PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Γυρισμένα χιλιόμετρα σε μεταχειρισμένα
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
PanosMc (Πανος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 26 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Νοέ 2015, 15:25:16    Θέμα δημοσίευσης: Γυρισμένα χιλιόμετρα σε μεταχειρισμένα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα.
Σε συνέχεια της απορρίας του φίλου Nikos Kal , και μιας και ψάχνω και εγώ μεταχειρισμένο για έναν φίλο, πήρε το μάτι μου το παρακάτω άρθρο.

Στην αρχή δεν έδωσα σημασία, αλλα μου τράβηξε το ενδιαφέρον ότι έχει καταγγελίες απο απλούς αναγνώστες, οι οποίοι μοιράζονται τις εμπειρίες τους.

Ισχύει το άρθρο και τα μεταχειρισμένα είναι μαιμού? Evil

ΕΔΩ το διάβασα:
http://www.autotriti.gr/data/news/preview_news/To-skandalo-me-ta-peiragmena-xiliometra_129514.asp
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikos Kal (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 08 Οκτ 2015
Δημοσιεύσεις: 93
Τόπος: Αθηνα πλεον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Νοέ 2015, 15:55:08    Θέμα δημοσίευσης: Re: Γυρισμένα χιλιόμετρα σε μεταχειρισμένα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PanosMc έγραψε:
Καλησπέρα.
Σε συνέχεια της απορρίας του φίλου Nikos Kal , και μιας και ψάχνω και εγώ μεταχειρισμένο για έναν φίλο, πήρε το μάτι μου το παρακάτω άρθρο.

Στην αρχή δεν έδωσα σημασία, αλλα μου τράβηξε το ενδιαφέρον ότι έχει καταγγελίες απο απλούς αναγνώστες, οι οποίοι μοιράζονται τις εμπειρίες τους.

Ισχύει το άρθρο και τα μεταχειρισμένα είναι μαιμού? Evil

ΕΔΩ το διάβασα:
http://www.autotriti.gr/data/news/preview_news/To-skandalo-me-ta-peiragmena-xiliometra_129514.asp


καλησπερα φιλε μου και καλως ηλθες
πηγαινε στο σχετικο τοπικ με τους τεχνικους που με παρεθεσαν. εκει θα διαβαζεις πολυ χειροτερες ιστοριες απο τα πειραγμενα χιλιομετρα
Thumb Left
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Νοέ 2015, 16:01:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και ετσι ανακαλυψαμε την Αμερική!!
Σοβαρα πιστευετε οτι υπαρχει μαντρα που πουλαει αυτοκινητο με πραγματικα χιλιόμετρα? ΟΛΑ κατεβαζονται πλην ελαχιστων τα οποια οντως θα εχουν λιγα χλμ, οποτε τα αφηνουν ετσι και γλιτωνουν και τα λεφτα του "μηδενιστή"! Η εξαιρεση ειναι να βρεις αμαξι με πραγματικα χλμ.
Οι τροποι που αναφερει το αρθρο για να το διαπιστωσει κανεις ειναι σωστοι, οπου υπαρχει δυνατοτητα, και να προσθεσω εγω οτι επειδη τα ιδιωτικα κτεο ανεκαθεν καταχωρουσαν τα χλμ του αυτοκινητου κατα τον ελεγχο, στο συστημα και στο δελτιο τεχνικου ελεγχου, μπορει κανεις να ζητησει αντιγραφο ΔΤΕ απο παλιοτερους ελεγχους για να τσεκαρει. Ετσι την εχουν πατησει πολλοι μαντραδες!
Βεβαια αυτο για οσα δεν ειναι εισαγωγης, γιατι αυτα φροντιζουν να τα πειραξουν πριν εισαχθουν και γραφτουν τα χλμ στο τελωνειο.



etuned


Έχει επεξεργασθεί από τον/την makis106 στις Πεμ 26 Νοέ 2015, 16:05:09, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PanosMc (Πανος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 26 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Νοέ 2015, 16:01:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φανταζομαι τί ιστορίες υπάρχουν.

