PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Αλλαγή τιμονιού / Δερμάτινο τιμόνι
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Οκτ 2003, 18:59:31    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Αλλαγή τιμονιού / Δερμάτινο τιμόνι Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εδω και καιρο λιγουρευομουν ενα δερματινο τιμονι!Πριν καιρο πηγα και αγορασα ενα καλυμα για τιμονι και ηταν χαλια!Η διαφορα στην τιμη τους ειναι τεραστια!Τωρα πια το αποφασισα και πριν παω και παραγκειλω θελω να ξερω αν υπαρχουν διαφορες στις τιμες!
Εγω βρηκα της RACING με "κεντημα"=80ευρο!Ειναι καλα???
Το μοναδικο κολλημα ειναι πως καμια εταιρια δεν βγαζει μαυρο με χρωμα μπλε του αυτοκινητου μου!Μηπως ξερει κανεις τιποτα παραπανω??? Confused
Το δερματινο τιμονι ειναι παρομοιο με αυτο που βγαζουν στα αγωνιστικα αυτοκινητα δηλαδη πιανει ολο το τιμονι και τα μπρατζα εκτως του κομματιου που ειναι ο αεροσακος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Οκτ 2003, 19:04:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα εψαξα και την βρηκα την σελιδα!Αυτη η εταιρια ειναι η γνωστη μας OMP που δεν το ηξερα!Η σελιδα της για τους ενδοιαφερομενους ειναι:
http://www.ompracing.it/en/homeen.htm?changelanguage=en
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Οκτ 2003, 20:01:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και αν θες να δεις τοποθετημενο ενα μαυρο-μπλε της isotta κοιτα εδω:

http://www.206club.gr/site/pages/gallery/images/dimip/3.jpg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Οκτ 2003, 23:09:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
και αν θες να δεις τοποθετημενο ενα μαυρο-μπλε της isotta κοιτα εδω:

http://www.206club.gr/site/pages/gallery/images/dimip/3.jpg



Για πες και καμια τιμη???
Τετοιο χρωμα μονο παιζει σε OMP!Εσυ γιατι διαλεξες τετοιο χρωμα??δεν εψαξες καθολου το χρωμα του αυτοκινητου σου???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Οκτ 2003, 23:45:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
DimiP έγραψε:
και αν θες να δεις τοποθετημενο ενα μαυρο-μπλε της isotta κοιτα εδω:

http://www.206club.gr/site/pages/gallery/images/dimip/3.jpg



Για πες και καμια τιμη???
Τετοιο χρωμα μονο παιζει σε OMP!Εσυ γιατι διαλεξες τετοιο χρωμα??δεν εψαξες καθολου το χρωμα του αυτοκινητου σου???


η τιμη ειναι σαν τη δικη σου δηλ. το πηρα περιπου 25000δρχ. δεν πολυθυμαμαι τωρα ισως 27000 δρχ.
καπου εκει παντως. καπου εχω γραψει την ακριβη τιμη του.
χρωμα κιεγω σκουρο μπλε ηθελα αλλα δεν ειχε και προκειμενου να μην αισθανομαι καλα με το λεπτο πλαστικο μαμα τιμονι που γλιστρουσε στα χερια μου (το καλοκαιρι) πηρα αυτο που ηταν οτι λυτερο μπορεσα να βρω χωρις ταλαιπωρια.
το εβαλα μονος.
για να σου πως ομως και τα κακα της υποθεσης , οπως κάθε δερμα η δερματινη που ερχεται σε επαφη με ιδρωτα , ετσι και αυτο εχει αρχισει να εχει σημαδια φθορας ειδικα στην περιοχη απο 9-12 η ωρα (οπως λενε και οι πιλοτοι).
παντως δεν εχει παθει τιποτα αλλο.
θα το λυωσω οσο παιρνει και μετα παμε γι'αλλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Οκτ 2003, 08:19:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kai ego me mama dermatino exo na diloso ta idia
alla an perneis kati prostateftika pou mou ipane oti iparxoune prepei na mionete afto to fenomeno... tha to dokimaso kai tha sas po......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Οκτ 2003, 13:31:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικως παρηγκειλα ενα καινουργειο δυχρωμο της ΟΜΡ που ταιριαζει με το χρωμα του αυτοκινητου μου!Γι αυτο που λετε δεν υπαρχει τροπος να σηντηρεις το δερμα του τιμονιου με καμια αλοιφη ή κανα σπρει??Κατι θα υπαρχει...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Οκτ 2003, 17:05:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Τελικως παρηγκειλα ενα καινουργειο δυχρωμο της ΟΜΡ που ταιριαζει με το χρωμα του αυτοκινητου μου!Γι αυτο που λετε δεν υπαρχει τροπος να σηντηρεις το δερμα του τιμονιου με καμια αλοιφη ή κανα σπρει??Κατι θα υπαρχει...


