dimitris) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 307 1.6 black

Ένταξη: 07 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 318
Τόπος: agrinio

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Μάρ 2006, 12:30:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μηπως ειναι απο το παραθυρο του συνοδηγου? Γιατι το ειχα παθει και εγω σε καθε ανωμαλια ακουγονταν. Για να δοκιμασεις αν ειναι το παραθυρο ανοιξετο τελειως και μετα κλειστο και σπρωξε με το χερι το παραθυρο προς τα εξω αν ειναι αυτο θα ακουγονται οι τριγμοι και αν τελικα ειναι αυτο το σπρει σιλικονης ανα χειρας και ψεκασε ολα τα λαστιχα θα σταματησει Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Μάρ 2006, 15:22:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειδη εχει σταματησει.Για μιση ωρα το εκανε περιπου.Αυτο που λες καταλαβα και εγω.Απο το παραθυρο του συνοδηγου το επιανε το αυτι μου.Αλλα οσο οδηγουσα δοκιμαζα διαφορα.Το ανοιγα μεχρι την μεση και ακουγοταν παλι,το εκλεινα και ακουγοταν.Οταν ομως εβαζα το χερι και το πιεζα προς τα εξω ενω ηταν κλειστο δεν επαιζε καθολου.Ηταν σταθερο.Δεν δοκιμασα καθολου να δω τι κανει οταν ειναι τελειως κατεβασμενο.Ελπιζω να μην το ξανακανει.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
razor (Βασίλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 QUIKSILVER (10ος /2003)

Ένταξη: 16 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 15
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Μάρ 2006, 22:54:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και εμένα εδώ και αρκετό καιρό ακούγονται τριγμοί απο το αριστερο παράθυρο.Τώρα τελευταία ακούγονται πιο έντονα,ακόμα και οτάν είναι ανοιχτό το παραθυρο. Τον άλλο μήνα που θα το πάω για service θα τους πω να το κοιτάξουν. Πιστέυω να μην είναι κάτι το σοβαρό.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1274s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on