PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - HOW TO: Αλλαγή Χρωματισμού στο Clima
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Σεπ 2004, 15:48:54    Θέμα δημοσίευσης: 206 - HOW TO: Αλλαγή Χρωματισμού στο Clima Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο Γιάννης ξαναχτυπά και αυτή τη φορά με HOW-TO για το clima. Cool Torx ανά χείρας και πάμε. Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Πριν πειράξουμε οτιδήποτε στο αυτοκίνητό μας, βγάζουμε τον ένα πόλο της μπαταρίας!!!!

Βημα 1. Ξεκινάμε όπως και στο project για την οθόνη με το να βγάλουμε το κυρίως καπάκι.




Βημα 2. Βγάζουμε έτσι όπως δείχνει η εικόνα το καλώδιο των alarm. Πρώτα πιέζουμε το (1) σημείο και μετά τραβάμε στην φορά που δείχνουν τα βέλη (2).




Βήμα 3. Αφου ξεβιδώσουμε τις δυο βίδες torx που ύπαρχουν στα σημεία (4) τραβάμε σιγά σιγά από το σημείο (5) για να απελευθερωθούν τα γαντζάκια που υπάρχουν στα σημεία (2) μετά συνεχίζουμε και τραβάμε από το σημείο (6) για να απελευθερώσουμε τα γαντζάκια που υπάρχουν στις θέσεις (1)-(βλέπετε βήμα 4) μετά τραβάμε από τα σημεία (7) και προσεκτικά βγάζουμε και τα τελευταία γαντζάκια που υπάρχουν στην θέση
(3)-(βλεπετε βημα 5).




Βήμα 4. Γαντζάκια Νο1.




Βήμα 5. Γαντζάκια Νο3.




Βήμα 6. Ξεσυνδέουμε τα καλώδια του ράδιο-cd (ή ό,τι άλλο έχετε βάλει εσείς Very happy ) για να μπορέσουμε να βγάλουμε την κεντρική κονσόλα από το ταμπλό.




Βήμα 7. Και εδώ έχουμε τις αγαπημένες μας torx βιδούλες (1)... που αν βαλθούμε να κάνουμε όλο το αμάξι κομμάτια αυτές αποτελούν το 90% των συνδέσμων πλαστικών με το αμάξωμα κλπ κλπ (αρκετά με τις εγκυκλοπαιδικές γνώσεις :p) ξεβιδώνουμε τις 4 βίδες που υπάρχουν (1).




Βήμα 8. Εδώ βλέπουμε τα 3 καλώδια που οδηγούν στο πίσω μέρος του clima. Μπορείτε να τα βγάλετε είτε αν το clima βρίσκεται πίσω από τα πλαστικά του ταμπλό, είτε μπορείτε προσεκτικά να την τραβήξετε λίγο έξω για να είναι πιο άνετα και να μην κάνετε κάποια ζημία.




Βήμα 9. Εδώ βλέπουμε πως θα βγάλουμε ένα-ένα τα πριζάκια.
-Στην πρώτη εικόνα πιέζουμε στο σημείο (2) και μετά τραβάμε προς τα επάνω (1)
-Στην δεύτερη εικόνα πιέζουμε πρώτα στο σημείο (3) μετά κάνουμε την κίνηση στον διακοπτάκο (4) και μετά τραβάμε προς τα επάνω (5)
-Στην τρίτη εικόνα τραβάμε το μικρό πλαστικό (6) έτσι ώστε το μικρό εξογκωματάκι (7) να έχει αρκετό περιθώριο για να μπορέσουμε να το τραβήξουμε προς τα έξω(8).




Βήμα 10. Εδώ βλέπουμε πως θα βγει το clima. Είναι ζόρικο αν δεν έχετε βγάλει τα καλώδια.




Βήμα 11. Αφού βγάλουμε το clima από το αυτοκίνητο ξεκινάμε να ξεβιδώνουμε τις torx βίδες οι οποίες είναι πιο μικρές από τις βίδες που υπήρχαν όταν το ξεβιδώναμε από το ταμπλό (βημα7). Τα λαμπάκια είναι τα ίδια που υπάρχουν και στην κεντρική οθόνη στο ταμπλό.