που θα δουμε καμια φωτογραφια ;;
γιατι η διευθυνση που εδωσες πιο πανω σε παει στην κεντρικη σελιδα της ΟΜΡ. ποιο ακριβως ειναι το τιμονι που πηρες ;;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Οκτ 2003, 16:54:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
Skull έγραψε:
Τελικως παρηγκειλα ενα καινουργειο δυχρωμο της ΟΜΡ που ταιριαζει με το χρωμα του αυτοκινητου μου!Γι αυτο που λετε δεν υπαρχει τροπος να σηντηρεις το δερμα του τιμονιου με καμια αλοιφη ή κανα σπρει??Κατι θα υπαρχει...


που θα δουμε καμια φωτογραφια ;;
γιατι η διευθυνση που εδωσες πιο πανω σε παει στην κεντρικη σελιδα της ΟΜΡ. ποιο ακριβως ειναι το τιμονι που πηρες ;;


Αυτο ειναι που λέω:
http://www.ompracing.it/en/homeen.htm?changelanguage=en

Ακριβως ετσι ειναι μονο που δεν εχει την μπλε γραμμη στο πανω μερος! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Οκτ 2003, 18:54:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
DimiP έγραψε:
Skull έγραψε:
Τελικως παρηγκειλα ενα καινουργειο δυχρωμο της ΟΜΡ που ταιριαζει με το χρωμα του αυτοκινητου μου!Γι αυτο που λετε δεν υπαρχει τροπος να σηντηρεις το δερμα του τιμονιου με καμια αλοιφη ή κανα σπρει??Κατι θα υπαρχει...


που θα δουμε καμια φωτογραφια ;;
γιατι η διευθυνση που εδωσες πιο πανω σε παει στην κεντρικη σελιδα της ΟΜΡ. ποιο ακριβως ειναι το τιμονι που πηρες ;;


Αυτο ειναι που λέω:
http://www.ompracing.it/en/homeen.htm?changelanguage=en

Ακριβως ετσι ειναι μονο που δεν εχει την μπλε γραμμη στο πανω μερος! Very happy


Λοιπον κοιτα να δεις :
σου ειπα πριν πως δεν φαινεται τιποτα και πως το url που δινεις μας παει απλα στην κεντρικη σελιδα της ΟΜΡ.
αυτο συμβαινει και τωρα αλλα επειδη μαλλον δεν το καταλαβες ασε να σου εξηγησω.
ορισμενα sites δεν λειτουργουν με τον ...παλιο τροπο, δηλ. όπου και αν κανεις κλικ να σε πηγαινουν σε μια αλλη σελιδα και να βλεπεις μια διαφορετικη url καθε φορα πάνω στη μπάρα της διευθυνσης.
κάποια λοιπον απο αυτα ενσωματώνουν αλλες νεες τεχνολογιες, π.χ. flash.
δεν ξερω πολλα γυρω απο αυτες ομως η διαφορα στην περιπτωση μας ειναι η εξης:
σε τετοιες σελιδες οπως και στο site της ΟΜΡ, οπου και αν κανεις κλικ και σε οποιο προιον και να πας, θα μεταβεις μεν εκει αλλα αν προσεξεις θα δεις οτι η διευθυνση (url) που φαινεται πανω στη μπαρα ΔΕΝ αλλαζει.
θα δεις οτι μενει το ιδιο.
ετσι εσυ μπορει να πλοηγηθεις και να ανοιξεις και ενα παραθυρο με μεγαλη φωτο του τιμονιου αλλα αν μας κανεις copy/paste την διευθυνση που βλεπεις πανω στη μπαρα ..... Crying or Very sad ...δεν θα δουμε παρα μονον την κεντρικη σελιδα της OMP.
φανταζομαι θα σε φωτισα λιγο.
δοκιμασε το.
πηγαινε σε διαφορα προιοντα και παρατηρησε οτι το url μενει το ιδιο.