Απλα αν διαβάσεις και τις καταγγελίες των αναγνωστών θα σου πέσουν τα μαλλια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PanosMc (Πανος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 26 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Νοέ 2015, 16:03:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Και ετσι ανακαλυψαμε την Αμερική!!
Σοβαρα πιστευετε οτι υπαρχει μαντρα που πουλαει αυτοκινητο με πραγματικα χιλιόμετρα? ΟΛΑ κατεβαζονται πλην ελαχιστων τα οποια οντως θα εχουν λιγα χλμ, οποτε τα αφηνουν ετσι και γλιτωνουν και τα λεφτα του "μηδενιστή"! Η εξαιρεση ειναι να βρεις αμαξι με πραγματικα χλμ.
Οι τροποι που αναφερει το αρθρο για να το διαπιστωσει κανεις ειναι σωστοι, οπου υπαρχει δυνατοτητα, και να προσθεσω εγω οτι επειδη τα ιδιωτικα κτεο ανεκαθεν καταχωρουσαν τα χλμ του αυτοκινητου κατα τον ελεγχο, στο συστημα και στο δελτιο τεχνικου ελεγχου, μπορει κανεις να ζητησει αντιγραφο ΔΤΕ απο παλιοτερους ελεγχους για να τσεκαρει. Ετσι την εχουν πατησει πολλοι μαντραδες!


Σίγουρα είναι ένας τρόπος να σιγουρευτείς για αυτό που πας να αγοράσεις.

Απλα οι πιο πολλοί δεν το ψάχνουν τόσο.. Αν τους αρέσει η τιμή το παίρνουν χωρίς να ψαχτούν.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikos Kal (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 08 Οκτ 2015
Δημοσιεύσεις: 93
Τόπος: Αθηνα πλεον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Νοέ 2015, 16:04:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Και ετσι ανακαλυψαμε την Αμερική!!
Σοβαρα πιστευετε οτι υπαρχει μαντρα που πουλαει αυτοκινητο με πραγματικα χιλιόμετρα? ΟΛΑ κατεβαζονται πλην ελαχιστων τα οποια οντως θα εχουν λιγα χλμ, οποτε τα αφηνουν ετσι και γλιτωνουν και τα λεφτα του "μηδενιστή"! Η εξαιρεση ειναι να βρεις αμαξι με πραγματικα χλμ.
Οι τροποι που αναφερει το αρθρο για να το διαπιστωσει κανεις ειναι σωστοι, οπου υπαρχει δυνατοτητα, και να προσθεσω εγω οτι επειδη τα ιδιωτικα κτεο ανεκαθεν καταχωρουσαν τα χλμ του αυτοκινητου κατα τον ελεγχο, στο συστημα και στο δελτιο τεχνικου ελεγχου, μπορει κανεις να ζητησει αντιγραφο ΔΤΕ απο παλιοτερους ελεγχους για να τσεκαρει. Ετσι την εχουν πατησει πολλοι μαντραδες!