Aυτό είναι το torx που χρειάζεστε για το Βήμα 11.



Βημα 12. ξεβιδώνουμε την μοναδική βίδα(1) που κρατάει την πλακέτα, την οθόνη και τα υπόλοιπα εξαρτήματα του clima.




Βήμα 13. Από εδώ θα απελευθερώσουμε το άσπρο κουτάκι το οποίο απομονώνει το φωτισμό στην οθόνη. Προσοχή όμως γιατί επάνω σε αυτό το κουτάκι βρίσκεται η οθόνη η οποία είναι εύθραυστη γι' αυτό όλες οι κινήσεις με προσοχή και όχι στα όρθια Very happy .




Βήμα 14. Και εδώ έχουμε τα γνωστά λαμπάκια... μου πήρε 4 μέρες πρωί και βράδυ να ψάχνω σε μαγαζιά, ηλεκτρονικά, ηλεκτρολογεία, μαγαζιά με είδη φωτισμού και τελικά τα αγόρασα από την Peugeot.
Το ξέρω ότι είναι ακριβά αλλά από το να είναι το μισό αμάξι με μπλε ενδείξεις και το υπόλοιπο με πορτοκαλί καλύτερα να δώσω 3-4 ευρώ παραπάνω. Τέλος πάντων εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι μπορείτε να βάλετε οτιδήποτε λαμπάκι ή led θέλετε φτάνει να είναι 12v και 1.2 Watt. ΟΧΙ περισσότερο, ΟΧΙ λιγότερο.




Βήμα 15. Εδώ έχουμε την αιτία που τα κουμπιά του clima έχουν κόκκινο χρώμα. Υπάρχουν δυο λύσεις, η μια είναι να το βγάλετε εντελώς αυτό το πλαστικούλι και να βάλετε το μπλε φωτάκι, και η άλλη λύση είναι να το βγάλετε να κόψετε ζελατίνα σε μπλε χρώμα (ότι χρώμα επιθυμείτε να είναι τα κουμπιά) και να την βάλετε εκεί με το άσπρο λαμπάκι. Για εμένα καλύτερη λύση είναι το λαμπάκι και αυτήν έκανα.




Βήμα 16. Εδώ μπορούμε να δούμε την οθόνη (1) όπου ήταν επάνω στο άσπρο κουτάκι (2) όπου από εκεί βγάλαμε την πορτοκαλί ζελατίνα που έδινε τον φωτισμό (δείτε επόμενο βήμα).Επίσης έχω σημειώσει την κασετίνα με τα torx όπου αγόρασα. Είναι πολύ χρήσιμα αν έχετε σκοπό να ασχολιθείτε κι άλλο με τα ηλεκτρονικά του pug σας. (μονο 4,5€).




Βήμα 17. Εδώ είναι η μικρή ζελατίνα που δίνει το χρώμα. Όπως βλέπετε, εάν την ξύσετε βγαίνει ο μπλε χρωματισμός έτσι μας δίνεται η δυνατότητα να κάνουμε πολλούς συνδυασμούς είτε με τα μπλε λαμπάκια, είτε με ζελατίνες, είτε με αυτήν την ζελατίνα μέχρι να βρούμε ένα φωτισμό που να μας αρέσει.




Και έτσι έχουμε αυτό το αποτέλεσμα !!!!! Πολύ όμορφο ειδικά τα μπλε κουμπάκια του clima, δυστυχώς ο φωτισμός που βγάζουν είναι πολύ μικρός για να τον συλλάβει ο φακός. Αλλά στο μάτι είναι ΚΟΡΥΦΗ ! Άλλο ένα μικρό κακό είναι ότι την μέρα δεν φαίνονται πολύ καθαρά οι ενδείξεις αλλά γνώμη μου, αξίζει ! γιατί το βράδυ είναι Τέλειο!




Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Σεπ 2004, 15:50:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιάννη και πάλι μπράβο! Very happy
Εν αναμονή του επόμενου. Wink Wink Wink Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Σεπ 2004, 16:10:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπραβα και παλι μπραβο στα παιδια!!! Αλλα αυτο που δεν μπορω να φανταστω ειναι ποση επιμονη και υπομονη πρεπει ναχει καποιος για ξηλωσει βημα βημα το ταμπλω, να βγαζει φωτογραφιες κτλ και μετα να τα ξαναβαλει ολα στη θεση τους!!! Shocked Very happy


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Σεπ 2004, 19:57:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω θα ηθελα να ευχαριστησω τον kovac που με βοηθαει και μου ανευαζει τα HOW TO που φιαχνω και με βοηθαει επισης σε πολλες ερωτησεις που του κανω... μπορει να λεει οτι δεν κανει τιποτα σοβαρο για να του λεω ευχαριστω αλλα εγω το ξερω ποσο πολυ με βοηθαει...
netblaster ειναι αναλογος την ορεξη που εχει ο καθε ενας...
αλοι τα κανουν για την παρτη τους....
αλοι τα κανουν για να βοηθησουν καποιος που φοβουνται....
εγω παλι σκευτηκα και μπηκα στην θεση του καθε ενος που θα ηθελε να κανει οτι εχω κανει... και αν ξαφνιαστηκες απο την δουλεια που εχει γινει πανο στο PUG με αυτο... περιμενε να ανευασει το επομενο HOW TO ο kovac Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Σεπ 2004, 21:20:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

HYPER_Piccolo έγραψε:
εγω θα ηθελα να ευχαριστησω τον kovac που με βοηθαει και μου ανευαζει τα HOW TO που φιαχνω και με βοηθαει επισης σε πολλες ερωτησεις που του κανω... μπορει να λεει οτι δεν κανει τιποτα σοβαρο για να του λεω ευχαριστω αλλα εγω το ξερω ποσο πολυ με βοηθαει...
netblaster ειναι αναλογος την ορεξη που εχει ο καθε ενας...
αλοι τα κανουν για την παρτη τους....
αλοι τα κανουν για να βοηθησουν καποιος που φοβουνται....
εγω παλι σκευτηκα και μπηκα στην θεση του καθε ενος που θα ηθελε να κανει οτι εχω κανει... και αν ξαφνιαστηκες απο την δουλεια που εχει γινει πανο στο PUG με αυτο... περιμενε να ανευασει το επομενο HOW TO ο kovac Very happy


Γιάννη είπαμε, δε χρειάζεται να με ευχαριστείς, εγώ δεν έκανα τίποτα. Wink

Υπομονή παίδες...τα καλύτερα έπονται...

(αυτή η φωτό είναι "δανεική") απλά να πάρω στα χέρια μου τον καινούριο διακόπτη Rolling eyes Rolling eyes ... Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Σεπ 2004, 21:27:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ααααααααα ναι !!!! το εχω ταρταλιασει αυτο Laughing αλλα δεν αλαξα τον φωτισμο γιατι χρειαζεται καλαι... και δεν τα πηγαινω καθολου καλα μαζι του Smile Very happy Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Σεπ 2004, 21:32:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

HYPER_Piccolo έγραψε:
ααααααααα ναι !!!! το εχω ταρταλιασει αυτο Laughing αλλα δεν αλαξα τον φωτισμο γιατι χρειαζεται καλαι... και δεν τα πηγαινω καθολου καλα μαζι του Smile Very happy Smile


3 LED, 3mm, superhell blue, (π.χ.570 mcd 30). Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Recifees (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 BlueBird 1.600.000 κεκ

Ένταξη: 07 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 491

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Σεπ 2004, 21:37:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kovac & HYPER PICCOLO πραγματικά του αλλάζετε τα φώτα του 206 Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Σεπ 2004, 22:51:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Kovac & HYPER PICCOLO πραγματικά του αλλάζετε τα φώτα του 206

αν δεν του αλαξουμε τα φωτα πως θα του κανετε εσεις τα πειραματα σας με σιγουρια ?
Παράθεση:
3 LED, 3mm, superhell blue

καλος για το τι led ειναι... ποιος τα αλαζει ομως ? δεν ξερω να χρησιμοποιω καλα το καλαι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Σεπ 2004, 23:51:49    Θέμα δημοσίευσης: Κορυφή!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χιλια μπραβο και λιγα ειναι!!!
Ολα μπλέ θα ειναι κορυφη!!!!
Νομιζω οτι σε λιγο θα ειμαι με τις βιδες στο χερι!!!!