ασχετο !! Laughing τωρα! Laughing ! πηγα στα τιμονια αλλα κανενα δε μου αρεσε Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Οκτ 2003, 22:25:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:

ασχετο !! Laughing τωρα! Laughing ! πηγα στα τιμονια αλλα κανενα δε μου αρεσε Rolling eyes


Ευχαρηστω για το μαθημα που μου παρεδωσες "δασκαλε" Dimip( Smile )!Εισαι κατατοπιστικοτατος!Το τιμονι ειναι αυτο:


Καλο ειναι ρε γιατι δεν σου αρεσε??Το καλο ειναι που ειναι δυχρωμο και για το τιμονι του 206 δεν εχει αυτην την γραμμη στο πανω μερος του τιμονιου!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Οκτ 2003, 13:07:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
DimiP έγραψε:

ασχετο !! Laughing τωρα! Laughing ! πηγα στα τιμονια αλλα κανενα δε μου αρεσε Rolling eyes


Ευχαρηστω για το μαθημα που μου παρεδωσες "δασκαλε" Dimip( Smile )!Εισαι κατατοπιστικοτατος!Το τιμονι ειναι αυτο:


Καλο ειναι ρε γιατι δεν σου αρεσε??Το καλο ειναι που ειναι δυχρωμο και για το τιμονι του 206 δεν εχει αυτην την γραμμη στο πανω μερος του τιμονιου!


εμ , αμα του λειπει η γραμμη πώς μπορεί να ειναι ωραιο ;;;
ελα πλακα κανω !
απλα μου αρεσουν κατι momακια ...ααχχχχ....πολυ δερμα .... ρε παιδι μου...
sory για τη ....διαλεξη αλλα αυτο το forum, αν μη τι αλλο , ντυνει στολιζει, νοικοκοιρευει και κυριως μορφωνει....χεχεχε Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Δεκ 2003, 19:08:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον η τοποθετηση εγινε μολις χθες μαζι με mp3 player και οι εντυπωσεις πολλες...
Μετα απο βγαλσιμο του τιμονιου και επιμονο κεντημα που κρατησε περιπου 1ωρα και κατι ψιλα τοποθετηθηκε ξανα μεσα στο αυτοκινητο και εδειξε κουκλα! Shocked
Τελικα ειναι της simoni racing( http://www.simoniracing.it ριξτε μια ματια αξιζει Very happy )!
Το χρωμα ειναι το μπλε γυαλιστερο αυτο που ειναι στο καινουργειο καταλογο!
Το συνηστω ανεπιφυλακτα ειναι και γα**!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Δεκ 2003, 19:34:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωπ μολις βρηκα και την φοτο να σας διξω:


Και ενοειτε οτι θα συνεχισει ολο το κιτ απο λεβιεδες,φυσουνες,πατακια κ.α. απο την ιδια εταιρια... Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Δεκ 2003, 19:51:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Ωπ μολις βρηκα και την φοτο να σας διξω:


Και ενοειτε οτι θα συνεχισει ολο το κιτ απο λεβιεδες,φυσουνες,πατακια κ.α. απο την ιδια εταιρια... Very happy


ποσο πηγε το "μαλι";

εχει και τα "φουσκωματα" αριστερα και δεξια ;;;
πως στερεωνεται στα μπρατσα;;; με δεσιμο η κλιπς;;;

απο που το πηρες;;
ειχε αναλυτικες οδηγιες;;; καθως και τα υλικα;;; (κλωστη/βελονα);


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Δεκ 2003, 19:55:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
Skull έγραψε:
Ωπ μολις βρηκα και την φοτο να σας διξω:


Και ενοειτε οτι θα συνεχισει ολο το κιτ απο λεβιεδες,φυσουνες,πατακια κ.α. απο την ιδια εταιρια... Very happy


ποσο πηγε το "μαλι";

εχει και τα "φουσκωματα" αριστερα και δεξια ;;;