μονο μαντραδες; εδω ιδιωτες τα κατεβαζουν
σαξοραλλο 60.000 χλμ με 3 ιδιωκτητες Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PanosMc (Πανος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 26 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Νοέ 2015, 16:11:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είναι που έιναι ζόρι να βρείς μεταχειρισμένο που δεν το έχει βιάσει ο προηγούμενος ιδιοκτήτης, πρέπει να σκάς και λεφτά απο εδώ και απο εκεί για να το τσεκάρεις και εξωτερικά, απο κάτω και στον εγκέφαλο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Νοέ 2015, 16:16:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nikos Kal έγραψε:
makis106 έγραψε:
Και ετσι ανακαλυψαμε την Αμερική!!
Σοβαρα πιστευετε οτι υπαρχει μαντρα που πουλαει αυτοκινητο με πραγματικα χιλιόμετρα? ΟΛΑ κατεβαζονται πλην ελαχιστων τα οποια οντως θα εχουν λιγα χλμ, οποτε τα αφηνουν ετσι και γλιτωνουν και τα λεφτα του "μηδενιστή"! Η εξαιρεση ειναι να βρεις αμαξι με πραγματικα χλμ.
Οι τροποι που αναφερει το αρθρο για να το διαπιστωσει κανεις ειναι σωστοι, οπου υπαρχει δυνατοτητα, και να προσθεσω εγω οτι επειδη τα ιδιωτικα κτεο ανεκαθεν καταχωρουσαν τα χλμ του αυτοκινητου κατα τον ελεγχο, στο συστημα και στο δελτιο τεχνικου ελεγχου, μπορει κανεις να ζητησει αντιγραφο ΔΤΕ απο παλιοτερους ελεγχους για να τσεκαρει. Ετσι την εχουν πατησει πολλοι μαντραδες!


μονο μαντραδες; εδω ιδιωτες τα κατεβαζουν
σαξοραλλο 60.000 χλμ με 3 ιδιωκτητες Laughing Laughing Laughing
καλα ναι παιζει και αυτο, απλα αυτο γινεται απο ελαχιστους "ξυπνιους", ερασιτεχνες.
Ο μαντρας το κανει επαγγελματικα και ειναι μεσα στις προβλεπομενες εργασιες ρουτινας προ της πωλησης.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Νοέ 2015, 16:19:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εδω που τα λεμε τι να κανει και ο μαντρας, οταν ΟΟΛΟΙ δουλευουν ετσι, αν καποιος με καλη θεληση δεν το κανει, θα του μεινουν τα αυτοκινητα απουλητα.
Το θεμα ειναι να υπαρξει σωστος κατα το δυνατο μηχανισμος ελεγχου και βαριες καμπανες, μπας και συμμοφωθουν ποτε.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Νοέ 2015, 18:07:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Xamosternas
o giorgos
eggyisi
mexri kai antiprosopeies ton empisteyontai
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Νοέ 2015, 22:20:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω παντως σε μεταχειρισμενο,το τελευταιο που θα κοιταζα,θα ηταν τα χιλιομετρα.


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PanosMc (Πανος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 26 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Νοέ 2015, 10:26:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geo106xs έγραψε:
Εγω παντως σε μεταχειρισμενο,το τελευταιο που θα κοιταζα,θα ηταν τα χιλιομετρα.


Σίγουρα οι φθορές που φαίνονται είναι σημαντικές..Αλλα όταν μιλάμε για 100.000χλμ και άνω πρέπει να το ψάξεις και παραπάνω....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikos Kal (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 08 Οκτ 2015
Δημοσιεύσεις: 93
Τόπος: Αθηνα πλεον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Νοέ 2015, 11:47:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PanosMc έγραψε:
geo106xs έγραψε:
Εγω παντως σε μεταχειρισμενο,το τελευταιο που θα κοιταζα,θα ηταν τα χιλιομετρα.


Σίγουρα οι φθορές που φαίνονται είναι σημαντικές..Αλλα όταν μιλάμε για 100.000χλμ και άνω πρέπει να το ψάξεις και παραπάνω....