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Recifees (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 BlueBird 1.600.000 κεκ

Ένταξη: 07 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 491

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Σεπ 2004, 15:18:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

HYPER_Piccolo έγραψε:
Παράθεση:
Kovac & HYPER PICCOLO πραγματικά του αλλάζετε τα φώτα του 206

αν δεν του αλαξουμε τα φωτα πως θα του κανετε εσεις τα πειραματα σας με σιγουρια ?

Μετά απο τέτοιο How to δεν νομίζω να χρειαστεί να πειραματιστούμε μόνο να προβληματιστούμε για την επιλογή του χρώματος του φωτισμού Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mimis (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XS 1,4lt 16v 90hp

Ένταξη: 07 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 217
Τόπος: Ν.Ιωνία, Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Δεκ 2004, 16:37:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρε παιδιά τί είναι αυτο το torx το κλειδί πού πουλάνε τέτοια, υπάρχουν διάφορες διαστάσεις; για το 206 ποιά κάνει; Τα άλεν δεν είναι το ίδιο;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Δεκ 2004, 17:52:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το TORX ειναι σε σχημα κατσαβιδιου. αλλα δεν εχει καμια σχεση με την μυτη του κατσαβιδιου. Η μυτη του εχει σχημα σαν αστερι και κατα 90% θα το βρεις μονο σε αυτοκινητα, και συγκεκριμενα το 60% των αυτοκινητων απο τελουνται απο τετοια. Αν δεν κανω λαθος με ενα απο τα αλλα δυο how-to πρεπει να εχω φωτογραφια της μυτης ενος TORX. Ναι υπαρχουν σε διαφορα μεγεθη απο πολυ μικρο εως και μεγαλο για τιε βιδες των πορτων (του IBIZA) οσο αβαφορα για το που θα τα βρεις εγω συγκεκριμενα τα δυο μεγαλα τα βρηκα σε μαγαζι με διαφορα υλικα για τεχνητες. και τα μικρα τα αγορασα απο μαγαζι με ηλεκτρονικα ηδη (τηλεκοντρολ,ηχεια,λαμπακια)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
206owner (None)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 CC

Ένταξη: 09 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 3
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Φεβ 2005, 18:14:46    Θέμα δημοσίευσης: Γιατί δεν μπορώ να δώ τις εικόνες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιάννη BRAVO!!!

Πολύ καλό.

Γιατί όμως δεν μπορώ να δώ τις εικόνες;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Φεβ 2005, 20:28:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το site που με ειχε βοηθησει ο kovac να ανευασουμε τις φωτογραφειες επεσε και δεν ξερω καποιο αλλο να ανευασω τις φωτογραφιες παλι... αν εχετε καποιο καλο να μπορεις να ανευασεισ free μπολικες φωτογραφιες ποσταρετε το Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Φεβ 2005, 09:56:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δοκιμασε το pathfinder! Wink


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
206owner (None)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 CC

Ένταξη: 09 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 3
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Φεβ 2005, 10:08:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν το έχεις σε .doc μορφή ή κάτι τέτοιο μπορείς να μου
το στείλεις σε mail. (kfra19@yahoo.gr)
Επίσης θα με βοηθούσες πολύ αν μου έστελνες μόνο τις
photo.

Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dejan 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 06 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 14

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάρ 2005, 18:41:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kai sto allo thema peri allagis fotismou othonis oi eikones epesan..!Sad
opoios mporei kai tis exei kratisei tha boithisei arketa!
gia upload photo iparxoun site opos http://imageshack.us/ kai alla.....

email: dejan457@yahoo.gr

thanks Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vassilis-7- 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 306 cabriollet 1.6(2001)

Ένταξη: 19 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 56

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Μάρ 2006, 15:27:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι ρε παιδακια!Καντε κατι!!!plz!!!


www.caraudioclub.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Απρ 2008, 21:16:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με τις πεσμένες φωτο τιποτα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1497s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on