Το μαλλι πηγε 83ευρο με τοποθετηση και κεντημα....
Οσο τον εβλαπα παλικαρι πραμα να κενταει ελεγα οτι αξιζει τα λεφτα του... Laughing Laughing Laughing
Τα φουσκωματακια τα εχει!Βασικα μεσα στο κουτι ειχε δυο πλαστικα-ελαστικα κομματακια που κολληθηκαν με μια κολα και κεντηθηκαν απο πανω....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Δεκ 2003, 20:17:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
DimiP έγραψε:
Skull έγραψε:
Ωπ μολις βρηκα και την φοτο να σας διξω:


Και ενοειτε οτι θα συνεχισει ολο το κιτ απο λεβιεδες,φυσουνες,πατακια κ.α. απο την ιδια εταιρια... Very happy


ποσο πηγε το "μαλι";

εχει και τα "φουσκωματα" αριστερα και δεξια ;;;


Το μαλλι πηγε 83ευρο με τοποθετηση και κεντημα....
Οσο τον εβλαπα παλικαρι πραμα να κενταει ελεγα οτι αξιζει τα λεφτα του... Laughing Laughing Laughing
Τα φουσκωματακια τα εχει!Βασικα μεσα στο κουτι ειχε δυο πλαστικα-ελαστικα κομματακια που κολληθηκαν με μια κολα και κεντηθηκαν απο πανω....


πως στερεωνεται στα μπρατσα;;; με δεσιμο η κλιπς;;;

απο που το πηρες;;
ειχε αναλυτικες οδηγιες;;; καθως και τα υλικα;;; (κλωστη/βελονα);



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Δεκ 2003, 20:30:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
πως στερεωνεται στα μπρατσα;;; με δεσιμο η κλιπς;;;

απο που το πηρες;;
ειχε αναλυτικες οδηγιες;;; καθως και τα υλικα;;; (κλωστη/βελονα);


Στα μπρατσα στερεωνετε(αν εννοεις το δερμα) με Μ3 κολλητικη ταινια και ραβεται μονο γυρο-γυρο στο τιμονι!
Το πηρα απο εναν φιλο στηνΕδεσσα!Αν θες κανουμε και παραγκελειες μεσο Internet( Laughing Laughing Laughing πλακα κανω...)!
Δεν ειχε και αναλυτικες οδειγιες γιατι δεν ειναι και δυσκολο να καταλαβεις πως το κολας και το κεντας...
Ναι ειχε και τα υλικα σκληρη μαυρη κλωστη και σκληρη μεγαλη ισια βελονα η οποια εσπασε αλλα ειχε κι αλλη αυτος γιατι εχει ραψει και εχει ραψει....

Τι εγινε Δημητρακη???Σου αρεσε το τιμονακι??? Laughing Laughing

Καλα εσυ που το εκανες μονος δεν εβγαλες το τιμονι???Πρεπει να πεδευτικες παρα μα παρα πολυ! Sad
Παντως αν θες οδηγιες για το πως βγαινει το τιμονι ειναι ευκολο και μπορεις να το κανεις στειλε μου πμ(ξες εσυ οι πολυτιμες πληροφοριες που δεν εκτιμουντε και πολυ Wink )! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Δεκ 2003, 14:49:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
DimiP έγραψε:
πως στερεωνεται στα μπρατσα;;; με δεσιμο η κλιπς;;;

απο που το πηρες;;
ειχε αναλυτικες οδηγιες;;; καθως και τα υλικα;;; (κλωστη/βελονα);


Στα μπρατσα στερεωνετε(αν εννοεις το δερμα) με Μ3 κολλητικη ταινια και ραβεται μονο γυρο-γυρο στο τιμονι!
Το πηρα απο εναν φιλο στηνΕδεσσα!Αν θες κανουμε και παραγκελειες μεσο Internet( Laughing Laughing Laughing πλακα κανω...)!
Δεν ειχε και αναλυτικες οδειγιες γιατι δεν ειναι και δυσκολο να καταλαβεις πως το κολας και το κεντας...
Ναι ειχε και τα υλικα σκληρη μαυρη κλωστη και σκληρη μεγαλη ισια βελονα η οποια εσπασε αλλα ειχε κι αλλη αυτος γιατι εχει ραψει και εχει ραψει....