και λιγοτερα να ειναι φιλε μου θελει ψαξιμο. βρηκα ραλλυε με 180 αλογα και 40.000 χλμ στο μοτερ. εσυ πιστευεις οτι δεν εχει φαει σκησιμο;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Νοέ 2015, 12:33:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κοιτωντας για ενα οικογενειακο μεταχειρισμενο απο 2010 και μετα μοντ. παρατηρησα οτι ολοι οι μαντραδες το δινουν απο 60.000 εως 85.000 χλμ.
Των ιδιωτων για το αντιστοιχο διαστημα βρηκα απο 80.000 εως 120.000 και ενα ειχε και 180.000 χλμ.
Τα συμπερασματα δικα σας.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Νοέ 2015, 14:06:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε ρε αν θελήσω να πουλήσω ποτε το δικό μου ουτε ο θεος δεν πρόκειται να με πιστέψει Laughing
2008 μοντέλο με ουτε 50κ,48κ για την ακρίβεια,πχ απο τον ιουνιο που άλλαξα λάδια μέχρι τώρα έχω κάνει 1.700 χλμ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Νοέ 2015, 14:19:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kai εγω αγορασα το 2012 μρ2 μοντελο 2000
με 78000χλμ και μπουκ σερβις στη τογιοτα
δεν λεει κατι αυτο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikos Kal (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 08 Οκτ 2015
Δημοσιεύσεις: 93
Τόπος: Αθηνα πλεον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Νοέ 2015, 18:49:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fiat panda 4x4 multijet 2007 μεχρι τωρα 13000 χλμ πραγματικα + αλλος ηχος + alcantara + μπλοκε παραγγελια + απτο εργοστασιο αδεια για 3 καθισματα πισω+μπουκ με σερβις λαδια κλπ καθε χρονο( σκαλωμα του πατερα μ) + παραγγελια χρωμα μεταλικο απο αλλο αυτοκινητο+αγρατσουνιστο εννοειτε κ λαστιχα αλλαγμενα 3 φορες Laughing και παω σε γνωστη εταιρια μεταχειρισμενων και λεω ποσο το παιρνετε λεει 5 χιλιαρικα Laughing Laughing Laughing
μπορει να τυχεις και καλο αν καποιος ειναι τοσο χαζος ωστε να πουλησει τοσο φτηνα καινουργειο αμαξι Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PanosMc (Πανος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 26 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Νοέ 2015, 10:54:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το θέατρο του παραλόγου συνεχίζεται...

Μόλις βρήκα στο car.gr την αγγελία για την πώληση του 206 που είχα. Ένα αμάξι που σημειωτέων το άφησα επειδή έφαγε γερή στουκα. Το αμάξι πουλήθηκε στον πρώτο που το ζήτησε ,γιατί το ήθελε (θεώρησα ότι θα πάρει τα χρήσιμα κομμάτια απο μέσα).

Παρόλαυτα, φτιάχτηκε (ότι μπορούσε να φτιαχτεί, καθώς το αμάξι είχε στραβώσει) και τώρα δίνεται στον επόμενο. Το παλικάρι που το πουλάει δεν ξέρει καλα καλά τί έχει πάνω (φ.π.ε. λέει ότι έχει 95hp).

Πώς μπορεί να είναι σίγουρος ο επόμενος για το αμάξι που θα πάρει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimisboukis (Dimis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.6 16v (12/2006)

Ένταξη: 06 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 286
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Νοέ 2015, 13:14:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια το κακο εχει παραγινει με το γυρισμα χιλιομετρων.Απο μαντραδες και ψευτοεμπορες κατα 80%.Αλλα απο αντιπροσωπειες δεν το περιμενα.Και ομως το εχω δει σε τοπικη αντιπροσωπεια.Κατεβασμα 90.000χλμ απο το συνολο!!!Και απορω ωρες-ωρες γιατι οταν γυριζουν χιλιομετρα εχουν κολλημα να τα γυρνανε ετσι ωστε να γραφουν 70.000 εως 80.000χλμ!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Νοέ 2015, 20:19:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To 2009 αγορασα 307 απο τοπικο αντιπροσωπο
που ηταν λιζινγκ της λαιον ελλας.
με μπουκ σερβις απο τον αντιπροσωπο και τη λαιον.
το αμαξι ειχε γυρισμενα χλμ αλλα το πηρα εις γνωση μου
γιατι ηταν πολυ καλο...

αυτο νομιζω τα λεει ολα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1443s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on