Τι εγινε Δημητρακη???Σου αρεσε το τιμονακι??? Laughing Laughing

Καλα εσυ που το εκανες μονος δεν εβγαλες το τιμονι???Πρεπει να πεδευτικες παρα μα παρα πολυ! Sad
Παντως αν θες οδηγιες για το πως βγαινει το τιμονι ειναι ευκολο και μπορεις να το κανεις στειλε μου πμ(ξες εσυ οι πολυτιμες πληροφοριες που δεν εκτιμουντε και πολυ Wink )! Very happy


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

μη χαιρεσαι!!!
το τιμονι δεν μπορω να πω οτι μου αρεσε σαν συνολο αλλα σιγουρα μου αρεσε το τρυπημενο κατω μερος (ετσι ειναι οντως;Wink.
τωρα ρωταω για να μαθαινω τι βγαζουν οι αλλες εταιριες και να συγκρινω.
δεν μου αρεσε που κολλας τα μπρατσα με 3Μ κολλητικη γιατι τρωνε μεγαλο ζορι και θα σου ξεκολησουν καποια στιγμη (θυμισου με)
το δικο μου της ISOTA είχε κοπιτσες οι οποιες ενω φανηκε αρχικα να το στερεωνουν καλα μετα απο 3-4 μηνες σχιστηκαν και εκανα πατεντα -τις εβγαλα και κολησα με βενζινοκολα (αθανατο πραγμα) τα κομματια του δερματος , δηλ. εκει που εσυ εβαλες 3Μ
τωρα οδηγιες δεν ειχε ε; γιατι παρακαλω; και οσοι θελουν να το ραψουν μονοι τους ;;;...τελος παντων.

το δικο μου δεν το ειχα βγαλει Twisted evil Twisted evil Twisted evil αλλα παρόλαυτα το εραψα σχετικα ευκολα λογω των "οδηγιων".

παντως στο θεμα τιμης είναι τα ιδια.

αν εχει το διατρυτο δερμα στο κατω μερος είναι στα + του!!! Wink
Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Δεκ 2003, 17:30:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
...μη χαιρεσαι!!!
το τιμονι δεν μπορω να πω οτι μου αρεσε σαν συνολο αλλα σιγουρα μου αρεσε το τρυπημενο κατω μερος (ετσι ειναι οντως;Wink.
τωρα ρωταω για να μαθαινω τι βγαζουν οι αλλες εταιριες και να συγκρινω.
δεν μου αρεσε που κολλας τα μπρατσα με 3Μ κολλητικη γιατι τρωνε μεγαλο ζορι και θα σου ξεκολησουν καποια στιγμη (θυμισου με)
το δικο μου της ISOTA είχε κοπιτσες οι οποιες ενω φανηκε αρχικα να το στερεωνουν καλα μετα απο 3-4 μηνες σχιστηκαν και εκανα πατεντα -τις εβγαλα και κολησα με βενζινοκολα (αθανατο πραγμα) τα κομματια του δερματος , δηλ. εκει που εσυ εβαλες 3Μ
τωρα οδηγιες δεν ειχε ε; γιατι παρακαλω; και οσοι θελουν να το ραψουν μονοι τους ;;;...τελος παντων.

το δικο μου δεν το ειχα βγαλει Twisted evil Twisted evil Twisted evil αλλα παρόλαυτα το εραψα σχετικα ευκολα λογω των "οδηγιων".

παντως στο θεμα τιμης είναι τα ιδια.

αν εχει το διατρυτο δερμα στο κατω μερος είναι στα + του!!! Wink
Wink


XΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!
Δεν χαιρομαι που σου αρεσε ή δεν σου αρεσε γιατι δεν ειναι αυτη η εταιρια του μπαμπα μου... Twisted evil
Δεν καταλαβαινω πιο τρυπημενο κατω μερος????και γιατι να εχει οδηγειες???
Οσο για το 3Μ το εχει αυτο το τιμονι ο γειτονας μου εδω και ενα χρονο και δεν του εχει ξεκολλησει....το πολυ-πολυ βενζινοκολα και αθανατο! Very happy


Βρε Δημητρη ασε τα τιμονια και γραψε και κανα post εκει για τον ενισχυτη... Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1797s (PHP: 86% - SQL: 14%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on